ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emancipacija

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 3:17

Ne bi ih zva više nikad u životu na kavu, nekakvo piće, bilo šta vanka. Odma ide to da si ti zainteresiran i sad će ona doć s popisom stvari šta ona oće ako ti želiš da tu nešto bude. Ma goni se u tri pm. Ispij to piće i da te više ne vidim i ne čujem nikad u životu. Bezobrazne totalno. I umišljene.Upoznavanje završeno.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 3:30

Ja imam psihologiju u malom prstu. Sad zamisli kakvi su to umovi jer si je zvanjem na kavu iskaza neki interes a one ti dođu s gotovim popisom stvari šta ti trebaš ako želiš da tu nešto bude. DOVIĐEMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 3:40

Zamisli da je tako obrnuto i ona zove i znači nešto oćeš i ovo su ti moji uvjeti ako želiš da nešto bude i to ti je to. Pa ta ženska ako je iti malo normalna uteč će isti sekund i tog idiota više u životu neće nazvat. Odma će izbrisat broj od takvog idiota.Zvala ga na kavu a on mi da popis stvari šta ja moram ako oću nešto s njime. Pa nije normalan lik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 3:52

Toga se nakotilo. Valjda računa kratko mi je vrijeme za tražit partnera pa evo njima odma moj popis pa ako mu ne odgovara nek ne zove više. Pa i neće ako je iti malo pametan. Ona u osnovi traži služavku koja će nju dvorit. Razmaženo derište.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 4:13

Ja ne znam tko takve jebe al me nije ni brige. Znam samo da se moj kurac tome neće približit jer ako s takvom ostaneš trudan jeba si ježa do kraja svog života. Nećeš je se nikad riješit. To ti je psihički poremečeno žensko čeljade. Doslovno ludnica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 4:40

Koje glupače. Ja sam auditor dakle onaj koji sluša. I ja na toj kavi samo sjedim, gledam osobu u oči i slušam i govorim dobro i ok i tu i tamo postavim neko pitanje i pustim drugu osobu da priča.
U dijanetici i scijentologiji, auditing je slijed radnji pri kojima "auditor" vodi pojedinca kroz vremena u njihovim trenutnim ili prošlim životima sa svrhom oslobađanja pojedinca od negativnih utjecaja prošlih događaja ili ponašanja. Prema praktičarima, revizija je namijenjena dovođenju pojedinca u status "Clear"; stoga je pojedinac koji se revidira poznat kao "preclear" ili PC.
I onda razvežu jezik i daju mi podatke o tome kako razmišlja o vezi općenito. Muči je ovo muči je ono, ne bi ovako nego onako. Pričaju o uvjetima tj šta im smeta. A ja samo slušam i klimam glavom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 4:47

Za ispalit. Pune su unutarnjih problema, nesigurnosti, engrama, strahova, želja nekih da ne bude loše po nju itd. Pa tko će s time živit do kraja život. Pa ispalija bi na živce.
Zato to nakon te kave odma prekidam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 5:08

Toliko dobro radim taj posao da nakon sat vremena na kavi one skroz zaborave da je ovo nekakvi spoj i da nit jednom nije rekla a ti, šta ti misliš nego je samo ja i moji problemi i šta ja ne bi htjela jer imam strahove i nesigurnost itd. A to je problem jer je toliko opterećena da nije ni pomislia na druge tj a šta ja. To je problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 5:30

Katastrofa od cura. Pune unutarnjih nesigurnosti. Zato i vade te popise da se osiguraju. No nije to glavni problem nego šta ne misle na druge konkretno šta taj muški misli. Od silnih strahova vide samo sebe. Ko da onog drugog ama baš ništa ne muči nego se sve mora vrtit oko nje, ona i njeni problemi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 5:46

To je poput osobe u jami zatrpana svojim strahovima i onda ne vidi površinu i da je veza dvoje ljudi dakle i drugi i samo viče prvo ja i moji strahovi pa tek onda ostalo tj šta taj drugi ima kazat. I onda ti da popis pa ti onda njoj svoj pa ona popizdi jer kako ti to možeš kad prvo ide ona i njeni strahovi pa tek sve ostalo. I onda joj poklopiš slušalicu i DOVIĐEMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by immortal Sun 20 Aug - 8:05

RayMabus wrote:Razmaženo derište. Zato reve. Jer kenje ne znaju odgajat dicu a kupuju im sve i svašta itd. Triba ih držat gladne paš vidit kako ne revu više. Ko da je ambulanta sa upaljenom sirenom prošla. Moraju svi slušat njegovo revanje jer ga ova ne zna odgojit tj konkretno ovdje izgladnit.
Djeca koja osjete ljubav roditelja ne revu, nego surađuju
djecu odgajaju oba roditelja, ne smiju biti gladni, to je mučenje
žena ima sa strahovima nesigurnih ali sve manje
sve je više onih kojima muškarac skoro ne treba
očito nikad nisi ni osjetio potrebu biti zaštitnik ženi
možda si želio biti ženina mala maza a to nisi doživio pa su ti jako nešto krive

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by immortal Sun 20 Aug - 8:41

RayMabus wrote:Ja ne znam tko takve jebe al me nije ni brige. Znam samo da se moj kurac tome neće približit jer ako s takvom ostaneš trudan jeba si ježa do kraja svog života. Nećeš je se nikad riješit. To ti je psihički poremečeno žensko čeljade. Doslovno ludnica.
:rasta 
ti imaš strah od bračnog života, od ženskih "spodoba"
kladim se da ih sanjaš u snu i da te plaše
i mene muči ova fraza- kako se riješiti- jednom sam to prošla i zazirem od svega
nije ni ženama lakše
ima i likova svakakvih
tko krene u vezu taj zna zašto je krenuo

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 16:15

immortal wrote:
RayMabus wrote:Ja ne znam tko takve jebe al me nije ni brige. Znam samo da se moj kurac tome neće približit jer ako s takvom ostaneš trudan jeba si ježa do kraja svog života. Nećeš je se nikad riješit. To ti je psihički poremečeno žensko čeljade. Doslovno ludnica.
:rasta 
ti imaš strah od bračnog života, od ženskih "spodoba"
kladim se da ih sanjaš u snu i da te plaše
i mene muči ova fraza- kako se riješiti- jednom sam to prošla i zazirem od svega
nije ni ženama lakše
ima i likova svakakvih
tko krene u vezu taj zna zašto je krenuo
Pa imam sad strah od toga da zaglavim s nekom nakon otkrića emanicipacije. To mi je noćna mora.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 16:20

immortal wrote:
žena ima sa strahovima nesigurnih ali sve manje
sve je više onih kojima muškarac skoro ne treba
očito nikad nisi ni osjetio potrebu biti zaštitnik ženi
Zašto bi ih štitio kad im ne treba muško više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 16:26

Baš san se fino naspava. Nema veze, nema problema. Samci su normalniji od veze koja ne štima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 16:30

immortal wrote:
žena ima sa strahovima nesigurnih ali sve manje
sve je više onih kojima muškarac skoro ne treba
To je u osnovi plus.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 16:35

One ne trebaju nas a mi njih i sve ok. Usput propadne i natalitet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 16:39

Galaktička pije kaficu i čeka demografski slom takvih društava gdje su jedinke postale mega ego.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


immortal likes this post

Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 16:57

Bude vam malo jasnije kad demografija propadne. S kim god pričam o emanicipaciji ovaj dio namjerno ignorira a presudan je za buduće muško ženske odnose na ovoj planeti među Sapiensima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 17:12

RayMabus wrote:Bodisatva (sanskrt: बोधिसत्त्व, bodhisattva) ili bodhisata (pali: बोधिसत्त, bodhisatta) znači "probuđeno" (bodhi) "biće" (sattva); pojam u raznim školama budizma ima različita značenja. U mahajana budizmu označava probuđenog pojedinca koji se svjesno uzdržava od ulaska u nirvanu kako bi spasio druge.

Također se koristi i za osobu koja stremi bodhiju ("probuđenju"), odnosno za budućeg Budu. Njime se često opisuje Siddhartha Gautama prije no što je postao Buda, počevši od njegovih prvih težnji bodhiju. pa sve do potpunog probuđenja. Budisti jugoistočne Azije su također imali običaj da smatraju svoje kraljeve bodisatvama (npr. tibetski Dalaj Lama).

U teravada budizmu, prema Pali kanonu, bodisatva je, prije nego što se rodio na zemlji u svom posljednjem postojanju kao Buda, obitavao u području blaženstva, raju Tusita, gdje je živio čak šest milijuna godina. Smatra se da je njegovo postojanje kao bodisatva započelo kada je službeno donio odluku da postane Buda, za dobrobit svih bića.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Bodisatva
Ja ne gutam pilule
da bi mi bilo bolje
ja ne trebam zene
da me zadovolje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus Sun 20 Aug - 17:28

Normalno da im ne pašu muški kojima ne mogu manipulirat i uvoditi im svoja pravila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 9 Empty Re: Emancipacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum