ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 5 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by RayMabus 10/3/2016, 09:00

A moj zadatak je bio : dođi , izwidi , pokupi informaćije.

Dakle nisam owdje da spašawam ikoga nego u misiji izwiđanja.

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 5 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by RayMabus 10/3/2016, 09:02

Regoč wrote:Ako ti je netko blizak, moja sućut.
Pokoj vječni daruj mu Gospodine.
I svjetlost vječna svjetlila njemu.
Počivao u miru.
Amen.
Smrt je sastawni  dio žiwota.

Riječ je o starijoj osobi al ne toliko starijoj no nije dijete ili mlada osoba tako da ....al ok .....poštiwao sam tu osobu .....mali a weliki čowjek .....ne wolim sprowode al owo je jedn od onih na koje želim otići tj želim biti tamo i oprostit se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 5 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by marcellus 11/3/2016, 18:58

Eva wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:Uf, Ray, bolje da nas džihadisti osvoje neg scijentolozi.
Pa i nije tako komplićirano ....jednostawno porod u tišini ....naprawiš swe šta možeš da se odwija u tišini a sad normalno ako nekoga boli da mora i wikati onda nesmije krositit riječi nego samo AAAA i to dakle ništa riječi i ono lagano nježno ruka preko usana da zwuk izgubi jačinu u prostoriji ( njoj je i onako isto , jer wiće al ne mora zwuk ići dalje jer ga laganim nježnim stawljanjem ruke preko usana blokiraš da se širi po prostoru i dopire do djetetowim ušiju ).
Ray, uviek mi je bilo drago što me muke rađanja nikada neće zapasti, ali samo radi tebe volio bih da možemo pa da ti odeš rađati i vičeš AAAAA, a netko ti drži ruku preko ustah.
Regoču, si bil možda na porodu?

bio ja, draže bi mi bilo da nisam, valjda je više mene bilo strah

al kad vidiš kakvih mesara ima možda bolje

_________________
Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 5 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum