ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by Guest 1/2/2016, 17:11

tre911 wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:čitao sam otkrivenje , šema mi je
Jasno kaže da keša neće biti odnosno da ćeš moći trgovati jedino sa implantatima u sebi a svaka druga trgovina će biti onemogućena a to se poklapa upravo sa ovim u naslovu, ne doduše na taj način no prvi korak je tu(kuvanje žabe)

eto najbolje je kad u jednoj knjizi pišu odgovori na sva pitanja, i u kojoj je čak i budućnost predviđena

netreba druge knjige ni čitati, dovoljna je Biblija

a marksistima je dovoljno da pročitaju samo Marxov Kapital, tamo isto sve piše

Guest
Guest


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by Kermit 1/2/2016, 17:24

Vrlo jednostavno ukidanjem gotovine država (u biti para državna tijela ala EU i sl.) će kontrolirati tok novca u cijleosti, a banke će imati još veće provizije jer će se apsolutno sva razmjena odvijati preko njih, ljudi neće više moći zarađivati na crno, sve će se oporezivati, banke i država će u svakom trenutku znati koliko određena osoba ima novca, a koji će moći blokirati u bilo kojem trenutku. Naravno ukidanjem gotovine ista će biti u biti zabranjena i više se neće moći plaćati bilo kojom valutom ili sredstvom bilo zlatom ili srebrom, naravno oslabit će i manje države jer će izgubiti mogućnost da štampaju pare...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by Kermit 1/2/2016, 17:30

deda na aparatima wrote:
tre911 wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:zanimljiva tema, čak i deda je jednom spomenio da bi on ukinio.. gotovinu? ili sam ga krivo shvatio. vidim da to neki neokeynezijanci zagovaraju, tako da to nisu "liberalne elite". Ekonomski liberal prepušta sve tržištu, pa time i novac.

Ja iskreno neman pojma kakve bi ovo posljedice imalo, pa nisam niti za ukidanje niti za zabrane, neka tržište samo regulira. 

ja osobno iman 200kn u kešu, i puno više vritualnog novca, od banke, paypalla, bitcoina itd :D , pa kada mi zatreba povlačim keš
pročitaj ovo nihi ;

11I vidjeh: druga jedna Zvijer uzlazi iz zemlje, ima dva roga poput jaganjca, a govori kao Zmaj. 12Vrši svu vlast one prve Zvijeri, u njenoj nazočnosti. Prisiljava zemlju i sve pozemljare da se poklone prvoj Zvijeri kojoj ono zacijeli smrtna rana. 13Čini znamenja velika: i oganj spušta s neba na zemlju naočigled ljudi. 14Tako zavodi pozemljare znamenjima koja joj je dano činiti u nazočnosti Zvijeri: svjetuje pozemljarima da načine kip Zvijeri koja bijaše udarena mačem, ali preživje. 15I dano joj je udahnuti život kipu Zvijeri te kip Zvijeri progovori i poubija sve koji se god ne klanjaju kipu Zvijeri. 16Ona postiže da se svima – malima i velikima, bogatima i ubogima, slobodnjacima i robovima udari žig na desnicu ili na čelo, 17i da nitko ne mogne kupovati ili prodavati osim onog koji nosi žig s imenom Zvijeri ili s brojem imena njezina.
18U ovome je mudrost: u koga je uma, nek odgoneta broj Zvijeri. Broj je to jednog čovjeka, a broj mu je šest stotina šezdeset i šest.




Mislim da je sada puno jasnije zašto će se keš izbaciti iz uporabe

Broj imena 666 je šifrirana poruka koja glasi "car Neron", dakle nema nikakve veze sa amerikom ili masonima.
To je već davno odgonetnuto.

https://en.wikipedia.org/wiki/Gematria

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Neronkaisar
to je jedno od 10-tak objašnjenja npr.

"All higher numbers can be reduced to one of the original ten numerals, and the 10 itself to 1. Therefore, all groups of numbers resulting from the translation of names of deities into their numerical equivalents have a basis in one of the first ten numbers. By this system, in which the digits are added together, 666 becomes 6+6+6 or 18, and this, in turn, becomes 1+8 or 9. According to Revelation, 144,000 are to be saved. This number becomes 1+4+4+0+0+0, which equals 9, thus proving that both the Beast of Babylon and the number of the saved refer to man himself, whose symbol is the number 9. This system can be used successfully with both Greek and Hebrew letter values."


ili


"The number of the beast (666) is an interesting example of the use of Qabbalism in the New Testament and among early Christian mystics. In the following table Kircher shows that the names of Antichrist as given by Iranæus all have 666 as their numerical equivalent.
Τ
300
Λ
30
Λ
1
Λ
30
ε
5
α
1
ν
50
α
1
ι
10
μ
40
τ
300
τ
300
τ
300
π
80
ε
5
ε
5
α
1
ε
5
μ
40
ι
10
ν
50
τ
300
ο
70
ν
50
  
ι
10
ς
200
ο
70
    
ς
200
    
ς
200
 
666
 
666
 
666
 
666
 
James Morgan Pryse also notes that according to this method of figuring, the Greek term ἡ φρην, which signifies the lower mind, has 666 as its numerical equivalent. It is also well known to Qabbalists that Ἰησους, Jesus, has for its numerical value another sacred and secret number--888. Adding the digits of the number 666 and again adding the digits of the sum gives the sacred number--9 the symbol of man in his unregenerate state and also the path of his resurrection."
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by Guest 1/2/2016, 17:30

deda na aparatima wrote:
tre911 wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:čitao sam otkrivenje , šema mi je
Jasno kaže da keša neće biti odnosno da ćeš moći trgovati jedino sa implantatima u sebi a svaka druga trgovina će biti onemogućena a to se poklapa upravo sa ovim u naslovu, ne doduše na taj način no prvi korak je tu(kuvanje žabe)

eto najbolje je kad u jednoj knjizi pišu odgovori na sva pitanja, i u kojoj je čak i budućnost predviđena

netreba druge knjige ni čitati, dovoljna je Biblija

a marksistima je dovoljno da pročitaju samo Marxov Kapital, tamo isto sve piše
Čuj Biblija je dana svakome tko želi na uvid, druga je stvar kada ljudi to odbijaju prihvatiti usprkos jasnoj poveznici sa ovim što se danas događa. Ovo sa marxovim kapitalom neću ni komentirati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by Guest 1/2/2016, 17:32

a nevirujem da će baš kontrolirati gotovinu, ja i živim od raznih transkacija virtualnom lovom, i gle čuda nitko me nemože kontrolirati.. dapače puno je teže ako se malo razumiješ nego itko.. 

tko će kontrolirati vaše transakcije bitcoinom lol? nemože CIA/FBI/KGB/FSB/MOSSAD zajedno ući u bitcoin i kontrolirati kamo li će vukojebina poput RH..

a ima i drugih načina.. ako koga zanima ti detalji mogu na pp.. ja doslovno sebi izvlačim zarađenu lovu preko posebnih bankomata, i jebe me se, nema straha. 

država dapače neće ništa nadzirati tko se razumije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by Guest 1/2/2016, 17:35

upravo_sa_jebachine wrote:a nevirujem da će baš kontrolirati gotovinu, ja i živim od raznih transkacija virtualnom lovom, i gle čuda nitko me nemože kontrolirati.. dapače puno je teže ako se malo razumiješ nego itko.. 

tko će kontrolirati vaše transakcije bitcoinom lol? nemože CIA/FBI/KGB/FSB/MOSSAD zajedno ući u bitcoin i kontrolirati kamo li će vukojebina poput RH..

a ima i drugih načina.. ako koga zanima ti detalji mogu na pp.. ja doslovno sebi izvlačim zarađenu lovu preko posebnih bankomata, i jebe me se, nema straha. 

država dapače neće ništa nadzirati tko se razumije.
U tome je stvar što to ne razumije 99% ljudi tako da će gazde boliti kurac za kojekavu siću ili razmjenu dobara koja će se zasigurno pojaviti u takvim uvjetima. Caka je u tome što će sve to biti nelegalno i zavrtati će ti uši zbog navodnog neplaćanja poreza kada te uhvate.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by Guest 1/2/2016, 17:37

asilovski wrote:Vrlo jednostavno ukidanjem gotovine država (u biti para državna tijela ala EU i sl.) će kontrolirati tok novca u cijleosti
to bi značilo da će država umjesto tebe određuje što ćeš kupiti, a to se neće dogoditi

jedino što će država imati uvid je u tvoje potrošačke navike, znat će kakvi su trendovi potražnje te će tu informaciju moći dalje proslijediti u privatni sektor

no to već ionako ima, jer većina vas korsiti one "MultiPluscard" "Konzum Plus" "DM Svijet Prednosti" kartice, kojima se prati vaša potrošačka aktivnost u zamjenu za neki popust ili nagradnu igru, a i trgovački centri šalju svoje statistike o potrošnji u državni centar za statistiku

privatni sektor želi znati što potrošači trebaju da bi mogao prilagoditi proizvodnju i minimizirati loše investicije

to isto radi google ili facebook koji intenzivno prate ponašanje potrošača


Last edited by deda na aparatima on 1/2/2016, 17:39; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by RayMabus 1/2/2016, 17:38

upravo_sa_jebachine wrote:a nevirujem da će baš kontrolirati gotovinu, ja i živim od raznih transkacija virtualnom lovom, i gle čuda nitko me nemože kontrolirati.. dapače puno je teže ako se malo razumiješ nego itko.. 

tko će kontrolirati vaše transakcije bitcoinom lol? nemože CIA/FBI/KGB/FSB/MOSSAD zajedno ući u bitcoin i kontrolirati kamo li će vukojebina poput RH..

a ima i drugih načina.. ako koga zanima ti detalji mogu na pp.. ja doslovno sebi izvlačim zarađenu lovu preko posebnih bankomata, i jebe me se, nema straha. 

država dapače neće ništa nadzirati tko se razumije.
Točno.

Ewo baš igram igriču imperia on line ima weć pola miseća i ono je to stratwegija sa wojskom al ima i puno ekonomije , kupi prodaj.

Pa tko mi smeta da naprawim tako jednu igriču samo za pobrane igrače i da ta lowa u toj igriči je u osnowi prawa ?

PA TKO ĆE TO PRATIT ONDA ŠTA MI TU RADIMO TJ PREBAČUJEMO LOWU ?

MA NITKO ČOWEČE.

KOME BI PALO NA PAMET DA JE LIK NAPRAWIJA IGRIČU SAMO ZA PRANJE PARA TJ TRANSKAKČIJE ?

NIKOMEEEEEEEEEEEEEE
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by Kermit 1/2/2016, 17:41

deda na aparatima wrote:
asilovski wrote:Vrlo jednostavno ukidanjem gotovine država (u biti para državna tijela ala EU i sl.) će kontrolirati tok novca u cijleosti
to bi značilo da će država umjesto tebe određuje što ćeš kupiti, a to se neće dogoditi

jedino što će država imati uvid je u tvoje potrošačke navike, znat će kakvi su trendovi potražnje te će tu informaciju moći dalje proslijediti u privatni sektor

no to već ionako ima, jer većina vas korsiti one "MultiPluscard" "Konzum Plus" "DM Svijet Prednosti" kartice, kojima se prati vaša potrošačka aktivnost u zamjenu za neki popust ili nagradnu igru, a i trgovački centri šalju svoje izvještaje u državni centar za statistiku

privatni sektor želi znati što potrošači trebaju da bi mogao prilagoditi proizvodnju i minimizirati loše investicije

to isto radi google ili facebook koji intenzivno prate ponašanje potrošača
gluposti, bit je da ne možeš raditi na crno, da platiš svaki $ poreza, da opstanu samo veliki i da sve ide preko privatnih banaka vro jednostavno a ne istraživanje tržišta ...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by RayMabus 1/2/2016, 17:42

Usput ewo baš zaradijo 700 kuna , sjedim doma i ladim jaja , pajdo dopilota na motoru , izaša iz kuče , minut posla , transkačija ...ćujemo se iduči misec može može i ok ....da mi 700 iako sam mu reka ono 500 je ok ...ja njemu da wiše nego šta triba inače tako da je on to skužija pa da još 200 kuna sam ....ruka ruku miluje ....daj dat će ti se ....ne budi čičija.

Money money money ...skupljamo lowu za male UKrajinče da mogu do na more.

Dat ču sad rodičama swakoj po 200 kuna kad ih widim , školarke pa nek imaju za piće.

Boli me k za lowu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by Guest 1/2/2016, 17:42

tre911 wrote:
Čuj Biblija je dana svakome tko želi na uvid, druga je stvar kada ljudi to odbijaju prihvatiti usprkos jasnoj poveznici sa ovim što se danas događa. Ovo sa marxovim kapitalom neću ni komentirati.
Ljudi kojima jedna knjiga objašnjava sve u životu, razmišljaju na isti način. Sve im se svodi na zavjeru "Slobodnih zidara".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by Kermit 1/2/2016, 17:44

deda na aparatima wrote:
tre911 wrote:
Čuj Biblija je dana svakome tko želi na uvid, druga je stvar kada ljudi to odbijaju prihvatiti usprkos jasnoj poveznici sa ovim što se danas događa. Ovo sa marxovim kapitalom neću ni komentirati.
Ljudi kojima jedna knjiga objašnjava sve  u životu, razmišljaju na isti način. Sve im se svodi na zavjeru "Slobodnih zidara".
ne spominju se u Bibiliji slobodni zidari, osim toga masonerija u SAD-u je 99% radikalno protestanstka
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by RayMabus 1/2/2016, 17:45

Asila ja ti imam programiranje praktički u malom prstu. Ewo nedawno sam prije par dana swima na poslu poweća plaću za duplo tj kako tko hoe zaradit tj koliko ima wolje od 2000 kuna do 4000 a može i više.

SINE NAPRAWIT ĆU IGRIČU NA ŠEMU IMPERIA ON LINE , POZWAT EKIPU SA KOJOM WRŠIM TRANSKAČIJE I UPLAČIWANJE WIRTUALNE LOWE TU JE NA OSNOWI STWARNOG NOWČA.

JEL TI ZNAŠ KAD ĆE TO CIA SKUŽIT ŠTA JA I TI RADIMO U ZATWORENOM KRUGU LJUDI ZA KOJE NITKO NE ZNA ?




NIKAD PA MOŽDA NI TADA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by RayMabus 1/2/2016, 17:48

NOWAC JE ....POWJERENJE.

ZAPAMTITE TO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by Guest 1/2/2016, 17:48

asilovski wrote:
gluposti, bit je da ne možeš raditi na crno, da platiš svaki $ poreza, da opstanu samo veliki i da sve ide preko privatnih banaka vro jednostavno a ne istraživanje tržišta ...
kako ne možeš raditi na crno? pa ako si voljan prihvatiti robu u zamjenu za rad, možeš raditi na crno
npr. nećeš biti plaćen u kunama nego bonovima za mobitel, ili kutijama cigareta

raditi na crno možeš uvijek, samo državnu valutu nećeš moći koristiti za razmjenu

veliki i banke ne mogu opstati ukoliko nema potrošnje malog pojedinca, cijeli sustav se temelji na konzumaciji, ako nema potrošnje veliki i banke propadaju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by RayMabus 1/2/2016, 17:49

POWJERENJE JEDNOM IZIGRANO TEŠKO SE WRAČA.

BRAK JE EKONOMIJA.

ZATO SAM STARU IZBAČIJA IZ KUČE.

NOWAČ JE POWJERENJE.

TO ZAPAMTITE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by crvenkasti 1/2/2016, 17:49

RayMabus wrote:NOWAC JE ....POWJERENJE.

ZAPAMTITE TO.

Što si ono rekao? Ja zaboravio.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28712
2014-04-17


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by RayMabus 1/2/2016, 17:51

POWJERENJE NA POSLU , SA LJUDIMA SA KOJIMA RADIŠ  , WRTIŠ NEKI BIZNIS , NEBITNO ŠTA JEL , U OBITELJI ....


DA IMAŠ BANDU , MAFIJU ....DA SI GLAWNI ....NISU BITNI PAPIRIČI , ZLATO , DIJAMANTI ...BITNO JE POWJERENJE.

IZIGRAJ GA .....a sad pričam o mafiji .....ODE TI GLAWA.

NISU BITNI PAPIRIČI , DIJAMANTI , ZLATO ...TO SU SMAO SREDSTWA PLAČANJA ....PRAWA LOWA JE . POWJERENJE.

TO JE NOWAČ .....POWJERENJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by Guest 1/2/2016, 17:52

deda na aparatima wrote:
asilovski wrote:
gluposti, bit je da ne možeš raditi na crno, da platiš svaki $ poreza, da opstanu samo veliki i da sve ide preko privatnih banaka vro jednostavno a ne istraživanje tržišta ...
kako ne možeš raditi na crno? pa ako si voljan prihvatiti robu u zamjenu za rad, možeš raditi na crno
npr. nećeš biti plaćen u kunama nego bonovima za mobitel, ili kutijama cigareta

raditi na crno možeš uvijek, samo državnu valutu nećeš moći koristiti za razmjenu

veliki i banke ne mogu opstati ukoliko nema potrošnje malog pojedinca, cijeli sustav se temelji na konzumaciji, ako nema potrošnje veliki i banke propadaju
nemoraš koristiti državnu valutu, imaš bitcoin, a možeš i državnu valutu, ima milijun načina razmjene.. evo možeš paypall koristiti, RH nemože ući u tvoj paypall račun, sve dok novac ne prebaciš na banku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by crvenkasti 1/2/2016, 17:55

To možda kad trguješ obveznicama i papirima za koje ti netko obećao da ćeš ih jednom moći zamijeniti za pravi novac.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28712
2014-04-17


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by RayMabus 1/2/2016, 17:57

Zašto postoje kreditne agenčije ? Šta one boduju ?

PA POWJERENJE ULAGČA U NEKUDRŽAWU KOLIKO JE TA DRŽAWA STABILNA TJ NJEN STUPANJ POWJERENJA U ULOŽENI NOWAČ.

Zašto je američki dolar jaka waluta a neke druge nisu ?

Pa AMerika kao držawa garantira POWJERENJE..


NOWAC JE .......sami napišite šta i to jednom naučite ŠTA JE UOPĆE NOWAĆ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca - Page 2 Empty Re: Bloomberg i liberalne elite zahtijevaju ukidanje gotovog novca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum