ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 15 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by Guest 12/5/2016, 17:40

Eva wrote:
kaja_333 wrote:
Regoč wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
kaja_333 wrote:
Eva wrote:
kaja_333 wrote:
Eva wrote:
RayMabus wrote:
Eva wrote:
RayMabus wrote:
Eva wrote:Dalmacija ionak ni bila ustaška,
pa nije bila ali sada je.

Lako se to promijeni. Ustašiju se glađu reducira. Staljin je imal takav recept za Ukrajinu. Znači nije nemoguće.
židove se reduciralo glađu koliko znam, punašni su bili.

Tebi bi zveknuo takvu šamarčinu da bi ti lijevo i desno oko zamijenili mjesta.
Zašto Kaji? StEva je počela pa nju šamaraj, gade "antifašistički".
Zato sto nemaju i jedan drugi ništa protiv reduciranja glađu Hrvata. Dapače. Točno onoliko respekta koliko pokazuju prema našim žrtvama dobiti ce od mene prema svojima. I ni trunčicu vise.

Kakve veze Hrvati imaju s ustaškim smećem? Više je Hrvata bilo u partizanama nego ustaša koje su ionak bile njemačke kujice.
Englezi nisu vratili ustaše jer se ustaše nisu predali. Vratili su domovinsku vojsku i civile koje je tito dao pobiti.

Guest
Guest


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 15 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by Guest 12/5/2016, 17:47

kaja_333 wrote:
Ringo10 wrote:
kaja_333 wrote:
Eva wrote:Kaj nismo pobili 10 milijuna ustaškog smeća. pirat
Aha, jeste. Pretvorili ste se u radioaktivan pepel i ubijali i naciste, ne samo ustaše.
Hajde priznaj da tvoj radkalizam potječe iz frustacije tipične za ostavljene I razočarane ženke.

Znam nekoliko takvih primjera u Sarajevu I to u raznim nacionalnim varijacijama.

Tebe je neki Binsr svojevremeno dobro naguzio I nakon toga nogirao, a ti ostade bijesna I ojađena.
Čuj ovaj o Srbima, nalizao  se žaba opet. Samo srbe sanja
E ali te australske žabe su zakon. Kad jednu poližeš možeš vidjeti svašta, evo ringu se priviđaju ustaše, srbi, židovi...sve zavisi od toga koliko još i kaktusića usput poliže.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 15 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by n_razbojnik 12/5/2016, 17:52

provocator wrote:
n_razbojnik wrote:
Isto kao i trošiti ustaške novce, ali o tome ne serendaš
Jel ti znaš da je npr. Ivo Banac, tada kada je kuna kao platežno sredstvo uvedena izjavljivao kako je uvođenje kune prvorazredni politički skandal, jer je ona "ustaška novčana jedinica"?

Inače kada se uvodila kuna kao platežno sredstvo objašnjenje je bilo kakvo? Jel Tuđman ili bilo tko drugi tada rekao kako je to bila ustaška ideja? E pa nije!

Drvio je Franjo i ostali o tome kako je kunino krzno služilo kao sredstvo plaćanja poreza zvanog kunovina ili marturina u srednjovjekovnoj Slavoniji, Primorju i Dalmaciji... lik kune nalazio se od prve polovine 13. stoljeća pa gotovo do kraja 14. stoljeća na hrvatskom kovanom novcu zvanom banovac... kuna je bila potencijalni novac Banovine Hrvatske.

Pa eto uvažimo obrazloženje našeg prvog predsjednika. Isti takvo što ili slično nije izjavljivao i za spomenuti pozdrav.

Uostalom sam F. Tuđman je u jednoj tv emisiji za one koji slave ustašstvo rekao slijedeće:

Ja znam da je među tim mladićima bilo i hrvatskih fanatika, hrvatskih ljudi koji su imali hrvatske ideale, ali začuđujuće je da nasjedaju onima koji im oblače crne košulje i fašističke oznake iz izgubljenog Drugog svjetskog rata. Što bi bilo od Njemačke da se nastavila na crnokošuljaškim i smeđekošuljaškim tradicijama?
To je nešto što svijet ne može prihvatiti. Današnji svijet se gradi na načelima one antifašističke koalicije.

Kakvi dvostruki kriteriji, od tebe , Tuđmana , Banca i ostalih nazovi antifašista... svim snagama protiv trivijlanosti kao što je pozdrav ali ustaška valuta dok je žepu ne grebe i ne peče...jel ti znaš što je rekao Slavko Goldstein na tu temu? i dan danas se toga drži, a ne ve fejkeri! Slavko je ratovao i protiv pozdrava i kune!

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 15 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by Guest 12/5/2016, 18:18

n_razbojnik wrote:
provocator wrote:
n_razbojnik wrote:
Isto kao i trošiti ustaške novce, ali o tome ne serendaš
Jel ti znaš da je npr. Ivo Banac, tada kada je kuna kao platežno sredstvo uvedena izjavljivao kako je uvođenje kune prvorazredni politički skandal, jer je ona "ustaška novčana jedinica"?

Inače kada se uvodila kuna kao platežno sredstvo objašnjenje je bilo kakvo? Jel Tuđman ili bilo tko drugi tada rekao kako je to bila ustaška ideja? E pa nije!

Drvio je Franjo i ostali o tome kako je kunino krzno služilo kao sredstvo plaćanja poreza zvanog kunovina ili marturina u srednjovjekovnoj Slavoniji, Primorju i Dalmaciji... lik kune nalazio se od prve polovine 13. stoljeća pa gotovo do kraja 14. stoljeća na hrvatskom kovanom novcu zvanom banovac... kuna je bila potencijalni novac Banovine Hrvatske.

Pa eto uvažimo obrazloženje našeg prvog predsjednika. Isti takvo što ili slično nije izjavljivao i za spomenuti pozdrav.

Uostalom sam F. Tuđman je u jednoj tv emisiji za one koji slave ustašstvo rekao slijedeće:

Ja znam da je među tim mladićima bilo i hrvatskih fanatika, hrvatskih ljudi koji su imali hrvatske ideale, ali začuđujuće je da nasjedaju onima koji im oblače crne košulje i fašističke oznake iz izgubljenog Drugog svjetskog rata. Što bi bilo od Njemačke da se nastavila na crnokošuljaškim i smeđekošuljaškim tradicijama?
To je nešto što svijet ne može prihvatiti. Današnji svijet se gradi na načelima one antifašističke koalicije.

Kakvi dvostruki kriteriji, od tebe , Tuđmana , Banca i ostalih nazovi antifašista... svim snagama protiv trivijlanosti kao što je pozdrav ali ustaška valuta dok je žepu ne grebe i ne peče...jel ti znaš što je rekao Slavko Goldstein na tu temu? i dan danas se toga drži, a ne ve fejkeri! Slavko je ratovao i protiv pozdrava i kune!
Pa i provo bi držao dinare ali ovi što mu prodaju žabe i kaktusiće ih ne primaju pa je primoran ustaškom valutom plaćati!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta - Page 15 Empty Re: Šimunić se ne da:'Nisam tri puta vikao 'za dom',vikao sam četiri puta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum