ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kastela obracun Longie

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kastela obracun Longie Empty Kastela obracun Longie

Post by Serbinho-3 2/4/2024, 00:03

https://www.kurir.rs/region/hrvatska/4373794/uznemirujuci-snimak-obracuna-kod-splita
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by Serbinho-3 2/4/2024, 00:05

Longie spava i kucka po forumu, dok mu komsije sekirom

u glavi i sa 3 metka da ne bude samo sekira u glavu.

Eto sta je Mentalitet ostavio.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 00:05

A nije to baš blizu mene. Kaštela su duga. To su zadnja Kaštela gledano iz smjera Spita a prva prema Trogiru.

Ispod zračne luke je to, skroz na kraju Kaštela tamo na zapad prema Trogiru.

Ja san u sredini kaštelanskog zaljeva tako da nije o baš ta moja srednja zona di san ja.

Ma potukli se radi parkinga. Bit će mu zagrađiva ulaz auton i ovi fino pištolj i izrešeta ga u noge i jebi ti mater svoju i ti i to tvoje auto.

I ima popuno pravo. Parkira ti ispri ulaza i boli njih kurac. Evo ti sad par metaka u noge pa se fino jebi. I u pravu je sto posto šta mu je to napravija. Ne možeš drukčije s takvima nego pucat po njima i ajmo dalje. Pa parkiraj opet.

Dalmatinski portal piše da je navodno do sukoba došlo zbog parkiranja, te da je s ustrijelnim ranama trbuha i natkoljenice u splitsku bolnicu iz Kaštela prebačen Kruno B., dugogodišnji član Hrvatske gorske službe spašavanja.

Propucana osoba na hitnoj operaciji, ima rane po abdomenu, natkoljenici i nadlaktici! Drugi ima rane na glavi od sjekire



Last edited by RayMabus on 2/4/2024, 00:11; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by Serbinho-3 2/4/2024, 00:09

Jebo ih parking.

Ovde voze el. trotinete, bicikle, nema parkinga, koji ce ti

automobil.

Treba da izginu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 00:14

Serbinho-3 wrote:Jebo ih parking.

Ovde voze el. trotinete, bicikle, nema parkinga, koji ce ti

automobil.

Treba da izginu.
Tako ih triba sve potamanit.

Ja san in lomija retrovizore. Fino izađem iz auta ili još u vožnji otvorim prozor i samo retrovizor svom snagom rukom odvalim.

Parkiraj mi opet tu.

Ne mogu kola hitne pomoći proći. Da ti se nekome nešto u kući i da zoveš hitnu ne mogu kola hitne pomoči doć jer oni parkiraju na ulici.

Ja samo sve retrovizore polupa redom i to u sri bila dana da svi vide.

Misliš da mi je tko šta reka ?

Aha smili bi.

Dođi.

Odma više ntko ne parkira tu di sam ja.

Doveja ih u red odma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 00:51

Ja iman svoj parking odma iza kuće tako da meni ne triba parkirat na ulici il na službenom parkingu. Uređen parkin, stanu dva auta komdono. Doduše sad nemam auto al nema veze al kad mi netko dođe u goste il nekome od susida triba parking ( pustin ih da se ubace ako nemaju di a šta bude liti problem pa ono ako nema onda me pitaju pa ih ja pustim jer ima dva parkirna mjesta pa može uvik jedan parkirat ako im je kritično jer je gužva ) ima odma di parkirat i ne mora tražit okolo.

Znači meni to ne triba da parkiram negdje po ulici al mi oni fino zagrade put pa im ja fino sve retrovizore polupa pa više nitko ne parkira na tom dijelu do moje kuće.

Onda su uveli komunalnu službu a to mi prijatelj i susid, moje godište, godinu dana stariji od mene, znamo se od malih nogu plus osim šta mu je kuća di mu roditelji žive tu kraj mene, on je napravija svoju kuću do mene u polju tako da smo i gore susdii a on je lovac pa mi on čuva gori to da ne bi tko radija sranja tako da ga više gori u polju vidim nego ovdje po selu jer gori živi s obitelji itd, radi ( komunalni redar ) a i njemu je kuća ( di su mu roditelji ) isto baš na tom potezu i njemu zagrađuju i ja nešto prije pola godine izaša do parkinga a vidin njega di lipi kaznu i stavlja pajdi na vjetrobransko staklo.

Tako fino ti njemu zalipi pa nek on parkira opet tu.

Ne parkira više nitko tu di san ja na tom potezu a čim parkira ovi mu dođe jer mu je kuća ( di mu roditelji žive ) na tom potezu i smeta njemu a on komunalni redar i samo mu fino zalipi kaznu za parkiranje i aj zdravo.

Nije problem šta netko parkira negdje di ne smeta nego je problem kad ti parkira ispri ulaza te kad parkiraju na putu a ti sa osobnim autom jedva prođeš a ako ti jedva prođeš a kako će oni s hitnom pomoči proći ako ti šta bude nekome od tvojih doma il tebi samome ? Nikako.

Ja san in sve retrovizore polupa na tom dijelu do mene i to usri bila dana. Poludija san skroz. Da mi je tko šta doša reč bija bi ga ubija. Nakon toga odma uveli komunalnu službu tu.

Nema mrdanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 01:08

Ja san namjerno to usri bila dana razvaljiva te retrovizore njihove tko bi mi tako parkira. Baš da vide da san in ja to napravija pa da ja vidin oćeš mi doć reč nešto. Nitko ništa. Vidili koja je ura. Crta.

Ciljano san im to radija usri bila dana tako da svi vide.

Da vidim tko je taj mudaš koji će mi doć s time da sam mu ja razbija retrovizor jer on parkira na sri ceste.

Namjerno san to radija usri bilog dana da svi znaju tko je tako da vidim tko će mi od njih doć srat nešto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by Hoholo Mudovski 2/4/2024, 08:57

Prvo drago mi je da je Longi dobro, a drugo iznenađenje je što srpski mediji pišu u realnom vremenu o barbarima sa sjekirama na jadranskoj obali u susret sezoni.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4207
2023-08-31


Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by Serbinho-3 2/4/2024, 09:20

Hoholo Mudovski wrote:Prvo drago mi je da je Longi dobro, a drugo iznenađenje je što srpski mediji pišu u realnom vremenu o barbarima sa sjekirama na jadranskoj obali u susret sezoni.

Preuzimaju vest…

Zamisli turistu, zajebe se i parkira im da upita nesto u radnji…

Izadje a ono sekire pistolji…
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by dijagram 2/4/2024, 10:05

Najvjerojatnije yoda, ako nije longi onda je yoda:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by crvenkasti 2/4/2024, 17:05

Ovdje se ljepše vidi:
https://twitter.com/radic7_radic/status/1774896702408786371

Užas. Ali Ero voli.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 17:53

Pogleda san sad. Ne znam o čemu se radi samo vidin da stalno vrte priču vezanu uz parking.

Kaštelani nakon stravičnog okršaja: Napadač je tempirana bomba, ljudima je bušio gume, frižao aute, napadao nožem...

A nešto oko tog parkinga je čim stalno pričaju o njemu ( parkingu ). Eskaliralo. Došlo mu do ... jel, ... prikipilo jel.

Tako to ide. Pukne jednom pa eto ti sad. Parkiraj opet.


Otac ranjenog HGSS-ovca je opisao što se dogodilo sinoć.

"Moj sin je do 19 sati bio dežuran na Malačkoj, a kad se vratio kući, zbog orkanskog juga parkirao je na ulici gdje inače ne običava stati, pred kućom muškarca koji ga je napao, koji tvrdi da je to njegovo, ali to je ulica.

Izašao je iz kuće i počeo pucati po automobilu u kojem je bio moj sin, od stražnjeg dijela auta prema naprijed. Sin je uspio izaći iz auta, krenuo je prema kući stotinjak metara dalje. Došao je jedan muškarac koji mu je išao pomoći, a onda se ovaj napadač vratio s dvi sjekire. Jako me sve ovo potreslo.

Otac HGSS-ovca: Pucao je po autu cijelom dužinom
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 18:00

Meni se baš ne čini da netko tako eksalira na nekoga jer je taj eto jednom tu parkirao.

Meni se čini da je on tu malo više puta parkira i da ga je ovaj upozorava pa je bilo: to je ulica ja ću parkirat di ja oću.

Očeš li ?

PAM PAM PAM SROLJO

Ovakva reakcija ne ide na to šta si ti parkira jednom, dva put il možda koji put više pa izvini neću više jer nisan ima di nego ide na ja ću parkirat di ja oću a ti puši kurac.

Evo tebi pa ti puši kurac.

Izroka njega i auto.

Ajmo dlalje.

Parkiraj sad opet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 18:11

Problem je parkirat sto dvista metara dalje pa protegnit noge nego on će u ulicu šta bliže sebi.

To je njegovo.

Ulica je njegov parking.

Evo pročitaj šta mu stari govori:

Otac ranjenog HGSS-ovca je opisao što se dogodilo sinoć.

"Moj sin je do 19 sati bio dežuran na Malačkoj, a kad se vratio kući, zbog orkanskog juga parkirao je na ulici gdje inače ne običava stati, pred kućom muškarca koji ga je napao, koji tvrdi da je to njegovo, ali to je ulica.


TOČNO TAKO, TO JE ULICA MAJMUNE A NE PARKING.

TRIBA VAS SVE POTAMANIT TAKVE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 18:23

Eto sad su riješili sve za cili život ako ovi uopće i preživi. :^0

Šta ću ti ja objašnjavat sto puta nešto a ti češ meni govorit tko mene jebe i da san ja debil i da tebi nitko ništa ne može i da ćeš ti parkirat di ti oćeš i kako tebi prne čef.

Evo tebi malo olova pa ŽVAČI.

UGODAN TEK.

GOVNJARU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 18:28

Ovakve reakcije kakve je on njemu napravija ne dolaze zato šta si ti par puta u životu tu parkira jer nisi ima di pa si reka izvini neću više i da je on vidija da ti to stvarno misliš tj tražiš neko riješenje i da on vidi da ti to ne namjeravaš radit tj nije ti to namjera nego možda zalomilo pa si ga zamolija i tako dalje pa nekako te pusti jer vidi da si normalan nego dolaze kad ti to radiš i onda njemu kažeš puši kurac i tko tebe jebe ja ću parkirat di ja oću jer je to ulica dakle to je sve moje.

Jel tvoje ?

TRRRRRRRTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Za ovakvu reakciju kakvu je on njemu napravija moraš dobro dobro bit izazvan da ovako pukneš na nekoga.

Evo sad smo raspravili sve za cili život.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 18:37

Tebe će tek tako netko izrešetat iz čista mira ?

Kako da ne.

Ja ću parkirat tu di ja oću, to je ulica dakle to je moje i šta mene brige šta ja tebi zagrađujem ulaz, prolaz i prolaz za hitnu pomoč i boli mene kurac za tebe i šta ti oćeš i šta tebi ne može hitna pomoć doć do vrata.

Dakle mene živo boli kurac za tebe.

Ti moš crknit šta se mene tiče, i ti i cila tvoja familija ako vam bude tribala hitna pomoća a ne može doć jer san se ja tu parkira i otiša i tko zna di san i jebe mi se za tebe i tvoju obitelj i šta ćete i kako ćete vi.

Bitan sam samo ja.

Jesi li ?

PAM
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 18:44

Sve je meni bilo jasno kad san pročita izjavu od oca od toga šta ga je ovi propuca.

Jes vidija rezona: To je ulica, nije njegovo, ja mogu tu parkirat.

Njemu ne pada na pamet a je to ulic a ne parking nego je ulica njegovo.

Jel tvoje ?

Sve je tvoje jel ?

Evo tebi par metaka u tijelo pa ti puši kurac.

Aj sad parkiraj opet. :^0 lol!

Kad je tvoje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 18:51

Jes vidija ti koji su to rezoni.

To je ulica i onda je to njegovo.

Njemu ne pada na pamet da to nije parking baš zato šta je ulica nego ulica je svačija i onda je to odma njegovo jer nije ničije.

Vlaška posla.

On je vidija da je to ničije i onda je to odma njegovo i gotovo.

Nema dalje. To je njegovo zato šta je to ničije pa će on zapasat kako njemu prne.

TRRRTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Tako se s takvima i priča.

Oni samo taj jezik i razumiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 19:03

"Moj brat se našao taman tu kad je pucao, metak mu je proletio pored glave i on je pobjegao u drugu ulicu. Kruno se parkirao ispred dvorišta J.K.-a, a on je zapucao kroz zatvorena vrata u njega. Kad smo ga počeli savladavati, iz njega su izlazili tako čudni krici, stravično nešto. Svi kažu da boluje od PTSP-a, ali mislim da je on psihički bolesnik. Sa svima je u nekom ratu, svima buši gume na autima, trga retrovizore. Ma strašno", rekao je.

Pretražena kuća napadača iz Kaštela, nađene bombe, puška... Bijesni susjedi vikali
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum