ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by vuksadinare Fri 26 Feb - 11:02

dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:Ne dižemo ni mi vojsku, već pripravnost. Slede ozbiljna sranja.
pa onda?...jel rat i nevolje blizu?...vi se uhvatili sto je neki pravaš rekao..a to su x puta rekli njegovi prethodnici..a i sa starnesrbije nije da se ne cuje..jeremic,selakovic i ini...prošle godine nikolic je rekao 'ja bi sa sarajevom i vukovarom drugačije'...dakle ne tražite zrno u tuđem oku a ne vidite balvan u svom
Trn jebote, ne zrno.Selaković i Nikolić su obične pičketine i od njih ništa ne zavisi. Opasniji je Miša Tumbas od njih.

Kakve veze imaju vojni rok i Srbija sa nadolazećim sranjem od izbeglica? Sem što ustaša opet mantra o Srbiji.
..covjek je samo rekao anegdotu koja ej u biti istinita..'koga jednom zmija ugrize boji se i gušterice'

vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by dzango Fri 26 Feb - 11:26

vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:Ne dižemo ni mi vojsku, već pripravnost. Slede ozbiljna sranja.
pa onda?...jel rat i nevolje blizu?...vi se uhvatili sto je neki pravaš rekao..a to su x puta rekli njegovi prethodnici..a i sa starnesrbije nije da se ne cuje..jeremic,selakovic i ini...prošle godine nikolic je rekao 'ja bi sa sarajevom i vukovarom drugačije'...dakle ne tražite zrno u tuđem oku a ne vidite balvan u svom
Trn jebote, ne zrno.Selaković i Nikolić su obične pičketine i od njih ništa ne zavisi. Opasniji je Miša Tumbas od njih.

Kakve veze imaju vojni rok i Srbija sa nadolazećim sranjem od izbeglica? Sem što ustaša opet mantra o Srbiji.
..covjek je samo rekao anegdotu koja ej u biti istinita..'koga jednom zmija ugrize boji se i gušterice'
Guštera jebote, ne gusenice.

_________________
UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest Fri 26 Feb - 11:54

danni1 wrote:Pa naravno da će biti rata. Rat je neizbježan a kad izbije srbija i hrvatska će biti na suprotnim stranama.
Ljudi vole rat,ljudi stalno ratuju,ratuje se non-stop prekidi su samo kratkotrajni da se malo obnovi stanovništvo,da stasaju nove snage. Svi nešto kenjaju protiv rata,najviše oni koji najviše ratuju.
Rat je kronična pojava i ljudi uvijek moraju biti spremni za rat,psihički,fizički i materijalno. Maloumnici koji misle da se rata neće biti kroz cijelu povijest čovječanstva se uvijek iznova zblenu kad ih opali po čelu.
Rata je bilo,ima ga i sad i bit će ga uvijek.

samo pod uslovom da napadnete srbiju ili rsrpsku
rata ce biti ali ne izmedju srbije i hrvatske
srbija nije napala, nikad, drzavu  koju je priznala
nakon turske  okupacije
ustase se malo neUrvozne. srbija se kotira sasvim
solidno na m. sceni a to nije po pllanu ustasa. ocekivali
su trajnu tenziju izmedju srbije i zapada, i da na tim
krilima nesto ucine u smislu napada na srbiju / rsrpsku.
kako to postaje fatamorgana, neUrvoza raste.
sami, bez hitlera ili sl. nikad nece smeti !


Last edited by pizzon on Fri 26 Feb - 11:59; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest Fri 26 Feb - 11:59

dzango wrote:Dokon ustaša planira rat sa Srbijom.
Paranoja brale, pogledaj jel ti možda iza leđa baš u ovom trenutku neki ustaša, možda baš sad vadi srbosjek i ima da te prikolje ko zeca, bježi đžango bježiiii, eto ga već mu čuješ korake na "patosu"...dah ti se oduzma, knedle u grlu, hladan znoj niz čelo....oni DOLAZE!!!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest Fri 26 Feb - 12:00

niko od nas nije napisao da se oseca  uznemirenim zbog postojanja hrvatske
ali novokomponavane ustase svakodnevno kenjaju


Last edited by pizzon on Fri 26 Feb - 12:01; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest Fri 26 Feb - 12:01

pizzon wrote:
danni1 wrote:Pa naravno da će biti rata. Rat je neizbježan a kad izbije srbija i hrvatska će biti na suprotnim stranama.
Ljudi vole rat,ljudi stalno ratuju,ratuje se non-stop prekidi su samo kratkotrajni da se malo obnovi stanovništvo,da stasaju nove snage. Svi nešto kenjaju protiv rata,najviše oni koji najviše ratuju.
Rat je kronična pojava i ljudi uvijek moraju biti spremni za rat,psihički,fizički i materijalno. Maloumnici koji misle da se rata neće biti kroz cijelu povijest čovječanstva se uvijek iznova zblenu kad ih opali po čelu.
Rata je bilo,ima ga i sad i bit će ga uvijek.

samo pod uslovom da napadnete srbiju ili rsrpsku
rata ce biti ali ne izmedju srbije i hrvatske
srbija nije napala, nikad, drzavu  koju je priznala
nakon turske  okupacije
ustase se malo neUrvozne. srbija se kotira sasvim
solidno na m. sceni a to nije po pllanu ustasa. ocekivali
su trajnu tenziju izmedju srbije i zapada, i da na tim
krilima nesto ucine u smislu napada na srbiju / rsrpsku.
kako to postaje fatamorgana, neUrvoza raste.
sami, bez hitlera ili sl. nikad nece smeti !
Kako ti uopće možeš živjeti sa te dvije jedine ganglije nu glavi koje imaš??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest Fri 26 Feb - 12:02

pa lepo, jer kad procitam tvoje  tekstove ja sam super
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by dzango Fri 26 Feb - 12:02

tre911 wrote:
dzango wrote:Dokon ustaša planira rat sa Srbijom.
Paranoja brale, pogledaj jel ti možda iza leđa baš u ovom trenutku neki ustaša, možda baš sad vadi srbosjek i ima da te prikolje ko zeca, bježi đžango bježiiii, eto ga već mu čuješ korake na "patosu"...dah ti se oduzma, knedle u grlu, hladan znoj niz čelo....oni DOLAZE!!!!!
Jest, u pravu si. Savladao sam ga i sad ja njega koljem. Ne znam samo gde sam ostavio zarđalu kašiku.

U paranoji je ovaj ustaša iz teksta, ne ja. Moje reči su prarafraza mojeg prvog posta na temi- Dokon pop i jariće krsti.

_________________
UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest Fri 26 Feb - 12:02

ako ja imam 2 ti si minus 10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest Fri 26 Feb - 12:05

pizzon wrote:pa lepo, jer kad procitam tvoje  tekstove ja sam super
Pa jel se tapšeš po ramenu i govoriš si kako si super a?
Ti si idiot  i to ti ne kažem samo ja nego i svi srbi na forumu kao i svi hrvati, oko tebe i ezekiela postoji opći koncenzus da ste spaljeni do ibera, forumske lude i ništa drugo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest Fri 26 Feb - 12:06

ko zna sta mogu da naume 10 ili 20.000 migranata u grckoj
zapad mora vise da zastiti grcku od ulaska migranata iz turske
bilo morem ili kopnom
grci su opravdano ljuti i nezadovoljni, posebno sto nisu bili
na sastanku u becu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest Fri 26 Feb - 12:10

tre911 wrote:
pizzon wrote:pa lepo, jer kad procitam tvoje  tekstove ja sam super
Pa jel se tapšeš po ramenu i govoriš si kako si super a?
Ti si idiot  i to ti ne kažem samo ja nego i svi srbi na forumu kao i svi hrvati, oko tebe i ezekiela postoji opći koncenzus da ste spaljeni do ibera, forumske lude i ništa drugo.

to, kada hrvati podrzavaju politicku opciju u srbiji koja  realno eliminse srbiju 
dovoljan je razlog da budem zadovoljan svojim komentarima i stavovima
cesta glasanja na lokalu godinama potvrdjuju opravdanost mojih stavova
vrlo sam zadoovljan vecinskim politickim ehom u srbiji vezano za moje stavove
upravo to je uspeh srbije, kontra od ustasskihz nadanja
znamo mi, fantaticko, da vi sanjate novog s.m. ili sl. da izbaci sribju sa trenutnog kursa
dobicete Q
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest Fri 26 Feb - 12:11

kad ustase podrzavaju dveri, seselja, kosutinicu, iskljucivu povezanost sa rusijom,
drzave srbije, to su njihova nadanja
mars bre u p.materinu
a te partije jedva ako  predju cenzus, sve zajedno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Piglet Fri 26 Feb - 12:14

Poznato je da Srbi prodaju vjeru za večeru, tako i u ovom slučaju. Jebeš Kosovo ako imaju dobro uhodan biznis sa Albancima i Kosovarima, dobro se surađuje oko šverca, posebno ljudi, a srpska vojska potplaćena, bez opreme i neorganizirana, neće uspjeti zaustaviti nikoga i prelazit će im granicu kako se tko sjeti.

Naravno da će kao lešinari pokupiti pare od EU za izbjeglice, ali računati na Srbiju da organizirano zaustavi više od par stotina izbjeglica može samo naivac. Dobro kaže ovaj, hrvatska vojska treba biti na granici i vraćati te ljude na divlji istok.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Ero Fri 26 Feb - 12:15

Dobro, Pizzone, meni nije jasno na koji način ste Srbi podijeljeni na dva dijela?
Ono, svi ste antifašisti, ali jope... :)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest Fri 26 Feb - 12:17

pizzon wrote:kad ustase podrzavaju dveri, seselja, kosutinicu, iskljucivu povezanost sa rusijom,
drzave srbije, to su njihova nadanja
mars bre u p.materinu
a te partije jedva ako  predju cenzus, sve zajedno
100ko idiotska ostavi se roditelja, ako ne znaš podnjeti batine onda se nemoj tući kretenčino maloumna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest Fri 26 Feb - 12:17

samo sto izvestji eu nisu u skladu sa tvojim stavom.
boli nas Q za hrvatsku vojsku.
svi do zadnjeg neka stanu na granicu, savrseno nas boli Q
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest Fri 26 Feb - 12:18

Ero wrote:Dobro, Pizzone, meni nije jasno na koji način ste Srbi podijeljeni na dva dijela?
Ono, svi ste antifašisti, ali jope... :)

ko kaze da smo mi uopste podeljeni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest Fri 26 Feb - 12:18

tre911 wrote:
pizzon wrote:kad ustase podrzavaju dveri, seselja, kosutinicu, iskljucivu povezanost sa rusijom,
drzave srbije, to su njihova nadanja
mars bre u p.materinu
a te partije jedva ako  predju cenzus, sve zajedno
100ko idiotska ostavi se roditelja, ako ne znaš podnjeti batine onda se nemoj tući kretenčino maloumna.
 nosi u p. materinu da li  ti sam znas sta pises pizda ti materina
ne glumi mi vise tvoja ustaska sranja


Last edited by pizzon on Fri 26 Feb - 12:20; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest Fri 26 Feb - 12:19

pizzon wrote:samo sto izvestji eu nisu u skladu sa tvojim stavom.
boli nas Q za hrvatsku vojsku.
svi do zadnjeg neka stanu na granicu, savrseno nas boli Q
Što plačeš onda koji kiki stalno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Piglet Fri 26 Feb - 12:20

pizzon wrote:samo sto izvestji eu nisu u skladu sa tvojim stavom.
boli nas Q za hrvatsku vojsku.
svi do zadnjeg neka stanu na granicu, savrseno nas boli Q
Kad postanete parking za migrante, onda ćeš kmečati. Tko vam je kriv što vam u raspalu državu može ući tko god se sjeti?
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 5 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum