ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolje razdoblje nogometa ikad

Go down

Najbolje razdoblje nogometa ikad Empty Najbolje razdoblje nogometa ikad

Post by Guest Thu 1 Dec - 15:13

Mnogu krivo vjeruju da je najbolji nogomet bio u doba Maradone, drugi pak u doba galacticosa, treći da je u doba messija i ronalda, al prava istina je da je najbolji nogomet bio između prvog i drugog svjetskog rata.

Oni malo manje mlađi se dobro sjećaju kakav je to bio nogomet, kakve su to bile utakmice i kakva je to nezamisliva prijateljska atmosfera i natjecateljska bila prije poslije i za vrijeme utakmice.

Na tribina se naprosto uživalo. Nisu se jele kokice nego se peko roštilj i pila se rakija uz harmoniku. U Italiji isto tako samo što se pila grapa i svirala harmonika triestina (dugmetarka) .

Užasno mi fale ta vremena i još dan danas se pamti kad je žandar dobio loptu u glavu jer je stajao preblizu gola pa je pao u nesvijest od udarca jer je lopta bila napravljena od svinjskog mjehura, a antička koža lopte se nabubrila vodom tako da je lopta imala od prilike težinu od 1,29 kg,

Normalno da je gol drven i farbao se 2 put godišnje. Prvo svinjskom mašću da bi se zaštitio pa zatim prekosloj katrana da se očuva i tek onda je išla preko bijela boja, a ponekad se nije održavao nego naprosto bi se srušio i napravio novi kao '98. kad su igrali real-borusija pa su navijači reala srušili gol, a mreža je bila napravljena od konoplje kao i ostala užad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najbolje razdoblje nogometa ikad Empty Re: Najbolje razdoblje nogometa ikad

Post by muckodjubre Thu 1 Dec - 15:20

mocni majmun wrote:Mnogu krivo vjeruju da je najbolji nogomet bio u doba Maradone, drugi pak u doba galacticosa, treći da je u doba messija i ronalda, al prava istina je da je najbolji nogomet bio između prvog i drugog svjetskog rata.

Oni malo manje mlađi se dobro sjećaju kakav je to bio nogomet, kakve su to bile utakmice i kakva je to nezamisliva prijateljska atmosfera i natjecateljska bila prije poslije i za vrijeme utakmice.

Na tribina se naprosto uživalo. Nisu se jele kokice nego se peko roštilj i pila se rakija uz harmoniku. U Italiji isto tako samo što se pila grapa i svirala harmonika triestina (dugmetarka) .

Užasno mi fale ta vremena i još dan danas se pamti kad je žandar dobio loptu u glavu jer je stajao preblizu gola pa je pao u nesvijest od udarca jer je lopta bila napravljena od svinjskog mjehura, a antička koža lopte se nabubrila vodom tako da je lopta imala od prilike težinu od 1,29 kg,

Normalno da je gol drven i farbao se 2 put godišnje. Prvo svinjskom mašću da bi se zaštitio pa zatim prekosloj katrana da se očuva i tek onda je išla preko bijela boja, a ponekad se nije održavao nego naprosto bi se srušio i napravio novi kao '98. kad su igrali real-borusija pa su navijači reala srušili gol, a mreža je bila napravljena od konoplje kao i ostala užad.
Moćni majmun životinja,najveći poznavatelj nogometa

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Najbolje razdoblje nogometa ikad 6b8efe2f85c2b63406b2Najbolje razdoblje nogometa ikad Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Najbolje razdoblje nogometa ikad Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Najbolje razdoblje nogometa ikad Empty Re: Najbolje razdoblje nogometa ikad

Post by End Thu 1 Dec - 16:00

:lell
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Najbolje razdoblje nogometa ikad Empty Re: Najbolje razdoblje nogometa ikad

Post by scorpion Thu 1 Dec - 16:24

Lik je nenadjebiva kraljina
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Najbolje razdoblje nogometa ikad Empty Re: Najbolje razdoblje nogometa ikad

Post by jalnirajko Thu 1 Dec - 18:35

muckodjubre wrote:
mocni majmun wrote:Mnogu krivo vjeruju da je najbolji nogomet bio u doba Maradone, drugi pak u doba galacticosa, treći da je u doba messija i ronalda, al prava istina je da je najbolji nogomet bio između prvog i drugog svjetskog rata.

Oni malo manje mlađi se dobro sjećaju kakav je to bio nogomet, kakve su to bile utakmice i kakva je to nezamisliva prijateljska atmosfera i natjecateljska bila prije poslije i za vrijeme utakmice.

Na tribina se naprosto uživalo. Nisu se jele kokice nego se peko roštilj i pila se rakija uz harmoniku. U Italiji isto tako samo što se pila grapa i svirala harmonika triestina (dugmetarka) .

Užasno mi fale ta vremena i još dan danas se pamti kad je žandar dobio loptu u glavu jer je stajao preblizu gola pa je pao u nesvijest od udarca jer je lopta bila napravljena od svinjskog mjehura, a antička koža lopte se nabubrila vodom tako da je lopta imala od prilike težinu od 1,29 kg,

Normalno da je gol drven i farbao se 2 put godišnje. Prvo svinjskom mašću da bi se zaštitio pa zatim prekosloj katrana da se očuva i tek onda je išla preko bijela boja, a ponekad se nije održavao nego naprosto bi se srušio i napravio novi kao '98. kad su igrali real-borusija pa su navijači reala srušili gol, a mreža je bila napravljena od konoplje kao i ostala užad.
Moćni majmun životinja,najveći poznavatelj nogometa
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Najbolje razdoblje nogometa ikad Empty Re: Najbolje razdoblje nogometa ikad

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum