ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by michaellcmacha 26/2/2016, 00:24

bogomdani wrote:A je..opet bi netko tudjim qrcem,gloginje mlatio..nove mlade generacije stasale,sad ih treba u ratu potrositi.. No
šta se ti uplašio za nesuđenog sineka.... ako budu morali nek se bore, i nek usput obave neobavljeno....

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by michaellcmacha 26/2/2016, 00:31

ero me malo iznenađuje sa svojom tvrdnjom.... ovog trenutka i u hrvatskoj i u srbiji, a pogotovo u bih ima ogroman broj ljudi koji bi bili i spremni i voljni ratovati, a razloga za tako što ima podosta na svim stranama.

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest 26/2/2016, 00:50

danni1 wrote:Pa naravno da će biti rata. Rat je neizbježan a kad izbije srbija i hrvatska će biti na suprotnim stranama.
Ljudi vole rat,ljudi stalno ratuju,ratuje se non-stop prekidi su samo kratkotrajni da se malo obnovi stanovništvo,da stasaju nove snage. Svi nešto kenjaju protiv rata,najviše oni koji najviše ratuju.
Rat je kronična pojava i ljudi uvijek moraju biti spremni za rat,psihički,fizički i materijalno. Maloumnici koji misle da se rata neće biti kroz cijelu povijest čovječanstva se uvijek iznova zblenu kad ih opali po čelu.
Rata je bilo,ima ga i sad i bit će ga uvijek.
biti će , ali ne sa srbima, jer srbi odumiru u hrvatskoj, srbiji i bosni. 

nas u RH može najviše ugroziti centralizacija grada Zagreba, jer praktički sve ispod linije Karlovac, Virovitica, Karlobag izumire.. dakle ako želite osigurati granice, treba razjebati Zagreb, tako da centralizacija ne ubije cijelu Hrvatsku, onda će teritorij ispod te linije past bilo kojem prvom neprijatelju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by michaellcmacha 26/2/2016, 00:53

to je poprilično točno, jug i istok države nam je dosta ranjiv po samom svom položaju, a pupak (banovina, kordun i lika) se ubrzano prazne i u vrlo skorom vremenu će se raditi o pustopoljinama bez žive duše....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest 26/2/2016, 01:51

michaellcmacha wrote:to je poprilično točno, jug i istok države nam je dosta ranjiv po samom svom položaju, a pupak (banovina, kordun i lika) se ubrzano prazne i u vrlo skorom vremenu će se raditi o pustopoljinama bez žive duše....

1)centralizacija zagreba (kriva država)
2)porezi i birokracija

eto zašto sve propada.  dalmaciju jedino drži turizam , mogu misliti koja je bijeda u slavoniji kada slavonci dolaze u dalmaciju raditi a ovdje bijeda, pola mi frendova uči njemački a hrpa ih vanka.. pitam me frend u vanka, pričam na fejsu, kao kada će se vraćati.. otiša ima par godina da zaradi para dok ne prođe kriza, svi mu govore - ne vraćaj se još :D

to nam je najveći neprijatelj, rekao bih 1) centralizacija države. 

ovi političari jednom kada se dočepaju Zagreba više ne izlaze od tamo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Ringo10 26/2/2016, 02:12

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Stanje skoro pa postaje alarmantno.

Od kad su ovi divljaci iz HDZ-a i pravaštva zasjeli na vlast stanje u zemlji se skroz radikalizira.
..ti si munjen..jel dizemo mi vojsku?..
Dižemo tenzije. I to opasno. Provociramo. Izazivamo. Kurčimo se.

Stanje je naradikaliziranije od 90-tih.

U doba gospođe Kosor i gospodina Josipovića imali smo mira.

Sad više nisam siguran ni u što.

To se najbolje vidi izvana. Hrvatska danas izgleda kao da je kolektivno skrenula s uma. Prizivaju se unutrašnja razračunavanja, postrojavaju se nekakvi domoljubi, opet se spominju nekakve masovne grobnice, sad se počelo I o ratu sa Srbijom.
Ovak neoustaški revival treba zvati pravim imenom. Ovo ako se ne zauzda neće na dobro. Ne mislim da će biti rata sa Srbijom, ali može doći do unutrašnjih obračuna jer neoustaška bulumenta manijaka I luđaka gura Hrvatsku u propast.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest 26/2/2016, 02:36

Ringo10 wrote:
Ovak neoustaški revival treba zvati pravim imenom.
Opet si nešto ružno sanjao? Nađi više svog fašistu, pa onda moš glumit antifašistu... i pusti više normalne ljude na miru...  :mjesecpajki1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Ringo10 26/2/2016, 02:57

cassanowa wrote:
Ringo10 wrote:
Ovak neoustaški revival treba zvati pravim imenom.
Opet si nešto ružno sanjao? Nađi više svog fašistu, pa onda moš glumit antifašistu... i pusti više normalne ljude na miru...  :mjesecpajki1
JA bih volio da ružno sanjam ali na žalost, to je realnost.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Guest 26/2/2016, 03:00

Ringo10 wrote:JA bih volio da ružno sanjam ali na žalost, to je realnost.
Realnost je da možemo biti sretni što imamo neusporedivo boljeg premijera i vladu od onih šta se deru "Mi ili oni!"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by vuksadinare 26/2/2016, 06:30

cassanowa wrote:
Ringo10 wrote:JA bih volio da ružno sanjam ali na žalost, to je realnost.
Realnost je da možemo biti sretni što imamo neusporedivo boljeg premijera i vladu od onih šta se deru "Mi ili oni!"
Tocno...od novog nisam cuo mi  ili oni

.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by michaellcmacha 26/2/2016, 08:13

ringo prdi u frulu.... ili je u australiji već godinama pa kurca zna o bilo kakvim realitetima u hrvatskoj, ili je u bossni pa kurca zna o realitetima u australiji, al dobro činjenica je da "ustaša" ima i u hr i u australiji, al to on više po nahođenju....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by michaellcmacha 26/2/2016, 08:18

iz vana kako god okreneš i ma gdje taj lik bio, se pak odlično vidi projekcija "opšte" neuroze kod šugoslava svih vrsta, a koji iz svakojakih razloga parazitiraju u hrvatskoj, ali najčešće iz kunskih.... jer za svoju aktivnost nigdje ne bi bili tako dobro plaćeni.... čak ni u dinarima....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by vuksadinare 26/2/2016, 10:24

danni1 wrote:Pa naravno da će biti rata. Rat je neizbježan a kad izbije srbija i hrvatska će biti na suprotnim stranama.
Ljudi vole rat,ljudi stalno ratuju,ratuje se non-stop prekidi su samo kratkotrajni da se malo obnovi stanovništvo,da stasaju nove snage. Svi nešto kenjaju protiv rata,najviše oni koji najviše ratuju.
Rat je kronična pojava i ljudi uvijek moraju biti spremni za rat,psihički,fizički i materijalno. Maloumnici koji misle da se rata neće biti kroz cijelu povijest čovječanstva se uvijek iznova zblenu kad ih opali po čelu.
Rata je bilo,ima ga i sad i bit će ga uvijek.
tko toga nije svjestan teski naivac...pa evo vec zadah rata je tu pred vratima i to globalni...tko kaze da mnogi nece usicarit priliku za sebe..i to pokusat iskoristit...prvi srbi na ovim prostorima...a i janezi nisu daleko...nismo ni mi ni munđosi da ne bi..tako da...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by dzango 26/2/2016, 10:28

Dokon pop i jariće krsti.

_________________
UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by vuksadinare 26/2/2016, 10:39

pametan covjek preduhitri protivnika..a razmisljanje 'nece on on je komšja'..je majka svih zajeba
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by dzango 26/2/2016, 10:42

Dokon ustaša planira rat sa Srbijom.

_________________
UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by vuksadinare 26/2/2016, 10:45

dzango wrote:Dokon ustaša planira rat sa Srbijom.
cuj..ne dižemo mi vojsku...sempre
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by dzango 26/2/2016, 10:49

Ne dižemo ni mi vojsku, već pripravnost. Slede ozbiljna sranja.

_________________
UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by vuksadinare 26/2/2016, 10:55

dzango wrote:Ne dižemo ni mi vojsku, već pripravnost. Slede ozbiljna sranja.
pa onda?...jel rat i nevolje blizu?...vi se uhvatili sto je neki pravaš rekao..a to su x puta rekli njegovi prethodnici..a i sa starnesrbije nije da se ne cuje..jeremic,selakovic i ini...prošle godine nikolic je rekao 'ja bi sa sarajevom i vukovarom drugačije'...dakle ne tražite zrno u tuđem oku a ne vidite balvan u svom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by dzango 26/2/2016, 11:00

vuksadinare wrote:
dzango wrote:Ne dižemo ni mi vojsku, već pripravnost. Slede ozbiljna sranja.
pa onda?...jel rat i nevolje blizu?...vi se uhvatili sto je neki pravaš rekao..a to su x puta rekli njegovi prethodnici..a i sa starnesrbije nije da se ne cuje..jeremic,selakovic i ini...prošle godine nikolic je rekao 'ja bi sa sarajevom i vukovarom drugačije'...dakle ne tražite zrno u tuđem oku a ne vidite balvan u svom
Trn jebote, ne zrno.Selaković i Nikolić su obične pičketine i od njih ništa ne zavisi. Opasniji je Miša Tumbas od njih.

Kakve veze imaju vojni rok i Srbija sa nadolazećim sranjem od izbeglica? Sem što ustaša opet mantra o Srbiji.

_________________
UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by vuksadinare 26/2/2016, 11:02

dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:Ne dižemo ni mi vojsku, već pripravnost. Slede ozbiljna sranja.
pa onda?...jel rat i nevolje blizu?...vi se uhvatili sto je neki pravaš rekao..a to su x puta rekli njegovi prethodnici..a i sa starnesrbije nije da se ne cuje..jeremic,selakovic i ini...prošle godine nikolic je rekao 'ja bi sa sarajevom i vukovarom drugačije'...dakle ne tražite zrno u tuđem oku a ne vidite balvan u svom
Trn jebote, ne zrno.Selaković i Nikolić su obične pičketine i od njih ništa ne zavisi. Opasniji je Miša Tumbas od njih.

Kakve veze imaju vojni rok i Srbija sa nadolazećim sranjem od izbeglica? Sem što ustaša opet mantra o Srbiji.
..covjek je samo rekao anegdotu koja ej u biti istinita..'koga jednom zmija ugrize boji se i gušterice'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom" - Page 4 Empty Re: UZNEMIRUJUĆA PORUKA IZ HRVATSKE -"Moguć je rat sa Srbijom"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum