ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 10:11

modra wrote:hvala.. :)

znam da sam vam već dosadna, al ja to odmah moram obznanit svima, proguglat sve živo.. evo sva drhtim :confjuz:
ne znam uopće šta ću napravit danas na poslu!

odmah izgubim volju za sve živo.. a bila sam baš optimistična prije tog pregleda, i sad...

A kužim da te to izneredilo skroz :(
Al' probaj ne guglati toliko, samo ćeš se još više izludjeti

Kad joj je termin?

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 19/2/2016, 10:54

10.3. je termin


sad je već i ona jadna
od početka  neki bolovi dolje, slabosti... blah


hvala ljudi,  lakše mi je odmah..


samo 20g je dobio u dva tjedna, znači sad ima 2600g

samo da nije nešto, jel.. nek je on i mini, mada ta gramaža ništa ne znači, može on bit debeo poslije.. ali da ovako nije nešto :\

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 10:56

Modra držim fige da sve bude ok! 

I bolje jedan oprez više nego 1 premalo....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 19/2/2016, 11:05

Modra iz iskustva..ne treba doslovno shvaćati gramazu koju oni kazu.
Ok treba uzeti u obzir ali..evo Ojecki rekord nedavni rođen sa 5700 a procijenjen na 4500

Nadajmo se samo da će Vanja biti super decko!
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 11:11

modra wrote:10.3. je termin


sad je već i ona jadna
od početka  neki bolovi dolje, slabosti... blah


hvala ljudi,  lakše mi je odmah..


samo 20g je dobio u dva tjedna, znači sad ima 2600g

samo da nije nešto, jel.. nek je on i mini, mada ta gramaža ništa ne znači, može on bit debeo poslije.. ali da ovako nije nešto :\

Samo bez panike :x

Ignoriraj tu gramažu, evo, ako te tješi, meni je mama rekla da sam se rodila (okej, istina, puuuno ranije od planiranog) s 2000g i odmah pala na 1800g, ono užas  affraid Al' kad sam jednom napokon počela jesti, nisam se zaustavljala  :^0 Tu je bio mali milijun svih mogućih pizdarija pa je danas, eto, sve okej. Tako da samo smireno, treba izgurati još to malo do kraja psihički što stabilnije, ne dajte se odmah ubiti u pojam i samo hrabro  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 11:25

Mojoj majci su rekli da imam down sindrom ;)

bila sam jako duga, a jako mrsava...

tako da...

Ni jedna trudnoca nije bez problema. kada bi barem bila. Ja iskreno, ne znam ni jednu zensku kojoj nesto "ruzno" nisu rekli dok je trudna bila....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 11:26

i da sam muskarac :D 

nest je i njoj s plodnom bilo jer znam da mi je pricala da su je vie puta nabadali... hmm...

ne sjecam se sta bas cu pitat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 19/2/2016, 11:36

hvala hvala
:x :x :x :x


 vanja, deni, jakov.. ili andrija, miiirko - po nećakovoj želji, haha.. njemu je vanja pregrubo ime, zamisli xD poludit ću od njegovih izjava

ma znam i da znaju lupetat.. ali ipak je tu bio manjak plodne vode, stalno ima neke bolove dolje, al očito ništa stašno kad ju nisu dosad strpali u bolnicu

ali izgleda da ovaj put nisu rekli da ima manjak plodne vode.. nisam sigurna.. nadam se da se bar to stabiliziralo

i najgore mi j ešto je taj simetričan zastoj u razvoju gori od asimetričnog, opasniji


veg, s tobom bilo sto problema.. a gle ju sad.. afro

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 11:37

dobar dan, sto volim da kada se ovako lepo naspavam...  Sleep
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 19/2/2016, 11:38

isuse lejdi, jadna ti majka, istraumatizirali ju do kraja života.. aj za spol, tko šiša, al down sindrom  :S :S :S kriste! stvarno su odvratni ti dr, pa ne moraju baš sve što im padne na pamet izreć, kvragu

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 11:42

oooo, modra duso... :x 

sve će valjda biti dobro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 11:42

a gde je sneža? :D :x

-------

http://ex-iskon.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=6182
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum