ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/2/2016, 22:04

Užas!  

Sigurnost nula?  :-|

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 10/2/2016, 22:04

ispod nule, zagy moja
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/2/2016, 22:06

Kod nas stalno hvale i spominju o kvaliteti života, Beč je medju prvima u svijetu....tek kad ovakvo šta čujem spoznam koliki je to blagoslov i koliko truda i organizacije, i naravno mentaliteta,iza toga stoji....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 10/2/2016, 22:12

jel mozes tu u centru grada ostavit auto bez da ga zakljucas i znati da ga niko nece taknut ? :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/2/2016, 22:14

betty.boop wrote:jel mozes tu u centru grada ostavit auto bez da ga zakljucas i znati da ga niko nece taknut ? :D


u Becu su jednoj mojoj stranci obili auto...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 10/2/2016, 22:15

london je lijep  :x
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/2/2016, 22:15

Zagy wrote:Kod nas stalno hvale i spominju o kvaliteti života, Beč je medju prvima u svijetu....tek kad ovakvo šta čujem spoznam koliki je to blagoslov i koliko truda i organizacije, i naravno mentaliteta,iza toga stoji....


ako se nastavi sa prijemom ove zgadije iz sirije i iz iraka-i u becu ce polako bezbednost da padne na nize grane... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/2/2016, 22:16

betty.boop wrote:london je lijep  :x

isto kao pariz, ako ne i gore, sto se tice etnicke strukture...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/2/2016, 22:17

Ajmo ViP ostaviti na ViP-u, if you don't mind. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/2/2016, 22:17

nije ovo ViP, vegice. ovo je samo common sense... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 10/2/2016, 22:18

Braćala wrote:
betty.boop wrote:london je lijep  :x

isto kao pariz, ako ne i gore, sto se tice etnicke strukture...

ma nigdje kao u parizu, civilizacija nula bodova
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/2/2016, 22:19

betty.boop wrote:jel mozes tu u centru grada ostavit auto bez da ga zakljucas i znati da ga niko nece taknut ? :D

Ako se prije pomoliš gospi, garant! :D 

Imala kriminala,daleko od toga....u određenim kvartovima. ...pogotovo na balkanski Street tj. ottakringerstrasse....tamo mafija malo jaca....jugo mafija....po bečkom kaišu ruska...itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/2/2016, 22:19

cirih mi je vrh grad, samo da se njega domognem i posla tamo-sve sam resivsi onda...  :shy
nema veze sto je skup kao djavo i sto su zene grabulje. :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/2/2016, 22:21

Te izbjeglice dolaze kupovati kod mene red Bull i higijenske potrepštine...zamisli ljubazni su i prijatni, izgledaju ko ljudi,čak se i ponašaju ko ljudi.....Ja sam u napadu panike zgrabila sorry za kosu da se branim ali eto,nije bilo potrebno .. :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/2/2016, 22:25

ti radis u radnji nekoj, zagy?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 10/2/2016, 22:26

ja ne bi mogao živjeti sa Švicarcima, izbo bi nekog kako ružno pričaju Njemački, i Austrijanci mi dižu tlak iskreno..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 10/2/2016, 22:27

kic wrote:zbo bi nekog kako ružno pričaju Njemački, i Austrijanci mi dižu tlak iskreno..


ju sajko  affraid
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/2/2016, 22:29

kic wrote:ja ne bi mogao živjeti sa Švicarcima, izbo bi nekog kako ružno pričaju Njemački, i Austrijanci mi dižu tlak iskreno..

iskreno, ja dosta nemackog razumem i odlicno se sluzim-ali kada odem u svajcarsku, nista, ali nista ne mogu da pohvatam. nije fazon samo u dijalektu vise, oni su sada poceli i neke nove reci da izmisljaju, da spajaju nekoliko reci-a sto je najjace, ove mladje generacije, niko od njih ne prica hoch deutsch, cak ni u skolama se vise ne koristi, kao ni na televizijama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/2/2016, 22:29

Braćala wrote:ti radis u radnji nekoj, zagy?
Bipa...parfumerija/drogerija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/2/2016, 22:30

nesto kao DM fora?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/2/2016, 22:30

kic wrote:ja ne bi mogao živjeti sa Švicarcima, izbo bi nekog kako ružno pričaju Njemački, i Austrijanci mi dižu tlak iskreno..

Pazi šta pričaš sine.... :W
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum