ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

svinjokolje: "Neće je biti dok je na snazi naredba"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

svinjokolje: "Neće je biti dok je na snazi naredba" - Page 2 Empty Re: svinjokolje: "Neće je biti dok je na snazi naredba"

Post by Joža 25/11/2023, 08:34

Treba sve uništiti. Od svinjca do kokošinjca. Sve. I onda samo uvoziti. I Hrvate i dalje izvoziti, a tamne uvoziti. I obvezno svaku vukovarsku kolonu posrati sa Skejom i njegovom crnokošuljaškom mularijom i Jurom i Bobanom. Svi sretni i zadovoljni.

Joža

Posts : 2486
2022-02-24


immortal likes this post

Back to top Go down

svinjokolje: "Neće je biti dok je na snazi naredba" - Page 2 Empty Re: svinjokolje: "Neće je biti dok je na snazi naredba"

Post by mentalitet 26/11/2023, 06:11

Ma jebo nju,shteta shto je zensko inache bi debo imo shta jebavat.Nego ,oce biti svinjokolje ili nece za dan republike?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

svinjokolje: "Neće je biti dok je na snazi naredba" - Page 2 Empty Re: svinjokolje: "Neće je biti dok je na snazi naredba"

Post by immortal 26/11/2023, 15:19

mentalitet wrote:,oce biti svinjokolje ili nece za dan republike?
vidiš to bi mogli popratiti
lani oko Nove godine turistička u gradu organizirala ispijanje vina
stavili objavu kako traže donatore vina za čašćenje za taj dan
ja se važno javim - mogu sudjelovati i sad još da utvrdim datum a ono ... mislim 7.1.
sve 5 dok ja nisam skontala da je taj dan datum pravoslavnog Božića
znači potpuno izvan svih katoličkih blagdana, dan iza Sveta tri kralja
ja se lijepo javim i objasnim... oprostite, drage volje sam htjela sudjelovati ali kako ste izabrali datum van svih katoličkih blagdana
nešto u meni mi ne da da sudjelujem, ja to jednostavno ne mogu, ispričavam se,  Lp
uzmem vino i odnesem u katoličku crkvu neka popec katolički podjeli kako hoće i kome hoće

jbt kao da živimo u srbiji a ne u Hrvatskoj


ove godine bih sama mogla napraviti za katoličke blagdane ako vidim da ovi budu opet planirali isto

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23170
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

svinjokolje: "Neće je biti dok je na snazi naredba" - Page 2 Empty Re: svinjokolje: "Neće je biti dok je na snazi naredba"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum