ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lista gospodina Ante Čačića

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Guest 16/5/2016, 17:13

muckodjubre wrote:car
Kod nas se, vrlo nepravedno, zanemaruju neki igrači koji igraju vani, a nisu u nekim od jakih liga. To vridi i za Čaletu, koji je standardan u RBS...

Guest
Guest


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Guest 16/5/2016, 17:37

amper1950 wrote:
operw wrote:Koliko znam u tekucoj kalendarskoj godini 
Najbolje da zove one koji su bili najbolji zadnji misec dana, jebeš cijelu sezonu...  ;)
najbolji igraci i najbpolji kandidati.za.prosireni popis tempiraju formu za kraj sezone. 
Kao.mandzo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Guest 16/5/2016, 17:39

Kale. Prvi put u 30.godina.uspije pogodit formu,.i onda.je.tempira za pocetak sezone. 
Smijesan igrac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Guest 16/5/2016, 17:58

nema lovrena, mozda napravite nesto...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by darth_vader 16/5/2016, 18:09

kic wrote:Salcburg
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Guest 16/5/2016, 18:13

jasambrend wrote:
kic wrote:Salcburg
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Zeko 16/5/2016, 18:22

Tommy Ramone wrote:
Zeko wrote:A realno bi trebali otpasti : Vargić ili Livaković, Strinić ili Car, Halilović ili Rog i Kramarić ili Kalinić.
Na kakvim si ti drogama? Kalinić nam je prva špica, a Strinić jedini ljevak. Zna se da će igrat 16-17 igrača. Zato sam da ovih 6 koji će uglavnom sjediti budu mladi. Znači Livaković ispred Vargića, Halilović i Rog ispred Antolića, Kramarić ispred Čopa. Vidim da se poteže Pašalić koji je ozlijeđen, a Čačić je nedavno rekao da bi ga sigurno vodio na EP. Drugo je sve manje više očekivano. Mislim da je mogao i Sammira zvat, ako on ne spada barem među 25 onda nek sve ide u kurac. Jedino još Lovren koji bi morao biti tu, ostalo realno.
A kaj lupetaš ? Kalinić prva špica ? On pored Đilkoša nemože ni prismrdit u 11, a zajedno igrati nemogu. Osim toga, naša reprezentacija nije ekipa koja će igrati za jednog totalnog sidruna k'o Kalinić, koji apsolutno o nogometu nema pojma osim čekati pred golom da ga netko pogodi u glavu ili nogu. Ti nisi na drogama - tabletama, ti si na injekcijama vrlo vjerojatno. I jebo te Strinić, igrača te kvalitete imaš u svakom klubu HNL-a. Jebote, on je u obrani još kako-tako, ali u napadu je totalni propuh, ni može pretrčat igrača, nit ima drblig, nit ima centaršut.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Guest 16/5/2016, 18:43

operw wrote:
najbolji igraci i najbpolji kandidati.za.prosireni popis tempiraju formu za kraj sezone. 
Kao.mandzo.
Najbolji igrači tempiraju formu za EP... Naravno da je na proliće Kale malo usporio, triba biti spreman za EP...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Guest 16/5/2016, 18:43

Sta ce nam 2 kalinica u ekipi. Svi ce nam se smijat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Guest 16/5/2016, 19:04

cheers :D Neke stvari se nikad neće prominiti, pa tako ni komentari nekih pojedinaca, nogometnih neznalica.
Kalinić samo čeka da neko pogodi u glavu ili nogu?  :D Oduvik je bija igrač koji je nudija puno više od samog gola. Kad je bija u Hajduku taj je redovito dobijaduel, redovito navlačio po 2-3 igrača na sebe i redovito znao odigrati. Neki bi se triba sjećati poznatog kupa iz 2009-e kad su ga u Maksimiru igrači Dinama mogli zaustaviti jedino brutalnim prekršajima (koje je odobaravalo ono čelavo smeće Marić), ta Maksimirska utakmica je za mene značajnija njegova utakmica nego uzvrat kad je zabio dva gola, zato jer je pretrpio i otrpio (bez da je reagirao na nepravdu) brutalne batine kako po nogama tako i po glavi svaki put kad bi prošao.
Kalinić ima svoje kvalitete koje su znane, ima jako dobru sezonu iza sebe, nalipit ću dva videa di se vidi kako on itekako zna igrati i koje jako dobro opisuju njegove kvalitete.
Finale kupa lani protiv Seville :



Nije samo zabija glavom na ubačaj, nego je odigra odličnu akciju s svojim suigračem nakon što je prethodno dobio zračni duel.

I jedna akcija ove sezone protiv Atalante di je pokaza da zna i maestralno odigrati jer on nije samo igrač 16-ca nego igrač koji zna igrati nogomet:




Pisati ovakve pizdarije kakve piše ovaj jebivjetar samo zato jer je igrač iz Splita, Hajduka potekao i jer je uvijek pisao tako o njemu (sićam se dobro vremena Kalinićeve igre u Hajduku kad je pisao da taj neće nikad ništa napraviti već da će završiti u Solinu) ko šta na drugoj temi serucka protiv Bilića (trenutno naš najbolji trener) samo zato jer je isti također iz Splita i jer je hajdukovac može samo iskompleksirana mamićeva kujica...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by jalnirajko 16/5/2016, 19:21

Tommy Ramone wrote:
Zeko wrote:Na kakvim si ti drogama? Kalinić nam je prva špica, a Strinić jedini ljevak. Zna se da će igrat 16-17 igrača. Zato sam da ovih 6 koji će uglavnom sjediti budu mladi. Znači Livaković ispred Vargića, Halilović i Rog ispred Antolića, Kramarić ispred Čopa. Vidim da se poteže Pašalić koji je ozlijeđen, a Čačić je nedavno rekao da bi ga sigurno vodio na EP. Drugo je sve manje više očekivano. Mislim da je mogao i Sammira zvat, ako on ne spada barem među 25 onda nek sve ide u kurac. Jedino još Lovren koji bi morao biti tu, ostalo realno.
kaj je antola star sa 25 godina?
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by jalnirajko 16/5/2016, 19:23

ja bih zvao ovih 23:

VRATARI: Danijel Subašić (Monaco), Lovro Kalinić (Hajduk), Ivan Vargić (Rijeka)
OBRANA: Darijo Srna (Šahtar), Šime Vrsaljko (Sassuolo), Vedran Ćorluka (Lokomotiv), Gordon Schildenfeld (Dinamo Zagreb), 
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen), Domagoj Vida (Dynamo Kijev), Marin Leovac (PAOK), Dejan Lovren (Liverpool)
VEZA: Luka Modrić (Real Madrid), Ivan Rakitić (Barcelona), Ivan Perišić (Inter) Marcelo Brozović (Inter), Mateo Kovačić (Real Madrid), Milan Badelj (Fiorentina), Marko Rog (Dinamo Zagreb), Domagoj Antolić (Dinamo Zagreb)
NAPADAČI: Mario Mandžukić (Juventus), Nikola Kalinić (Fiorentina), Marko Pjaca (Dinamo Zagreb), Andrej Kramarić (Leicester/Hoffenheim)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by jalnirajko 16/5/2016, 19:33

ja nisam pristalica da idu na EP mladi talentirani igrači tek toliko da idu. ja sam za to da ide 23 igrača koji to stvarno zaslužuju i koji mogu pomoći ako slučajno zatreba. većinom če igrati 16 igrača kak se tu priča ali može doći do nekog kurca da će ti trebati 18. stoper ili 23. golman. najbolji primjer je dinamo koji je ligu prvaka morao igrati sa stoperskim parom gonsalo i benković. što ima mladi osjetiti atmosferu. mislim što ima od toga. nek ide s navijačima na tribinu pa nek je osjeti. nek se ne daj bože ozljedi subašić pred tursku pa uđe kalinić. nek dobije crveni i kaj onda. kažem dinamo je imao baš taj problem jesenas. zato bi zvao fizički i trkači najspremnije. zato mi je jedan rog ispred halilovića ili antola ispred ćorića.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by muckodjubre 16/5/2016, 19:35

operw wrote:
jasambrend wrote:
kic wrote:Salcburg

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by kic 16/5/2016, 19:36

amper izdominirao seku-zeku.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by FRANK 16/5/2016, 19:38

Amper nazalost isamarao Sporta. Sport tj zeko dominira u gluposti

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by FRANK 16/5/2016, 19:40

Braćala wrote:nema lovrena, mozda napravite nesto...
Jadna momcad koja se uzda u igraca koji igra u tako jadnoj momcadi poput luzerfula
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by muckodjubre 16/5/2016, 19:41

lovren zna radiit kikseve ali je fizički najjači od svih naših obrambenih...ćorluka-vida-šifo mogu to odraditi kako treba

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Guest 16/5/2016, 19:42

pablo_escobar wrote:Amper nazalost isamarao Sporta. Sport tj zeko dominira u gluposti
Ne tribaju mi pohvale i laskanje, taj je oduvik šamarao sam sebe, ja tu nisam ni potreban ni bitan...  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Zeko 16/5/2016, 20:55

Ma oni tebe ne hvale, kaj ne kužiš da te zajebavaju ? Da, najbolje si se išamarao kad si svojevremeno laprdao kako je Kalinić bolji igrač od Đilkoša, ali su karijere i dosezi u karijeri jednog naspram drugog pokazali nešto sasvim suprotno. Pazi, Đilkoš ima Dinamo, Wolfsburg, Bayern, Atletico Madrid i Juventus, a Kalinić Hajduk, Blackburn, Dnipro i Fiorentinu. S time da je Đilkoš osvojio i Ligu prvaka sa zabijenim golom. Pa ti sad i dalje laprdaj o svojim snovima i ne trebam te ja šamarati glupane, sam si si dovoljan.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Guest 16/5/2016, 21:39

cheers cheers  Hahaha... Predmet sprdnje si tu jedino ti... Ja za razliku od tebe nikad nisam srao po Mandži, naprotiv. I u HNL-u je Kale bija bolji, Mandžo je tek u Wolfsburgu počeja s pravim igrama i 100 % profesionalnim pristupom. Kad je odlazija iz HNL-a, sam si reka da od njega nikad igrač neće biti, to su bile tvoje riječi i sad još imaš hraborsti išta pričati. Obraz ko opanak...
I da, ima Mandžo puno bolju karijeru, nekad neke stvari igraju ulogu. Kalinić je otiša u krivi klub iz HNL-a, Mandži je bio odličan odabir. Tako je, ko što je jedna Rakitić imao vrhunski izbor klubova i ostvarit će bolju karijeru nego neki igrači koji su objektivno bolji od njega. To je jednostavno tako, no i Mandžukić i Kalinić su dobri igrači, kvalitetni i ja sam to oduvik priča i dok su bili u HNL-u dok si ti oduvik pljuva po Kaliniću, pisa hvalospjeve o Manždukiću sve dok ovaj nije odlazio iz Dinama, onda si se posra po njemu... Tipično za mamićevu kujicu koja veze s vezom o nogometu nema...  :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lista gospodina Ante Čačića - Page 2 Empty Re: Lista gospodina Ante Čačića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum