ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gradjani vs licemjer

Go down

Gradjani vs licemjer Empty Gradjani vs licemjer

Post by Yehudi 26/5/2016, 18:17

Gradjani vs licemjer H20160511008543karamarko



"NAJGORE je dirati u nečiju obitelj, to je doista dno dna. Petljati u obitelj ako se pokuša obračunati s nekim političarom doista je nemoralno, prema tome samo molim - da mi ne diraju u obitelj", izjavio je Karamarko prije samo nekoliko dana.

Karamarko se jučer nije pojavio na sjednici Vlade pravdajući se obiteljskim obavezama. U međuvremenu je na Facebooku skupljao lajkove na fotografiji sa svojom kćeri. No, čini se da obiteljske fotografije s malodobnom djevojčicom nisu urodile željenim plodom pa je šef HDZ-a u popodnevnim satima objavio i fotografiju pokojne Nore Šitum.

"Na današnji dan rođena je i malena Nora Šitum. Danas bi slavila svoj 9. rođendan. Prisjetimo se njene hrabrosti i osmijeha koji su nas ujedinili u dobroti i humanosti. Prisjetimo se sve dječice koja trebaju našu pomoć i potporu. Ne samo danas, već svakoga dana", napisao je šef HDZ-a koji, umjesto da izađe pred javnost i objasni ozbilje optužbe koje se iz dana u dan redaju na njegov račun, koristi nesreću jedne djevojčice koja je na trenutak svojom pričom ujedinila Hrvatsku.


Gradjani vs licemjer Fejstomica2

"Ovo je dno dna. A kad se sjetim da sam još jutros mislila da ne može gore"

"E može te biti sram u toliko godina u politici na ovakav način skupljaš jeftine poene... ako imas imalo obraza podnio bi ostavku...koliko me pamcenje sluzi nikada prije nisi objavio neki takav status. Nego sad kad se stolica trese"

"Nora naša. Ne kužim kakve su to kozmetičke empatije na fejsu??? Skupljali smo danima lovu za nju a političari su bili po domjencima žderali i prepirali se tko je veća Rvatina i tko je bio gdje 1942. Sramota"

"Rijetko se osvrćem na riječi i objave političara ali ovo je dno dna. Ne znam naći prigodnu riječ da izrazim mišljenje o ovakvoj objavi, o korištenju tragedije jedne obitelji da bi sebe prikazao osjećajnim. Prije par dana govorili ste kako novinari zadiru u vašu obitelj. A što je ovo? Sram Vas bilo!"

"Korištenje djece, pogotovo ne svoje a k tome još i preminule - je za svaku osudu! a korištenje djece , svoje, u vlastitu promidžbu, je izrabljivanje djece! Zašto su sva lica sa slika djece, u tisku, zamućena, ako ne zbog zaštite?"

"Ne smije se dirati samo njegovu obitelj!!! Rekao i stavio ovu sliku!!! Tužno!!!!

"Budalo maloumna. Država u kaosu, a vi na ovome skupljate lajkove. A dici sa downovim sindromom ste ukinili invalidninu"

"Da, da licemjeru prisjetimo se sve dječice i one kojoj hoćete ukinuti invalidninu. Joj riga mi se od vas političkih parazita koji živite od našeg rada!!!"





Njegova objava naišla je na žestoke kritike građana, koji su redom napali Karamarka za licemjerje. Neke od objava prenosimo u nastavku:

"Kakvo licemjerje...!! 
P.S. adminu stranice - siguran sam da ces ovo obrisati istom brzinom kojom se brisu komentari na stranici KGK. Nije ni tebi lako"

"Jad i bijeda! skupljat bodove prminulom djevojčicom( za koju nisi ni k... mrdnuo) dok je trebala pomoć, a u isto vrijeme ukidat invalidninu i prava dijece s invaliditetom. Žalosno"





http://www.index.hr/vijesti/clanak/gradjani-popljuvali-licemjera-karamarka-prisjetimo-se-i-djecice-kojoj-ukidate-invalidninu/895687.aspx
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Gradjani vs licemjer Empty Re: Gradjani vs licemjer

Post by Guest 26/5/2016, 18:43

Karamarko vas samo trolla.

Bivši šef obavještajnih službi, mupa, predsjednik HDZa i sadašni potpredsjednik vlade sigurno nije neka neinteligentna osoba koja bi stvarno vjerovala da ovakvim facebook objavama može poboljšati svoj imidž.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradjani vs licemjer Empty Re: Gradjani vs licemjer

Post by Yehudi 26/5/2016, 18:50

Da. da..........nije on već njegovi volonteri koji mu vode stranicu.

Prilično je političara ( i vani ) na fejsu jer tako komuniciraju sa simpatizerima i 

mladeži, kako adezeja i drugih stranki.

    Nije on prvi koji se tako opekao.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Gradjani vs licemjer Empty Re: Gradjani vs licemjer

Post by betty.boop 26/5/2016, 18:52

trla baba lan, da joj prodje dan
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Gradjani vs licemjer Empty Re: Gradjani vs licemjer

Post by abraham 26/5/2016, 19:05

Ovo je hajka kada je najbolja. Odavna nisam vidio nista slicno. Mislim da ce se postupanje medija u politickom aktivizmu (u ovom slucaju) obradjivati i socioloski i kulturoloski. Vrlo zanimljivo.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Gradjani vs licemjer Empty Re: Gradjani vs licemjer

Post by provocator 26/5/2016, 21:56

A što reći nego se složiti s tvrdnjom da je Karačmarko smrad, smeće i licemjer.
Đubre koje je prvi potpredsjednik Vlade koja "reforme" provodi preko leđa bolesne djece... I sad se on sjetio male Nore?! Mrš, đubre jedno!

_________________
Gradjani vs licemjer Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Gradjani vs licemjer Empty Re: Gradjani vs licemjer

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum