ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATICA UBILA ČETNIKA

Go down

HRVATICA UBILA ČETNIKA Empty HRVATICA UBILA ČETNIKA

Post by Yehudi 8/5/2016, 15:36

ZARILA NOŽ U SRCE SVOM MUŽU 
Nakon ubojstva s bebom otišla njegovom bratu: 'Ubila sam Sašu'


U Pločama se dogodilo stravično ubojstvo. Dvadesettrogodišnja Karmen Matana Đorđević nasmrt je nožem ubola svog trinaest godina starijeg supruga Sašu Đorđevića u obiteljskom stanu u Pločama u Ulici kralja Petra Svačića, pišeSlobodna Dalmacija.



Enlarge this image Click to see fullsize
HRVATICA UBILA ČETNIKA Ploce_ubojstvo2-070516

Ubojstvo se dogodilo u ranim jutarnjim satima subote, oko 1.30, a najvjerojatnije mu je prethodila svađa supružnika, neslužbeno se doznaje.
Karmen je oštrim kuhinjskim nožem u srce ubola svog supruga s kojim se vjenčala prošloga ljeta, dok je njihova tromjesečna beba spavala. Navodno je zadala samo jedan smrtonosni udarac u srce nesretnog supruga, kojemu više nije bilo spasa. Zatim je uzela dijete u naručje i otišla do Sašinog brata, koji živi u istoj zgradi, i priopćila mu što je nekoliko trenutaka prije učinila.
Pločani su zgroženi ovim stravičnim ubojstvom. Svi koji su poznavali bračni par Đorđević šokirani su, jer supružnici ni po čemu nisu odavali da imaju nesuglasica u braku. Novac im nije bio problem jer je nesretni Saša kao profesionalni pomorac jako dobro zarađivao i navodno je kući došao tek prije tri dana. Prije negoli se oženio kupio je stan u novogradnji u kojem su on i Karmen zajednički živjeli.




http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/zarila-noz-u-srce-svom-muzu-nakon-ubojstva-s-bebom-otisla-njegovom-bratu-ubila-sam-sasu/3730203/

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 Čudno malo.
Da meni neka kurbetina ubije brata i dodje mi se pohvaliti.............to bi joj bilo zadnje šta bi izgovorila ikada.


A brat mu ništa, ono kao.........OK, dobro si napravila. 


Biće je on i trpa.


Onaj glupan se jedva oženio, morao stan dati sponzoruši samo da ima šta staviti pod jaja kad dodje sa broda a ona tako.
Nakon pola god doša kući a ona mu ostavila novorodjenče i u život, po kafićin u cajka..............kakve fukare 

HRVATICA UBILA ČETNIKA 95-80
Yehudi
Posts : 9010
2014-04-19


HRVATICA UBILA ČETNIKA Empty HRVATICA UBILA ČETNIKA S1dryv11


Last edited by Yehudi on 8/5/2016, 15:38; edited 1 time in total
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

HRVATICA UBILA ČETNIKA Empty Re: HRVATICA UBILA ČETNIKA

Post by Yehudi 8/5/2016, 15:37

OČITO BIVŠI NASLOV NIJE BIO DOVOLJNO DOBAR ZA PRIVUĆI KOMENTARE
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

HRVATICA UBILA ČETNIKA Empty Re: HRVATICA UBILA ČETNIKA

Post by kic 8/5/2016, 15:40

dosta.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

HRVATICA UBILA ČETNIKA Empty Re: HRVATICA UBILA ČETNIKA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum