ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by RayMabus Wed 17 Feb - 21:13

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:To mi je smisao života.

BIjesan sam ko pas.
Pojebi nekog za promjenu i daj nam mira
Ne pomaže. lol!

Moram vas pregazit jer drugi jezik ne razumijete.

To ste miljon puta pokazale.

Da išta razumijete a niste jer ste plitke i kratke ....same bi zahtjevale da ne budete jeftina radna snaga i konkurenkcija muškima nego da ste doma i odgajate djecu.

Jbga ovo je rat ....prve ste počele ...od vas neče ostati niti slova kad sa vama završim a taj ego ču vam nabit u usta.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Kermit Wed 17 Feb - 21:16

marcellus wrote:nek si uzme crnce i arape u vatikan
hahah na kraju će Hrvati istjerati Antu da prime Peruna
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Guest Wed 17 Feb - 21:23

RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:To mi je smisao života.

BIjesan sam ko pas.
Pojebi nekog za promjenu i daj nam mira
Ne pomaže. lol!

Moram vas pregazit jer drugi jezik ne razumijete.

To ste miljon puta pokazale.

Da išta razumijete a niste jer ste plitke i kratke ....same bi zahtjevale da ne budete jeftina radna snaga i konkurenkcija muškima nego da ste doma i odgajate djecu.

Jbga ovo je rat ....prve ste počele ...od vas neče ostati niti slova kad sa vama završim a taj ego ču vam nabit u usta.
nabij ti Longi curama nes drugo u usta..Zanimljivo je gledati kako im se okice iskolace,zjenice rasire,a pocnu grgljati uslijed prisutnosti Velike stvari u grlu... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by RayMabus Thu 18 Feb - 7:47

Zgadile su mi se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by RayMabus Thu 18 Feb - 7:54

Kako je istakao Tesla u jednom intervjuu, žene kakve je obožavao su nestale, a zamijenile su ih one koje smatraju da u svemu treba da se izjednače s muškarcima. On je tada dodao da su sva dostignuća muškaraca bila inspirirana i nadahnuta ljubavlju ženi, ali da su žene umjesto pobjednica postale žrtve. - U njenom životu nema zadovoljstva. Ambiciozna je, često preko svojih prirodnih sposobnosti, da postigne sve što želi. Žene suviše često zaboravljaju da ne mogu sve biti primadone i filmske zvijezde – kaže Tesla. Znanstvenik iz Smiljana istaknuo je i da će zbog toga naša civilizacija potonuti u stanje koje nalazimo kod pčela, mrava i drugih insekata – u kom se mužjaci bezobzirno ubijaju. “U toj matrijarhalnoj imperiji bit će zavedena ženska pravila”, naveo je Tesla. „Praktično sva velika dostignuća muškarca dosad bila su nadahnuta njegovom ljubavlju i posvećenošću ženi. Muškarac je bio nadahnut za velike stvari jer je neka žena vjerovala u njega, jer je želio zaslužiti njeno divljenje i poštovanje. Zato se borio za nju i stalno iznova riskirao svoj život”, kaže Tesla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by RayMabus Thu 18 Feb - 7:54

Gade mi se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Regoč Thu 18 Feb - 8:00

Riplex wrote:
Regoč wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
kaja_333 wrote:ja cu se smijati kada ova budaletina ode
zavrtit janje kada umre
Ma to je suho, prase je zakon.
Za papu me zaboli kiki, ali na ovu blasfemiju moram odgovoriti.
Janje slatko mi proglasiti ko da je šugava piletina, e neće moć kolega!!
Jebi ga, prijane, dok je toplo, ajde de. Ako baš ne zapadne neki dio s debljim mesom jer nikad sažvakat, ajde de. Ali, načelno, radije pileće bielo meso, nego janje. Ma, radije zeca!

_________________
Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Regoč Thu 18 Feb - 8:08

provocator wrote:
Regoč wrote:Ja, budale! Tko to izabra za papu? Bit će da je Duh Sveti zaspao taj dan.
Valjda su samo bijelci, a ponaosob Hrvati, djeca Božja. Svi ostali su curac od ovce...
Nek ti bude, ali ti si to napisao, nisam ja. Mada, nije da se ne slažem. Iako, ne kažem da se slažem. Što, opet, ne znači da se ne slažem.

provocator wrote:Njih Bog nije stvorio na svoju sliku i priliku, za njih Isus nije razapet i umro na križu... Valjda je Bog htio da se moćni iživljavaju nad slabima i da im jebu majku, mrcvare ih, šire demokraciju, koriste njihove resurse, ubijaju ih, siluju i masakriraju... Nije Duh Svti zaspao nego si ti, i tebi slični, slijepa kod zdravih očiju a Bog ti ih je dao kao i razum... Samo ga treba znati koristiti.
E, sad, ti sve nepravde Svieta sveo na sigurnosno pitanje uzrokovano islamističkom invazijom na Europu. Svoju zlu sudbinu nek rješavaju u svojoj zemlji, nek ne dolaze na moj kontinent pljačkati, silovati i ubijati. I molim Đorđa Bergolja da otvori vatikanske palače i vrtove te osobnim primjerom pokaže skrb za izbjeglice.

provocator wrote:Jel možda Isus, kao Židov i semit bio visok, lijep i plav kao npr. Đuka Čajić?
Nisma ni ja pa mu to ne zamjeram. Ali mu zamjeram "okreni i drugi obraz" ili "ti njega kruhom". Prave bi rieči bile "odsjeci mu ruku" ili "ti njega rafalom iz šarca". Dobro, ovo drugo znam da nije mogao reći. Nije tada bilo šarca.

_________________
Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Regoč Thu 18 Feb - 8:11

Riplex wrote:Normalo da su ostali kurac od ovce, gotovo svi. Ali nema ti to veze s tom bliskoistočnom pizdarijom, još su europljani pogani duboko u sebi. I samo takvi možemo opstat
Što više promišljam, u stoljećima dok je kršćanstvo bilo samo gornji premaz, a civilizacija nam je još počivala na "tko me takne, mač ga smakne" i "mi širimo Rieč Božju ognjem i mačem" dobro smo napredovali. Otkad je krenulo ovo pičkasto "oprostite nam što smo vas povriedili" jasno je da padamo.

_________________
Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Regoč Thu 18 Feb - 8:12

provocator wrote:A zašto bi netko kao ti uopće trebao opstati. Argumentiraj.
(pitanje je upućeno riplexu)
Svatko tko se uspije izboriti za opstanak, zaslužio je opstati.

_________________
Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Regoč Thu 18 Feb - 8:15

provocator wrote:
Riplex wrote:
provocator wrote:A zašto bi netko kao ti uopće trebao opstati. Argumentiraj.
(pitanje je upućeno riplexu)
Priroda čovjeka, od mene tu, do Jesusa u Chileu, priko malog Malokua u Obali bjelokosti. Svi se bore da opstanu. Ne znam sćta ti nije jasno tu
Odlično... Pa sukladno tvom tumačenju i ovi koji bježe u gumenim čamcima, s malom djecom u naručju, ostavljajući svoje domove i rodna mjesta ne rade ništa drugo nego se bore za opstanak.
Tako je, bore se za opstanak. I onda naiđu na šarce koji ih prošaraju. Nažalost, naiđu na pičkasti Frontex koji ih vadi iz vode, poji, hrani i šalje dalje da pljačkaju, siluju i ubijaju.

_________________
Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Regoč Thu 18 Feb - 8:18

tre911 wrote:
Riplex wrote:
provocator wrote:I njima je netko nanosio jad, bol i štetu i baš to ih je nagnalo na bijeg. A sad što si im se baš ti našao na putu više i nije njihov problem.
Šta im ja mogu, izađi i bori se za svoje. Moj ćaća i njegova braća nisu bižala kad im je opstanak bio u pitanju. Tako nećemo moja braća i ja.

Njihove sjebane države su postale takve radi njih i vođa im, a ne zbog nekog vani.
Upravo tako, sere mi se od ove ljevičarske patetike koju pokušavaju prodavati.
Najgore su mi one šugave feministice što žele dobrodošlicu silovateljima. Pa, stoko, idi u izbjeglički centar, podaj im se, nemoj ugrožavati naše majke, naše sestre, naše kćeri.

_________________
Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Regoč Thu 18 Feb - 8:20

provocator wrote:
Riplex wrote:
provocator wrote:I njima je netko nanosio jad, bol i štetu i baš to ih je nagnalo na bijeg. A sad što si im se baš ti našao na putu više i nije njihov problem.
Šta im ja mogu, izađi i bori se za svoje. Moj ćaća i njegova braća nisu bižala kad im je opstanak bio u pitanju. Tako nećemo moja braća i ja.

Njihove sjebane države su postale takve radi njih i vođa im, a ne zbog nekog vani.
Pa ništa im ne možeš... oni dolaze i dolaze... Borili bi se ali kako se boriti kontra nekoga tko je višestruko jači? I pred najezdom Rimljana i tijekom širenja Rimskog Carstva oni koji su bili slabiji počeli su bježati u okvire tog carstva. I kako je Rimsko Carstvo završilo znamo... I tko je tmu bio kriv? Ovi koji su ognjem i mačem širili carstvo ili ovi koji su od ognja i mača bježali?
Krivi su Rimljani jer su se raspičkastili. Znanstveno se to zove dekadencija od 3. stoljeća.

_________________
Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Regoč Thu 18 Feb - 8:26

asilovski wrote:
marcellus wrote:nek si uzme crnce i arape u vatikan
hahah na kraju će Hrvati istjerati Antu da prime Peruna
Očito Europi treba povratak normalnosti, treba nam Krist koji bičem izgoni trgovce iz hrama, a ne onaj "oprosti im jer ne znaju što čine".

_________________
Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 4 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum