ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 18 Feb - 23:41

kic wrote:pa imam ti ja sve od chaos magicka, samo kaži, pogledaj recimo ove časopise koje smo ja i atila skupili: https://www.mediafire.com/folder/xpi2byh9qc7hk/Man%2C_Myth_%26_Magic

old but gold, nema više nigdje za nać na netu skoro, sve za dvajs' kuna :D

ne srsly, pogledaj neki broj tu, jer Liber Null, KKK, MMM i sl su više, blueprint knjige s tehnikalijama..

Budem downloadala s linka što mi se učini zanimljivo, iako mi je i samoj disk već pošteno nakrcan s literaturom. Ma imam i KKK i MMM downloadano, ali se nemam trenutno kad, ne samo s tim, nego i s nekim bližim pravcima i tehnikama baviti.

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 18 Feb - 23:43

kic wrote:
veber wrote:Koliko vidim, moda me prihvatila, ne vidim razlog zasto ne bi zajebanstka ekipa svratila.
Stavi anketu, ako vecina odluci protiv, oticicemo s ovog pdf-a
još ti po tome? :^^ ja pokušavam dovući Veg do teme o prirodi Erosa a on :^0

sve sam rekao i mislim da je sve jasno.. ako šta napravite betty uzme uzije, i tako nema potrebe za demokracijom.


Veg stoji s mokrom kosom zamotanom u ručnik i čeka da se dovoljno upije da je brzinski osuši, a čvaknula je i tabletu ashwagandhe koja je prije spavanja tako lijepo uljulja i omami da nije ni približno sposobna voditi ikakvu iole kognitivno zahtjevnu konverzaciju. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 18 Feb - 23:43

mislim da bi tebe više zanimao Spare:
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Screen11
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 18 Feb - 23:46

Vegvísir wrote:Veg stoji s mokrom kosom zamotanom u ručnik i čeka da se dovoljno upije da je brzinski osuši, a čvaknula je i tabletu ashwagandhe koja je prije spavanja tako lijepo uljulja i omami da nije ni približno sposobna voditi ikakvu iole kognitivno zahtjevnu konverzaciju. :^0
any questions? :^0 sve jasno :D

sve oke, mislio sam da smo pričali o CM ali nema veze, preporučam magazin barem, lako se guta..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Thu 18 Feb - 23:47

Vegvísir wrote:Apsolvirali smo to, veberu. :D Svatko može pisati tu najnormalnije dok se ne ponaša kao da je na ViP-u, ne maltretira s ViP-ovskim temama i ne vrijeđa na osobnoj razini. ViP-ovski diskurs vipaši ostavljaju na ViP-u, obrišu cipele o otirač prije nego uđu ovdje i ponašaju se civilizirano. U tom slučaju problema nema.  :h5
Ima ekipe s vipa, za crknut od smijeha. Nasi chatovi su bili legendarni. U jednom danu natukli bi 500 stranica.
Ne vidim razlog zasto se kic uzjebao?
Ako vam smetamo, recite.
Big deal.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 18 Feb - 23:51

kic wrote:mislim da bi tebe više zanimao Spare:
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Screen11

Sparea sam čitala još prije desetak godina. :D
Imam sabrana njegova djela, njegove umjetničke slike, svašta nešto... Anathema of Zos Kia se čita u jednom dahu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 18 Feb - 23:53

Šta ti lupaš, ljubi te brrat? Davitelj nikada nije mogao da bude horor...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 18 Feb - 23:54

Vegvísir wrote:Sparea sam čitala još prije desetak godina. :D
Imam sabrana njegova djela, njegove umjetničke slike, svašta nešto... Anathema of Zos Kia se čita u jednom dahu
jea, ic oke :P :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 18 Feb - 23:54

kic wrote:
Vegvísir wrote:Veg stoji s mokrom kosom zamotanom u ručnik i čeka da se dovoljno upije da je brzinski osuši, a čvaknula je i tabletu ashwagandhe koja je prije spavanja tako lijepo uljulja i omami da nije ni približno sposobna voditi ikakvu iole kognitivno zahtjevnu konverzaciju. :^0
any questions? :^0 sve jasno :D

sve oke, mislio sam da smo pričali o CM ali nema veze, preporučam magazin barem, lako se guta..

Pa razgovor o CM zahtjeva kognitivni napor. :^0

Najsimpatičnija knjižica tog tipa, prva koju sam čitala s nekih 17 ili 18 bila je Oven-ready chaos od Phila Hinea
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 18 Feb - 23:56

veber wrote:
Vegvísir wrote:Apsolvirali smo to, veberu. :D Svatko može pisati tu najnormalnije dok se ne ponaša kao da je na ViP-u, ne maltretira s ViP-ovskim temama i ne vrijeđa na osobnoj razini. ViP-ovski diskurs vipaši ostavljaju na ViP-u, obrišu cipele o otirač prije nego uđu ovdje i ponašaju se civilizirano. U tom slučaju problema nema.  :h5
Ima ekipe s vipa, za crknut od smijeha. Nasi chatovi su bili legendarni. U jednom danu natukli bi 500 stranica.
Ne vidim razlog zasto se kic uzjebao?
Ako vam smetamo, recite.
Big deal.

Šta si se sad ti uzjebao? :D Pa sve sam ti rekla u ovom prethodnom postu koji si citirao; ne smeta mi nitko dok se ne ponaša kao da je na ViP-u.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 18 Feb - 23:57

kic wrote:
Vegvísir wrote:Sparea sam čitala još prije desetak godina. :D
Imam sabrana njegova djela, njegove umjetničke slike, svašta nešto... Anathema of Zos Kia se čita u jednom dahu
jea, ic oke :P :D

Vjeruj, nemoj vjerovat, kako o'š. :hekla :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 18 Feb - 23:57

Braćala wrote:Šta ti lupaš, ljubi te brrat? Davitelj nikada nije mogao da bude horor...

Napisao si to već nekoliko puta. Šta ti je čovječe? Gubiš se. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 18 Feb - 23:58

Vegvísir wrote:Pa razgovor o CM zahtjeva kognitivni napor. :^0

Najsimpatičnija knjižica tog tipa, prva koju sam čitala s nekih 17 ili 18 bila je Oven-ready chaos od Phila Hinea
kognitivni napor je samo iluzija...         kaže čovjek koji mora spavat poslije posla barem sat vremena :^0

Hine je oke, meni su Caroll i RAW isto dobri, btw, Anathema of Zos je napisana automatskim pisanjem?? sve jasno :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 18 Feb - 23:59

Vegvísir wrote:
Braćala wrote:Šta ti lupaš, ljubi te brrat? Davitelj nikada nije mogao da bude horor...

Napisao si to već nekoliko puta. Šta ti je čovječe? Gubiš se. :^0
kako je pao iz vedra neba s komentarom o Davitelju, vrh :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 19 Feb - 0:00

I ti kic, pojima nemaš zašto sam ja došao ovde... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 19 Feb - 0:01

Ma vegeta, oprosti. Upalio sam browser na telefonu pa se refreshovala stranica automatski gde sam odgovarao onoj gluperdi... :p:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 19 Feb - 0:02

kic wrote:
Vegvísir wrote:Pa razgovor o CM zahtjeva kognitivni napor. :^0

Najsimpatičnija knjižica tog tipa, prva koju sam čitala s nekih 17 ili 18 bila je Oven-ready chaos od Phila Hinea
kognitivni napor je samo iluzija...         kaže čovjek koji mora spavat poslije posla barem sat vremena :^0

Hine je oke, meni su Caroll i RAW isto dobri, btw, Anathema of Zos je napisana automatskim pisanjem?? sve jasno :D


U posljednje vrijeme pod utjecajem zdravstvenih okolnosti sam se itekako uvjerila da je kognitivni napor itekako realan, a nipošto iluzija.  :D

Je, Anathema je napisana automatskim pisanjem. Jako kratka, pročita se u svega nekoliko minuta. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Fri 19 Feb - 0:02

Braćala wrote:I ti kic, pojima nemaš zašto sam ja došao ovde... B-)
nisam ni rekao da sam omniscient.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 19 Feb - 0:03

Pa ne, insinuiraš da ste me pvde prihvatili-kao gest neke dobre volje, a ne da ste me molili da dođem na ovaj tvoj forum... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 19 Feb - 0:04

Braćala wrote:Ma vegeta, oprosti. Upalio sam browser na telefonu pa se refreshovala stranica automatski gde sam odgovarao onoj gluperdi... :p:


Ahaaa, okej, kužim.  :D Već gledam koji mu je vrag, kužim da ga je iziritiralo, al' jebemu, svako malo objavi to isto. :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 19 Feb - 0:07

Vegvísir wrote:
Braćala wrote:Ma vegeta, oprosti. Upalio sam browser na telefonu pa se refreshovala stranica automatski gde sam odgovarao onoj gluperdi... :p:


Ahaaa, okej, kužim.  :D Već gledam koji mu je vrag, kužim da ga je iziritiralo, al' jebemu, svako malo objavi to isto. :roflrofl


mada jes' da nisam sav svoj, malo sam dunuo... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum