ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lista gospodina Ante Čačića

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Zeko 16/5/2016, 23:12

pablo_escobar wrote:
Tommy Ramone wrote:
pablo_escobar wrote:To brate tominjo..... stara kuka grize
Lik me totalno nervira. Tipični guzičar, pišoe iz Mamićevog šupka, a po svakom komentaru se vidi da nema blage veze o nogometu. No, glavno da se laprda.
Milijun posto si u pravu. Lik je bljutav koliko pusi mamicev kurac. Lik iskonski mrzi hajduka dalmaciju i sve sta god ne podrzava mamica. Ja san dinamovac i caca mi je pa se i meni i caci gadi taj ratni profiter i lupez. Tominjo otkinio su budaletinu. Svaka cast
Puši ti mama mamićev kurac.

Zeko

Posts : 6715
2015-08-26


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Zeko 16/5/2016, 23:16

Tommy Ramone wrote:
pablo_escobar wrote:To brate tominjo..... stara kuka grize
Lik me totalno nervira. Tipični guzičar, piše iz Mamićevog šupka, a po svakom komentaru se vidi da nema blage veze o nogometu. No, glavno da se laprda.
Glup si k'o kurac i stvarno se "razumijeu nogomet kad tu blebećeš kako je Kalinić prva špica reprezentacije pored Mandžukića. Ta tvoja nebuloza je blesavija od tebe.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by bafalo 16/5/2016, 23:21

čačić je kurac od trenera sve i da osvojimo euro. da se to u nekom paralelnom svemiru dogodi bit će 100% na igračima. već sam rekao i to bez zajebancije zoran mamić je bolji trener od njega i bilo bi mi draže da su njega postavili

_________________
Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by FRANK 16/5/2016, 23:24

Zeko wrote:
Tommy Ramone wrote:
pablo_escobar wrote:To brate tominjo..... stara kuka grize
Lik me totalno nervira. Tipični guzičar, piše iz Mamićevog šupka, a po svakom komentaru se vidi da nema blage veze o nogometu. No, glavno da se laprda.
Glup si k'o kurac i stvarno se "razumijeu nogomet kad tu blebećeš kako je Kalinić prva špica reprezentacije pored Mandžukića. Ta tvoja nebuloza je blesavija od tebe.
SUPAK MERAKLIJA DAJ POSALJI BROJ DILERA DA SE I JA ODALAMIN. JBG. CRNO VINO NE DRZI DUGO...NO TOMINJO TE NASAMARAO DA CES SE TREST
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by FRANK 16/5/2016, 23:26

Zeko wrote:
pablo_escobar wrote:
Tommy Ramone wrote:
pablo_escobar wrote:To brate tominjo..... stara kuka grize
Lik me totalno nervira. Tipični guzičar, pišoe iz Mamićevog šupka, a po svakom komentaru se vidi da nema blage veze o nogometu. No, glavno da se laprda.
Milijun posto si u pravu. Lik je bljutav koliko pusi mamicev kurac. Lik iskonski mrzi hajduka dalmaciju i sve sta god ne podrzava mamica. Ja san dinamovac i caca mi je pa se i meni i caci gadi taj ratni profiter i lupez. Tominjo otkinio su budaletinu. Svaka cast
Puši ti mama mamićev kurac.
Nema kad naime sve da stara i hoce popusit kurac tvome gospodaru nemoze od tebe doci na red..... jel jasno krpelju nepismeni
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by End 16/5/2016, 23:39

luka modrić opet na popisu, koliko turnira mora sabotirati i generacija upropastiti...
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by scorpion 16/5/2016, 23:41

Luka Modrić je naša največa nada na Euru. On će bit motor ove ekipe

_________________
Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by End 16/5/2016, 23:51

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 2726508
kad modrara upali čok i zakurbla ovu beštiju to se čeka
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by kic 16/5/2016, 23:53

End1899 wrote:luka modrić opet na popisu

ja se isto iznenadio :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by scorpion 16/5/2016, 23:53

Ako ćemo se uzdat u Rakitića, ne moram ni gledat Euro. Grupna faza vrh

_________________
Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by sat2 17/5/2016, 08:20

amper1950 wrote:cheers cheers  Hahaha... Predmet sprdnje si tu jedino ti... Ja za razliku od tebe nikad nisam srao po Mandži, naprotiv. I u HNL-u je Kale bija bolji, Mandžo je tek u Wolfsburgu počeja s pravim igrama i 100 % profesionalnim pristupom. Kad je odlazija iz HNL-a, sam si reka da od njega nikad igrač neće biti, to su bile tvoje riječi i sad još imaš hraborsti išta pričati. Obraz ko opanak...
I da, ima Mandžo puno bolju karijeru, nekad neke stvari igraju ulogu. Kalinić je otiša u krivi klub iz HNL-a, Mandži je bio odličan odabir. Tako je, ko što je jedna Rakitić imao vrhunski izbor klubova i ostvarit će bolju karijeru nego neki igrači koji su objektivno bolji od njega. To je jednostavno tako, no i Mandžukić i Kalinić su dobri igrači, kvalitetni i ja sam to oduvik priča i dok su bili u HNL-u dok si ti oduvik pljuva po Kaliniću, pisa hvalospjeve o Manždukiću sve dok ovaj nije odlazio iz Dinama, onda si se posra po njemu... Tipično za mamićevu kujicu koja veze s vezom o nogometu nema...  :20
Dakle, Modrić, Rakitić, Manđukić, Čorluka, Kovačić, Jedvaj ... su imali sreće kod izbora klubova za razliku od Kalinića, Vukušića, Ibričića ...
Nastranu to što su ovi prvi mogli birati klubove, iako su kurac od igrača ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Guest 17/5/2016, 14:41

sat2 wrote:
Dakle, Modrić, Rakitić, Manđukić, Čorluka, Kovačić, Jedvaj ... su imali sreće kod izbora klubova za razliku od Kalinića, Vukušića, Ibričića ...
Nastranu to što su ovi prvi mogli birati klubove, iako su kurac od igrača ...
Dakle, to ti zaključuješ ili meni pokušavaš staviti u usta?!?  :D
Naveja sam primjer Rakitića koji je redovito pogađa s izborom klubova. Nije ni Jedvaj odma nešto pogodio s odlaskom u Romu, odlazak u Njemačku je bija puno pametniji potez.

Kalinić je otiša u prvi klub Blackburn koji nije nikako bija za njega jer tamo nije imao s kim igrati, niti je imao vezni red. Tad teško dođeš do izražaja. Radija sam usporedbu Kalinić-Mandžukić i njihove karijere, Mandži je odlično bilo u Wolfsburgu gdje se pokazao, ali imao i s kim igrati, osigurao transfer u Bayern gdje je imao sreću da se, mislim da je Gomez bija taj - prvi napadač ozljedija na duže. Naravno da to sve nije došlo samo od sebe i da je trebalo iskoristiti tu priliku, te prilike što Mandžukić i jest, no nekad te i sreća pomazi. Kalinić je prekasno doša u neku jaku ligu + malo ozbiljniji klub, možda je moga prije iz Dnjipra ali sve te ponude i traženja od prije klubova u rangu Fiorentine su bile takve da bi imao prilično manju plaču nego što je imao u tada bogatom Dnjipru. I danas u italiji ima manju plaču. Zato valjda nije tija nigdi... 

No gledajući današnju situaciju i ovu sezonu, on nije ništa lošiji od Mandžukića. U ovom trenutku. Koga će izbornik staviti nek odluči, ili će s dvojicom igrati. Obojica imaju kvalitetu, ali pričati da Kalinić nebi triba ni otići na EP je smiješno. Na taj post se nećeš osvrnuti nego oćeš na moj i spominjati neke igrače o kojima ja uopće nisam priča...  ;) Jeli to nešto novo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Guest 17/5/2016, 14:44

pablo_escobar wrote:
Milijun posto si u pravu. Lik je bljutav koliko pusi mamicev kurac. Lik iskonski mrzi hajduka dalmaciju i sve sta god ne podrzava mamica. Ja san dinamovac i caca mi je pa se i meni i caci gadi taj ratni profiter i lupez. Tominjo otkinio su budaletinu. Svaka cast

Koliko god bilo brutalno napisani, jbg. istinito...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by jalnirajko 17/5/2016, 16:45

Brisem lovrena sa svoje liste za EP. Frajer je ipak totalni kreten


Last edited by kuracodigraca on 17/5/2016, 16:47; edited 1 time in total
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Guest 17/5/2016, 16:47

kuracodigraca wrote:Bris lovrena sa svoje liste za EP. Frajer je ipak totalni kreten


ljudina!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Guest 17/5/2016, 17:45

kuracodigraca wrote:Brisem lovrena sa svoje liste za EP. Frajer je ipak totalni kreten
U čemu je problem? Objavio je demanti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by muckodjubre 17/5/2016, 17:46

o čemu vi?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Guest 17/5/2016, 17:59

Netko je na krivotvorenom Lovrenovom profilu objavio sliku začuđenog Čačića.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by sat2 17/5/2016, 18:49

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Dakle, Modrić, Rakitić, Manđukić, Čorluka, Kovačić, Jedvaj ... su imali sreće kod izbora klubova za razliku od Kalinića, Vukušića, Ibričića ...
Nastranu to što su ovi prvi mogli birati klubove, iako su kurac od igrača ...
Dakle, to ti zaključuješ ili meni pokušavaš staviti u usta?!?  :D
Naveja sam primjer Rakitića koji je redovito pogađa s izborom klubova. Nije ni Jedvaj odma nešto pogodio s odlaskom u Romu, odlazak u Njemačku je bija puno pametniji potez.

Kalinić je otiša u prvi klub Blackburn koji nije nikako bija za njega jer tamo nije imao s kim igrati, niti je imao vezni red. Tad teško dođeš do izražaja. Radija sam usporedbu Kalinić-Mandžukić i njihove karijere, Mandži je odlično bilo u Wolfsburgu gdje se pokazao, ali imao i s kim igrati, osigurao transfer u Bayern gdje je imao sreću da se, mislim da je Gomez bija taj - prvi napadač ozljedija na duže. Naravno da to sve nije došlo samo od sebe i da je trebalo iskoristiti tu priliku, te prilike što Mandžukić i jest, no nekad te i sreća pomazi. Kalinić je prekasno doša u neku jaku ligu + malo ozbiljniji klub, možda je moga prije iz Dnjipra ali sve te ponude i traženja od prije klubova u rangu Fiorentine su bile takve da bi imao prilično manju plaču nego što je imao u tada bogatom Dnjipru. I danas u italiji ima manju plaču. Zato valjda nije tija nigdi... 

No gledajući današnju situaciju i ovu sezonu, on nije ništa lošiji od Mandžukića. U ovom trenutku. Koga će izbornik staviti nek odluči, ili će s dvojicom igrati. Obojica imaju kvalitetu, ali pričati da Kalinić nebi triba ni otići na EP je smiješno. Na taj post se nećeš osvrnuti nego oćeš na moj i spominjati neke igrače o kojima ja uopće nisam priča...  ;) Jeli to nešto novo?
Pa jel nije bio u Engleskoj ligi ili to nije jaka liga?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by jalnirajko 17/5/2016, 18:49

Tommy Ramone wrote:
kuracodigraca wrote:Brisem lovrena sa svoje liste za EP. Frajer je ipak totalni kreten
U čemu je problem? Objavio je demanti.
Nema veze s tim fejsbuk spikama. To me ne zanima
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Guest 17/5/2016, 20:06

sat2 wrote:
Pa jel nije bio u Engleskoj ligi ili to nije jaka liga?
Je, ali totalno krivom klubu koji je bija na začelju ljestvice, bez ikakve igre,kombinatorike, bez pravih lopti za napadača.
Ne možeš primjerice mjeriti današnju Fiorentinu u Seria A i tada jedan Blackburn u Premiershipu koji je nakon odlaska Kalinića vrlo brzo i ispa iz lige... 

Priča sam da je moga kao igrač Dnjipra prije otići negdi u klub tipa Fiorentina, ali nije jer su ga ovi plačali više nego što mu se tada nudilo u boljim ligama u klubovima ala Fiorentina...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 4 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum