ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by gargamel0101 7/5/2016, 08:29

It’s showdown time.
The IMF has threatened it will pull out of the Greek bailout program unless Greece gets debt relief.
German Chancellor Angela Merkel, Austria, Finland, and the other Eurozone creditors will not like today’s development one bit.

Loaded Gun
I am uncertain if the emphasis in bold is by Lagarde or the Financial Times, but I suspect the latter.
This “purposely leaked” letter puts enormous pressure on German chancellor Angela Merkel who is already under severe strain due to her complete bungling of the refugee crisis.
Pick Your Poison
[list="color: rgb(0, 0, 0); font-family: 'Lucida Grande', Verdana, sans-serif; font-size: 13.3333px; line-height: 17.3333px; background-color: rgb(255, 255, 255);"]
[*]The German parliament only agreed to do this deal if the IMF was in it.

[*]The Germany parliament only agreed to do this on the specific terms previously offered.

[/list]
The terms included no more debt relief, Greece primary surplus (budget surplus not counting interest on debt) of 3% of GDP by 2018.
I said that would never happen and it won’t.
Lagarde’s letter stated “Third, going forward, we do not expect Greece to be able to sustain a primary surplus of 3.5 per cent of GDP for decades to come.
By the way, Lagarde knew all along Greece could not meet a primary surplus of 3.5% of GDP for decades to come. So, why did it sign the deal in the first place?
Lagarde now proposes a primary surplus of 1.5%.
Well guess what? That is nearly as unlikely as a surplus of 3.5%.
And at a rate of 1.5%, it will take decades longer for Greece to pay back the hundreds of billions of euros it owes in these programs.
So… that means outright debt reductions.

http://www.zerohedge.com/news/2016-05-06/showdown-leaked-letter-imf-tells-germany-“debt-relief-greece-or-imf-drops-out”
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by gargamel0101 7/5/2016, 08:29

Zločesti neoliberalni kapitalisti (IMF) spasili crnomanjaste pacofe (Grke).
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by Yehudi 7/5/2016, 09:18

http://davidstockmanscontracorner.co...s-next-part-1/)


Sprema se nova ( umjetna ) kriza koja kreće , opet, iz Amerike.


Sve po planu za urušavanje Europe i stvaranje psihologije beznadja, straha 


koji je uvod u novi veliki rat. Europa je najebala ne trgne li se iz letargije
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by Kermit 7/5/2016, 10:23

Kog briga kad je sve to ionako namješteno, a usput Europa ima puno većih problema od dugova Grka
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by Kermit 7/5/2016, 10:24

Yehudi wrote:http://davidstockmanscontracorner.co...s-next-part-1/)


Sprema se nova ( umjetna ) kriza koja kreće , opet, iz Amerike.


Sve po planu za urušavanje Europe i stvaranje psihologije beznadja, straha 


koji je uvod u novi veliki rat. Europa je najebala ne trgne li se iz letargije
I to ove godine...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by kic 7/5/2016, 10:26

dakle opet će svi koji su drukali za Trumpa pojesti govno kao što su za Grčku..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by Kermit 7/5/2016, 10:32

kic wrote:dakle opet će svi koji su drukali za Trumpa pojesti govno kao što su za Grčku..
Vjerojatno, pa ipak je on dio kluba, međutim smiješno mi je da Njemačka jebe Grke a Turčadiji pušta bezvizni režim, ISIL i masovna silovanja po ulicama to mi dođe selo gori a baba se češlja stil, ali no Švabe nikada sa diplomacijom i strategijom nisu imali nikakve veze što se vidjelo 1918.g. i 1945.g. a ova tuka je gora i od Kajezea i Adolfa zajedno
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by kic 7/5/2016, 10:37

asilovski wrote:
kic wrote:dakle opet će svi koji su drukali za Trumpa pojesti govno kao što su za Grčku..
Vjerojatno, pa ipak je on dio kluba, međutim smiješno mi je da Njemačka jebe Grke a Turčadiji pušta bezvizni režim, ISIL i masovna silovanja po ulicama to mi dođe selo gori a baba se češlja stil, ali no Švabe nikada sa diplomacijom i strategijom nisu imali nikakve veze što se vidjelo 1918.g. i 1945.g. a ova tuka je gora i od Kajezea i Adolfa zajedno

nije nego se Njemci previše pouzdaju u svoju snagu:

- ww1 u svoje željeznice, brzinu mobilizacije i oružje
- ww2 najmnogoljudnija europska nacija
- sad, sad su kao ekonomski giganti..

sve tri točke su točne u svoje vrijeme bile, ali kao što znamo nisu bile dovoljne, ne znam jesi čitao onu knjigu Levijatan o ww1 sukobu.. SF-fantasy, ali u biti otkriva svu zabludu Njemačke misli..

sad se uzdaju u svoje šolde, ali neće ih odnijeti u grob, oni rade a zamotani guraju dječja kolica po gradovima.. easy win jebote..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by Kermit 7/5/2016, 10:47

kic wrote:
asilovski wrote:
kic wrote:dakle opet će svi koji su drukali za Trumpa pojesti govno kao što su za Grčku..
Vjerojatno, pa ipak je on dio kluba, međutim smiješno mi je da Njemačka jebe Grke a Turčadiji pušta bezvizni režim, ISIL i masovna silovanja po ulicama to mi dođe selo gori a baba se češlja stil, ali no Švabe nikada sa diplomacijom i strategijom nisu imali nikakve veze što se vidjelo 1918.g. i 1945.g. a ova tuka je gora i od Kajezea i Adolfa zajedno

nije nego se Njemci previše pouzdaju u svoju snagu:

- ww1 u svoje željeznice, brzinu mobilizacije i oružje
- ww2 najmnogoljudnija europska nacija
- sad, sad su kao ekonomski giganti..

sve tri točke su točne u svoje vrijeme bile, ali kao što znamo nisu bile dovoljne, ne znam jesi čitao onu knjigu Levijatan o ww1 sukobu.. SF-fantasy, ali u biti otkriva svu zabludu Njemačke misli..

sad se uzdaju u svoje šolde, ali neće ih odnijeti u grob, oni rade a zamotani guraju dječja kolica po gradovima.. easy win jebote..
Njemci nikad nisu imali plan, znači strategiju za budućnost, te nikada nisu imali diplomaciju bez toga nikad nisu mogli ništa. Danas su poraženi zbog SAD-a koji je nakon 1945.g. napravio ne denacifikaciju Njemačke već degermanizaciju uništili su sve ono što je bila Njemačka osim rada, od Švaba su napravili robove, potpuno uništenje duha i autodestrukcija te samooptuživanje koje i dovelo do masovnog useljavanja kanibala.

Ali no kako vide da su unaprijed uništeni iz čistog sadizma se osvećuju debilnim Grcima, a podupiru čistog vehabiju i tiranina Erdogana što je van racionalnog ponašanja, to je masovna shizofrenija zapravo, osim ako Švabe ne vide što je očito, a to je onda problem što sam stavio na početku...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by kic 7/5/2016, 10:49

kad sam ja prošlo ljeto pisao da Grcima treba oprostiti dio duga ili nešto slično, na forumu su me tukli ko da sam bizantski hermafrodit uhvaćen u krađi hljeba..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by kic 7/5/2016, 10:53

asilovski wrote:Njemci nikad nisu imali plan, znači strategiju za budućnost, te nikada nisu imali diplomaciju bez toga nikad nisu mogli ništa. Danas su poraženi zbog SAD-a koji je nakon 1945.g. napravio ne denacifikaciju Njemačke već degermanizaciju uništili su sve ono što je bila Njemačka osim rada, od Švaba su napravili robove, potpuno uništenje duha i autodestrukcija te samooptuživanje koje i dovelo do masovnog useljavanja kanibala.

Ali no kako vide da su unaprijed uništeni iz čistog sadizma se osvećuju debilnim Grcima, a podupiru čistog vehabiju i tiranina Erdogana što je van racionalnog ponašanja, to je masovna shizofrenija zapravo, osim ako Švabe ne vide što je očito, a to je onda problem što sam stavio na početku...

meni budi nada kako je svaka ideologija potrošna, i jednostavno se izmori, wear outa, ko komunizam i sl, nesposobnost ljudi na čelu uvijek pobjedi svaki utopiju..

a danas smo svjedoci takve nesposobnosti, pa se nadam kako će se bar početi boriti, i to bi bila pobjeda već.

ne znam si vidio na RT? većina Njemaca nema nijednog prijatelja Muslimana, iako, nije problem u vjeri, rasa jebote..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by Kermit 7/5/2016, 10:56

kic wrote:kad sam ja prošlo ljeto pisao da Grcima treba oprostiti dio duga ili nešto slično, na forumu su me tukli ko da sam bizantski hermafrodit uhvaćen u krađi hljeba..
Tukli su te isti oni koji su govorili da nema masovne emigracije, da je politika SAD-a super za Evropu, da je TTIP-e odličan ugovor, da je odlično što je Gadafi ubijen, te koji su jedva čekali da Damask padne u ruke kanibala, znači nemušti nikogovići koji nisu pročitali niti obveznu lektiru a raspravljali bi ozbiljnim stvarima
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by Kermit 7/5/2016, 11:02

kic wrote:
asilovski wrote:Njemci nikad nisu imali plan, znači strategiju za budućnost, te nikada nisu imali diplomaciju bez toga nikad nisu mogli ništa. Danas su poraženi zbog SAD-a koji je nakon 1945.g. napravio ne denacifikaciju Njemačke već degermanizaciju uništili su sve ono što je bila Njemačka osim rada, od Švaba su napravili robove, potpuno uništenje duha i autodestrukcija te samooptuživanje koje i dovelo do masovnog useljavanja kanibala.

Ali no kako vide da su unaprijed uništeni iz čistog sadizma se osvećuju debilnim Grcima, a podupiru čistog vehabiju i tiranina Erdogana što je van racionalnog ponašanja, to je masovna shizofrenija zapravo, osim ako Švabe ne vide što je očito, a to je onda problem što sam stavio na početku...

meni budi nada kako je svaka ideologija potrošna, i jednostavno se izmori, wear outa, ko komunizam i sl, nesposobnost ljudi na čelu uvijek pobjedi svaki utopiju..

a danas smo svjedoci takve nesposobnosti, pa se nadam kako će se bar početi boriti, i to bi bila pobjeda već.

ne znam si vidio na RT? većina Njemaca nema nijednog prijatelja Muslimana, iako, nije problem u vjeri, rasa jebote..
I obrnuto:


iako mi kaže legica koja živi gore da se druže švabe, albanci i Hrvati, samo što švabe nisu nešto niti zabavan narod, neće taj otići niti na pivo poslije posla,
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by kic 7/5/2016, 11:06

to kao kod moje rodice, došli njeni starci u posjet, on s posla, pozdravio ih i krenuo na svoj fitness xD ova ga strijeljala danima, moraš se družiti dok ne odu-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by kic 7/5/2016, 11:13

ma što se tiče diplomacije, Njemci su zakasnili u tom sportu, dok su "non angli, sed angeli" pokorili svjetska mora, oni su se sastančili u Frankfurtu..

tako da je pokušaj R. Hessea da nešto onako amaterski sredi logična posljedica ukočene tradicije, a ne čin luđaka..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by Kermit 7/5/2016, 11:50

kic wrote:to kao kod moje rodice, došli njeni starci u posjet, on s posla, pozdravio ih i krenuo na svoj fitness xD ova ga strijeljala danima, moraš se družiti dok ne odu-
ne znaju oni graditi odnose, to jest nemaju ih, zato i puše
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by Kermit 7/5/2016, 11:53

kic wrote:ma što se tiče diplomacije, Njemci su zakasnili u tom sportu, dok su "non angli, sed angeli" pokorili svjetska mora, oni su se sastančili u Frankfurtu..

tako da je pokušaj R. Hessea da nešto onako amaterski sredi logična posljedica ukočene tradicije, a ne čin luđaka..
Odlično zapaženo "ukočena tradicija" ne znaju improvizirati, nemaju među ljudske odnopse ili socijalnu inteligenciju koja naravno unatoč dedi i đodi postoji samo ne kod njih
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by Guest 7/5/2016, 12:10

gargamel0101 wrote:Zločesti neoliberalni kapitalisti (IMF) spasili crnomanjaste pacofe (Grke).
cheers MMF je pozitivna institucija to se od davno zna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by gargamel0101 7/5/2016, 12:12

preko_vode_do_slobode wrote:
gargamel0101 wrote:Zločesti neoliberalni kapitalisti (IMF) spasili crnomanjaste pacofe (Grke).
cheers MMF je pozitivna institucija to se od davno zna
Jasna stvar. cheers
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by kic 7/5/2016, 12:17

asilovski wrote:
kic wrote:to kao kod moje rodice, došli njeni starci u posjet, on s posla, pozdravio ih i krenuo na svoj fitness xD ova ga strijeljala danima, moraš se družiti dok ne odu-
ne znaju oni graditi odnose, to jest nemaju ih, zato i puše
zato Ameri i vladaju, uzmi im Europu i Japan i daj ih Rusima, imas bacuska univerzum..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out” Empty Re: IMF Tells Germany “Debt Relief For Greece Or IMF Drops Out”

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum