ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

smrt foruma i nogometa

Go down

smrt foruma i nogometa Empty smrt foruma i nogometa

Post by FRANK 23/3/2016, 05:50

svjedoci smo ne samo teroristickih napada ne samo zala za izgubljenom 1945.godinom nego i svjedoci smo da na ovom forumu vise ni elite nema....OPERW,BORKELA,JA I SKRIPAR kao i neki ostali vise cak ni nepisu na ovom forumu na kojemu nedominiraju normalne teme nego demonskoga preseravanje o onom ronaldovom nesposobnom vodonosi i endovo teroriziranje sa barcelonom koju je uzvisio u rang PRESVETOGA TROJSTVA...steta a ovaj forum je imao prespektivu...jedino sta jos SKORPIJA I BAFALO pisu nesto sa smislom no i necudi kad se znade dobro kojoj struji ta dvojica pripadaju sasvim je jasno da dominiraju nad forumom no drugacije i neide jer su ipak ta dvojica sljedbenici NAJVECEGA....nista ekipa zelim svako dobro mozda se cak povremeno i javim zelim vam svako dobro mada vam ni BOG pomoci vise nemoze...........................SIEG HEIL.....BRQACALA POZDRAVI KEVU
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

smrt foruma i nogometa Empty Re: smrt foruma i nogometa

Post by FRANK 23/3/2016, 05:52

CALE TI U DJUBRETARIMA KEVA KURVA ZA STO DINARA OBEDUJES IZ KONTENJERA KAD SI BIO DETE MALO KOMSIJA TE SILOVAO JASNO JE KO DAN VOLIS CMARTIZAN...........PUSI KURAC SRBIJO KURVO BALKANSKA..............SVAPSKE STUKE JA VAM LJUBIM KRILA PUNO HVALA ZA SESTOGA APRILA

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

smrt foruma i nogometa Empty Re: smrt foruma i nogometa

Post by FRANK 23/3/2016, 05:53

FORZA JUVENTUS...................A BAYERNU ZELIM DA STO PRIJE ISPADNE DA SE DOKAZE GUARDIOLINA NESPOSOBNOST I KRADJA PROTIV BAYERNA A OD SLJEDECE GODINE PONOVO BAYERN POSTAJE GOSPODSKI KLUB KAD ODE KURVIN SIN

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

smrt foruma i nogometa Empty Re: smrt foruma i nogometa

Post by FRANK 23/3/2016, 05:54

sretan vam dan ndh koji dolazi za 18 dana

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

smrt foruma i nogometa Empty Re: smrt foruma i nogometa

Post by Guest 23/3/2016, 17:32

I tebi Sretan Uskrs, ako ga doživiš...čini mi se da su ti dani odbrojani. Za talijanku ne brini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

smrt foruma i nogometa Empty Re: smrt foruma i nogometa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum