ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :))

Go down

Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :)) Empty Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :))

Post by Ero 3/2/2016, 10:28

Britanski Telegraph 'prespavao' izbore? Milanović im je još uvijek hrvatski premijer
Uz Milanovićevu fotografiju navode da je na čelu Vlade koalicije lijevog centra
.

Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :)) Da75e84561d53c0ceceb318a0923594f

Foto: Borna Filić/PIXSELL
  Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :)) 225ab6ddf35876510751740542027e51
Autor:
Ivica Kristović

Ugledni britanski dnevnik Telegraph je, čini se, prespavao izbore i formiranje nove hrvatske Vlade HDZ-a i Mosta na čelu sa Tihomirom Oreškovićem

Na temi o referendumu kojim bi, potencijalno, Britanci mogli odlučivati o izlasku iz Europske unije, ukoliko države ne pristanu na ustupke koje traži britanski premijer David Cameron, Telegraph je kao hrvatskog premijera naveo bivšeg predsjednika Vlade i predsjednika SDP-a Zorana Milanovića
Uz njegovu fotografiju navode da je na čelu Vlade koalicije lijevog centra te da mu je stav kako Europi ne treba daljnja federalizacija, ali i da razumije "britansku psihologiju".  - Oni nisu rasisti jer je Velika Britanija vrlo otvoreno društvo, nego su jednostavno praktični - navodi britanski dnevnik izjavu bivšeg premijera Zorana Milanovića.
Za novi stav hrvatske Vlade po pitanju ustupaka Velikoj Britaniji sada će ipak morati konzultirati premijera Tihomira Oreškovića jer je Milanović sada samo predsjednik najveće oporbene stranke i više ne utječe na službenu politiku. 
Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :)) D50019b2e523c76208455054ad40ceb8
>>Predsjednica i premijer razgovarali o obrani, nacionalnoj sigurnost, vanjskoj politici i diplomaciji
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :)) Empty Re: Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :))

Post by Ero 3/2/2016, 10:32

Mali gubitak za GB, a veliki dobitak za "Uspravnicu". I šire. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :)) Empty Re: Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :))

Post by Regoč 3/2/2016, 10:44

Ako Britanija dobije izuzeća, svi ih trebaju dobiti. Uređenje Eunije mora biti jednako za sve, ako netko ima pravo ne sudjelovati u nečem, ne mora nitko. Jasno, tko želi, može. Recimo, Europol. Danska istupila. Zašto ne bismo i mi, ako nam tako bude odgovaralo?

_________________
Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :)) Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :)) Empty Re: Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :))

Post by Ero 3/2/2016, 10:55

Regoč wrote:
Ako Britanija dobije izuzeća, svi ih trebaju dobiti. Uređenje Eunije mora biti jednako za sve, ako netko ima pravo ne sudjelovati u nečem, ne mora nitko. Jasno, tko želi, može. Recimo, Europol. Danska istupila. Zašto ne bismo i mi, ako nam tako bude odgovaralo?
 Ja sam ipak za psivno ponašanje, kad su takve stvari u pitanju.
 Ako ne možeš odlučivati onda možeš promatrati i birati za sebe najbolje rješenje.
 Nije dobro da se ti u dnevnoj sobi šeta slon....Dok je vani je još prihvatljivo.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :)) Empty Re: Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :))

Post by Regoč 3/2/2016, 11:13

Ero wrote:
Regoč wrote:
Ako Britanija dobije izuzeća, svi ih trebaju dobiti. Uređenje Eunije mora biti jednako za sve, ako netko ima pravo ne sudjelovati u nečem, ne mora nitko. Jasno, tko želi, može. Recimo, Europol. Danska istupila. Zašto ne bismo i mi, ako nam tako bude odgovaralo?
 Ja sam ipak za psivno ponašanje, kad su takve stvari u pitanju.
 Ako ne možeš odlučivati onda možeš promatrati i birati za sebe najbolje rješenje.
 Nije dobro da se ti u dnevnoj sobi šeta slon....Dok je vani je još prihvatljivo.
Kako možemo biti pasivni kad se Eunija prekraja? To se i nas tiče, naš položaj o tom ovisi.

_________________
Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :)) Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :)) Empty Re: Po brit. Telegraphu je Milanović još uvijek premijer, a vjerojatno i Mesić precjednik :))

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum