ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smrt Net.hr foruma

Page 2 of 29 Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by kic 12/7/2014, 19:06

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Highfive

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Trinity 12/7/2014, 20:19

Izgleda da je opet krepao... pirat
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Guest 12/7/2014, 20:30

Trinity wrote:Izgleda da je opet krepao... pirat
Your doing? :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by jastreb 12/7/2014, 20:33

Ma bolje da više krepa,nego da se nako pati.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Trinity 12/7/2014, 21:10

The service is unavailable. 
Još ga reanimiraju...bolje da odustanu...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Yehudi 12/7/2014, 21:55

Infuzija dala kratkoročne rezultate. Sad ostaje jedino umjetno disanje i elektrošok ali čini se da je stanje nepovratno.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Iknar 15/7/2014, 04:55

ma poznato je netko jednom rekao govno izađe na povrsinu kad tad,dakle crkne bi se reklo
dakle i kriz zivota is vi ti forumi ce se kad tad ugasiti,a i mozda je visa sila djelovala na te necasne forume,hahah,ne pitajte me kako jer sve je to bozja volja,hahah

dakle ne mogu oni protiv Bozje volje,samo to jos ne razumiju,hahah
bas me ovo nasmijalo,a sto ces mene neke stvari vesele vise nego kod nekih drugih

inace jeste li vidjeli poplavu u puli
đjoj nadam se da ce gromovi udarati po dubrovniku kada budus ve one face tamo,da se malo useru i recimo"boje"Boga"
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Iknar 15/7/2014, 04:59

Trinity wrote:The service is unavailable. 
Još ga reanimiraju...bolje da odustanu...
haha,ma ja sam tamo baniran ali citam  cestor eligiju,kojih likova tamo ima,jadni pat koji je jos lutalica se srcano borui protiv svih onih zmija na njegov karakteristican nacin,neki od tih su i ovdje

ma tako je i bilo sa onim krizem zivota,pa je nestao,isto sotonski admini bili
dakle to je mozda Bozja volja,trulo se moze spasavati ali se spasiti nece

ma raditi ce onako,meni vrti stranicu jako dugo,ali enma veze samo citam neda mis e vise tamo pisati sa novim nickom jer ionako je publika u banani,kao da gledas muppet show,ne znas tko koga tu .....
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Guest 23/7/2014, 00:45

Iknar wrote:
Trinity wrote:The service is unavailable. 
Još ga reanimiraju...bolje da odustanu...
haha,ma ja sam tamo baniran ali citam  cestor eligiju,kojih likova tamo ima,jadni pat koji je jos lutalica se srcano borui protiv svih onih zmija na njegov karakteristican nacin,neki od tih su i ovdje

ma tako je i bilo sa onim krizem zivota,pa je nestao,isto sotonski admini bili
dakle to je mozda Bozja volja,trulo se moze spasavati ali se spasiti nece

ma raditi ce onako,meni vrti stranicu jako dugo,ali enma veze samo citam neda mis e vise tamo pisati sa novim nickom jer ionako je publika u banani,kao da gledas muppet show,ne znas tko koga tu .....
Dakle,ti si bio top notch budala koja je proganjala ljude na Forumu,pa si na kraju izletio odande-nemas se cemu cuditi...svako malo iz gnjoja iznikne neka cudna biljka pa tako i ti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Iknar 23/7/2014, 04:13

bogomdani wrote:
Iknar wrote:
Trinity wrote:The service is unavailable. 
Još ga reanimiraju...bolje da odustanu...
haha,ma ja sam tamo baniran ali citam  cestor eligiju,kojih likova tamo ima,jadni pat koji je jos lutalica se srcano borui protiv svih onih zmija na njegov karakteristican nacin,neki od tih su i ovdje

ma tako je i bilo sa onim krizem zivota,pa je nestao,isto sotonski admini bili
dakle to je mozda Bozja volja,trulo se moze spasavati ali se spasiti nece

ma raditi ce onako,meni vrti stranicu jako dugo,ali enma veze samo citam neda mis e vise tamo pisati sa novim nickom jer ionako je publika u banani,kao da gledas muppet show,ne znas tko koga tu .....
Dakle,ti si bio top notch budala koja je proganjala ljude na Forumu,pa si na kraju izletio odande-nemas se cemu cuditi...svako malo iz gnjoja iznikne neka cudna biljka pa tako i ti..
pma gledaj ne znam te ali ovkaoc emo na tom forumu je sotonizam na djelu od admina do moderatora,ne svi ali glavnina je tu
znas li zasto sam banian,e pa reci cu ti napisao sam nekome da je G....-dakle slovo G i par tockica,samo radi toga is to sam kao i uvijek bio uporan objasniti da su u krivu,onda je meni adminica rekla da sam ja nekome napisao da je govno,a ja je puitao pa gdje ti vidis tu rijec,a ona kaze da vidi,ja rekao moze biti svasta krava i slicno,ali to je bilo smkisljeno da me se makne od strane sotonista
a sefirot napise milijom puta curac,qurac,i ukratko sve pogrdne rijeci smao izostavi prvo slovo i nikome nista,i mnogi drugi,dakle ne treba biti previse pametan da se shvati sustina stvari
nakon toga sam ja adminicirekao da ide okulistu,paako tu vidi rijec-govno,nakon toga je bila bezobrazna rekla mi je jako puno pogrdnihs tvari,inace imam to i zapisano ali nije izbrisala na osobnom chatu
dakle naljutila se i vrijeđala,pa sam joj rkao da ide lijepo egzorcistu,jer jkakos eponasa,mozda je opsjednuta,e onda je pukla,kako ja to mogzu njoj reci,a drugi po forumima govore razne-picke materine,curce qurce,kicke,dakle picke i slicno i nikome nsita,a ja nekome napisem da je g..... i dobijem 77 dana ban recimo,te nakon svađe i trajni
e kada je sve to zavrsilo ja sam adminici ovkao zaprijetio,osobnu cu te kazniti na razini duse sto me je kaznila nepravedno,dakle us tilu lutati ce svijetom i nece imati mira doks e ne iskupi za ta svoja nedjela i vjeruj mi to cu i napraviti
rekao sam joj da cu to prekinuti ako ode katolickom sveceniku,ispovijedi se,nakon toga meni se isprica i sve 5,
sto mislis da je uopce to pomislila napraviti
ukratko kako se kaze njenu dusu cu prozvati na Sudu Bozjem da kaze da li je to pravedno ili nije i necu je pustiti a da to en napravim recimo,pod pustiti mislim da necu teret sa njene duse skinuti,nadams e samo da cu se toga sjecati jer bilo je puno takvih sitnih dusa

to da sam cudna biljka jesam,nisam kao svi vi recimo,a to da sam nekoga proganjao isto se moze shvatiti sa tocnoscu,jer sam im rekao da ce svi gorjeti u paklu ako lazu i na SUdu Bozjem i za sve lsoe sto su napravili,naravno rekao sam i da cu neke osobno prokleti,dakle one najgore

ne bjezim od toga to sam rekao,ne trpim nepravdu
a to ako nekoga istina proganja to je nejgov problem,ja stalno slusam tamo sotoniste,okultiste,protestante,ateiste, svakakve spodobe koje imaju vise rpava nego drugi ljudu,ukratko sto si truliji tamo vise si zasticeniji
a Brandu sam rekao da cu mu potopiti zadar radi njega,i jel se to dogodilo ili nije,dobbro mozda nije od mene ali se dogodilo,Bozja volja
i da psotave na forum religija branda kako moderatora koji ima neka znanja ali nimalo razuma,lik je kako bis e reklo vobjik,samo izvrsava zapovijedi sotonsita tamo,zadovoljan je svojim mdoeratorskim mocima,kada mi brise psotove,vrijeđa bez da moze biti kaznjen,ali ne ostajem ja tome bezumniku duzan,moj Um je daleko nadmocniji od svih tamo,pa kako ne bi i od tog limitiranog covjeka ciji Um funkcionira samo na materijalnoj osnovi

dakle ja sam tamo bio posten,nepravedno su me banirali,u biti to je vecina ljudi htjela i rpitiskala te se na ktrajut o dogodilo,ali mene ne mogu ti bezumnici pobijediti
jer ako me stvarno naljute one poplavice ce biti djecja igra u odnosu na onos to sve ja mogu napraviti
a ako te bas zanima svađao sam se ja i sa strancima,bugarima u zadnje vrijeme,si primijetio koliko su imali oluja, pa englezi,pa su i oni dobili porciju,a jos se nisam niti zagrijao kako bis e reklo,samos e igram
znam ja da je to vecini glupo,maloumno,nemoguce,ali nisam ja krivi sto neki Umovi su limitirani
covjece ako abs stvarno nekoga zelim kazniti sto mislis da ne mogu,itekako mogu,samo nisam bas bnesto precizan,dakle nemam kontrolu jso bis e reklo,a ne zelim da nevinis tradaju

dakle ja sam to puno puta rekao ali kao da pricam kamenu
svijet jos ne zna da je danas Hrvatska jedna od najmocnijih zemalja,samim time sto sam ja tu
znas kako ja kazem,smrtnik sam,ali mogu me biti ali zaustaviti me ne mogu jer jedan misao i gotovi su

dakle za tebe ce to  biti ludo psianje da ne kazem koga,a za Umnije              strah ocito kada bi shvatili sa kime imaju posla
ja ne odustajem,ja pobjeđujem,dakle prije ili kasnije,e sada koliko sam jak pa ne bas previse bis e reklo,ali je pitanje u odnosu na koga,na ljude poput vas,pa to je kao da gledam mrave,nemate skotro nikakve sanse,a sa duhiom recimo mocnim,e to je vec nesto drugo,mislim ovako slab,ali ja rastem a oni su na maximumu,a i znaju me kakav sam pa nije najpametnije da mi se zamjere,ipak sam poznat po sili kod njih

e sada bio bi sretan kada bi netko shvatio i 50% napisanog, ali skoro nemoguca misija kakvis u umovi na tom forumu,taj forum je slican kao kriz zivota,dakle truli
sjetui se da Sudnji dan dolazi,dakle vrijeme istece,to vrijedi za sve da poslije ne bi rekli da nisu znali
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Iknar 23/7/2014, 04:18

e da ne zaboravim proganjacu te sotoniste tamo i dalje kako ti to kazes,jer ako im smeta istina,to je njihov problem
dakle neke boli istina a neke lazi, a ja bas ne sutim previse niti ne ostajem duzan odgovor
tako da ce i dalje drhtati tamo
vidi Branda valjda me sanja kada shvaca djelomicno situaciju,msili d aja ne mogu rpotiv njihovog sustava,on je u stilu ovakav,ako ne mozes pobijediti sustav rpidruzi mus e,dakle ulizija,ja kazem ako ne mogu urazumiti sustav,onda sustav treba unistiti,dakle pobijediti sve tamo rijecima,ionako imaju rpevise primitivne Umove da bi mene pobijedili,ma nije samo Um nego i pozrtvovanost i slicno

dakle tamo sam poceo opet pisati nakon mejseci gledanja iste bagre,a sada poludjeli opet ti farizeji i pismoznanci i na ovome forumu mi unistavaju teme,coporativno kao tamo,neka sve ce to platiti kada bude SUd Bozji,za sve svoje grijehe ako se ne pokaju
a kaos to sam rekao,neke duse su osobno prozvati ocito
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Guest 21/8/2014, 20:37

Opet krepao net.hajer forum...d servis iz anvejlibl... pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Brain32 21/8/2014, 21:52

Nish čudno...  :face:
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Iknar 21/8/2014, 22:19

bogomdani wrote:Opet krepao net.hajer forum...d servis iz anvejlibl... pirat
da i meni vrti u prazno,dakle kakvi su tamo admini i moderatori takva je kompatibilnost i strucnost istih i foruma

dakle kako bi narod rekao,a sto bi ti za 10 kuna  prvu klasu,to su mi ejdnom rekli na placu,a ja si mislim ne zadnju bi ako moze,drugim rijecima ne  forum.net klasu,dakle šrot

a sto reci kaos to sam rekao forum ej trul,dakel i admini,moderatori tamo,a psoto su oni takvi,takve i mehanicare imaju,tko zna da nemaju ona dva majstora iz a je to
ako netko ne zna na sto msilim objasniti cu

mislim da je na forum.net pukla guma ili nesto slicno
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Iknar 21/8/2014, 22:22

evovam jos toga ako netko voli,pa tko voli neka izvoli
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Trinity 26/8/2014, 07:01

Ni jutros se ne može otvoriti... pirat
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Yehudi 26/8/2014, 08:15

Da
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by jastreb 26/8/2014, 09:02

Bafi je rekla da navodno neki poznati tajkun(zaboravih koji) u 9. mjesecu preuzima net.hr, pa da će onda navodno obnoviti i forum.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Trinity 26/8/2014, 09:31

Taj tko se primi obnavljanja foruma imat će *ebenog posla.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Guest 26/8/2014, 09:45

To smece ne vrijedi obnavljati jer je nemoguce,posto su uebani linkovi izmedju svega zivog,fajlova,tema,topica,, sam kod Foruma je rupast,kao svicarski ementaler..Jeftinije je kreirati novi forum,nego krpati nepokrpljivo...samo bi se pare pobacalo u prazno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Trinity 26/8/2014, 09:46

Zato sam  i rekla da je to *ebeni posao. Brže i jeftinije bi bilo raditi skroz novi.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Smrt Net.hr foruma - Page 2 Empty Re: Smrt Net.hr foruma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 29 Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum