ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Izrael Balkana"

Go down

"Izrael Balkana" Empty "Izrael Balkana"

Post by RayMabus Thu 4 May - 11:36

Čuj, mi ipak ne bi da smo Izrael Balkana jer kad vidiš šta se tamo dešava to ovdje ne treba nikome. lol!

Znam ja da si ti tu mislio na ekonomiju no Izrael ima i negativnu stranu a to ipak ne želimo u BiH

--


BiH i Izrael imaju velike potencijale za suradnju, i Država Izrael želi u nju uložiti jer vjeruje da BiH može postati "Izrael Balkana", kazano je na konferenciji za novinare predstavnika Države Izrael, koja je održana na Međunarodnom sajmu gospodarstva u Mostaru.

"Izrael Balkana"
RayMabus
RayMabus

Posts : 175679
2014-04-11


Back to top Go down

"Izrael Balkana" Empty Re: "Izrael Balkana"

Post by RayMabus Thu 4 May - 11:53

Predsjednik Gospodarske komore Države Izrael u Bosni i Hercegovini Amir Gross Kabiri je naglasio kao je njihov slogan "Vjerujemo u vas", jer neke od mlađih generacije što su odlučile otići iz BiH nisu vjerovale u ovo mjesto, što doživljava jako bolno.


"Mi smo birali ovaj slogan tako da pokažemo da Država Izrael i njihovi poduzetnici vjeruju u ovu državu. Mi vjerujemo da ova država može izrasti jako brzo u usporedbi na druge države. Imate jako dobre vještine i stručnjake, ova država je nekada pravila avione, helikoptere i stvari o kojim su druge države mogle samo sanjati. Samo trebate nastaviti vjerovati da to možete opet. Država Izrael je ovdje i Gospodarska komora da donesemo naša iskustva, inovativni biznis pristup različit od onog u BiH što će voditi boljim rezultatima i postaviti BiH jednom od vodećih država ove regije", kazao je Kabiri.

-
To ( Vjerujemo u vas ) je već bolje.  lol! :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 175679
2014-04-11


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum