ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Armenci definitivno mijenjanju stranu: Ukrajincima šalju svoje raketne sisteme

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Armenci definitivno mijenjanju stranu: Ukrajincima šalju svoje raketne sisteme - Page 2 Empty Re: Armenci definitivno mijenjanju stranu: Ukrajincima šalju svoje raketne sisteme

Post by RayMabus Tue 21 Nov - 18:07

Meni nisu. Jebe mi se za njih. Nema Hrvatska ništa s njima. Nismo vezani nikakvim vojnim il nekim drugim ugovorima.

Šta se mene osobno tiče oni su meni na razini Zimbavea. Jedno veliko ništa.

RayMabus

Posts : 176187
2014-04-11


Back to top Go down

Armenci definitivno mijenjanju stranu: Ukrajincima šalju svoje raketne sisteme - Page 2 Empty Re: Armenci definitivno mijenjanju stranu: Ukrajincima šalju svoje raketne sisteme

Post by RayMabus Thu 23 Nov - 13:39

Putin je uoči puta u Minsk, na sastanku sa vladom, pokrenuo temu formiranja jedinstvenog sistema protivvazdušne odbrane zemalja ODKB. On je izrazio spremnost Moskve da nastavi i završi ovaj posao. Predsednik Rusije je rekao da su dva diviziona ruskih PVO sistema S-300, odnosno osam lansera, već isporučena u Tadžikistan. Očekuje se da će na sastanku učestvovati svi lideri zemalja u asocijaciji, osim premijera Jermenije Nikole Pašinjana. Kremlj je izrazio žaljenje zbog njegovog odbijanja da dođe u Minsk. Istovremeno, Moskva očekuje da će Jerevan nastaviti da radi u okviru ODKB, dodao je Peskov. Organizacija ugovora o kolektivnoj bezbednosti (ODKB) uključuje šest država: Rusiju, Jermeniju, Belorusiju, Kazahstan, Kirgistan i Tadžikistan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176187
2014-04-11


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum