ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hag podigao novi optuznicu protiv Vojislava Seselja

Go down

Hag podigao novi optuznicu protiv Vojislava Seselja Empty Hag podigao novi optuznicu protiv Vojislava Seselja

Post by Serbinho-3 20/4/2024, 11:16





[size=52]NAJNOVIJE VESTI IZ SHEVENINGENA Hag doneo novu odluku o Šešelju[/size]
Alo
VESTI
19.04.2024
20:40
0

Mehanizam u Hagu odlučio je da dozvoli da predsedniku SRS Vojislavu Šešelju i njegovim saradnicima sude srpski sudovi.

Radikalima je ta haška odluka stigla, ali još nisu dobili bilo šta od domaćeg suda, pišu "Novosti".
Pitanje je i po kom osnovu bi domaći sudovi uopšte mogli da vode postupak protiv dr Šešelja i njegovih saradnika i da li će se bilo kakav postupak voditi.

Protiv predsednika SRS Vojislava Šešelja i petoro njegovih saradnika podneta je optužnica u Hagu zbog nepoštovanja suda.


https://www.alo.rs/vesti/politika/897696/najnovije-vesti-iz-sheveningena-hag-doneo-novu-odluku-o-seselju/vest



Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hag podigao novi optuznicu protiv Vojislava Seselja Empty Re: Hag podigao novi optuznicu protiv Vojislava Seselja

Post by Serbinho-3 20/4/2024, 11:19

Hag podigao novi optuznicu protiv Vojislava Seselja Img_0146


Šešelj je ranije rekao da je spreman da ide na suđenje, ako Mehanizam bude premešten u Kabul.
- Spreman sam da idem na suđenje, ali imam jedan uslov. Pošto će uskoro Velika Britanija da potone u more i to će izazvati veliki talas na Severnom moru koji će zapljusnuti celu Holandiju, ne bih voleo da se u tom trenutku nađem u Sheveningenu i da se tamo udavim kao pacov. Tražim da se prvo Mehanizam premesti u neku sigurniju državu. Najbolje bi bilo u Kabul - izjavio je tada dr Šešelj.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hag podigao novi optuznicu protiv Vojislava Seselja Empty Re: Hag podigao novi optuznicu protiv Vojislava Seselja

Post by Eroo 20/4/2024, 11:30

Serbinho-3 wrote:


Šešelj je ranije rekao da je spreman da ide na suđenje, ako Mehanizam bude premešten u Kabul.
- Spreman sam da idem na suđenje, ali imam jedan uslov. Pošto će uskoro Velika Britanija da potone u more i to će izazvati veliki talas na Severnom moru koji će zapljusnuti celu Holandiju, ne bih voleo da se u tom trenutku nađem u Sheveningenu i da se tamo udavim kao pacov. Tražim da se prvo Mehanizam premesti u neku sigurniju državu. Najbolje bi bilo u Kabul - izjavio je tada dr Šešelj.

Obično srpsko qrtschenje.
Mi malo stariji znamo kako to na kraju završi.
Eroo
Eroo

Posts : 74726
2016-07-22


Back to top Go down

Hag podigao novi optuznicu protiv Vojislava Seselja Empty Re: Hag podigao novi optuznicu protiv Vojislava Seselja

Post by Serbinho-3 20/4/2024, 15:59

Eroo wrote:
Serbinho-3 wrote:


Šešelj je ranije rekao da je spreman da ide na suđenje, ako Mehanizam bude premešten u Kabul.
- Spreman sam da idem na suđenje, ali imam jedan uslov. Pošto će uskoro Velika Britanija da potone u more i to će izazvati veliki talas na Severnom moru koji će zapljusnuti celu Holandiju, ne bih voleo da se u tom trenutku nađem u Sheveningenu i da se tamo udavim kao pacov. Tražim da se prvo Mehanizam premesti u neku sigurniju državu. Najbolje bi bilo u Kabul - izjavio je tada dr Šešelj.

Obično srpsko qrtschenje.
Mi malo stariji znamo kako to na kraju završi.



Zavrsi sa Ukrajinom.

Kurci se i dalje.

Sreca da im ne odrade desant na Kiev, kako je Berluskoni predlagao Putinu, koji mu se

nije javljao, inace bi sve vec odavno bilo gotovo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hag podigao novi optuznicu protiv Vojislava Seselja Empty Re: Hag podigao novi optuznicu protiv Vojislava Seselja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum