ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by RayMabus 2/19/2024, 06:59

Napuši se kurca. Zavrni. :10

https://www.novosti.rs/planeta/svet/1334808/ovome-zapada-niko-prica-putin-otkrio-koliko-zvucalo-cudno-ukrajina-dobija-novac-nas
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-12


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by RayMabus 2/19/2024, 07:00

Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da Ukrajina i dalje dobija od Rusije novac za tranzit ruskog gasa u Evropu, uprkos ratnim sukobima.

- Oni od nas dobijaju novac za tranzit, ma koliko to čudno zvučalo...I o tome malo ko priča - rekao je Putin u intervjuu za televiziju "Rusija 1".

Putin je podsetio da jedna linija gasovoda prolazi kroz Ukrajinu, a da je drugi krak za Nemačku ukrajinska strana zatvorila. Putin je naveo da postoji i ruta za snabdevanje gasom preko Poljske.

Ruski predsednik je naglasio da Evropljani moraju sami da odluče da li im je potreban ruski gas, a da će se Rusija, kako je naveo, u svakom slučaju snaći.

Putin je ukazao da sve zavisi samo od odluke nemačke vlade. Putin je istakao da se industrijska proizvodnja sada seli iz Evrope u druge zemlje, uključujući i SAD, gde su stvoreni povoljniji uslovi i gde su energenti jeftiniji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-12


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by RayMabus 2/19/2024, 07:08

Kako pokušava ucijenit njemačku vladu da odustane od pomaganja Ukrajini.

Nema ti pajdo od toga ništa. Morat ćeš zavrnit pipu.

50 miljardi eura EU pomoći Ukrajini je odobreno a sad će i ovaj vojni paket iz SAD a u međuvremenu Europa diže vojnu industriju itd a vidim i brat Orban je odlučio da su mu eu novci bitniji od tebe pa je odlučio dati zeleno svijetlo da Švedska uđe u NATO.

Orban napokon prelomio: Švedska uskoro ulazi u NATO, zemlje su ‘obnovile povjerenje‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-12


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by RayMabus 2/19/2024, 07:16

Putin: Ukrajina redovito dobiva novac za tranzit ruskog plina

  “ Tako kažu u Ukrajini - agresor, agresor. No novac za tranzit plina redovito dobivaju. Ne mirišu", rekao je Putin.

Putin je također rekao da je potreban tjedan dana da se pusti u rad preostali dio Sjevernog toka, ali Njemačka to ne želi.

“Mislili smo da ćemo se, ako nam ne uzmu plin, raspasti brže nego što će za njih početi nepovratni procesi. Ali za njih procesi počinju! “ – rekao je Putin.
Fuck you. LP od GF5. :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-12


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by RayMabus 2/19/2024, 19:47

Izrokalo mu jutros pola Donbasa i Rusije. :^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-12


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by RayMabus 2/21/2024, 21:28

Europska komisija konačno je izrazila svoje stajalište o budućnosti tranzita ruskog prirodnog plina preko Ukrajine, a europski povjerenik za energetiku Kadri Simson izjavio je da nema potrebe za produljenjem ugovora između Moskve i Kijeva koji pokriva te isporuke nakon njegovog isteka u kraj ove godine.

Analiza EU-a pokazuje da će zemlje koje su primale opskrbu preko tranzitne rute, uključujući Austriju, Italiju i Slovačku, moći pronaći alternativne pošiljke, rekao je Simson. “Nemamo interesa za produljenje trilateralnog sporazuma o tranzitu plina s Rusijom, koji ističe krajem ove godine”, rekao je Simson na sastanku parlamentarnog odbora EU-a. “Na temelju naše preliminarne analize, postoje alternativna rješenja za opskrbu tih zemalja koje još uvijek dobivaju nešto plina ukrajinskom rutom”, tvrdi.

Ovo je prvi put da je Europska komisija službeno izrazila svoje stajalište o toj temi nakon dugo vremena. Dotok ruskog plina u Europu iznosi samo 10-15% predratne razine, zahvaljujući drastičnim rezovima u isporukama od strane Kremlja 2022. Ali Ukrajina ostaje važna ruta za preostale opskrbe, s isporukama koje trenutno iznose oko 12 milijardi kubičnih metara po godina.

EU kaže da nema potrebe produžiti ugovor o tranzitu ruskog plina kroz Ukrajinu

:tu :10
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-12


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by RayMabus 2/22/2024, 04:05

Skupina pravnih stručnjaka podržava slučaj zapljene zamrznute imovine ruske središnje banke, tvrdeći da su takve radnje dopuštene prema međunarodnom pravu zbog velikih razmjera tekućih napada Rusije u Ukrajini. Europska unija, Grupa sedam (G7) nacija i Australija zajednički su zamrznule približno 260 milijardi eura (280 milijardi dolara) u vrijednosnim papirima i gotovini, pri čemu je više od dvije trećine tih sredstava imobilizirano unutar EU-a. Iako postoji suglasnost da bi ta sredstva trebala ostati nedostupna Rusiji osim ako ne pomogne u obnovi Ukrajine, postoji neslaganje oko zakonitosti izravne zapljene imovine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-12


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by immortal 2/22/2024, 08:59

zavrnuli su mu kompletan uvoz i izvoz prema zapadu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-17

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by T. 2/22/2024, 09:25

zapad je industrijski ku*ac na biciklu...
kina "guta" više energije od kompletnog zapada...

_________________
Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by veber 2/22/2024, 09:28

T. wrote:zapad je industrijski ku*ac na biciklu...
kina "guta" više energije od kompletnog zapada...
znači da su neučikoviti

smrt rusiji

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-31


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 2/22/2024, 09:36

Učinkovitiji su s jeftinom ruskom energijom
To je ono što su nekada imale Švabe, ali su im saveznici uništili plinovod da ih spase ovisnosti o jeftinoj energiji.
Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu 3049010
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4221
2023-09-01


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by veber 2/22/2024, 09:49

čedo, daj si mira.

rusi su roknuli plinovod.

cijene enrgenata nikad jeftiniji

čede na aparatah

smrt rusiji

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-31


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 2/23/2024, 00:29

veber wrote:čedo, daj si mira.

rusi su roknuli plinovod.

cijene enrgenata nikad jeftiniji

čede na aparatah

smrt rusiji
Energenti nikada jeftiniji u Kini i Indiji
Njemačka kaput
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4221
2023-09-01


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by veber 2/23/2024, 03:12

želje srblja

smrt rusiji

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-31


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 2/23/2024, 05:07

veber wrote:želje srblja

smrt rusiji
nisu to ničije želje, osim njemačkih---
sami pali, sami se ubili...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4221
2023-09-01


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by veber 2/23/2024, 05:16

srpske želje

najveći uvoz je iz norveške.

rusija je prodavala smeće koji je koristila industrija u preradi polimera.

srblje na aparatah

smrt rusiji.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-31


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by veber 2/23/2024, 05:18

litra supera 1,68

tek toliko o krizi

srblje na aparatah

smrt rusiji

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-31


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by RayMabus 2/23/2024, 06:39

Velika Britanija je uvela nove sankcije Rusiji

Popis uključuje top menadžere kompanije za iskopavanje dijamanata ALROSA i plinske kompanije NOVATEK. U britanske sankcije uvršteni su i projekt vađenja i proizvodnje ukapljenog prirodnog plina Arctic LNG 2 te AGD Diamonds, kompanija koja se bavi iskopavanjem dijamanata.

Osim toga, tri tvrtke iz Kine, dvije iz Bjelorusije, po jedna iz Turske i UAE potpale su pod nova ograničenja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-12


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by Hartmann 2/23/2024, 09:39

immortal wrote:
zavrnuli su mu kompletan uvoz i izvoz prema zapadu
Kojesta..sto mislis odakle i nadalje prilicno jeftin plin i nafta..?Od amera..??? lol! lol! lol!

_________________
Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by Hartmann 2/23/2024, 09:42

veber wrote:litra supera 1,68

tek toliko o krizi

srblje na aparatah

smrt rusiji

Yah,litra supera 1,68 

U Rusiji ,oko 50 centi :cleanteeth

_________________
Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu Empty Re: Putin: Zavrnit ću vam plin ako mi ne date Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum