ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kic!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kic! - Page 2 Empty Re: Kic!

Post by mentalitet Fri 3 Nov - 21:39

Ne znam koji ti je kurac,dali to radish namjerno ili si ushla u stadij demencije mozga pa setas od teme do teme ne znajuci gdje treba odgovaras .Hajde da si nova ,josh bi i kuzio ,ali na forumu si ostarila i provela tolike godine pa je logichno da se znash ponashati kada naslovish nekome odgovor.
Elem cerce,sve si promashila i stanicu i 100 km pruge.U chemu je problem vecina vas dementnih?Pola sata zaboravite sta ste jeli a kamo li sta ste pisali i zato imate problema sa razumijevanjem napisanoga teksta i svoga i tudjega.Da si me pazljivije chitala shvatila bi davno da ja nisam ono sht o si ti umishljash pa cu morati izgleda sam sebe ponovo tumachiti da bi me mogli posebno ovi sa kamenjara shvatiti.
Kao prvo,ja nikoga ne mrzim ,posebno ljude sa foruma koje nisam nikada sreo osim nekih curica koje nose o meni pozitivno mishljenje.Meni se mogu samo gaditi odredjena mishljenja kod nekih forumasha pa me onda logichno neka moja unutrashnja energija tjera da istrazujem korijene njihovog razmishljanja i uvijek dolazim do odredjenog geografskog regiona koji gaji taj primitivni mentalitet i zadrtost,gdje je caca bog i batina bez obzira koliko bio gluplji od matere njegova mora biti zadnja.Taj mentalitet je ochit na ovom forumu pa sam zato i uzeo taj nadimak mentalitet da ukazujem na njihove boleshtine.Zashto?Pa zati shto sam ja odrastao slobodan i nesputan kakav sam i danas i to zelim svim ljudima ovoga svijeta bez obzira na vjeru ili boju koze ili naciju.Mene su vaspitali da je vazno kakav si chovjek a ne kakoj naciji ili vjeri pripadash dochim vas su uglavnom po crkvama uchili da je bolji neki .rvatski kriminalac od poshtenog muslimana ili Srbina pa se u skladu sa tim i ponashate na forumu i chim netko iskache iz vashe shablone automatski je vash neprijatelj.E sad da ti objasnim to ulizivanje koje ochekujete na mushko zenskim odnosima.Vjerojatno si dozivjela mushko ulizivanje i kicenje raznim epitetima i nisi pala na te glupe fore da mu dash pichke jer si osjecala a vjerojatno i znala da ce te nakon toga nogirati nego si chekala chovjeka kojem cesh se iskreno podati iz ljubavi.No jebi ga,nisu sve zenske mudre i nemaju samokontrolu pa onda pozure i rashire noge misleci da ce se nakon toga udati.No dobro,ima i onih zenskih koje rashire noge bash u doba ovulacije pa ostanu trudne i eto ti braka .Shta pokushavam sa ovim glupim metaforama da dokazem?Pa tim prevarantskim metodama se sluze i politichari koji na svoj narod uglavnom gledaju kao na ovce shto su i u pravu jer vecina ljudi su glupe ovce u kombinaciji sa ljudskom pokvarenoshcu zeleci da nekih rezultata dodju na brzinu kraduci i varajuci svoje sugradjane a slatkorechivo im se obracajuci kao da su jednonacionalno tijelo.Lijek za gore opisano je u univerzalnim vrijednostima koje vaze za sve i koje se moraju poshtivati bez duplih standarda.U svim mojim upisima mozesh to pronaci osim kada sam primoran obracati se 'rvatima sa kamenjara tada preuzmem njihov rijechnik i postajem oni da bi me bolje razumjeli,a razumiju me jebeno dobro zato shto im se obracam onako kako ne ochekuju oslikavajuci njihov pokvareni mentalitet dovodim ih do josh vishe pjene na ustima.Mozda taj dio moje komunikacije sa njima drugima pa i tebi govori da nekoga mrzim.Ponavljam po stoti put,ne zbog toga shto se bojim da me neko pogreshno shvati vec zbog istine da nikoga ne mrzim ali da mi se nechija mishljenja gade to bez daljnjega priznajem jer ne mogu da shvatim da u 21 vijeku postoje takvi ljudi kao da su doshli iz kamenog doba..Moj najbolji prijatelj je bio veliki vjernik i jedan od onih koji mi je svojim ponashanjem prema drugima pokazao kako i ja da se ponasham prema pravim ljudima koji imaju odredjene civilizacijske vrijednosti koje morash poshtovati i cijeniti bez obzira tko je tko.Chesto puta sam kritizirao crkvu ovdje i jednu i drugu ali nikada mi nije padalo na pamet da kritiziram i ponizavam prave istinske vjernike.Zato sam ti napisao na pochetku da si promashila sve.Preporucio bi takvima kao shto si ti da pokushaju razmishljati bez emocija jer ce onda doci do praviljnog nachina razmishljanja,preporuchio bih svima da ne vjeruju nikome chak ni svojim ochima kada neshto prochitaju nego da imajy strpljenja i sachekaju izvjesno vrijeme da se digne prashina sa puta pa ce jasnije moci vidjeti horizont.I na kraju,meni je svaka najruznija istina ljepsha od najljepshe lazi.Razmisli malo o ovim rijechima.

mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Kic! - Page 2 Empty Re: Kic!

Post by metilda Fri 3 Nov - 21:52

Zingaro, eto neka si ti meni objasnio što si mislio reći. Što se tiče teme na kojoj sam napisala svoje zapažanje svejedno je koja je jer kic mene voli kao što se voli kurje oko i naravno da mi neće odgovoriti ma gdje bilo napisano. Ali da zatvorene teme na Ljubavi i sexu imaju preko 70000 čitanja pravo je ludilo brale. Ili non stop preko 20 gostiju na forumu gdje je 50% Longijevih i 35% Erinih upisa. Postali smo vodeći forum u internet prostranstvu. :grin

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4694
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Kic! - Page 2 Empty Re: Kic!

Post by metilda Sat 4 Nov - 16:16

Sad u subotu popodne 27 gostiju pregledava forum. Do sada ih je u svako doba bilo najviše 11, prosječno 6. Cirkus :rofl

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4694
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Kic! - Page 2 Empty Re: Kic!

Post by metilda Sat 4 Nov - 18:47

Zingaro kažeš da sam ostarila na forumu. Istina. Počela sam pisati 2004. a ti si tada već bio na Kultnima. :rofl

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4694
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Kic! - Page 2 Empty Re: Kic!

Post by mentalitet Sat 4 Nov - 19:14

metilda wrote:Zingaro kažeš da sam ostarila na forumu. Istina. Počela sam pisati 2004. a ti si tada već bio na Kultnima. :rofl

U jebo te;::))Ajd dobro vjerovat cu ti,mada za mene vrijeme ne znachi nishta ni u dushi ni na tijelu,osjecam se ko neki mladic od 45 god. a bogami da ne mislish da se hvalim ili nedaj boze upucavam nikad bolje mi nije stajao iako imam par unuka:::)))Samo po njima vidim koliko sanm star.I neka sam,oni su moja najveca sreca.Jedan mali zajeban kao ja i lichi na mene i ponasha se kao ja kada sam bio klinac me obozava od kada se roddio imamo posebnu konekciju.Bas malo prije bio i ja mu objasnjavam sve o pchelama i medu,pokazujem mu okvire sa sacem i vrcaljku.Sve on to kuzi,ali postavlja isto tako i logichna pitanja dok mu nisam pokazao uginulu pchelu pod povecalom i objasnjavao kako ona leti i gdje joj je zalac.Vidim da se snuzdio i da ce skoro da zaplache jer sam mu rekao da je pchela mrtva na njegovo pitanje zashto sada ne leti.Nakon toga ju je uzeo na povecalo i odnio kod prozora govoreci mi kako tu ima zraka i kako ce zbog toga ona opet ozivjeti,onda je iznio na terasu govoreci ako ozivi da moze odletjeti svojoj kuci.Dijete pet godina.Zato sam uvjeren da se loshi ljudi radjaju isto kao i dobri i dobrota se ne stjeche vaspitanjem.Jednom je ulovio mrava u kuci i iznio ga vani.Dedino zlato.:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Kic! - Page 2 Empty Re: Kic!

Post by kic Sat 4 Nov - 22:56


postoji određena navala botova da, deaktiviram i brišem ih stalno, to je jedino što i radim na forumu, i promijenim banner, te klepnem mentalista xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kic! - Page 2 Empty Re: Kic!

Post by darth_vader Sat 4 Nov - 23:17

kic wrote: te klepnem mentalista xD
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kic! - Page 2 Empty Re: Kic!

Post by darth_vader Sat 4 Nov - 23:17

:rain
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kic! - Page 2 Empty Re: Kic!

Post by T. Sat 4 Nov - 23:19

nemoj njega bogati...
jedino mentalni još sam mnom komunicira...

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Kic! - Page 2 Empty Re: Kic!

Post by kic Sat 4 Nov - 23:24


:(
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kic! - Page 2 Empty Re: Kic!

Post by mentalitet Wed 8 Nov - 16:16

T. wrote:nemoj njega bogati...
jedino mentalni još sam mnom komunicira...
A jebi ga,ne znam kakav si bio prije,ali ako sam doprinio makar malo da postanes normalan lik onda je vrijedilo ovdje doci.Za sada si najbolji desnichar i Hrvat,ostani takav pa cesh i dalje imati problema sa choporom.Za njih si postao chedo prve klase jer koga god ja oznachim niormalnim oni po automatizmu toga proglase chedomirom.Tjeshi se da te josh nisu promovisali u vojvodu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Kic! - Page 2 Empty Re: Kic!

Post by immortal Thu 9 Nov - 20:09

mentalitet wrote:
metilda wrote:Zingaro kažeš da sam ostarila na forumu. Istina. Počela sam pisati 2004. a ti si tada već bio na Kultnima. :rofl

U jebo te;::))Ajd dobro vjerovat cu ti,mada za mene vrijeme ne znachi nishta ni u dushi ni na tijelu,osjecam se ko neki mladic od 45 god. a bogami  da ne mislish da se hvalim ili nedaj boze upucavam nikad bolje mi nije stajao iako imam par unuka:::)))Samo po njima vidim koliko sanm star.I neka sam,oni su moja najveca sreca.Jedan mali zajeban kao ja i lichi na mene i ponasha se kao ja kada sam bio klinac me obozava od kada se roddio imamo posebnu konekciju.Bas malo prije bio i ja mu objasnjavam sve o pchelama i medu,pokazujem mu okvire sa sacem i vrcaljku.Sve on to kuzi,ali postavlja isto tako i logichna pitanja dok mu nisam pokazao uginulu pchelu pod povecalom i objasnjavao kako ona leti i gdje joj je zalac.Vidim da se snuzdio i da ce skoro da zaplache jer sam mu rekao da je pchela mrtva na njegovo pitanje zashto sada ne leti.Nakon toga ju je uzeo na povecalo i odnio kod prozora govoreci mi kako tu ima zraka i kako ce zbog toga ona opet ozivjeti,onda je iznio na terasu govoreci ako ozivi da moze odletjeti svojoj kuci.Dijete pet godina.Zato sam uvjeren da se loshi ljudi radjaju isto kao i dobri i dobrota se ne stjeche vaspitanjem.Jednom je ulovio mrava u kuci i iznio ga vani.Dedino zlato.:::)))
takva sam i ja bila dok nije zaratilo
moralo se

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kic! - Page 2 Empty Re: Kic!

Post by immortal Thu 9 Nov - 23:29

immortal wrote:
mentalitet wrote:
objasnjavam sve o pchelama
ove godine mrcine nisu imale što jesti u mom vinogradu
zahvatila plemenjača, špricanje nije pomoglo, sve propalo dok se još ni bobice nisu potpuno razvile

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kic! - Page 2 Empty Re: Kic!

Post by mentalitet Sat 11 Nov - 4:06

immortal wrote:
immortal wrote:
mentalitet wrote:
objasnjavam sve o pchelama
ove godine mrcine nisu imale što jesti u mom vinogradu
zahvatila plemenjača, špricanje nije pomoglo, sve propalo dok se još ni bobice nisu potpuno razvile
Zao mi je shto ti je trud propao,ali chovjek mora biti uporan i shto je najvaznije uchiti od pametnijih.Evo,ja sam potroshio dosta love dok nisam skuzio shto je bitno a shto nije sa pchelama.Sada sam spreman i voljan podijeliti to znanje sa bilo kim.Neki dan bio  na rodjendanu djetetu od bratovog sina i njegov prijatelj sa faxa chuo da se ja bavim pchelarstvom pa se dobavezao mene i strashno ga zainteresiralo to jrer zeli i on da se time bavi a ja sam mu ponudio svoje znanje za nishta.Drago mi je kada vidim tako mlade ljude da ih neshto interesira pa mi nije ni teshko pomoci.Ne znam skoro nishta o vinogradu a posebno u Dalmaciji ali znam da je to podneblje Bogom dano za vinograde.Moj shogor je imao vinograd u Zagorju gdje sam chesto oglazio i pomagao mu oko berbe i ostaloga shto je bilo potrebno.Sjecam se da sam jednom prilikom popio 2 litre vina nakon dobrog roshtilja i zaspao sam ,Nakon sat vremena su me probudili i ja sam pitao shta se desilo?Smijali su se a meni bilo jebeno neugodno.Pitali su ,bolili te glava?Jebo te kao da nisam popio ni chashu vina ,glava normalna bez ikakvih simptoma da je vino radjeno od shecera ili da je tretirano pesticidima.Odmah reagiram na pesticide alergijom i glavoboljom.On nikada nije zaprashivao svoj vinograd tim sranjima osim modrom galicom,Za vinograd fakat treba znanja,Nekada sam davno sanjao da imam svoj vinograd i da pravim svoja vina.Ovdje na Floridi sam kupio neku vinovu lozu ali nishta ne radja jer je klima takva.Ali eto ja volim imati vinovu lozu pa ne mora ni radjati.Inache obozavam dobra vina.Chesto puta kupim neko dobro italijansko pa ga pijem kap po kap i uzivam u bukeu.Kada vidim ljude da piju vino kao pivo popizdim. affraid

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


immortal likes this post

Back to top Go down

Kic! - Page 2 Empty Re: Kic!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum