ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kic!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Kic! Empty Kic!

Post by veber 7/9/2023, 17:37

...longi uredno sjebe svaku temu. Nitko nema volje pisat nakon njega.
Otvori mu temu i neka drobi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by veber 7/9/2023, 17:47

lik kada počne drobiti , serbinjo i letnik mu nnisu ravni.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by mentalitet 8/9/2023, 17:56

Jebo te bog schwapski,daj se malo skuliraj i prestani nametati svoje zelje.Ako vec inzistirash da se nechiji pogled na svijet promijeni onda majmune sidji sa grane i socijaliziraj se pa promijeni svoj fashistichki pogled na svijet i bit ce ti lakshe druge shvatiti i uvazavati. Pa jebo te koji si ti debil.Mene bi bilo sramota nekoga,. drukati ili javno traziti da se blokira ili disciplinira po mojim shvacanjima.Ali poznavajuci vas folksdojchere i americhke kujice nichega se vi ne stidite i nije vas sram tako da je od tebe i ovo bilo ochekivano i nikakvo chudo jer ochito slijedish onu Hitlerovu "Tko nije sa nama protiv nas je"Bolestan ste narod uskih pogleda i shvacanja bez obzira shto ste imali Getea ,Shilera Kanta i da ne nabrajam dalje,badava jer taj schwapski mozak mozesh popraviti samo metkom u chelo.Neka chovjek tipka shto god zeli ,njegovo je pravo kao i tvoje americhke kujice da cvilish jer nemash mozga da shvatish shto drugi zele reci.Pa bog te mazo ,protiv koga ti nisi ovdje?Folksdojcher mentalitet.nichega se ne stidi.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by veber 8/9/2023, 18:22

ajd kretenčino polutanska odjebi.

probaj napisati suvisli tekst.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by mentalitet 8/9/2023, 18:37

veber wrote:ajd kretenčino polutanska odjebi.

probaj napisati suvisli tekst.

Pichko schwapska ,razumijesh ti jako dobro shto sam ja napisao ali folksdojcher kada nema pravog odgovora sluzi se floskulama tipa lazesh ili napishi neshto suvislo.Shto je za tebe suvislo?Da te podrzim u tvome bolesnom umu.to je za tebe suvislo.Mrsh u 100 P.M. debilu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by immortal 17/9/2023, 15:00

ni ban mu nije dao za - feministučke izdrkotine
 kako je nazvao djecu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23152
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by immortal 17/9/2023, 15:02

mentalitet wrote:
veber wrote:ajd kretenčino polutanska odjebi.

probaj napisati suvisli tekst.

Pichko schwapska ,razumijesh ti jako dobro shto sam ja napisao ali folksdojcher kada nema pravog odgovora sluzi se floskulama tipa lazesh ili napishi neshto suvislo.Shto je za tebe suvislo?Da te podrzim u tvome bolesnom umu.to je za tebe suvislo.Mrsh u 100 P.M. debilu.
a mentalitet ne može upisati ništa da ne vrijeđa druge oko sebe
treba netko tko će stalno uvoditi reda

ako ostane samo dvoje na forumu neka naizmjenično baniraju jedan drugoga

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23152
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by kic 19/9/2023, 12:47


eyyooooo

wassap xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by mentalitet 19/9/2023, 23:23

immortal wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote:ajd kretenčino polutanska odjebi.

probaj napisati suvisli tekst.

Pichko schwapska ,razumijesh ti jako dobro shto sam ja napisao ali folksdojcher kada nema pravog odgovora sluzi se floskulama tipa lazesh ili napishi neshto suvislo.Shto je za tebe suvislo?Da te podrzim u tvome bolesnom umu.to je za tebe suvislo.Mrsh u 100 P.M. debilu.
a mentalitet ne može upisati ništa da ne vrijeđa druge oko sebe
treba netko tko će stalno uvoditi reda

ako ostane samo dvoje na forumu neka naizmjenično baniraju jedan drugoga


O svetice! Koja je meni napisala da mi jebe mater i onda kada dobije advekatan odgovor ode pa tuzi kod ovog kretena Kicha.I naravno kao i svaki srpski mutant glup ko kurac on mene kikne a tebi nishta zato shto ste obadvoje pokvareni do srzi ne shvacajuci da vas ponekada samo navuchem na tanak led da pokazete svoje pravo lice.Iskreno,znao sam biti mnogo puta provokativniji prema onoj Kayi ali nikada nije otishla da bilo koga druka .I to je razlika izmedju vas srpskih mutanata i odraslih ljudi.Ustashice,ako nisi spremna da se tuchesh na forumu svim sredstvima onda fino odi u podrum i od tamo viri.Ja ne klasificiram ljude po naciji ili vjeri nego po dobroti i pokvarenosti,a imam jebena chula za tu vrstu ljudi bez obzira na obrazovanje ili pripadnost nekoj vjeri ili odredjenom narodu.Svi vi idioti sa drushtvenih mreza koji zele da drugi zive ili se ponashaju prema vashim bolesnim pogledima na svijet ste ovdje ili na drugim sajtovima samo iz jednog razloga.Da dokazete sebi da niste glupi ,a glupi ste kao kurac i pokvareni.Meni toliko ne ide na zivce shto ste glupi ,jebi ga takav se rodish i nisi ti kriva nego priroda,ali ta pokvarenost koju okolo plasirate kao dobrotu je josh pokvarenija od te namjere kada ivrcete naopachke ono shto ste napisali kao ti ovdje.Sluchajno sam pratio vashu prepisku i sve ono shto tvrdish je velika usrana laz.Kako te onda bilo tko moze respektirati i cijeniti?Dakle,nakon shto si mi explicitno napisala i naglasila da mi jebesh mater ,ti si kao zensko za mene izgubila svako poshtovanje jer nikada nisam prochitao da je neki zenski lik to napisao bilo kome.No ,nije me to iznenadilo jer sam znao da je pitanje trenutka kada cesh se pokazati kao prava drolja ovdje na forumu.Dakle,ako se ne mozesh sa njime nositi onda ga zaobidjesh ,mada ja vjerujem da si jebeno perverzna i namjerno ga provocirash da bi uzivala u tome shto ujedno dokazuje ono shto on tipka da drolje treba gaziti nogama.Da sam na njegovom mjestu,ja bi te nauchio pameti,otvorio drugi nik i bio bi prema tebi pristojan,velichao bi ustashke zlochine i pozvao bi te na susret .Udvarao bi ti se i prodao ti muda pod bubrege pozvao te kod sebe ,ali mjesto jebachine bi ti uvalio klip kukuruza u pichku govoreci ti da je to slavonski dildo i da nishta u tome nema neobichnog.Odvratna si ,ja sam poznavao par dalmatinki i bio sa njima u vezi,ali ti nemash nikakve veze sa njima seljanchuro glupa kao i ovi neki koji se hvale da su dalmoshi a vidi se da su zadnje pichkice koje su se doteple iz bosanskih vukojebina.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by Joža 9/10/2023, 20:28

Veberu, skini se s kurca Longiju. I uzmi uložak za menzis.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Joža
Joža

Male
Posts : 2452
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by T. 15/10/2023, 00:39

zanima me dokle će se tolerirati nazočnost podržavatelja pronacističkih režima ukrajine i izraela na forumu...
ako želimo biti dio uljuđenog demokratskog svijeta, nekim stvarima treba reći rezolutno "ne"...

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by metilda 15/10/2023, 05:23

Smiješan si. Vjerojatno si duboko u duši podržavao i četničku Srbiju koja je išla spašavati srpsku nejač u Hrvatskoj.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4694
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by veber 15/10/2023, 22:15

metilda wrote:Smiješan si. Vjerojatno si duboko u duši podržavao i četničku Srbiju koja je išla spašavati srpsku nejač u Hrvatskoj.
veli da je bio na vrbasu, znamenitom mostu.

sada gledajuć pitanje je s koje strane.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by mentalitet 29/10/2023, 03:22

metilda wrote:Smiješan si. Vjerojatno si duboko u duši podržavao i četničku Srbiju koja je išla spašavati srpsku nejač u Hrvatskoj.
Jedini pravi Hrvat na forumu zajedno sa Ringom a vi ostali ste pravi srpski mutanti chiji su pretci promijenili vjeru za vecheru pa ste sada veci hrvati od hrvata i katolici od samog Pape.Gadljivo za povracati.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by metilda 31/10/2023, 11:40

Kic, jel imaš ti neki algoritam koji štanca broj čitanja i nove članove? Nema teorije da moja tema na Religiji ima toliko čitanja a svaki dan je sve više članova sa stranim nickovima. Baš čudno.  confused confused confused

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4694
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by mentalitet 1/11/2023, 16:48

metilda wrote:Kic, jel imaš ti neki algoritam koji štanca broj čitanja i nove članove? Nema teorije da moja tema na Religiji ima toliko čitanja a svaki dan je sve više članova sa stranim nickovima. Baš čudno.  confused confused confused

Jao koji upis,ali bash ono pravi uvrijedjeno zenski koji ti da do znanja da je vidjela shta joj je napisano ali kao fol to je ne dotiche a u sebi kipti i jebe sve po spisku,naravno ne smijuci napisati ono shto misli jer bi onda ispala nedovoljno dobra vjernica i katolkinja.Vidish,ako ima boga onda on zna shta ti mislish pa ti je bolje drugoj osobi to i reci nego da skrivash od nje zato shto Bog ne voli lazi i lazljivce poshto je Bog istina a laz Djavo.Dakle,napishi skrivenu zelju "Polizi mi pichku" tako bi trebale zene govoriti mushkima a ne "Popushi mi kurac" jer to sa zenskim rodom i logikom nema nikakve veze.No dobro,mozda sam ja u krivu jer starim babama ionako kurac ne pada napamet::::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by metilda 1/11/2023, 19:40

Zingaro, nemam nikakvu potrebu prepucavati se bilo s kim. Tvoj upis na koji nisam reagirala nije u meni proizveo nikakvu emociju. Ali čudno mi je štancanje broja pregleda ne samo na mojoj temi na Religiji nego i na temama na Kultnim stvarima i Ljubavi i srcu. I broj članova se drastično povećao a nitko ništa ne piše. Broj prisutnih gostiju se također povećava iz dana u da. Tako da mi je palo na pamet da je instaliran neki algoritam koji štanca članove i preglede. Dakle, ništa osobno.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4694
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by mentalitet 2/11/2023, 20:51

metilda wrote:Zingaro, nemam nikakvu potrebu prepucavati se bilo s kim. Tvoj upis na koji nisam reagirala nije u meni proizveo nikakvu emociju. Ali čudno mi je štancanje broja pregleda ne samo na mojoj temi na Religiji nego i na temama na Kultnim stvarima i Ljubavi i srcu. I broj članova se drastično povećao a nitko ništa ne piše. Broj prisutnih gostiju se također povećava iz dana u da. Tako da mi je palo na pamet da je instaliran neki algoritam koji štanca članove i preglede. Dakle, ništa osobno.

Ma gledaj,tvoje je pravo da ovo dozivljavas kako god zelis a moje je pravo da razotkrivam vas velike vjernike.Ja znam sto je to pravi krscanin jer su takvi zivjeli u mojoj blizini i bili od moje obitelji veoma cijenjeni.E vidis sjecanje na njih i njihova svacanja krscanstva ja osjetim potrebu da nesto napisem inace me boli kurac kako dozivljavas ovaj svijet ali ne dozvoljavam da trujes mladje od zebe svojim pogresnim uvjerenjima.A sada da se vratimo uzroku moga obracanja tebi.
Vidis,prateci sto pise ovaj lik T. shvatio sam da imamo nesto zajednicko iako nas puno toga vjerojatno razdvaja.On se bori za univerzalne vrijednosti i pravdu ne samo za hrvate nego i za palestince sto je potvrda njegovih ljudskih vrijednosti pa makar bio i sam Pavelic ja o njemu zbog njegovog stava i nacina razmisljanja imam pozitivno misljenje.Za pravog katolika krscanina ne postoji musliman,pravoslavac,budista ili ne znam koji drugi kurac palac nego postoji samo covjek kako Bog kaze i Biblija pripovijeda.Docim ti zlocine svoga naroda opravdavas a druge osudjujes i upadas T. u usta iako vjerujem nikada nije rekao nista u prilog cetnika da on to podrzava svojim glupim upadicama samo si dokazala sto si.A to si,pravi hrvatski katolik koji ustvari vjeruje iz interesa kao sto se postajalo komunista tako i danas ljudi postaju vjernici iako stvarno ne vjeruju u Boga.Vidis,to me jebeno smeta,pa taman da si mi i sestra ja bi ti to nataknuo na njusku.
Plus toga,ako si zeljela da raspravljas o brojevima pregleda na svoje upise i zeljela izraziti chudjenje ,mogla si tamo na religiji otvoriti temu a ne odgovarati na ovoj ispod mogga odgovora shto sam logichno shvatio kao shto sam opisao u prvom postu.Da skratim,i meni se vise bash neda obracati neistomishljenicima jer ochito nemaju kulture a ni kvalitete za neku raspravu bez emocija i pripadnosti.Moguce da je to zbog zamorenosti virtualnim zivotom gdje uglavnom sreces razne idiote pa i meni dodje samo da im jebem mater nadajuci se nekako da ce me nakon toga poceti zaobilaziti,ali avaj ta bolesna stoka dolazi po jos pa onda idu drkati da sam ih uvrijedio.Eto,ja tebe necu nikada poslati u picku materinu ili opsovati nesto primitivno jer to ipak ne zasluzujes ,ako nista barem se ponasas kao pravo zensko.Jebi ga,ako sam te udavio ,isprichavam se nije bilo namjerno jer ,ja sam to,chovjek koji ne voli brzo jesti ni voditi ljubav nego sve laganini i ako moze sto duze,ato su i moji tekstovi dugacki a ne zapadnjacki gdje se sve odvija na brzaka i nedorecheno.Budi pozdravljena i radi na sebi da budesh bolji chovjek kao shto i ja radim na sebi.Ovaj forum izvlachi iz mene bash sve ono negativno pa sam se odluchio preseliti na drugo mjesto gdje ima josh koliko toliko relevantnih ljudi sa kojima mi je zadovoljstvo izmijeniti razmishljanja o malim glupim stvarima koje zivot znache.

E da,ne trebash odgovarati jer obadvoje znamo tko smo i shto smo.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by metilda 3/11/2023, 06:28

Zingaro, eto, odgovorit ću ipak na tvoj post. Tvoj animozitet prema kršćanima očito ima svoje uporište u tvojim negativnim iskustvima iz djetinjstva i žao mi je zbog tebe. Što se tiče odnosa prema ugroženima ratom i terorom, meni je žao svakog čovjeka, bio on Židov ili Palestinac. Ne podržavam terorizam ma s koje god strane dolazio a najmanje od svega podržavam okupaciju. Tako, iako je Zelenski prozapadna Soroševa marioneta, nikako ne mogu opravdati rusku okupaciju Ukrajine, rušenje ukrajinskih gradova, ubijanje ukrajinskih civila a sve pod krinkom zaštite ruske manjine u Ukrajini. To me je podsjetilo na srpsku okupaciju Hrvatske i sarkastično sam to prigovorila T. koji podržava Putina. Putinu se prišivaju epiteti zaštite tradicionalnih vrijednosti što je potpuni promašaj. Što se tiče Židova i Palestinaca razmišljam malo unaprijed. Kad bismo kojim slučajem, a možda nas to i čeka, došli pod vlast jednih ili drugih loše bi nam se pisalo. Židovska i muslimanska mržnja prema kršćanstvu jednako je agresivna. Iako mi je žao civilnih žrtava sa obe strane, molim se da njihov sukob ostane na lokalnoj razini jer bi svjetski rat izazvao Apokalipsu u kojoj bi stradao cijeli svijet. A što će biti zna samo Bog.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4694
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by mentalitet 3/11/2023, 21:39

Ne znam koji ti je kurac,dali to radish namjerno ili si ushla u stadij demencije mozga pa setas od teme do teme ne znajuci gdje treba odgovaras .Hajde da si nova ,josh bi i kuzio ,ali na forumu si ostarila i provela tolike godine pa je logichno da se znash ponashati kada naslovish nekome odgovor.
Elem cerce,sve si promashila i stanicu i 100 km pruge.U chemu je problem vecina vas dementnih?Pola sata zaboravite sta ste jeli a kamo li sta ste pisali i zato imate problema sa razumijevanjem napisanoga teksta i svoga i tudjega.Da si me pazljivije chitala shvatila bi davno da ja nisam ono sht o si ti umishljash pa cu morati izgleda sam sebe ponovo tumachiti da bi me mogli posebno ovi sa kamenjara shvatiti.
Kao prvo,ja nikoga ne mrzim ,posebno ljude sa foruma koje nisam nikada sreo osim nekih curica koje nose o meni pozitivno mishljenje.Meni se mogu samo gaditi odredjena mishljenja kod nekih forumasha pa me onda logichno neka moja unutrashnja energija tjera da istrazujem korijene njihovog razmishljanja i uvijek dolazim do odredjenog geografskog regiona koji gaji taj primitivni mentalitet i zadrtost,gdje je caca bog i batina bez obzira koliko bio gluplji od matere njegova mora biti zadnja.Taj mentalitet je ochit na ovom forumu pa sam zato i uzeo taj nadimak mentalitet da ukazujem na njihove boleshtine.Zashto?Pa zati shto sam ja odrastao slobodan i nesputan kakav sam i danas i to zelim svim ljudima ovoga svijeta bez obzira na vjeru ili boju koze ili naciju.Mene su vaspitali da je vazno kakav si chovjek a ne kakoj naciji ili vjeri pripadash dochim vas su uglavnom po crkvama uchili da je bolji neki .rvatski kriminalac od poshtenog muslimana ili Srbina pa se u skladu sa tim i ponashate na forumu i chim netko iskache iz vashe shablone automatski je vash neprijatelj.E sad da ti objasnim to ulizivanje koje ochekujete na mushko zenskim odnosima.Vjerojatno si dozivjela mushko ulizivanje i kicenje raznim epitetima i nisi pala na te glupe fore da mu dash pichke jer si osjecala a vjerojatno i znala da ce te nakon toga nogirati nego si chekala chovjeka kojem cesh se iskreno podati iz ljubavi.No jebi ga,nisu sve zenske mudre i nemaju samokontrolu pa onda pozure i rashire noge misleci da ce se nakon toga udati.No dobro,ima i onih zenskih koje rashire noge bash u doba ovulacije pa ostanu trudne i eto ti braka .Shta pokushavam sa ovim glupim metaforama da dokazem?Pa tim prevarantskim metodama se sluze i politichari koji na svoj narod uglavnom gledaju kao na ovce shto su i u pravu jer vecina ljudi su glupe ovce u kombinaciji sa ljudskom pokvarenoshcu zeleci da nekih rezultata dodju na brzinu kraduci i varajuci svoje sugradjane a slatkorechivo im se obracajuci kao da su jednonacionalno tijelo.Lijek za gore opisano je u univerzalnim vrijednostima koje vaze za sve i koje se moraju poshtivati bez duplih standarda.U svim mojim upisima mozesh to pronaci osim kada sam primoran obracati se 'rvatima sa kamenjara tada preuzmem njihov rijechnik i postajem oni da bi me bolje razumjeli,a razumiju me jebeno dobro zato shto im se obracam onako kako ne ochekuju oslikavajuci njihov pokvareni mentalitet dovodim ih do josh vishe pjene na ustima.Mozda taj dio moje komunikacije sa njima drugima pa i tebi govori da nekoga mrzim.Ponavljam po stoti put,ne zbog toga shto se bojim da me neko pogreshno shvati vec zbog istine da nikoga ne mrzim ali da mi se nechija mishljenja gade to bez daljnjega priznajem jer ne mogu da shvatim da u 21 vijeku postoje takvi ljudi kao da su doshli iz kamenog doba..Moj najbolji prijatelj je bio veliki vjernik i jedan od onih koji mi je svojim ponashanjem prema drugima pokazao kako i ja da se ponasham prema pravim ljudima koji imaju odredjene civilizacijske vrijednosti koje morash poshtovati i cijeniti bez obzira tko je tko.Chesto puta sam kritizirao crkvu ovdje i jednu i drugu ali nikada mi nije padalo na pamet da kritiziram i ponizavam prave istinske vjernike.Zato sam ti napisao na pochetku da si promashila sve.Preporucio bi takvima kao shto si ti da pokushaju razmishljati bez emocija jer ce onda doci do praviljnog nachina razmishljanja,preporuchio bih svima da ne vjeruju nikome chak ni svojim ochima kada neshto prochitaju nego da imajy strpljenja i sachekaju izvjesno vrijeme da se digne prashina sa puta pa ce jasnije moci vidjeti horizont.I na kraju,meni je svaka najruznija istina ljepsha od najljepshe lazi.Razmisli malo o ovim rijechima.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Kic! Empty Re: Kic!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum