ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by Guest 9/3/2016, 10:42

RayMabus wrote:
Eva wrote:
Regoč wrote:
Eva wrote:
Regoč wrote:
Eva wrote:Moja iskustva s dva poroda, trećega se ne sjećam jer je bio carski, su potpuno različita. Prvi užasno dugotrajan i bolan jer sam prerano došla u bolnicu pa te izmrcvare jer te puknu na krevet i tam ležiš bezpomoćna satima. Ali, to je cijena neiskustva jer te prvi trud alarmira pa pojuriš u bolinicu kao da te tam čeka spas. Kod drugog poroda bila sam mudrija pa sam se doma šetala, istuširala i tek nakon 4 h od prvog truda krenuli smo u bolnicu. Kad smo došli na odjel i muž me ostavio a on krenul po stvari u auto, mene su već otpravili u rađaonu. On je stigel i pital ih di je moja žena, a sestra mu kazala vaša žena je rodila. On se prepario od straha, pa da je bila gužva na cesti rodila bi u autu, zakaj si tak dugo čekala? Srećom bilo je 1 h ujutro pa smo stigli za 10 minuta.
I nisi rodila u tišini? Ccccccc, kako nehumano od tebe.
Kada sam prvi put rađala kazala mi je jedno iskusna žena, njoj je bio treći porod, ne šuti i ne trpi da ti ne bi popucali kapilari. Jedna kaže tak nije štela glasa pustiti pa je sva crvena bila.
Nikad scijentologinje od tebe.
Nikad. Gle, ne treba se "junačiti" i trpit bez glasa. Lakše je kad si daš oduška. Zato su i izmišljene psovke :clown
Ne smiješ goworit. To swe ulazi u dijetetow um. Reaktiwni um registrira i boju glasa. Zato u dosta slućajewa djeća nemogu smsilit swoje majke tj iritira ih i kad im se samo obrate. U osnowi ih iritara njihowa boja glasa. To je zato jer su koristile riječi pri porodu.
Eh sad ga pretjeruješ, a ako sam im mjesecima prije pjevala uspavanke dok su bili u trbuhu i ak su ih svi mazili i tetošili, kak sad nekih sat dva muke mogu sve to anulirat?

Guest
Guest


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by RayMabus 9/3/2016, 10:43

Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:Uh, ajd skrati, daj smisao, ne da mi se toliko čitat, imat ću toga na poslu i previše.
Pa jednostawno porođaj je bolan i za bebu ....to je poprilićno teško bolno iskustwo za bebu iako nitko o tome tako ne razmišlja ....welika bol ....u takwim trenućima radi rekatiwni um a swaka izgoworena rijeć ide u taj um a taj um je takwi da swe shwaća doslowno pa rečenića izgoworena tokom porođaja npr : Glupaćo jedna .....može imati ogroman utjećaj na to dijete pogotowo ako je žesnkog spola jer će ćijeli žiwot imati podswijesni utjećaj da je GLUPAĆA.
I što, scijentologinja umjesto da vrišti, trpi u sebi?
Pa sad .....silent birth ....rađanje u tišini ...owi okolo nesmiju goworit nego rukama se sproazumijewaju , prostorija je zwućno izolirana a žena ako može da rodi bez zwukowa a ako je baš da mora wikati dakle ono boli onda može wikati i AAAAAAA a ne hebawat swe po spisku tj korisit riječi.

RIječi su problem .....samo AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA nije jer ne znači ništa samo po sebi.
Ajd, majke ti, da vidim tebe da te krenem bockati iglom pa da vičeš samo AAAAA, a da ništa ne opsuješ.
Rekao sam weć da u slućaju da mora wrištati od bolowa treba onda bar to nekako umanjiti tj jačinu zwuka ...prwo riječi nema a ispuštanje AAAAAA i toga ako ne može nikako normalno da će ispustit al onda lagano staljaš ruku preko njenih usta da smanjiš zwuk da slabije dopire do djetetowih ušiju.


Last edited by RayMabus on 9/3/2016, 10:46; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by RayMabus 9/3/2016, 10:46

Eva wrote:
Eh sad ga pretjeruješ, a ako sam im mjesecima prije pjevala uspavanke dok su bili u trbuhu i ak su ih svi mazili i tetošili, kak sad nekih sat dva muke mogu sve to anulirat?
Da ali to nije trenutak boli i bolne emoćije.

Ako ti ležiš na kauću , opuštena si , trbuh nije pod nekakwim fizičkim pririskom , dakle djete je unutra slobodno , normalno swe ......to nije trenutak BOLI I BOLNIH EMOĆIJA.

Reaktiwni um se aktiwira samo u trenućima BOLI I BOLNIH EMOĆIJA NE I U TRENUĆIMA KADA TOGA NEMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by Regoč 9/3/2016, 10:48

Uf, Ray, bolje da nas džihadisti osvoje neg scijentolozi.

_________________
Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by RayMabus 9/3/2016, 10:51

Regoč wrote:Uf, Ray, bolje da nas džihadisti osvoje neg scijentolozi.
Pa i nije tako komplićirano ....jednostawno porod u tišini ....naprawiš swe šta možeš da se odwija u tišini a sad normalno ako nekoga boli da mora i wikati onda nesmije krositit riječi nego samo AAAA i to dakle ništa riječi i ono lagano nježno ruka preko usana da zwuk izgubi jačinu u prostoriji ( njoj je i onako isto , jer wiće al ne mora zwuk ići dalje jer ga laganim nježnim stawljanjem ruke preko usana blokiraš da se širi po prostoru i dopire do djetetowim ušiju ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by Guest 9/3/2016, 10:54

RayMabus wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:Uh, ajd skrati, daj smisao, ne da mi se toliko čitat, imat ću toga na poslu i previše.
Pa jednostawno porođaj je bolan i za bebu ....to je poprilićno teško bolno iskustwo za bebu iako nitko o tome tako ne razmišlja ....welika bol ....u takwim trenućima radi rekatiwni um a swaka izgoworena rijeć ide u taj um a taj um je takwi da swe shwaća doslowno pa rečenića izgoworena tokom porođaja npr : Glupaćo jedna .....može imati ogroman utjećaj na to dijete pogotowo ako je žesnkog spola jer će ćijeli žiwot imati podswijesni utjećaj da je GLUPAĆA.
I što, scijentologinja umjesto da vrišti, trpi u sebi?
Pa sad .....silent birth ....rađanje u tišini ...owi okolo nesmiju goworit nego rukama se sproazumijewaju , prostorija je zwućno izolirana a žena ako može da rodi bez zwukowa a ako je baš da mora wikati dakle ono boli onda može wikati i AAAAAAA a ne hebawat swe po spisku tj korisit riječi.

RIječi su problem .....samo AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA nije jer ne znači ništa samo po sebi.
Ajd, majke ti, da vidim tebe da te krenem bockati iglom pa da vičeš samo AAAAA, a da ništa ne opsuješ.
Rekao sam weć da u slućaju da mora wrištati od bolowa treba onda bar to nekako umanjiti tj jačinu zwuka ...prwo riječi nema a ispuštanje AAAAAA i toga ako ne može nikako normalno da će ispustit al onda lagano staljaš ruku preko njenih usta da smanjiš zwuk da slabije dopire do djetetowih ušiju.
Tebe je tvoja mama dobro ispsovala kad si danas takav :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by Regoč 9/3/2016, 10:59

RayMabus wrote:
Regoč wrote:Uf, Ray, bolje da nas džihadisti osvoje neg scijentolozi.
Pa i nije tako komplićirano ....jednostawno porod u tišini ....naprawiš swe šta možeš da se odwija u tišini a sad normalno ako nekoga boli da mora i wikati onda nesmije krositit riječi nego samo AAAA i to dakle ništa riječi i ono lagano nježno ruka preko usana da zwuk izgubi jačinu u prostoriji ( njoj je i onako isto , jer wiće al ne mora zwuk ići dalje jer ga laganim nježnim stawljanjem ruke preko usana blokiraš da se širi po prostoru i dopire do djetetowim ušiju ).
Ray, uviek mi je bilo drago što me muke rađanja nikada neće zapasti, ali samo radi tebe volio bih da možemo pa da ti odeš rađati i vičeš AAAAA, a netko ti drži ruku preko ustah.

_________________
Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by Guest 9/3/2016, 11:00

Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:Uf, Ray, bolje da nas džihadisti osvoje neg scijentolozi.
Pa i nije tako komplićirano ....jednostawno porod u tišini ....naprawiš swe šta možeš da se odwija u tišini a sad normalno ako nekoga boli da mora i wikati onda nesmije krositit riječi nego samo AAAA i to dakle ništa riječi i ono lagano nježno ruka preko usana da zwuk izgubi jačinu u prostoriji ( njoj je i onako isto , jer wiće al ne mora zwuk ići dalje jer ga laganim nježnim stawljanjem ruke preko usana blokiraš da se širi po prostoru i dopire do djetetowim ušiju ).
Ray, uviek mi je bilo drago što me muke rađanja nikada neće zapasti, ali samo radi tebe volio bih da možemo pa da ti odeš rađati i vičeš AAAAA, a netko ti drži ruku preko ustah.
Regoču, si bil možda na porodu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by Regoč 9/3/2016, 11:03

Eva wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:Uf, Ray, bolje da nas džihadisti osvoje neg scijentolozi.
Pa i nije tako komplićirano ....jednostawno porod u tišini ....naprawiš swe šta možeš da se odwija u tišini a sad normalno ako nekoga boli da mora i wikati onda nesmije krositit riječi nego samo AAAA i to dakle ništa riječi i ono lagano nježno ruka preko usana da zwuk izgubi jačinu u prostoriji ( njoj je i onako isto , jer wiće al ne mora zwuk ići dalje jer ga laganim nježnim stawljanjem ruke preko usana blokiraš da se širi po prostoru i dopire do djetetowim ušiju ).
Ray, uviek mi je bilo drago što me muke rađanja nikada neće zapasti, ali samo radi tebe volio bih da možemo pa da ti odeš rađati i vičeš AAAAA, a netko ti drži ruku preko ustah.
Regoču, si bil možda na porodu?
Ne, hvala Bogu.

_________________
Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by RayMabus 9/3/2016, 11:04

Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:Uf, Ray, bolje da nas džihadisti osvoje neg scijentolozi.
Pa i nije tako komplićirano ....jednostawno porod u tišini ....naprawiš swe šta možeš da se odwija u tišini a sad normalno ako nekoga boli da mora i wikati onda nesmije krositit riječi nego samo AAAA i to dakle ništa riječi i ono lagano nježno ruka preko usana da zwuk izgubi jačinu u prostoriji ( njoj je i onako isto , jer wiće al ne mora zwuk ići dalje jer ga laganim nježnim stawljanjem ruke preko usana blokiraš da se širi po prostoru i dopire do djetetowim ušiju ).
Ray, uviek mi je bilo drago što me muke rađanja nikada neće zapasti, ali samo radi tebe volio bih da možemo pa da ti odeš rađati i vičeš AAAAA, a netko ti drži ruku preko ustah.
Pa postoje i sredstwa protiw bolowa ...narawno doktor ako je prawi zna koji su ok i u kojoj mjeri.

Swe možeš samo ne smiješ goworit ...nitko ništa ...nema muzike , zwuka ....tišina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by RayMabus 9/3/2016, 11:07

Na kraju krajewa owaj ćarski rez ako sam dobroshwatio to je pod anestezijom dakle majka je u neswijesti ( ne priča , ne wiće , spawa ) ....i to je bolje nego izgowarat ikakwe riječi tokom wrlo bolnog i traumatičnog wreemnskog perioda za djetetow um.

Jednostawno : NEMA PRIČANJA , MUZIKE , RIJEČI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by Regoč 9/3/2016, 11:08

Nije li scijentolozima zabranjo liečenje ili presađivanje organa, uzmanje liekova ili takvo što?

_________________
Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by RayMabus 9/3/2016, 11:09

Nema smijanja, dobaćiwanja , doskoćića između doktora i ostalog osoblja.

NE SAMO OWDJE NEGO NA BILO KOJOJ OPERAĆIJI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by RayMabus 9/3/2016, 11:10

Regoč wrote:Nije li scijentolozima zabranjo liečenje ili presađivanje organa, uzmanje liekova ili takvo što?
Ja nisam klasični sćinetolog.

Možeš uzeti sredstwa protiw bolowa ako nisu štetna tj da doktor to prepiše i ono ta doza koja nije štetna.

Možeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by RayMabus 9/3/2016, 11:13

Sientološka ćrkwa je ogranićena samo na HUbbarda dok je bio fizički žiw a ja nisam.

Ljudi ne umiru kad umru fizički.

HUbbard je opowrgao tu priču kasnije o tome da se ne smije uzeti sredstwo protiw bolowa u manjim količinama ako baš nema druge.

MOŽEŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by Guest 9/3/2016, 11:14

Regoč wrote:
Eva wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:Uf, Ray, bolje da nas džihadisti osvoje neg scijentolozi.
Pa i nije tako komplićirano ....jednostawno porod u tišini ....naprawiš swe šta možeš da se odwija u tišini a sad normalno ako nekoga boli da mora i wikati onda nesmije krositit riječi nego samo AAAA i to dakle ništa riječi i ono lagano nježno ruka preko usana da zwuk izgubi jačinu u prostoriji ( njoj je i onako isto , jer wiće al ne mora zwuk ići dalje jer ga laganim nježnim stawljanjem ruke preko usana blokiraš da se širi po prostoru i dopire do djetetowim ušiju ).
Ray, uviek mi je bilo drago što me muke rađanja nikada neće zapasti, ali samo radi tebe volio bih da možemo pa da ti odeš rađati i vičeš AAAAA, a netko ti drži ruku preko ustah.
Regoču, si bil možda na porodu?
Ne, hvala Bogu.
Nit u predrađaoni kao pratnja? Jer, u rađaoni su bili samo rijetki. Moj muž je kod jednog lika, a prije nego kaj sam ja prvi puta rodila, gledao porod njegova sina. Naime, taj par, on njega zna kroz posao, malo su pomaknuti u smislu intimnih sloboda, pa im je (bili su njih trojica) pustio film koji je sam snimio, trenutak rađanaj svog sina. affraid  Pričao je muž da su on i još jedan M. problijedili i pozelenili od šoka kad su ugledali pipcu njegove žene na ekranu 120 cm i glavicu bebice kak izlazi. A ovaj veli oduševljeno melje o činu i euforiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by RayMabus 9/3/2016, 11:24

I ono trpanje djeće u jednu prostoriju gdje swi kmeće .....JAKO LOŠE.

I nakon poroda neko wrijeme djetetowa glawa trebada se smirit , to je swe meko a uprawo je prošlo kroz to šta je prošlo tj pritsak na mozak , bol , owo ono.


Kakwe zajedničke prostorije ....posebna , zwućno zaštićena , pod wideo nadzorom , samo spećijalizirana babića il doktor tu smije ući ...nema riječi ...tišina ...treba barem par sati dok se djete oporawi.

To je minumum.

NIkakwa muzika , zwukowi , brblanje , smijanje , kašljanje .....TIŠINA ....NIŠTA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by RayMabus 9/3/2016, 11:28

I tek kad swe to prođe jer wam je porođaj za dijete isto ko da was waljak pregazi ..dakle sam porođaj i par sati nakon toga u zasebno zwućno izoliranoj prostoriji namjenjenoj za to ( dijetetowi prwi sati nakon poroda ) ....dakle kad se to malo smiri ....možete normalno radit sa njime tj pričati u njegowoj blizini itd itd itd.

I to wam je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by RayMabus 9/3/2016, 11:29

Waljda ste shwatili da ću ja bit prisutan na porodu ....neću gledat u to jer me ne zanima al ću sa kuhinjskim nožem stat doktoru iznad glawe ...zućni i koljem te.

Tako da meni owakwi poput owoga kretena žene nebi smili ništa reč a kamo li owo šta je owaj owoj naprawio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by RayMabus 9/3/2016, 11:53

I još jedna stwar a wezana je uz muški porodiljni. Stwarno super stwar al šta oni očekuju ? Da ja malome/oj dam sisu da ćuća ?

Jel nekom kretenu možda palo na pamet da se zna termin kad će žena rodit i da to nije nikawa jawna tajna ili tako šta nego mjeseć gore dolje dakle dwa mjeseća porodiljnog oko tog datuma da može pomoć jer je ona ....do grla u trudnoći.


Jel to tako teško shwatiti ili šta da muž treba porodiljni dobit mjeseć i po dana prije i poslije datuma za termin da je tu pri rući a ne poslije toga kao da će mu on dawat ćiće i mlika pa mu triba tada kasnije porodiljni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by RayMabus 9/3/2016, 11:56

Mene prijatelj dobija maloga ima par godina ....mi radimo a žena zowe ..puko wodenjak ..TRČI ...i štaš ti sad normalno wozi odradit ću ja sam.

Pa jel mislim to se ne zna kad je termin njima ili šta ?!?!?

Mjeseć i po dana gori doli oko termina ....tri miseća porodiljnog za muža jel.

A ne oni ga daju kad dite ima weć priko pola godine. Pa šte će mi onda ? DA MU SISE DAM DA SISA ?!?!?!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom? - Page 3 Empty Re: Doktore Kolak, a da tebe neko malo grublje pajserom?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum