ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by immortal Wed 22 Nov - 9:57

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:

Prvo slom emanicipacije pa tek možemo nastaviti s planovima di smo stali.

Planovi su naravno zauzimanje ove planete od strane GF i protjerivanje stranih negativnih rasa kao i zarobljavanje  i tamničenje njihovih ljudskih suučesnika.
kao prvo
da bi slomio emancipaciju moraš biti spreman raditi za tu ženu i njenu i  svoju djecu
...
...samo moraš srušiti natalitet.

Dobro jutro i tebi. Kafica. :coffee :D

Nisi ti đeneral galaksije nego ja. Neš ti meni objašnjavat kako se dobivaju ratovi. lol!
Dobro jutro Mabus
Neću ja tebi objašnjavati kako se dobivaju ratovi
ja sam sudjelovala i nisu nas nadišli
sačuvali smo svoj dio na kojem smo boravili 
iza rata su nas kosili raznim potezima
tko?
oni koji su čuvali guzice
danas mi ti isti zemlju kradu
jesu li to uopće Hrvati
ja imam podatak da nisu
ti kao GF mantraš o emancipaciji

immortal

Posts : 23153
2014-04-16


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus Wed 22 Nov - 10:01

Imate izbore u Hrvatskoj svako četiri godine pa birajte šta vam paše. Kakav narod takva vlast.

Rekao sam ti ovdje već da ja znam odakle se ta ideologija proširila na istok Europe dakle došla i kod nas a kod mene je jedna od mojih najčešćih taktika koje rabim: napad je najbolja obrana i sad ja dolazim u njihovu kuću da ih uništim i tako otklonim tu ideologiju i iz Hrvatske.


Stvar je u tome šta je ta jezgra emancipacije u gradovima zapadne Europe odakle se ta ideologija širi na ostatak Europe. I sad ćete baš tu u te gradove zapadne Europe dobiti napad pešadijom, kmicama i mujagama. Napad je najbolja obrana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176015
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by immortal Wed 22 Nov - 10:07

RayMabus wrote:

Nisi ti đeneral galaksije nego ja. Neš ti meni objašnjavat kako se dobivaju ratovi. lol!
gdje si bio kad sam ja ratovala


jedan mi je davno rekao - vidjet ćeš da je Hrvatsko srpski rat bio rasni

ja sam shvatila da je 
i opet
nas su nadišli drugi u našoj državi
oni znaju, mnogi Hrvati ne jer nam skrivaju 
sad bi ovo Aso nazvao psihijatrijom
Hrvati nisu bijela rasa, srbi su nam slični, Ukrajinci također
netko treći je imao interes i vršio čišćenje
oni koji su zavladali nakon rata nemaju kujac- doslovno

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by immortal Wed 22 Nov - 10:16

RayMabus wrote:

 napad je najbolja obrana i sad ja dolazim u njihovu kuću da ih uništim i tako otklonim tu ideologiju i iz Hrvatske.


Stvar je u tome šta je ta jezgra emancipacije u gradovima zapadne Europe odakle se ta ideologija širi na ostatak Europe. I sad ćete baš tu u te gradove zapadne Europe dobiti napad pešadijom, kmicama i mujagama. Napad je najbolja obrana.
ako te netko terorizira na bilo koji način. oduzimanje mogućnosti na razne načine-  jelo i piće koje želiš, vrsta posla, napretka, života, izražavanje slobodne volje... ti si taj koji takve sigurno možeš i hoćeš uništiti ako to odlučiš
tako i Hrvati kolektivno
to što ti nazivaš emancipacijom je djelo antikrista da slome obitelj u svrhu uništenja određenog naroda

napad je najbolja obrana ako te netko prije toga izazvao nečim. bilo čim
napad iz čistog mira je bezrazložna agresija koja neće uroditi dugoročnim plodom i s vremenom češ biti savladan

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus Wed 22 Nov - 10:47

immortal wrote:
RayMabus wrote:

 napad je najbolja obrana i sad ja dolazim u njihovu kuću da ih uništim i tako otklonim tu ideologiju i iz Hrvatske.


Stvar je u tome šta je ta jezgra emancipacije u gradovima zapadne Europe odakle se ta ideologija širi na ostatak Europe. I sad ćete baš tu u te gradove zapadne Europe dobiti napad pešadijom, kmicama i mujagama. Napad je najbolja obrana.
ako te netko terorizira na bilo koji način. oduzimanje mogućnosti na razne načine-  jelo i piće koje želiš, vrsta posla, napretka, života, izražavanje slobodne volje... ti si taj koji takve sigurno možeš i hoćeš uništiti ako to odlučiš
tako i Hrvati kolektivno
to što ti nazivaš emancipacijom je djelo antikrista da slome obitelj u svrhu uništenja određenog naroda

napad je najbolja obrana ako te netko prije toga izazvao nečim. bilo čim
napad iz čistog mira je bezrazložna agresija koja neće uroditi dugoročnim plodom i s vremenom češ biti savladan
Da me se nije izazvao ne bi ni reagirao. Logično. Zašto misliš da sam reagirao ako me se nije prije toga izazvalo ? 

Da izazvalo me je se i sad ću da vam jebem majku ( tima šta su mi tu emanicipaciju uveli u društvo ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176015
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus Wed 22 Nov - 11:17

Izazvali ste me onog trena kad ste mi doveli ženu koja će gonjat karijeru a ne odgoj budućih naraštaja i kojoj će njena karijera biti na prvom mjestu.

Izazvali ste me onog trena kad ste mi njih doveli kao konkurenkciju na tržištu rada tj nama muškima i da nam uzmu poslove i snize plaće kako bi država i kapitalista imai jeftinu radnu snagu a one mogle biti emanicipirane.

Tad ste me izazvali.

Sad imate totalni raspad nataliteta.

U Hrvatskoj se rodilo 33.883 djece, gotovo 3000 manje nego 2021. godine, dok je istovremeno umrlo 56.979 osoba: prirodnim putem lani se, dakle, stanovništvo Hrvatske smanjilo za grad veličine Vukovara. Četrdeset godina ranije, 1982., u RH se rodilo 66.737, a umrlo je 50.100 ljudi.

Ove godine ne treba očekivati pozitivne pomake - štoviše, situacija bi mogla biti još gora nego 2022. U prvih pet mjeseci 2023. rođeno je, prema preliminarnim podacima, još 800 djece manje nego u istom periodu lani.

U 2023. bi moglo biti i gore





PA PA EMANICIPACIJO
RayMabus
RayMabus

Posts : 176015
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by immortal Wed 22 Nov - 13:44

RayMabus wrote:Izazvali ste me onog trena kad ste mi doveli ženu koja će gonjat karijeru a ne odgoj budućih naraštaja i kojoj će njena karijera biti na prvom mjestu.
da dođe do fizičkog sukoba između tebe i takve žene kojoj ti braniš karijeru ti bi izgubio
nemaš pravo ograničavati slobodu nikome jer nam je Bog nije ograničio osim svojim zapovjedima

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus Wed 22 Nov - 13:46

Ne branim ja nikome ništa. Ja sam se samo maka od žena kad san shvatija da smo u emanicipaciji i ne želim imati uopće nikakva posla s njima ni na koji način. Napravio sam kineski zid oko sebe i živim svoj život a one nisu dio istoga a niti će biti dok god postoji ta emanicipacija.

Ne shvačaš baš moju fiozofiju izgeda. Da je shvačaš onda ne bi napisala to šta si napisala. Ne branim ja nikome ništa. Ja se samo maknem i to ne puštam u život jer smo u emanicipaciji i to je sve. Posljedica toga vam je totalni slom nataliteta.

Ne možeš me natjerat da se družim sa ženama, s njima imam posla, ulazim s njima u veze, istima pravim djecu i bračnu zajednicu.

To je moja slobodna volja. To će tako bit dok je god te emanicipacije u društvu a hvala Bogu neće još dugo zbog sloma nataliteta.

Neću da imam posla sa ženama u emanicipaciji ikakva. Neću da im pravim djecu nit baš ništa s njima. Nit kavu popit s njima. 

To je moj izbor i ti mi možeš popušit kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176015
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus Wed 22 Nov - 14:04

Ti si toliko arogantna i umišljena da nakon svega šta sam ti ja napisao dođeš meni s pričom kako ću ja nekome branit nešto tj konkretno da ide na karijeru.

Znači totalno umišljeni ženski mozak koji misli da muškarci trebaju žene i da će trčat za njima pošto poto jer ovo ono šta ja znam šta si ti umislila al opčenito sve tako razmišljate.

Utivi više u tu svoju usranu žensku glavu i ti i sve ostale pripadnice ženskog spola da nama žene u emanicipaciji nisu žene nego totalno sranje s kojim mi ne želimo imat ništa pa niti jebat takvo šta.

JEL TI JASNO VIŠE ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176015
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus Wed 22 Nov - 14:19

ŠTA TI NAPRAVIŠ KAD HODAJUĆI ULICOM VIDIŠ FRIŠKO LJUDSKO GOVNO NA PUTU ?

KISELU FACU, OKRENEŠ GLAVU I KAŽEŠ FUJJJJ

ETO TO UPRAVO TAKO MI VIDIMO ŽENE U EMANICIPACIJI.

SPUSTI SE S OBLAKA UMIŠLJENA I TKO ĆE VAS VATAT I TRČAT ZA VAMA U EMANICIPACIJI.

VI STE ZA NAS GOVNA.

( ne odnosi se ovo na tebe konkretno nego općenito kako mi vidimo žene dakle neke udavače/ cure u emanicipaciji )
RayMabus
RayMabus

Posts : 176015
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by immortal Wed 22 Nov - 15:11

RayMabus wrote:Ti si toliko arogantna i umišljena

Znači totalno umišljeni ženski mozak koji misli da muškarci trebaju žene
i da će trčat za njima pošto poto jer ovo ono šta ja znam šta si ti umislila al opčenito sve tako razmišljate.

Utivi više u tu svoju usranu žensku glavu i ti i sve ostale pripadnice ženskog spola da nama žene u emanicipaciji nisu žene nego totalno sranje s kojim mi ne želimo imat ništa pa niti jebat takvo šta.

JEL TI JASNO VIŠE ?
?
:rasta
i ovo je bilo općenito
ili baš meni??
  affraid

a još nedavno si napisao da se tebe ne može razljutiti
da ti je sve ravno
GF puca po šavovima

a šta misliš zašto ja nisam s nikim
ne zato jer sam emancipirana pa me ne žele mnogi poput tebe nego jer imam stav poput tvog
samo sa suprotne strane

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by immortal Wed 22 Nov - 15:17

RayMabus wrote:ŠTA TI NAPRAVIŠ KAD HODAJUĆI ULICOM VIDIŠ FRIŠKO LJUDSKO GOVNO NA PUTU ?

KISELU FACU, OKRENEŠ GLAVU I KAŽEŠ FUJJJJ

ETO TO UPRAVO TAKO MI VIDIMO ŽENE U EMANICIPACIJI.

SPUSTI SE S OBLAKA UMIŠLJENA I TKO ĆE VAS VATAT I TRČAT ZA VAMA U EMANICIPACIJI.

VI STE ZA NAS GOVNA.

( ne odnosi se ovo na tebe konkretno nego općenito kako mi vidimo žene dakle neke udavače/ cure u emanicipaciji )
uh ipak je kao bilo općenito
nikako da se priviknem na to
ti kad bi dragoj žvajznuo šamarčinu poslije par minuta rekao bi
samo nemoj previše obraćati pažnju
ovo je bilo općenito

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by immortal Wed 22 Nov - 15:19

RayMabus wrote:Ti si toliko arogantna i umišljena da nakon svega šta sam ti ja napisao dođeš meni s pričom kako ću ja nekome branit nešto tj konkretno da ide na karijeru.

Znači totalno umišljeni ženski mozak koji misli da muškarci trebaju žene i da će trčat za njima pošto poto jer ovo ono šta ja znam šta si ti umislila al opčenito sve tako razmišljate.

Utivi više u tu svoju usranu žensku glavu i ti i sve ostale pripadnice ženskog spola da nama žene u emanicipaciji nisu žene nego totalno sranje s kojim mi ne želimo imat ništa pa niti jebat takvo šta.

JEL TI JASNO VIŠE ?
ipak je ovo bilo direktno meni
pročitaj ti još jednom pa odluči
je ili nije

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus Wed 22 Nov - 15:21

Može me se razljutit al teško.

Nisan ni sad ljut nego me raspizdi kad netko nakon svega opet upada da ću ja koji san lin totalno ić nekome nešto branit tj konkretno da ide gradit karijeru. Šta mene to brige ako ja taj isti faks ne plačam tj da iman kčer pa oće da joj ga ja finaciram. Finaciraj se sama tj svoj faks. Još najbolje da ću ti ga ja finacirat. Mrš odma tamo a mene pusti na miru. 

Raspizdi me to kad ja napišem deset postova i u njima se vidi da san se ja maka i s ženama nemam nikakva posla a niti ću dok god je te emanicipacije u društvu a neće je bit kad društvo zbog sloma nataliteta proglasi rat emanicipaciji a šta je uskoro.

Puše bura, ladno je, iden se zavuć ispod deke. Ne da mi se uopće prepirat s tobom i neman živaca nekome nakon šta san deset puta jednu stvar napisa ta druga strana zbog svog ženskog mozga koji traži da njih muški fačkaju i dalje mi vrti svoje a vidi se i napisano je da san ih odjeba za sva vremena i da neću da iman posla s njima dok god vidim da je emanicipacija pristuna u društvu.

Iden ća spavat. Fino ispod tople dekice. Neman živac sto puta govorit jedno a onda mi ova druga strana opet upadne s postavkom nekom koju ženski spo sebi umišlja da muški moraju trčat za njima i fačkat ih. Neće. U emanicipaciji neće jer im se gadite i ne žele s vama imat posla i zato vam se raspada natalitet ( očito da nije zbog love jer se to dešava u bogatim a ne siromašnim državama dakle uzrok raspada nataliteta nisu pare nego šta se muškima žene u emanicipaciji GADE i ne žele s njima imati nikakva posla, to dovoit u život i kuću dakle ženit i pravit takvima dicu i natovarit sebi ogromne probleme na vrat za cijeli život i do tuda vam dolazi raspad nataliteta ).

KRAJ RASPRAVE.


Last edited by RayMabus on Wed 22 Nov - 15:26; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176015
2014-04-11


immortal and YekeYeke like this post

Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by immortal Wed 22 Nov - 15:25

RayMabus wrote:Može me se razljutit al teško.

Nisan ni sad ljut nego me raspizdi kad netko nakon svega opet upada da ću ja koji san lin totalno ić nekome nešto branit tj konkretno da ide gradit karijeru. Šta mene to brige ako ja taj isti faks ne plačam tj da iman kčer pa oće da joj ga ja finaciram. Finaciraj se sama tj svoj faks. Još najbolje da ću ti ga ja finacirat. Mrš odma tamo a mene pusti na miru. 

Raspizdi me to kad ja napišem deset postova i u njima se vidi da san se ja maka i s ženama nemam posla a niti ću dok god je te emanicipacije u društvu a neće je bit kad društvo zbog sloma nataliteta proglasi rat emanicipaciji a šta je uskoro.

Puše bura, ladno je, iden se davuć ispod deke. Ne da mi se uopće prepirat s tobom i neman živaca nekome nakon šta san deset puta jednu stvar napisa ta druga strana zbog svog ženskog mozga koji traži da njih muški fačkaju i dalje mi vrti svoje a vidi se i napisano je da san ih odjeba za sva vremena i da neću da iman posla s njima dok god vidim da je emanicipacija pristuna u društvu.
ja nisam spavala noćas pa sam odlučila danas ne raditi ono što sam trebala
i odmah sam tebi tlak digla
ne namjerno
flower lijepo spavaj i nemoj sanjati govna tj žene
noć

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by marcellus Wed 22 Nov - 17:51

Koba wrote:Kažu neki svaka šesta žena i muškarac  u EU imaju problema s plodnošću. Slučajno?

muškarac je danas škopljen od rođenja pa normalno da je i impotentan i neplodan i peder

jer muškarac koji se osjeća kao žena je takav rođen, a muškarac koji se osjeća kao muškarac je produkt socijalnog "conditioninga" i patrijarhalnog društva

_________________
EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus Wed 22 Nov - 18:42

Najia se, zavuka se ispod deke jer vani dere bura, bacija dvi drkice jednu iza druge i zaspa ko krmak i spava dvi ure ko top na leđima jer san zaspa odma nakon ove drugi drkice i sad se diga, skuva kapućino, popija i sad gledan koliko će mi Wilders dobit u Nizozemskoj jer mi je 20 oktobra prošle godine isti digli živce pa san ih raskupusarija i sad su u kaosu.

General galaksije a to sam ja također su u svemiru poznati i kao generali HAOSA.

Baš san se fino naija, ispraznija muda, naspava ko top i sad san ko novi. Idemo u nove jebačine majke Komšičevcima sad kad smo napunili baterije.

Ne tribaju te žene nikome.Samo smetaju i gleda di će ti se uvalit u kuću i kako ćete zajebat i da njoj bude dobro a da ti trčkaraš za njom i oko nje za nju i njezinu kopilad. Sam svoj majistor i kad ti dođe i kad ti oćeš i to je cila priča. Pet minuta šlajf, desanka šakić i idemo dalje. Bez te sve nepotrebne gnjavaže zvane žene i kreiranje obitelji, one i djeca i svi ti problemi šta idu uz to. Ne triba to nikome. To  su debilane totalne. Bile i prije bez emancipacije a sad kad su počele srat onda pogotovo. Ajde bježi. Iman ja i pametnijeg posla i zamisli u ovoj inkarnaciji nego da se s vama zajebavam a vi ćete me prcat u zdrav mozak i šta vi hoćete.


Last edited by RayMabus on Wed 22 Nov - 18:50; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176015
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by immortal Wed 22 Nov - 18:50

pa ti živiš bolje od Ronalda , imaš i veću titulu
ali stvarno si i sirovina

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus Wed 22 Nov - 18:59

immortal wrote:pa ti živiš bolje od Ronalda , imaš i veću titulu
ali stvarno si i sirovina
Nego kavki ću bit ?

Moja puna titula u svemiru glasi: general galaktičke konfederacije najvišeg ranga, pripadnik Aštar skupine i pripadnik anđeoske hijerarhije reda Znanja.

Te šta oće da im se muškarac fino izražažava i lijepo obraća i da bude kulturan to je prvi korak ka njihovoj dresuri muškarca.

Nisan ti ja od jučer. Iman ti ja psihologiju u malom prstu.

Ako ti se ne sviđa moj način izražavanja i šta ja govorim i mislim a ti lijepo odprdi u skokovima. Nitko te ne drži pa da moraš tu bit i trpit takva sranja.


Last edited by RayMabus on Wed 22 Nov - 19:00; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176015
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by immortal Wed 22 Nov - 18:59

skontala sam i da bi kratica GF mogla biti kratica od GFO

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by immortal Wed 22 Nov - 19:00

RayMabus wrote:
Ako ti se ne sviđa moj način izražavanja i šta ja govorim i mislim a ti lijepo odprdi u skokovima. Nitko te ne drži pa da moraš tu bit i trpit takva sranja.
?
GFO

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece - Page 2 Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum