ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja"

Go down

Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja" Empty Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja"

Post by Oh_Femder 24/12/2017, 08:49

Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja" Seseljradeljakivana

http://www.index.hr/black/clanak/foto-zgodna-crnka-od-koje-se-radeljak-ne-odvaja-bila-je-miljenica-vojislava-seselja/1015488.aspx
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja" Empty Re: Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja"

Post by Oh_Femder 24/12/2017, 08:51

Hrabra neka žena! Ne boji se da će dobiti salmonelu...od starih jaja  jocolor
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja" Empty Re: Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja"

Post by jastreb 24/12/2017, 08:53

Šešelj je pošten lik. On jest neprijatelj Hrvatske,ali je u ratu bio čist. Pričao mi je prijatelj iz VU,kako su šešeljevci pozivali branitelje na predaju i garantirali im živote,ali oni su bili naivni i predali su se pederskoj JNA,koja nije poštivala nikakve konvencije.

Na kraju su šešeljevci izlagali svoje glave i upadali u kuće gdje su domaći četnjaci mučili i klali Hrvate,te su ljude izvodili van i spašavali ih.

Šešeljevi ljudi su njegovali tradicije srpske vojske iz 1.svj.rata,gdje je vojvoda Mišić nakon cerske bitke dao strijeljati 100 srpskih vojnika koji su kaljali obraz srpske vojske.

Pa Vilima Karlovića spasili su šešeljevci Mare i Kinez.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja" Empty Re: Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja"

Post by debotoijusto 24/12/2017, 08:58

jastreb wrote:Šešelj je pošten lik. On jest neprijatelj Hrvatske,ali je u ratu bio čist. Pričao mi je prijatelj iz VU,kako su šešeljevci pozivali branitelje na predaju i garantirali im živote,ali oni su bili naivni i predali su se pederskoj JNA,koja nije poštivala nikakve konvencije.

Na kraju su šešeljevci izlagali svoje glave i upadali u kuće gdje su domaći četnjaci mučili i klali Hrvate,te su ljude izvodili van i spašavali ih.

Šešeljevi ljudi su njegovali tradicije srpske vojske iz 1.svj.rata,gdje je vojvoda Mišić nakon cerske bitke dao strijeljati 100 srpskih vojnika koji su kaljali obraz srpske vojske.

Pa Vilima Karlovića spasili su šešeljevci Mare i Kinez.

degutantan ti ovaj stav , kolega
branis neobranjivo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja" Empty Re: Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja"

Post by jastreb 24/12/2017, 09:01

debotoijusto wrote: 

degutantan ti ovaj stav , kolega
branis neobranjivo
Pričam ono što mi kaže branitelj iz VU. Uostalom pročitaj knjigu Vilima Karlovića "Preživio sam Vukovar i Ovčaru",i tamo ćeš pročitati isto.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja" Empty Re: Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja"

Post by jastreb 24/12/2017, 09:04

http://arhiva.portalnovosti.com/2011/12/samo-nas-istina-moze-izmiriti/

– Spasilo nas se sedmero. Odvedeni smo u neko skladište, pa na Velepromet, odakle su stalno izvodili i ubijali ljude. Nekoliko pijanih četnika – jednog su zvali Belgija, drugog Čiča – došlo je i po mene. Odveli su me u neku kuću, gdje su se na meni nesmetano iživljavali, rezali me noževima, palili mi dijelove tijela, tukli me bez prestanka, prijetili klanjem… Govorili su da će me silovati i odrezati mi genitalije, na to ih je stalno poticala neka žena. A onda se opet umiješao dragi Bog i u tu rupu poslao moje spasitelje, Marka Ljuboju Mareta, koji je doveo Predraga Milojevića Kineza. Repetirali su puške na dvadesetak pijanih, nevjerojatnom mržnjom ispunjenih uniformiranih ljudi i izveli me van. Da nisu, siguran sam da bih uskoro bio ubijen.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja" Empty Re: Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja"

Post by debotoijusto 24/12/2017, 09:41

jastreb wrote:
debotoijusto wrote: 

degutantan ti ovaj stav , kolega
branis neobranjivo
Pričam ono što mi kaže branitelj iz VU. Uostalom pročitaj knjigu Vilima Karlovića "Preživio sam Vukovar i Ovčaru",i tamo ćeš pročitati isto.

biljeska iz ratnog bezumlja ne moze opravdati njegovu huskacku zadrtost , ti likovi sa stratista su gorivo za zlocin crpili s njegova pojila 90-ih
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja" Empty Re: Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja"

Post by RayMabus 24/12/2017, 10:13

Zgodna treba
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja" Empty Re: Zgodna crnka od koje se Radeljak ne odvaja bila je "miljenica Vojislava Šešelja"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum