ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by marcellus 17/2/2016, 17:50

nek si uzme crnce i arape u vatikan

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by red wolf 17/2/2016, 17:53

marcellus wrote:nek si uzme crnce i arape u vatikan
Nije više bitno...Bavite se marginalnim stvarima...U zadnjih mjesec dana aktiviralo se mnoštvo vulkana...Sve je '' poludjelo ''...Traži priču tamo gdje trebaš...Ne kao tvoja kolegica...Ona si uzme previše toga i ne može vidjeti tamo gdje zaista treba.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by RayMabus 17/2/2016, 17:54

Samo trpaj.

Neka gori RIm i zapadna civilizacija.

Neka Bog satare emanicpaciju.

ALELUJA.

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 9k=
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by RayMabus 17/2/2016, 18:39

Bit će cirkusa kad ovih deset miljona navale tamo jer Italijanima je nizak natalitet ....bela kuga bre ...emanicpacija hara ......

Gledat ćemo ratove ko u srednjem vijeku ...grad protiv grada ....harać silovanje i paljenja .....

ORI NJIVU. lol!


IL ĆE TALIJANI BRUTALNO ZATUĆ EMANICPACIJU ILI ĆEMO IMAT ARAPSKU REPUBLIKU ITALIJU TU ZA KOJE DESETLJEĆE.

BIRAJTE ŠTA ČETE.

MENI JE SVE ISTI KUAZ JER ARAPI NISU EMANICIPIRANI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Guest 17/2/2016, 18:48

De ne pilaj više s tim, daj nekim temam da dišu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by RayMabus 17/2/2016, 19:14

To mi je smisao života.

BIjesan sam ko pas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by RayMabus 17/2/2016, 19:24

Dođoh , vidjeh i ...razvalih. lol!

Inkarnirao sam se ovdje sa određenim zadatkom .....na određenoj dionici puta otkrijem ...emanicipaciju.

Sve šta je prepreka na putu mog zadatka ja SATARAEM.



"In the broad universe
Are many civilizations.
"Only a few require Methods of control
And enslavement.
"All others love freedom,
Exchange of ideas,
Free trade,
And open communication.
"Cherish spiritual expansion. Let not martial conquest
Be your goal.
"Your real power will create
A radiant, jeweled planet -
"For the Admiration
And Prosperity
Of All Mankind.
"Enter the Galactic Community
As a re-born Wonder -
Not as a enslaved
-Exhibit.
"The choice is yours.
"The Alternatives have been shown.
"It is up to you to decide.
"For Your Own Forevers.
Astar Paramejgian
Deputy Sector Commander
Sector 9
GALACTIC PATROL


Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 4055_3

KOGA NEMA TAJ NE POSTOJI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by RayMabus 17/2/2016, 19:31

Tako da ste nahebali jer mene je poprilično teško razbjesniti.

Gubo emanicipirana.

Od vas neće ostati niti spomena kad sa vama završim.


-----


Tesla o ženama: Civilizacija će propasti jer žene žele biti ravnopravne s muškarcima
Nikola Tesla objasnio je u kolovozu 1924. u ekskluzivnoj izjavi 'Galvestone Daily News' zašto se nije nikada ženio. Kako se navodi, Tesla je najprije istaknuo da je žena superiornija u odnosu na muškarca, ali da je to bilo nekad.
Danas je, navodi znanstvenik, takva žena nestala, a na njeno mjesto "došla je žena koja misli da je njen glavni uspjeh u životu u tome da se što više izjednači sa muškarcem, odijevanjem, glasom i postupcima, u sportovima i dostignućima svake vrste". - Žene postaju jače od muškaraca, i fizički i mentalno. Svijet je iskusio mnoge tragedije, ali po mom mišljenju najveća od svih tragedija je sadašnje ekonomsko stanje, u kom se žene nadmeću s muškarcima, i u mnogim slučajevima zaista i uspijevaju da zauzmu njihovo mjesto u profesijama i industriji. Ova rastuća tendencija žena da bace muškost u sjenu predstavlja znak propadanja civilizacije – rekao je Tesla, prenosi “Blic”. Kako je istakao Tesla u jednom intervjuu, žene kakve je obožavao su nestale, a zamijenile su ih one koje smatraju da u svemu treba da se izjednače s muškarcima. On je tada dodao da su sva dostignuća muškaraca bila inspirirana i nadahnuta ljubavlju ženi, ali da su žene umjesto pobjednica postale žrtve. - U njenom životu nema zadovoljstva. Ambiciozna je, često preko svojih prirodnih sposobnosti, da postigne sve što želi. Žene suviše često zaboravljaju da ne mogu sve biti primadone i filmske zvijezde – kaže Tesla. Znanstvenik iz Smiljana istaknuo je i da će zbog toga naša civilizacija potonuti u stanje koje nalazimo kod pčela, mrava i drugih insekata – u kom se mužjaci bezobzirno ubijaju. “U toj matrijarhalnoj imperiji bit će zavedena ženska pravila”, naveo je Tesla. „Praktično sva velika dostignuća muškarca dosad bila su nadahnuta njegovom ljubavlju i posvećenošću ženi. Muškarac je bio nadahnut za velike stvari jer je neka žena vjerovala u njega, jer je želio zaslužiti njeno divljenje i poštovanje. Zato se borio za nju i stalno iznova riskirao svoj život”, kaže Tesla.
On potom analizira posljedice želje suvremene žene da se izjednači sa muškarcem: Žene koje su neprestano uzbuđene zbog svoje ogromne ambicije da nadmaše muškarca u ovoj igri u isto vrijeme gube nešto što na kraju, čini mi se, vrijedi mnogo više nego što prazne počasti poslovnog ili profesionalnog uspjeha ikada mogu donijeti.” Na kraju, Tesla podsjeća da je povijest puna primjera predivnog utjecaja neobičnih žena. „Među njima su i majke velikih muškaraca. Ali njihov utjecaj ne leži u riješenosti da nadmaše muškarca, ni da se natječe s njim. Možda zato što predstavlja finiji i osjetljiviji instrument, žena instinktivno zna svoju moć i razumije da njen stupanj leži u visokom položaju koji zauzima. Ali ono što je uzvišeno nikada se ne spušta na razinu običnog”, zaključuje Tesla. Što je Tesla govorio o ženama "Moć prave žene je tako velika, da vjerujem da bi lijepa žena - a to će reći lijepa duhom, ponašanjem i mislima, lijepa u svakom pogledu, neka vrsta boginje - ako bi se iznenada pojavila na zemlji, mogla zapovijedati cijelim svijetom". Uredništvo 'Galvestona' o Teslinim stavovima "Ova gledišta gospodina Nikole Tesle bit će primljena s velikim interesovanjem, slagali se mi ili ne s idejom da žena u svojoj novoj ulozi predstavlja mračnu silu koja će srušiti i upropastiti čitavu našu društvenu strukturu. U pitanju je čovjek koji je, u principu, priznat kao jedan od najvećih umova našeg doba”, stoji u završnoj napomeni uredništva lista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Guest 17/2/2016, 19:56

Pa,Stara Qurva opravdava svoj naziv...u puno m smislu rijeci.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Guest 17/2/2016, 19:57

Tesla mi je inace genije..Prilicno kreativan Srbin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by RayMabus 17/2/2016, 20:08

Tesla je inaće vanzemaljac biološki al nema veze.

Dođoh ovdje i imam šta vidit.

Tko mi hebe planove ?

Spol koji se treba bavit odgojem novih naraštaja a ne karijerom i shrat kvake okolo.

EJ.

ALO.

Poremetili ste mi putanju na zadatku a tko to napravi taj NE PREŽIVI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Guest 17/2/2016, 20:09

RayMabus wrote:Tesla je inaće vanzemaljac biološki al nema veze.

Dođoh ovdje i imam šta vidit.

Tko mi hebe planove ?

Spol koji se treba bavit odgojem novih naraštaja a ne karijerom i shrat kvake okolo.

EJ.

ALO.

Poremetili ste mi putanju na zadatku a tko to napravi taj NE PREŽIVI.
jocolor jocolor jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by marcellus 17/2/2016, 20:15

red wolf wrote:
marcellus wrote:nek si uzme crnce i arape u vatikan
Nije više bitno...Bavite se marginalnim stvarima...U zadnjih mjesec dana aktiviralo se mnoštvo vulkana...Sve je '' poludjelo ''...Traži priču tamo gdje trebaš...Ne kao tvoja kolegica...Ona si uzme previše toga i ne može vidjeti tamo gdje zaista treba.

Zrinka K fan club

uvijek sam se pitao tko su ti ljudi

nu tebe

_________________
Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by red wolf 17/2/2016, 20:17

marcellus wrote:
red wolf wrote:
marcellus wrote:nek si uzme crnce i arape u vatikan
Nije više bitno...Bavite se marginalnim stvarima...U zadnjih mjesec dana aktiviralo se mnoštvo vulkana...Sve je '' poludjelo ''...Traži priču tamo gdje trebaš...Ne kao tvoja kolegica...Ona si uzme previše toga i ne može vidjeti tamo gdje zaista treba.

Zrinka K fan club

uvijek sam se pitao tko su ti ljudi

nu tebe
Nisam ja njen fan...Ona se brzo pogubi, ali nadao sam se tebi da ti slijedio ono što bi trebao slijediti, ali mi se čini da nećeš.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by RayMabus 17/2/2016, 20:42

Frustrirane ženturaće koje su majčinstvo i odgoj djece zamjenile karijerom jer oće biti slobodne ......od koga se oslobađaju ?!?!

Od majčice prirode valjda.

Smeće bolesno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Guest 17/2/2016, 20:44

Longi,ebi ga..danas je najveca vrijednost u Zena,Macica nerazvaljena porodom..Skupo to prodaju... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by kaya 17/2/2016, 20:45

RayMabus wrote:To mi je smisao života.

BIjesan sam ko pas.
Pojebi nekog za promjenu i daj nam mira
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Guest 17/2/2016, 20:46

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:To mi je smisao života.

BIjesan sam ko pas.
Pojebi nekog za promjenu i daj nam mira
Longi je iznad prljavih i prizemnih stvari,kao sto je seks... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Guest 17/2/2016, 20:51

bogomdani wrote:
kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:To mi je smisao života.

BIjesan sam ko pas.
Pojebi nekog za promjenu i daj nam mira
Longi je iznad prljavih i prizemnih stvari,kao sto je seks... :clown
jebeš sex, klanje je prioritet.. stvrdne se kita kada kolje.. lol
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Guest 17/2/2016, 21:04

upravo_sa_jebachine wrote:
bogomdani wrote:
kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:To mi je smisao života.

BIjesan sam ko pas.
Pojebi nekog za promjenu i daj nam mira
Longi je iznad prljavih i prizemnih stvari,kao sto je seks... :clown
jebeš sex, klanje je prioritet.. stvrdne se kita kada kolje.. lol
affraid ..a dobro...svakako nadjes svoje mjesto u nekoj epizodi Supernaturala... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by RayMabus 17/2/2016, 21:13

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:To mi je smisao života.

BIjesan sam ko pas.
Pojebi nekog za promjenu i daj nam mira
Ne pomaže. lol!

Moram vas pregazit jer drugi jezik ne razumijete.

To ste miljon puta pokazale.

Da išta razumijete a niste jer ste plitke i kratke ....same bi zahtjevale da ne budete jeftina radna snaga i konkurenkcija muškima nego da ste doma i odgajate djecu.

Jbga ovo je rat ....prve ste počele ...od vas neče ostati niti slova kad sa vama završim a taj ego ču vam nabit u usta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se - Page 3 Empty Re: Papino ludilo: Evropa će primiti sve emigrante svijeta i smijati se

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum