ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by debotoijusto 11/6/2021, 09:50

OD 15. studenog nova epidemiološka pravila vrijede i u saboru, neće se primjenjivati samo na službenike koji rade i posjetitelje, nego i na zastupnike. U sabor neće moći ući zastupnici koji nemaju covid-potvrdu niti se žele testirati kako bi dokazali da su negativni.
Iako se većina zastupnika cijepila ili je preboljela koronu, ima ih koji ne spadaju niti u jednu od te dvije kategorije, a odbijaju se i testirati.


Odnosi se to i na Zlatka Hasanbegovića, zastupnika Domovinskog pokreta. On nije mogao vjerovati da od 15. studenog više neće moći slobodno ulaziti u sabor.




“To je nemoguće. Čak i da su sami zastupnici donijeli dvotrećinskom većinom takvu odluku, ona bi bila rubna, a da nam se brani dolaziti u sabor temeljem administrativne odluke nekakvog Stožera, potpuno je neprihvatljivo.
Netko će sigurno podnijeti ustavnu tužbu zbog toga pa će se očitovati Ustavni sud. Nisam i neću se cijepiti, a ne želim se ni testirati. Moje je pravo imati virus. Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor. Možda ćemo organizirati alternativni sabor na Duvanjskom polju”, rekao je Hasanbegović za Novi list.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/hasanbegovic-moje-je-pravo-imati-virus-zbog-novih-mjera-necu-nogom-krociti-u-sabor/2316218.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by crvenkasti 11/6/2021, 09:57

Ja sam glup ko kurac.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28776
2014-04-17


Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by epikur37 11/6/2021, 09:58

Hasanče na aparatimah...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by debotoijusto 11/6/2021, 09:59

duvanjsko polje taman da stavi kasetu pod noge i svoj usporeni film megafonom...samo za to treba pokrenit linu guzicu a ne NIN pod misku korakom ljenjivca
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by crvenkasti 11/6/2021, 10:00

epikur37 wrote:Hasanče na aparatimah...

Boli tebe kurac što sam ja glup.
Jebo te Hasenče.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28776
2014-04-17


Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by Guest 11/6/2021, 10:22

epikur37 wrote:Hasanče na aparatimah...

Stari lokativ bil bi ''na aparatih''.

Ovo je bezveze. Dok god je testiranje badava ne vidim problem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by vuksadinare 11/6/2021, 10:29

Hase :tu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by Guest 11/6/2021, 10:50

vuksadinare wrote:Hase :tu

Ne pizdi ... ''moje je pravo imati virus''. Pretjeral ga je sad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by vuksadinare 11/6/2021, 10:51

Sovak wrote:
vuksadinare wrote:Hase :tu

Ne pizdi ... ''moje je pravo imati virus''. Pretjeral ga je sad.
ma to ja cimam epija i deba evo im jedna domaca

https://youtu.be/A3tvbdaV5SA
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by debotoijusto 11/6/2021, 17:25

"To je apsolutno imbecilna izjava. Njegovo pravo nije ugroziti život nekome drugome. Znamo kako se prenosi virus. Nek dođe malo ovdje da vidi ljude koji isto imaju pravo imati virus kao on, pa neka vidi kako su. Ne slušajte neodgovorne, mislim da je to neodgovorno i loše", rekao je o današnjoj Hasanbegovićevoj izjavi.
Kazao je da nakon ovoga Hasanbegovića više ne bi trebalo slušati ni o čemu. 


https://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-hasanbegoviceva-izjava-je-imbecilna/2316289.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by dijagram 11/6/2021, 17:27

Kao i obicno, Haso je nesto drugo.

Gomila puzavaca ne moze to razumjeti.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by Guest 11/6/2021, 17:51

dijagram wrote:Kao i obicno, Haso je nesto drugo.

Gomila puzavaca ne moze to razumjeti.

Nije Haso toliko fulal, ustavne i  zakonske začkoljice i simte-tamte ... ali "ja imam pravo imati virus" je glupost koja jedva prolazi i kak sarkazam.

Komentiram prenesenu vijest naravno ... nisam ga osobno čul.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by abraham 11/6/2021, 18:07

Imam pravo nositi tregere, moja zena ima pravo imati triper........Zacudujuce je kako se ljudi prospu. Naime clan neke jebene akademska zajednice, procitao par knjiga i onda se ovako usere. Kila mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by immortal 11/6/2021, 20:40

Koliko su zakoni kontradiktorni vidimo i na ovom primjeru. 
Čemu braniti ulazak u sabor ili bilo gdje drugdje ako su većina ostalih cijepljeni kad toliko ponavljaju kako je cjepivo djelotvorno. Čega se boje ?? Zašto prisiljavati necijepljene na cijepljanje ako su rekli da ne žele?
Nisu li gori od Mengela?? Rade li po zakonu? Poštuju li volju naroda?

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by epikur37 11/6/2021, 21:02

mortal wrote:Poštuju li volju naroda?

wow...

jadan napaćeni narod opet izigran
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by immortal 11/6/2021, 23:47

epikur37 wrote:
mortal wrote:Poštuju li volju naroda?

wow...

jadan napaćeni narod opet izigran
epi kurček  sunny
samo ti mantraj

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by immortal 11/6/2021, 23:49

Sovak wrote:
vuksadinare wrote:Hase :tu

Ne pizdi ... ''moje je pravo imati virus''. Pretjeral ga je sad.
a oni nisu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by marcellus 11/7/2021, 01:07

Ne znam koji mu je ovo kurac trebalo. Uvijek je imao nivo rasprave, vrhunsku argumentaciju i podjebavanja, a sad se spustio na razinu kavanskog prepucavanja i jeftinog populizma.

proser samo takav

_________________
Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by veber 11/7/2021, 01:36

Sovak wrote:
dijagram wrote:Kao i obicno, Haso je nesto drugo.

Gomila puzavaca ne moze to razumjeti.

Nije Haso toliko fulal, ustavne i  zakonske začkoljice i simte-tamte ... ali "ja imam pravo imati virus" je glupost koja jedva prolazi i kak sarkazam.

Komentiram prenesenu vijest naravno ... nisam ga osobno čul.
ustavna tužba kao i presuda u korist naroda, a protiv raznih stožera je jako izgledna.
u njemačkoj se ide pod zajedničkom tužbom za kršenje zakona i ustava te suspendiranje osnovnih ljudskih prava.
kao što su rad, sloboda kretanja i sl.
zato njemačka sada odbija proglasiti lock jer su ionako u kurcu nakon merkelice.
a to će se iz njemačke i francuske prelit na austriju pa sloveniju pa onda na hrvatsku.

kratkovidne odluke stožera koštat će jebeno porezne obveznike.
a plenikija tada neće biti i boli ga kitomir.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by kic 11/7/2021, 03:45

debotoijusto wrote:[size=37]"To je apsolutno imbecilna izjava. Njegovo pravo nije ugroziti život nekome drugome. Znamo kako se prenosi virus. Nek dođe malo ovdje da vidi ljude koji isto imaju pravo imati virus kao on, pa neka vidi kako su. Ne slušajte neodgovorne, mislim da je to neodgovorno i loše", rekao je o današnjoj Hasanbegovićevoj izjavi.[/size]
[size=37]Kazao je da nakon ovoga Hasanbegovića više ne bi trebalo slušati ni o čemu. [/size]


https://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-hasanbegoviceva-izjava-je-imbecilna/2316289.aspx

Kenwood Kenon zna kako se širi virus? možda da održu predavanje o tome s primjerima svojih znanstvenih zapažanja?

jer ovako meni ispada da on drami ispred bolnice manipulirajući osjećajima ljudi spram bolesnika

Hasan. je točno rekao da i cijepljeni se mogu zaraziti i širiti virus, i to bi trebalo čuti, a ne da ga premijer ušutkiva - to je represija
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor Empty Re: Dok će te mjere biti na snazi, moja noga neće kročiti u sabor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum