ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dačić : Izetbegović, Milanović i Mesić saglasni samo da su protiv Srbije

Go down

Dačić : Izetbegović, Milanović i Mesić saglasni samo da su protiv Srbije Empty Dačić : Izetbegović, Milanović i Mesić saglasni samo da su protiv Srbije

Post by RayMabus 1/10/2021, 11:45

A šta tebe boli kurac s kim mi pijemo kavu ?

https://www.klix.ba/vijesti/regija/dacic-izetbegovic-milanovic-i-mesic-saglasni-samo-da-su-protiv-srbije/211001053

Po ovima najbolje da mi s njima i njihovim političkim predstavnicima uopće ne pričamo nego da ratujemo među sobom šta Srbija priželjkuje.

Malo sutra moj Dačiću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Dačić : Izetbegović, Milanović i Mesić saglasni samo da su protiv Srbije Empty Re: Dačić : Izetbegović, Milanović i Mesić saglasni samo da su protiv Srbije

Post by RayMabus 1/10/2021, 11:51

Jel se Hrvatska zalaže za cijelovitu BiH ? Jel traži da Bošnjaci nemaju svog člana predsjedništva ? Ne. Dakle vidi ih kao dio toga.

I šta tebi sad smeta u Beogradu ? Koji točno dio ? Mislio si da ćemo zaratiti međusobno a za vaš račun. Pa zašto bi kad podržavamo BiH i priznajemo njihovo pravo da imaju svog člana predsjedništva BiH koji može staviti veto na svaku odluku predsjedništva koja se Bošnjacima ne sviđa.

Ajde kmeči i dalje mali Slobo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Dačić : Izetbegović, Milanović i Mesić saglasni samo da su protiv Srbije Empty Re: Dačić : Izetbegović, Milanović i Mesić saglasni samo da su protiv Srbije

Post by Ringo10 1/10/2021, 13:23

Ma gluposti
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Dačić : Izetbegović, Milanović i Mesić saglasni samo da su protiv Srbije Empty Re: Dačić : Izetbegović, Milanović i Mesić saglasni samo da su protiv Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum