ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 14/2/2016, 11:34

Zagy wrote:A meni idu na živce mrgudi kojima sve ide na kurac!  :]

Ja ne slavim Valentinovo, odavno si ne kupujemo ništa, znam da je komercijala u pitanju....Al brate neka drugi odlučuju za sebe... neka se daruju ako žele. ...ako ne žele opet dobro ...ne osjećam se ugroženo ni sa jedne strane....

slažem se..... dobro rečeno

modra

Posts : 7660
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 14/2/2016, 11:37

Uopce nisam mrgud, nisam nikada "slavio" taj dan.
Ajmo si cestitati kinesku novu godinu, pravoslavni bozic, svetog josipa...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53303
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 14/2/2016, 11:39

Ti možeš birati i dan sv.Mrguda,tvoj izbor...u tome je poanta,biraj sine...ili čiko. ..kako god...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 14/2/2016, 11:45

Dobar dan svima, pa i dežurnom  čangrizalu :P :)

Slažem se sa Zagy, nek svatko slavi, obilježava i čestita ono što mu se slavi, obilježava i čestita. Sve je iskomercijalizirano; k vragu, od slavljenja rođendana preko Božića, Uskrsa, Svetog Nikole pa do obilježavanja dana mrtvih. Meni je Valentinovo bezveze, kao i puno drugih takvih dana, al' eto, onima koji ga slave ili im je ono samo simpa tulavost koja ih veseli - nek' im je sretno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by dijagram 14/2/2016, 12:09

Pusa svim curkama koje to zele:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 14/2/2016, 12:11

Ja ne kužim čemu tolika fama oko Valentinova. Ako ti se ne slavi, nemoj slavit i bok.

Meni je danas godišnjica, pa ne radimo cirkus oko toga. Dogovorili smo se da ćemo odmarat doma, preskočit kuhanje i čišćenje i jest lava muffinse.
Meni super Valentinovo.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 14/2/2016, 12:22

draga modra,

pisem ti ovo u nadi da se neces u potpunosti razocarat u mene i da me neces zbog toga manje voljet

naime, kao sto si i vidjela iz prilozene slike na drustvenoj mrezi facebook, tiramisu koji sam pravila je ispao visualno nelijep

presjek kojeg si trazila ti nisam mogla poslati, jer ga, zbog premalo stegnute kreme, fenomena koji sad vec postaje normalna pojava u mojim slasticarnim avanturama, nije ni bilo

moje razocarenje je bilo neizmjerno

osobe koje su se ipak usudile probat tu propalu 'stvar' (da, stvar, bolji naziv ni ne zasluzuje ) su mi rekle da je preukusan

to mi nije bila utjeha, jer perfekcionist koji jesam, se ne zadovoljava takvim odgovorima ... 

cinjenica da me ipak andjeo kolaca voli se pokazala sutradan kad, otvorivsi frizider, ugledah stvar stegnute strukture, oh !

moja sreca je bila neizmjerna !

no presjek je i dalje bio nemoguc, jer je zbog tog prvog dana stvar vec napravila poprilicno stete za estetiku

mislim da je ovaj novi recept s previse kreme los

nastavit cu pravit po mom starom receptu, koji sam iz inata bacila, al pokusat cu si vizualizirat onaj papir s rozim slovima i bit ce sve u redu

nadam se ... jer sto je zivot bez nade 

izvlacim pouku iz svega ovoga, koja mi kaze da nista u zivotu ne treba shvacat zdravo za gotovo i da i najjednostavnije stvari u zivotu mogu bit promasene, ako ih uzmes s visoka

srdacan pozdrav, 

bb
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by dijagram 14/2/2016, 12:23

medication wrote:Ja ne kužim čemu tolika fama oko Valentinova. Ako ti se ne slavi, nemoj slavit i bok.

Meni je danas godišnjica, pa ne radimo cirkus oko toga. Dogovorili smo se da ćemo odmarat doma, preskočit kuhanje i čišćenje i jest lava muffinse.
Meni super Valentinovo.
Vi ste mladi, zaljubljeni, normalno da vam je super.
Samo gustajte.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 14/2/2016, 12:24

betty wrote:(...)

:^0 :^0 :^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by dijagram 14/2/2016, 12:26

betty.boop wrote:draga modra,

pisem ti ovo u nadi da se neces u potpunosti razocarat u mene i da me neces zbog toga manje voljet

naime, kao sto si i vidjela iz prilozene slike na drustvenoj mrezi facebook, tiramisu koji sam pravila je ispao visualno nelijep

presjek kojeg si trazila ti nisam mogla poslati, jer ga, zbog premalo stegnute kreme, fenomena koji sad vec postaje normalna pojava u mojim slasticarnim avanturama, nije ni bilo

moje razocarenje je bilo neizmjerno

osobe koje su se ipak usudile probat tu propalu 'stvar' (da, stvar, bolji naziv ni ne zasluzuje ) su mi rekle da je preukusan

to mi nije bila utjeha, jer perfekcionist koji jesam, se ne zadovoljava takvim odgovorima ... 

cinjenica da me ipak andjeo kolaca voli se pokazala sutradan kad, otvorivsi frizider, ugledah stvar stegnute strukture, oh !

moja sreca je bila neizmjerna !

no presjek je i dalje bio nemoguc, jer je zbog tog prvog dana stvar vec napravila poprilicno stete za estetiku

mislim da je ovaj novi recept s previse kreme los

nastavit cu pravit po mom starom receptu, koji sam iz inata bacila, al pokusat cu si vizualizirat onaj papir s rozim slovima i bit ce sve u redu

nadam se ... jer sto je zivot bez nade 

izvlacim pouku iz svega ovoga, koja mi kaze da nista u zivotu ne treba shvacat zdravo za gotovo i da i najjednostavnije stvari u zivotu mogu bit promasene, ako ih uzmes s visoka

srdacan pozdrav, 

bb
:)  bit ce bolje drugi put
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 14/2/2016, 12:28

Nadoknadila si estetiku esejom betty..  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 14/2/2016, 12:32

Hahaha, a boze bety.

-------

http://ex-iskon.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=6040

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53303
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum