ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katolička Crkva u 21.stoljeću

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Katolička Crkva u 21.stoljeću - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva u 21.stoljeću

Post by mentalitet 26/8/2023, 17:52

melkior wrote:Dobro, RKC podržava muslimanske migracije u Europu i preseljenje pola Afrike u Europu.


Ako to promatrash kao katolichki Business onda je sve jasno.Katolichka crkva je najveca zlochinachka institucija na svijetu koja je ubila stotine miliona ljudi u ime katolichke vjere pa otuda vjerojatno i kod tebe taj amonizitet prema Isusu.Pogledaj samo povijest nastanka katolichke crkve i njihove kanonske zakone.Pa dovoljno je samo pogledati oprost grijeha,dvije zdravo Marije i dva ochenasha pa ti se svi grijesi oproste.Kazem Business organsation ,tako je trebash dozivljavati a ne kao vjersku zajednicu.Dodushe ,mnogi katolici se ne slazu sa njihovom doktrinom pa prelaze u druge vjere.Ovdje u USA najveci bijeg katolichkih vjernika se dogadja i to prelaskom u pravoslavlje,valjda zbog Rusije.

mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Katolička Crkva u 21.stoljeću - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva u 21.stoljeću

Post by melkior 26/8/2023, 19:41

mentalitet wrote:
melkior wrote:Dobro, RKC podržava muslimanske migracije u Europu i preseljenje pola Afrike u Europu.


Ako to promatrash kao katolichki Business onda je sve jasno.Katolichka crkva je najveca zlochinachka institucija na svijetu koja je ubila stotine miliona ljudi u ime katolichke vjere pa otuda vjerojatno i kod tebe taj amonizitet prema Isusu.Pogledaj samo povijest nastanka katolichke crkve i njihove kanonske zakone.Pa dovoljno je samo pogledati oprost grijeha,dvije zdravo Marije i dva ochenasha pa ti se svi grijesi oproste.Kazem Business organsation ,tako je trebash dozivljavati a ne kao vjersku zajednicu.Dodushe ,mnogi katolici se ne slazu sa njihovom doktrinom pa prelaze u druge vjere.Ovdje u USA najveci bijeg katolichkih vjernika se dogadja i to prelaskom u pravoslavlje,valjda zbog Rusije.

Nemam ja animozitet prema Isusu, nego prema Vrhbosanskoj biskupiji. Vuku mi na krivovjerje, ne vjerujem bosanskim katolicima. Istina, u posljednje vrijeme ih slijede u stopu i njemački biskupi.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Katolička Crkva u 21.stoljeću - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva u 21.stoljeću

Post by melkior 26/8/2023, 19:46

Izbacili ih i Francuzi iz crkve:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/pariska-nadbiskupija-iz-crkve-izbacila-hrvatsku-katolicku-misiju/2490439.aspx
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Katolička Crkva u 21.stoljeću - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva u 21.stoljeću

Post by mentalitet 26/8/2023, 20:03

melkior wrote:
mentalitet wrote:
melkior wrote:Dobro, RKC podržava muslimanske migracije u Europu i preseljenje pola Afrike u Europu.


Ako to promatrash kao katolichki Business onda je sve jasno.Katolichka crkva je najveca zlochinachka institucija na svijetu koja je ubila stotine miliona ljudi u ime katolichke vjere pa otuda vjerojatno i kod tebe taj amonizitet prema Isusu.Pogledaj samo povijest nastanka katolichke crkve i njihove kanonske zakone.Pa dovoljno je samo pogledati oprost grijeha,dvije zdravo Marije i dva ochenasha pa ti se svi grijesi oproste.Kazem Business organsation ,tako je trebash dozivljavati a ne kao vjersku zajednicu.Dodushe ,mnogi katolici se ne slazu sa njihovom doktrinom pa prelaze u druge vjere.Ovdje u USA najveci bijeg katolichkih vjernika se dogadja i to prelaskom u pravoslavlje,valjda zbog Rusije.

Nemam ja animozitet prema Isusu, nego prema Vrhbosanskoj biskupiji. Vuku mi na krivovjerje, ne vjerujem bosanskim katolicima. Istina, u posljednje vrijeme ih slijede u stopu i njemački biskupi.

Mijeshash bosanske i hercegovachke katolike.Ja sam poznavao jednu bosansku obitelj koja je zivjela u skladu sa krshcanskim naukom dok hercegovachka kamenjarska gamad koja je okupirala katolichku crkvu kod hrvata ne zbog vjere nego zbog koristi.Kao srbi shto su slali svoju djecu u vojsku zbog sigurne place tako su i kamenjarci slali svoju djecu u katolichku shkolu da postanu netko i neshto u njoj ne zbog vjere kako rekoh nego da ne krepaju od gladi.Tako su isto i srbi sa kamenjara prelazili u katolichanstvo pa vidish u shta se ta stoka pretvorila glumeci hrvate.Dakle,ima jako pu no katolichkih vjernika koji zive sa vjerom ali ova bagra pedofila i raznih drugih razvrata koja ih vodi upravo im dovodi sumnju u vjeru kao i tebi shto je normalno i logichno pa zato katolichka crkva zatvara ili prodaje svoje crkve po svijetu jer oni pravi vjernici vide u kakvoj vjerskoj septichkoj jami zive te prelaze u druge vjere.Ovdje u USA se pravoslavna vjera shiri nevjerojatnom brzinom.Razlog ne znam ali ga mogu naslutiti.Evo jucher da bi otishao u jednu drzavnu ustanovu moram zakazati on-line susret sa sluzbenikom.Odem na stranicu i srfam po njoj trazeci ono shto mi treba.Naletim osim registracije za vozila i na mogucnost prijave promjene spola.Odmah mi je palo napamet da slijedeci puta odem i zatrazim promjenu mjesto da sam amerikanac pingvin.Mislish da necu to napraviti?::)))E zato ljudi bjeze i iz katolichke crkve jer kako vec napisah ta institucija nije vjerskog karaktera nego je materijalnog.Pa pogledaj samo ovdje idiote koji se kite katolichanstvom,odmah vidish da su to bivshe komunjare i da sa vjerom nemaju nishta,ali jebi ga sada je u Hrvatskoj moderno biti veci Papa od samog Pape pa su crkve pune nevjernika ,dochim u vrijeme komunizma su u crkvu odlazili samo pravi vjernici.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Katolička Crkva u 21.stoljeću - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva u 21.stoljeću

Post by Eroo 26/8/2023, 20:42

Ovo dijete bi posvojila svaka iole imućnija hrvatska obitelj. 
Dakle, nema tu ni R od rasizma, ili nečeg sličnog.


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Katolička Crkva u 21.stoljeću - Page 2 Empty Re: Katolička Crkva u 21.stoljeću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum