ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus 21/11/2023, 13:30

A pa šta će nam to ? Da ih ima samo bi održalo emanicipaciju ( vladavinu žena, matrijahart ) kao sistem na životu a ovako masovno izumiranje i idemo dalje.

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus 21/11/2023, 13:56

Treba im trpat još jer migranti su u osnovi podstanari i jednom kad se nađu na tlu te EU a mogu birat di će radit ići će tamo di je trava zelenija.


Enlarge this imageClick to see fullsize
EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece 1280px-Europe-GDP-PPP-per-capita-map
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by marcellus 21/11/2023, 14:02

a tvoje domaćinstvo ima djece?

_________________
EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus 21/11/2023, 14:10

Nula. To san ja davno otpisa kad san skužija da smo u emanicipaciji ( matrijahart, vladavina žena ).

Ne triba mi to. To je problem za muške imat ikakva posla sa ženama u matrijahartu.

Trpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus 21/11/2023, 14:21

Oko 70 ili 75 posto il tako nešto, duša koje se inkarniraju u tijela rase HSS na ovoj planeti inkarniraju se radi seksa.

Ja ne spadam u tu skupinu tako da kad mi netko počme pričat kako moš tako bez seksa ja te pogledam nezainteresirano i pokazujem ti govorom tijela da mi dosađuješ bezveze.

E sad fino trpajte i svi oće tamo di su plaće veće jer imaju troškove stanarine i drugo jer su migranti u osnovi beskućnici i mi ćemo to sve fino natrpat u zapadnu Europu di je jezgra matrijaharta.

Napad je najbolja obrana.

Ženama nije mjesto da se takmiče s muškima nego da rađaju i odgajaju buduće naraštaje.

Tko pokuša drukčije doživjet će IZUMIRANJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus 21/11/2023, 14:31

Ovako bi ti izgledali dnevnici galaktičkog generala da sam ih pisao prije 15-ak godina.

Na ovoj planeti je nešto čudno sa ženama. Istraži.

Otkrivena je emanicipacija. Povlačenje. Mijenjaj planove. Ovo će ići teže nego šta se mislilo. Pronađi podatke iz buzdućnosti jer ovo nikako ne može dobro završiti.

Podaci iz budućnosti. Za najkasnije 20 godina totalni rat u Europi. A onda kad je tako do tada ništa. Sve četiri u zrak i kloni se žena. Kineski zid izgrađen oko samoga sebe. Povlačenje. Bunker. Prvo slom emanicipacije pa tek možemo nastaviti s planovima di smo stali.

Planovi su naravno zauzimanje ove planete od strane GF i protjerivanje stranih negativnih rasa kao i zarobljavanje  i tamničenje njihovih ljudskih suučesnika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus 21/11/2023, 14:36

Fino trpamo ovima na zapadu Europe jer oni imaju veće plaće i bolji standard.

Kmice i mujage. Ko u srednjem vijeku. Šalješ pješadiju da osvoji utvrde ( u ovom slučaju to su zapadno europski gradovi ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by Joža 21/11/2023, 14:51

Kažu neki svaka šesta žena i muškarac  u EU imaju problema s plodnošću. Slučajno?

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2475
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus 21/11/2023, 14:57

Nebitno. Bitno da to krahira. A krahiralo je. A to nije slučajno.

Samo se vi emanicipišite i dalje. Stvar je u tome šta je ta jezgra emancipacije u gradovima zapadne Europe odakle se ta ideologija širi na ostatak Europe. I sad ćete baš tu u te gradove zapadne Europe dobiti napad pešadijom, kmicama i mujagama. Napad je najbolja obrana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus 21/11/2023, 15:34

I tako im to fino za 20-ak godina napravi cici krep pa nema radne snage jer je manje mladih jer se nije rađalo prije 20-30 godina kad su uveli tu emanicipaciju pa istovremeno kako je manje mladih onda je još manje i beba.

I tako to ide i onda oni kukaju nama fali radne snage jer ćemo ostat bez para u državnom proračunu. Pa trpaju ove kmice i mujage koje će sve na kraju završiti u gradovima zapadne Europe. I tako svake godine sve do njihovog kraja i nestanka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus 21/11/2023, 15:57

I onda tako imaš tamo te četiri zemlje, Njemačka, Francuska, Belgija i Nizozemska i možemo dodat još i Austriji te eventualno Dansku i također postoji taj mali Luksemburg i sad to fino kopnena masa i visok standard i samo im trpaš.

Pa se javi ta krajnja desnica koja jača itd i svi se prave pametni kako su oni divni i krasni s tim sistemom i onda im odjednom počmu navaljivat te nekakve kmice i mujage šta uopće ne liče na Europljane a kamo li zapadnoeuropljane.

I onda im ništa nije jasno samo shvačaju da to moraju zaustavit jer nevalja toliko. A štaš ti zaustavit kad ti je idućih 25 godina najmanje demografija cici krep. Ne može se vrijeme vratit unatrag pa naknadno pravit djecu da bi ih ti imao u sadašnjosti.

Zamka.

I cap.

Ode glava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus 21/11/2023, 16:03

I tako ode glava. Glava ti se kotrlja niz stepenice.

Dnevnik galaktičkog generala: Emanicipacija uništena.

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece RbTcyU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by Serbinho-3 21/11/2023, 16:14

RayMabus wrote:Nula. To san ja davno otpisa kad san skužija da smo u emanicipaciji ( matrijahart, vladavina žena ).

Ne triba mi to. To je problem za muške imat ikakva posla sa ženama u matrijahartu.

Trpaj.


Trazi iz Latinske Amerike, Evropljanke setaju kera, ne radjaju

decu...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus 21/11/2023, 16:34

Nije stvar u tome Serbinjo. Čitaj malo s razumijevanjem.

-----


Ovako bi ti izgledali dnevnici galaktičkog generala da sam ih pisao prije 15-ak godina.

Na ovoj planeti je nešto čudno sa ženama. Istraži.

Otkrivena je emanicipacija. Povlačenje. Mijenjaj planove. Ovo će ići teže nego šta se mislilo. Pronađi podatke iz budućnosti jer ovo nikako ne može dobro završiti.


Podaci iz budućnosti. Za najkasnije 20 godina totalni rat u Europi. A onda kad je tako do tada ništa. Sve četiri u zrak i kloni se žena. Kineski zid izgrađen oko samoga sebe. Povlačenje. Bunker. Prvo slom emanicipacije pa tek možemo nastaviti s planovima di smo stali.

Planovi su naravno zauzimanje ove planete od strane GF i protjerivanje stranih negativnih rasa kao i zarobljavanje  i tamničenje njihovih ljudskih suučesnika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus 21/11/2023, 16:37

Netko je uveo tu emanicipaciju. Shvaćaš ? Taj netko je upravo ova suprotna strana od GF ( negativni vanzemaljci i njihovi ljudski suučesnici ).

Nije stvar u pičkama jer pičaka ima ko salate. 

Ja se nisam ovdje inkarnirao radi tamo nekakvog seksa.

Došao sam ovdje nekome "prerezati grkljan" :


Prvo slom emanicipacije pa tek možemo nastaviti s planovima di smo stali.

Planovi su naravno zauzimanje ove planete od strane GF i protjerivanje stranih negativnih rasa kao i zarobljavanje  i tamničenje njihovih ljudskih suučesnika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by immortal 22/11/2023, 09:39

RayMabus wrote:Netko je uveo tu emanicipaciju. Shvaćaš ? Taj netko je upravo ova suprotna strana od GF ( negativni vanzemaljci i njihovi ljudski suučesnici ).

Nije stvar u pičkama jer pičaka ima ko salate. 

Ja se nisam ovdje inkarnirao radi tamo nekakvog seksa.

Došao sam ovdje nekome "prerezati grkljan" :


Prvo slom emanicipacije pa tek možemo nastaviti s planovima di smo stali.

Planovi su naravno zauzimanje ove planete od strane GF i protjerivanje stranih negativnih rasa kao i zarobljavanje  i tamničenje njihovih ljudskih suučesnika.
kao prvo
da bi slomio emancipaciju moraš biti spreman raditi za tu ženu i njenu i  svoju djecu
isto tako i svi ostali muškarci
kad dođeš kući opet bi slušao nju i njene želje jer bi ona inače ukoliko vidi priliku za bolji život odabrala drugog muškarca-boljeg
patrijarhat nije ubijanje Boga u ženama nego dokazivanje na svim poljima najbolji muž, muškarac, najbolji stvaralac, najbolji otac, najsposobniji, najljepši, najjači po svim pitanjima u društvu, ulici, selu, gradu, državi da bi zadržao obitelj koju si stekao svojim sposobnostima da bi te uvažavali i ponosili se tobom
ukoliko žena vidi da ima takvog muškarca tada se i ona trudi zadovoljiti na svim poljima u njenoj domeni ili ih ona već izvršava, ti kaskaš za njom i ona te šutira

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus 22/11/2023, 09:44

immortal wrote:
RayMabus wrote:

Prvo slom emanicipacije pa tek možemo nastaviti s planovima di smo stali.

Planovi su naravno zauzimanje ove planete od strane GF i protjerivanje stranih negativnih rasa kao i zarobljavanje  i tamničenje njihovih ljudskih suučesnika.
kao prvo
da bi slomio emancipaciju moraš biti spreman raditi za tu ženu i njenu i  svoju djecu
...
...samo moraš srušiti natalitet.

Dobro jutro i tebi. Kafica. :coffee :D

Nisi ti đeneral galaksije nego ja. Neš ti meni objašnjavat kako se dobivaju ratovi. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by immortal 22/11/2023, 09:49

RayMabus wrote:Netko je uveo tu emanicipaciju. Shvaćaš ? Taj netko je upravo ova suprotna strana od GF ( negativni vanzemaljci i njihovi ljudski suučesnici ).
netko je kriv jer su ljudi kolektivno osjetili bolji život bez obaveza
zadužili se financijski, ratom uništene tvornice, pao standard, nemaš kome prodati proizvod
uveli poduzetnicima namete da s poslom krećeš u minusu iz kojeg se teško čupaš
točnije zavladala ekipa željna mučenja masa
emancipacija je samo glupav izgovor za stanje u kojem se nalazimo
švicarski krediti su uništili daleko više obitelji od bilo kakve emancipacije
to što se negdje i negdje javi neka lezba ili ... na nekim skupovima ili gay parada je kamufliranje pravih krivaca za sve što se događa
ujedno slamanje tradicije jedne zemlje
kolektivno se nismo pokazali
muškarci prvenstveno
a srat o emancipaciji more riječi i rečenica
kakve gluposti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by RayMabus 22/11/2023, 09:51

Ponovit ću ti:

I onda tako imaš tamo te četiri zemlje, Njemačka, Francuska, Belgija i Nizozemska i možemo dodat još i Austriji te eventualno Dansku i također postoji taj mali Luksemburg i sad to fino kopnena masa i visok standard i samo im trpaš.

Pa se javi ta krajnja desnica koja jača itd i svi se prave pametni kako su oni divni i krasni s tim sistemom i onda im odjednom počmu navaljivat te nekakve kmice i mujage šta uopće ne liče na Europljane a kamo li zapadnoeuropljane.

I onda im ništa nije jasno samo shvačaju da to moraju zaustavit jer nevalja toliko. A štaš ti zaustavit kad ti je idućih 25 godina najmanje demografija cici krep. Ne može se vrijeme vratit unatrag pa naknadno pravit djecu da bi ih ti imao u sadašnjosti.

Zamka.

I cap.

Ode glava.

I tako ode glava. Glava ti se kotrlja niz stepenice.

Dnevnik galaktičkog generala: Emanicipacija uništena.

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece RbTcyU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by immortal 22/11/2023, 09:57

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:

Prvo slom emanicipacije pa tek možemo nastaviti s planovima di smo stali.

Planovi su naravno zauzimanje ove planete od strane GF i protjerivanje stranih negativnih rasa kao i zarobljavanje  i tamničenje njihovih ljudskih suučesnika.
kao prvo
da bi slomio emancipaciju moraš biti spreman raditi za tu ženu i njenu i  svoju djecu
...
...samo moraš srušiti natalitet.

Dobro jutro i tebi. Kafica. :coffee :D

Nisi ti đeneral galaksije nego ja. Neš ti meni objašnjavat kako se dobivaju ratovi. lol!
Dobro jutro Mabus
Neću ja tebi objašnjavati kako se dobivaju ratovi
ja sam sudjelovala i nisu nas nadišli
sačuvali smo svoj dio na kojem smo boravili 
iza rata su nas kosili raznim potezima
tko?
oni koji su čuvali guzice
danas mi ti isti zemlju kradu
jesu li to uopće Hrvati
ja imam podatak da nisu
ti kao GF mantraš o emancipaciji

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece Empty Re: EU: Skoro 76 posto domaćinstava bez djece

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum