ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Page 5 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by RayMabus 12/5/2016, 10:41

Sad su židovi i lijevicari na istoj strani protiv parole za dom spremni.

Proglašavanje svih totalitaristički parolala nezakonitim a u to spada i smrt fašizmu sloboda narodu jer su je koristili titovi partizani .....nastat će raskol između lijevicara i židovskog lobija u Hr.

Umijeće ratovanja.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by provocator 12/5/2016, 10:42

RayMabus wrote:Osobno nemam nikavih problema da se bilo kakve parole korištene u službi totalitaristčkog režima zabrane.

Smrt fašizmu sloboda narodu te za dom spremni treba prekršajno gonit .....inace nas Židovi nece pustit na miru ak oih ne zabranimo .......samo eto necemo zabranit jedan nego SVE.
Ne brini ti za Židove.
Znaju jako dobro što je što. ;)

Za razliku od tebe.

_________________
Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by RayMabus 12/5/2016, 10:45

provocator wrote:
RayMabus wrote:Osobno nemam nikavih problema da se bilo kakve parole korištene u službi totalitaristčkog režima zabrane.

Smrt fašizmu sloboda narodu te za dom spremni treba prekršajno gonit .....inace nas Židovi nece pustit na miru ak oih ne zabranimo .......samo eto necemo zabranit jedan nego SVE.
Ne brini ti za Židove.
Znaju jako dobro što je što. ;)

Za razliku od tebe.
Pa Židovi ovdje dobivaju jer njih ne zanima parola smrt fašizmu sloboda narodu nego ova za dom spremni.

Vi gubite.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by Guest 12/5/2016, 10:45

Ero wrote:
Eva wrote:
Ero wrote:
dawson wrote:Jbg. možemo pretpostaviti da klokan Joe nije mislio na operu kad je urlao cheers
Ako je bio HOS-ovac, to mu je bio normalni pozdrav u ratu,.Nije bio zabranjen.
To je neispodbitna činjnica.

Smeta židovskim bankarima. Pa dok god bude taj pozdrav prisutan u medijima, rast će kamate :clown
Bit će na stadionima ito masovno. Na provokaciju ide provokacija. Mladi neće odustat.
Ma znaju to oni iz SDP-a, ali namjerno provociraju kako bi zadržali svoj dio kolača na političkoj sceni.
Ustvari kuna.


Lajkam, dok god HR ima otoka, budu se banke naplatile. Vi urlajte, bankari će inkasirati. Vuk sit, a koze oderane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by Ero 12/5/2016, 10:45

provocator wrote:
Ero wrote: 
Nebitno. Pozdrav u ratu nije bio zabranjen. A nije ni danas.
Imaš li ti drugačiju informaciju?
Ja imam provjerenu informaciju koja je i tebi dostupna...

Split: Natpis "Za dom spremni" sa spomenika IX. bojnoj, koja je nosila ime ustaše Rafaela Bobana, uklonjen je... Akciju je odradilo dvadesetak policajaca redovne i interventna policije.
Ex ministar Matić jednom je prilikom i za branitelje uzvikno "ko im jebe mater".
Ništa neobično za jednu Hrvatsku.
Inače, i ja ima informaciju  da su vam mangupi srušili masu partizanskih spomenika po HR.
Možda čak i sve, ali nisam siguran , ali većinu svakako.
I šta sad?

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by catabbath 12/5/2016, 10:46

IvyTeasdale wrote:
Znas da sam u pravu,ali tesko priznat,ha?! B-)

Pa očito ne jer bi ti nekim naturaliziranim sumnjivim likovima dala veća prava od nekih drugih naturaliziranih. Ja jedina sreća ovih prvih je da Turci nisu bili crnci B-)

_________________
Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by kaya 12/5/2016, 10:46

provocator wrote:
kaja_333 wrote:
Jesu, zabranjeni su totalitarni simboli. Je li komunizam totalitaran?
A jadana ti... Dakle da te podučimo: Komunizam kao ideologija nije zločinački. Kao ideja komunizam nije osuđen niti zabranjen. Komunista ima i u EU parlamnetu. Totalitarizmi koji su se kitili tim imenom su osuđeni (i to ne jednoglasno, da budemo precizni i točni). Nadalje, osuđeni ne znači i izjednačeni. Kuiš?
a jadan ti, samo laprdaš bezveze. ali ne da mi se objašnjavati zidu pa živi dalje u paralelnom svemiru
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by kaya 12/5/2016, 10:46

Eva wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:
Ero wrote:
dawson wrote:Lajkam, dok god HR ima otoka, budu se banke naplatile. Vi urlajte, bankari će inkasirati. Vuk sit, a koze oderane. 
a čuj  nju, a koje banke?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by Guest 12/5/2016, 10:46

RayMabus wrote:
provocator wrote:
RayMabus wrote:Osobno nemam nikavih problema da se bilo kakve parole korištene u službi totalitaristčkog režima zabrane.

Smrt fašizmu sloboda narodu te za dom spremni treba prekršajno gonit .....inace nas Židovi nece pustit na miru ak oih ne zabranimo .......samo eto necemo zabranit jedan nego SVE.
Ne brini ti za Židove.
Znaju jako dobro što je što. ;)

Za razliku od tebe.
Pa Židovi ovdje dobivaju jer njih ne zanima parola smrt fašizmu sloboda narodu nego ova za dom spremni.

Vi gubite.


Aha, odi s tim pozdravom kod nekog židovskog bankara, kreditni rejting bu ti vrhunski. Jadran je zbilja bistriji od Hrvata. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by RayMabus 12/5/2016, 10:47

Smrt fašizmu sloboda narodu je komunistički pozdrav i kao takav veličanje jednog totlaitarnog režima.

Ne vidim u cemu je problem ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by Guest 12/5/2016, 10:47

kaja_333 wrote:
Eva wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:
Ero wrote:
dawson wrote:Lajkam, dok god HR ima otoka, budu se banke naplatile. Vi urlajte, bankari će inkasirati. Vuk sit, a koze oderane. 
a čuj  nju, a koje banke?

Sve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by kaya 12/5/2016, 10:47

da židovski bankari, ona je u 19 stoljeću. zaba talijanska, reifessen austrijski, hypo njemački, poštanska hrvatska itd...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by Ero 12/5/2016, 10:48

Eva wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:
Ero wrote:
dawson wrote:Jbg. možemo pretpostaviti da klokan Joe nije mislio na operu kad je urlao cheers
Ako je bio HOS-ovac, to mu je bio normalni pozdrav u ratu,.Nije bio zabranjen.
To je neispodbitna činjnica.

Smeta židovskim bankarima. Pa dok god bude taj pozdrav prisutan u medijima, rast će kamate :clown
Bit će na stadionima ito masovno. Na provokaciju ide provokacija. Mladi neće odustat.
Ma znaju to oni iz SDP-a, ali namjerno provociraju kako bi zadržali svoj dio kolača na političkoj sceni.
Ustvari kuna.


Lajkam, dok god HR ima otoka, budu se banke naplatile. Vi urlajte, bankari će inkasirati. Vuk sit, a koze oderane.
Ti kao da si s marsa pala...Boli qratz omladinu šta tamo neki bankari misle.
Mladi su drugi svijet i nisu podložni ucjenama, posebno kad je sloboda u pitanju.


PS:
Komšinice, ima i ona druga varijanta, koje su se nekoć komunisti poslužili...Nacionaliziraš sve i to je to.
Banke, sve. Proglasiš insolventnost...ma divota. :D


Last edited by Ero on 12/5/2016, 10:50; edited 1 time in total

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by kaya 12/5/2016, 10:48

Eva wrote:
kaja_333 wrote:
Eva wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:
Ero wrote:
dawson wrote:Sve. 
aha, jesu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by RayMabus 12/5/2016, 10:49

kaja_333 wrote:da židovski bankari, ona je u 19 stoljeću. zaba talijanska, reifessen austrijski, hypo njemački, poštanska hrvatska itd...
Nema veze ...imaju jak lobi.

Treba zabranit sve totlaitarističke parole ....druže Tito mi ti se kunemo , smrt fšizmu sloboda narodu , za dom spremni .....i tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by provocator 12/5/2016, 10:49

Ero wrote:
Od 90-95. Hv to nije uzvikivala, niti se borila pod tom Titinom slikom i petokrakom. Čudno, a? .
Ne samo to, da si ga onda javno  uzvikivao zasigurno bi ti život bio u opasnosti.
Jesam li šta slagao?
A čuj druže ero... Trebalo je dečeke nabrijati, pustiti ih malo s lanca i iskoristiti. To im je dizalo moral i obamna je bila potrebita i nužna.

Zamisli da im je netko od vladajućih iz HDZ došao pa rekao kako se oni bore i krv pišaju u rovovima zato da bi danas-sutra u Vukovaru taj isti HDZ u kompi sa Srbima izglasao dvojezičnost?
Zamisli da im je netko iz HDZ-a tada došao u rovove i rekao kako će nakon rata locirati, identificirati i transferirati generale u Haag?

Zamisli da im je netko iz HDZ-a došao na prvu i rekao kako će danas-sutra koalirati sa Srbima među kojima će biti i onaj koji nje vukovarske ranjenika ispraćao na Ovčaru?

Što kažeš na to?
Jesam li što slagao?


Last edited by provocator on 12/5/2016, 10:51; edited 2 times in total

_________________
Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by Sora 12/5/2016, 10:50

RayMabus wrote:Smrt fašizmu sloboda narodu je komunistički pozdrav i kao takav veličanje jednog totlaitarnog režima.

Ne vidim u cemu je problem ?
U tome da ti vraćas jedan drugi totalitarni pozdrav
I ne vidis ti to , jasno mi je

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by kaya 12/5/2016, 10:50

RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:da židovski bankari, ona je u 19 stoljeću. zaba talijanska, reifessen austrijski, hypo njemački, poštanska hrvatska itd...
Nema veze ...imaju jak lobi.

ma nebitno, i nemaju više čak ni takav lobi kakav su imali. da ih ameri odjebu crno bi im se pisalo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by RayMabus 12/5/2016, 10:50

Treba okrenit ploču jer je židovski lobi prejak i zabranit sve totlaitarističke parole : druže Tito mi ti se kunemo , smrt fašizmu sloboda narodu , za dom spremni i druge.

I gonit svakoga tko ovako šta izusti po službenoj dužnosti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by Ero 12/5/2016, 10:52

provocator wrote:
Ero wrote:
Od 90-95. Hv to nije uzvikivala, niti se borila pod tom Titinom slikom i petokrakom. Čudno, a? .
Ne samo to, da si ga onda javno  uzvikivao zasigurno bi ti život bio u opasnosti.
Jesam li šta slagao?
A čuj druže ero...
Za dom, gosn Provocator.

Šta si ono drugo reko, jel možeš ponovit? :D


Last edited by Ero on 12/5/2016, 10:52; edited 1 time in total

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by kaya 12/5/2016, 10:52

provocator wrote:
Ero wrote:
Od 90-95. Hv to nije uzvikivala, niti se borila pod tom Titinom slikom i petokrakom. Čudno, a? .
Ne samo to, da si ga onda javno  uzvikivao zasigurno bi ti život bio u opasnosti.
Jesam li šta slagao?
A čuj druže ero... Trebalo je dečeke nabrijati, pustiti ih malo s lanca i iskoristiti. To im je dizalo moral i obamna je bila potrebita i nužna.

Zamisli da im netko od vladajućih iz HDZ nije došao pa rekao kako se oni bore i krv pišaju u rovovima zato da bi danas-sutra u Vukovaru taj isti HDZ u kompi sa Srbima izglasao dvojezičnost?
Zamisli da im je netko iz HDZ-a tada došao u rovove i rekao kako će nakon rata locirati, identificirati i transferirati generale u Haag?

Zamisli da im je netko iz HDZ-a došao na prvu i rekao kako će danas-sutra koalirati sa Srbima među kojima će biti i onaj koji nje vukovarske ranjenika ispraćao na Ovčaru?

Što kažeš na to?
Jesam li što slagao?
nisi ali jedno je prije a drugo kasnije, zamisli da je partizanima netko došao 1943 i rekao da će jednog dana to biti samostalna hrvatska i da će plaćati kunama a njihovi spomenici će odletiti u zrak, isto tako da će udbaši završiti u njemačkoj u zatvoru.


Last edited by kaja_333 on 12/5/2016, 10:52; edited 1 time in total (Reason for editing : is)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 5 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum