ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izrael

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by kic 26/7/2014, 12:40

stvar je u tome što si ti jedno 4 puta upozoren da se smiriš, a brando tek jednom, toliko o gledanju kroz prste.

i ako te mogu zamoliti, da ako već ideš pisati velike postove što je očito tvoj stil, da se barem potrudiš pisati s točkom i u rečenicama, jer ovo je jako nepregledno što ti radiš i gušiš sugovornika, evo samo prijateljski savjet.

kic
Admin

Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by Iknar 26/7/2014, 16:16

kic wrote:stvar je u tome što si ti jedno 4 puta upozoren da se smiriš, a brando tek jednom, toliko o gledanju kroz prste.

i ako te mogu zamoliti, da ako već ideš pisati velike postove što je očito tvoj stil, da se barem potrudiš pisati s točkom i u rečenicama, jer ovo je jako nepregledno što ti radiš i gušiš sugovornika, evo samo prijateljski savjet.
ajde da objasnim,nije vazno koliko je tko pouta upozoren,baniran itd
vazno je shvacanja teme,dakle ako ti recimo napisas neku temu,dakle ti kao admin,mislim ne mroas biti admin,te pocnes pisati o nekoj temi i lijepo napises da se treba drzati tee,i ako pravila ne dozvoljavaju da netko vrijeđa tebe i tvoju temu,da se odmah reagira,a ne da se vatra rasplamsa,a onda pocnu neke teze rijeci,uvrede neshvacanja,te dolazi do   toga o cemu govoris,dakle o upozorenja,banu
cilj bi bio odmah to sprijeciti,upozoriti onoga tko privi pocne,a ako nastavi banirati,a ne suprotno
dakle upozorenja i banivi nisu prvedni ako se odmah ne reagira,to bi bilo kao da netko pocne rat,a onda drugi uzvrati kao te drugi bude kaznjen a onda koji je poceo raz je smo upozoren,nadams e da razumijes

evo ejdn primjer gdje bi moglo doci do rasplamsavanja vatre a nisi niti trznuo,pdopustio si Sefirotu da umjesto kreacionisti napise kretencionisti,a kako stanje stoji ti to dopustas,rasparave se nastavlja te bi moglo dobi do banova     nevinih koji su reagirali na to
dakle ti kao admin bi treba tio sprijeciti,a ne nakon par godina reagirati kada bise nekid rugir atovi mogli voditi a povod bi bila neka tema

a stos e tice gramatike,ne dira me  to,a ii natjeram lhjudski m,ozak da pocne msiliti spajati recenice jer neki nemaju neke pomake velike stos e tice konstruktivnog razmisljanja
dakle molim te bez obzira cija bila tema,tvoja,moja ili necija druga,daj reagiraj prvih par sati a ne da prođu dani,pa da se otvore neki novi ratovi,a sve zato jer ti nisi kao admin reagirao
pogledaj sefiirota on je mudar dosta procjenjuje admine te visdi sa kime kako da se igra,tebe je procijenio i visdi da ne trzas a on radi ono sto mu ti dozvoljavas
pa kako bi bilo da ja napisem slicnu temu sa slicnim naslovom govoreci o velikoj skupini drugih ljudi,dakle njemum slicnih i to o milijunima kaos to on govori

Admine reagiraj na toj temi,doci ce ti do ratove mnogih i neces uspjeti ugasiti plamen,e sada je na tebi hoces ili neces,ali plamen je vec veliki pitanje je gdje ce jos ici,ne budi poput UN,budi pravedan
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by Iknar 26/7/2014, 16:20

ajmo malo     na tume,dakle tema je Izrael,dakle sve od vremena kada ej Bog odabrao jedan narod,izraelce,pa kroz mnoge kusnje do nevjera,koje see vucu sve i do dana danasnjeg
Izrael je mnogu pota skrenuo,bio kaznjen ali i izbavljen,to mnog znaju,pitanje je moje danasnji izrael
koji po mojem ne slijedi Boga,kojji misli na vojsku,gdje ljudski zivot nema neku vrijednost,te tako dalje
puitanje je zasto ejtakav danas,mozda su previse trpjeli pa mislid a i drugi moraju buiti kao oni nekada,mozda je mala skupina ljudi zavladala vecem,dakle ima dosta o Izraelu se govoriti
mene osobno zanima zasto je na zastavi izraela taj znak koji je jekada bio crveni navodno,a ne svijecnjak koji ima veze sa Bogam
dakle zasto ovo zasdto ono,ap ako moze neki zidov to bojasniti,makatr bi volio da to objasni onaj ortodoksnui da se sagledajus ves trane,ovako samo ovi agresivci se javljaju pa nije pravedno da se cuje samos trana jednih po meni losid
ima li koji ortodoksni zidov da tu temu malo bolje elaborira?
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by Mad_Vlad 5/8/2014, 11:01

[quote="Iknar"][quote="Mad_Vlad"]A i ti si tražiš sugovornika....Iknar k'o Hamas, samo ispucava bez pameti i znanja.[/quote]
oprvo ne uspoređuj me sda tim luđacima iz hamasa jer je to lose,ali opet me nisi usporedio sa Izraelom na cemu ti hvala koji je samo srce necastivog izgledam,kako bis e reklo danas je tamo zmajevo gnijezdo,dakle vragov dom
dakle akos to su zidovi namjeravali,platili i slicno pokusali na sve nacine ubiti Sina Bozjeg i danas su takvi ako ne i gori
a ako ti istina smeta to je tvoj problem,zidovi danas nisu oni koji su slijedili Mojsija,nego oni koji su slijedili baala i slicne lazne  da ne kazem sto
dakle po toj racunici makar me vrijeđa to sto si me usporedios a hamasom sto je zlo,ipak me nisu usporedio sa vecim zlom,dakle Izraelom, i na tome ti hvala[/quote]


Ma isti se terorist riječima, još gluplji u stvari jer si nepismen.
Vragov dom ti je u Hrvatskoj, sokole. Lopovi uništavaju zemlju a nitko ih ne sprječava.
Viš, Židovi se bore za obranu svog doma a ti telac kakav si ne razumiješ ni obične vijesti. 
A vi glupi Hrvati tamo uništavate svoj dom, dajete da vam ga pljačkaju najobičniji kriminalci iz svojih redova.
Što ti telac isusov uopće kužiš?
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by Iknar 5/8/2014, 17:00

Mad_Vlad wrote:
Iknar wrote:
Mad_Vlad wrote:A i ti si tražiš sugovornika....Iknar k'o Hamas, samo ispucava bez pameti i znanja.
oprvo ne uspoređuj me sda tim luđacima iz hamasa jer je to lose,ali opet me nisi usporedio sa Izraelom na cemu ti hvala koji je samo srce necastivog izgledam,kako bis e reklo danas je tamo zmajevo gnijezdo,dakle vragov dom
dakle akos to su zidovi namjeravali,platili i slicno pokusali na sve nacine ubiti Sina Bozjeg i danas su takvi ako ne i gori
a ako ti istina smeta to je tvoj problem,zidovi danas nisu oni koji su slijedili Mojsija,nego oni koji su slijedili baala i slicne lazne  da ne kazem sto
dakle po toj racunici makar me vrijeđa to sto si me usporedios a hamasom sto je zlo,ipak me nisu usporedio sa vecim zlom,dakle Izraelom, i na tome ti hvala


Ma isti se terorist riječima, još gluplji u stvari jer si nepismen.
Vragov dom ti je u Hrvatskoj, sokole. Lopovi uništavaju zemlju a nitko ih ne sprječava.
Viš, Židovi se bore za obranu svog doma a ti telac kakav si ne razumiješ ni obične vijesti. 
A vi glupi Hrvati tamo uništavate svoj dom, dajete da vam ga pljačkaju najobičniji kriminalci iz svojih redova.
Što ti telac isusov uopće kužiš?
malo si bedast ali ok
a tos to ssu zidovi nevjerni Bogud anas to je njihova slobdna volja ocito
pa gle i ja bi sredio te hHamasovce kuzis,ali ne bih isao preko nevinih ljudi u tome se razlikujemo,dok Izrael bi i rpeko leseva  nevinih isao,kuzis
a tos tos ir ekao o pljackanju stoji,trules krade,pljacka to si u pravu
ja ne kuzim covjece,ja znam da je Izrael izdao Boga,da nema vjere u Boga da je to samo na rijecima ,ne i na djelima,a isto tako ZNAM da je ISUS onda bio Izraelov Mesija,a ti ga i Ubili.i slicno,dakle urota,ocito je tako i danas,necastivi kontrolira zidove,ili boljer ecneo ovako zidovi slobodnom svojom voljom odbacuju Boga te prihvacaju necastivog,e sada mozemo pricati svjesno ili nesvjesno,kuzis telac?
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by Mad_Vlad 15/8/2014, 04:27

Jebem te nepismena.
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by kic 15/8/2014, 11:36

opomena vlad.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by Mad_Vlad 16/8/2014, 23:16

Za čega?
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by kic 17/8/2014, 09:39

psovanja drugog korisnika?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by Mad_Vlad 17/8/2014, 15:10

Elaboriraj.
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by kic 17/8/2014, 15:17

sad ti mene vozaš? :/

Iknar ima na kontu već preko 10 dana bana ukupno, takav je kakav je, ali ne moramo ga zato ni diskriminirati, da si napisao: nepismen si, ne bih ti ništa rekao, sad vidiš koja riječ mi smeta?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by Guest 19/8/2014, 19:21

Mad_Vlad wrote:
Iknar wrote:
Mad_Vlad wrote:A i ti si tražiš sugovornika....Iknar k'o Hamas, samo ispucava bez pameti i znanja.
oprvo ne uspoređuj me sda tim luđacima iz hamasa jer je to lose,ali opet me nisi usporedio sa Izraelom na cemu ti hvala koji je samo srce necastivog izgledam,kako bis e reklo danas je tamo zmajevo gnijezdo,dakle vragov dom
dakle akos to su zidovi namjeravali,platili i slicno pokusali na sve nacine ubiti Sina Bozjeg i danas su takvi ako ne i gori
a ako ti istina smeta to je tvoj problem,zidovi danas nisu oni koji su slijedili Mojsija,nego oni koji su slijedili baala i slicne lazne  da ne kazem sto
dakle po toj racunici makar me vrijeđa to sto si me usporedios a hamasom sto je zlo,ipak me nisu usporedio sa vecim zlom,dakle Izraelom, i na tome ti hvala


Ma isti se terorist riječima, još gluplji u stvari jer si nepismen.
Vragov dom ti je u Hrvatskoj, sokole. Lopovi uništavaju zemlju a nitko ih ne sprječava.
Viš, Židovi se bore za obranu svog doma a ti telac kakav si ne razumiješ ni obične vijesti. 
A vi glupi Hrvati tamo uništavate svoj dom, dajete da vam ga pljačkaju najobičniji kriminalci iz svojih redova.
Što ti telac isusov uopće kužiš?
dobar post... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by Mad_Vlad 8/9/2014, 09:47

A e.
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by Yehudi 1/9/2015, 18:01

kic wrote:je li Mojsije vidio Boga svojim očima?

 10
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by Yehudi 1/9/2015, 18:04

kic wrote:je li Mojsije vidio Boga svojim očima?

 Da ako već postavljaš takva pitanja.

Najveći od svih Proroka, prije i nakon njega, po tome se, izmedju ostaloga,

 izdvaja od svih drugih Proroka.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by drop_dead_gorgeous 1/9/2015, 20:34

Malo sam prelistala temu , koliko homofobije , ovo netko mora pod hitno prijaviti administratorima a oni nadležnim službama.
drop_dead_gorgeous
drop_dead_gorgeous

Posts : 57
2015-09-01


Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by Yehudi 1/9/2015, 20:51

Ovu temu baš ili druge teme na ovom pdf?

Jer za neke sam teme i ja rekao da tribaju biti prijavljene.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by Guest 4/9/2015, 12:39

613 micvi za Židove i 7 zapovijedi za narode.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by Mad_Vlad 5/9/2015, 23:19

Yehudi wrote:
kic wrote:je li Mojsije vidio Boga svojim očima?

 Da ako već postavljaš takva pitanja.

Najveći od svih Proroka, prije i nakon njega, po tome se, izmedju ostaloga,

 izdvaja od svih drugih Proroka.
Nije ga vidio svojim očima.
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by Yehudi 20/9/2015, 09:34

Izrael - Page 2 1973-Yom-Kippur-War-Begins

http://unitedwithisrael.org/the-yom-kippur-miracle/
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by Yehudi 20/9/2015, 09:37

Declassified CIA missives shed light on opening of Six Day War
http://www.jewsnews.co.il/2015/09/17/declassified-cia-missives-shed-light-on-opening-of-six-day-war/
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Izrael - Page 2 Empty Re: Izrael

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum