ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emancipacija

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus 16/8/2023, 14:35

immortal wrote:Longi jesi ikad u životu osjetio potrebu i zadovoljstvo da se kroz neki fizički rad dokažeš kao muško
Diga se sad i pijem kavu. Uživam. Nema žena, nema problema.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by immortal 16/8/2023, 14:35

RayMabus wrote:
immortal wrote:Longi jesi ikad u životu osjetio potrebu i zadovoljstvo da se kroz neki fizički rad dokažeš kao muško
Diga se sad i pijem kavu. Uživam. Nema žena, nema problema.
eto super
uživaj
neću ti ni ja tu smetati

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus 16/8/2023, 14:36

immortal wrote:Longi jesi ikad u životu osjetio potrebu i zadovoljstvo da se kroz neki fizički rad dokažeš kao muško
Ja već jesam muško.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by immortal 16/8/2023, 14:39

RayMabus wrote:
immortal wrote:Longi jesi ikad u životu osjetio potrebu i zadovoljstvo da se kroz neki fizički rad dokažeš kao muško
Ja već jesam muško.
to bi onda po tvom mišljenju značilo da ni jedna ženska koja zna da je žensko ne mora raditi nikakve ženske poslove ni kad se uda kako bi se nekome dokazala

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus 16/8/2023, 14:41

immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:Longi jesi ikad u životu osjetio potrebu i zadovoljstvo da se kroz neki fizički rad dokažeš kao muško
Ja već jesam muško.
to bi onda po tvom mišljenju značilo da ni jedna ženska koja zna da je žensko ne mora raditi nikakve ženske poslove ni kad se uda kako bi se nekome dokazala
Da bi nekome dokazala da je ženskog spola. Pa već jest.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by immortal 16/8/2023, 14:42

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:Longi jesi ikad u životu osjetio potrebu i zadovoljstvo da se kroz neki fizički rad dokažeš kao muško
Ja već jesam muško.
to bi onda po tvom mišljenju značilo da ni jedna ženska koja zna da je žensko ne mora raditi nikakve ženske poslove ni kad se uda kako bi se nekome dokazala
Da bi nekome dokazala da je ženskog spola. Pa već jest.
već se dokazala na taj način...
idem :rasta

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus 16/8/2023, 14:57

immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:Longi jesi ikad u životu osjetio potrebu i zadovoljstvo da se kroz neki fizički rad dokažeš kao muško
Ja već jesam muško.
to bi onda po tvom mišljenju značilo da ni jedna ženska koja zna da je žensko ne mora raditi nikakve ženske poslove ni kad se uda kako bi se nekome dokazala
Imam mašinu za pranje suđa u svim nekretninama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus 16/8/2023, 15:03

Ne tribaju one više ništa kod mene jer su dobile rampu tako da je ta priča kod mene završena. Uživam u životu bez njih i gomile problema koje mi one unose u život.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by immortal 16/8/2023, 15:05

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:Longi jesi ikad u životu osjetio potrebu i zadovoljstvo da se kroz neki fizički rad dokažeš kao muško
Ja već jesam muško.
to bi onda po tvom mišljenju značilo da ni jedna ženska koja zna da je žensko ne mora raditi nikakve ženske poslove ni kad se uda kako bi se nekome dokazala
Imam mašinu za pranje suđa u svim nekretninama.
zato si ti tjerao ženske
bojao se da ti ne pokvare mašinu
mislio ti to je lijeno, sad će samo stiskati po onoj jadnoj mašini ko da im je ona nešto kriva

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus 16/8/2023, 15:10

immortal wrote:
zato si ti tjerao ženske
Same su se diskvalificirale kad bi mi počele solit pamet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus 16/8/2023, 15:28

immortal wrote:
RayMabus wrote:Sad će slom nataliteta sve pomest. Pretjerale su u zahtjevima. Zato ih se hrpa njih nije ni udala a niti će jer to nema tko ni ženit i da oće.
opet žene krive
Niz okolnosti kao posljedica uvođenja emanicipacije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus 16/8/2023, 16:04

U Hrvatskoj se rodilo 33.883 djece, gotovo 3000 manje nego 2021. godine, dok je istovremeno umrlo 56.979 osoba: prirodnim putem lani se, dakle, stanovništvo Hrvatske smanjilo za grad veličine Vukovara. Četrdeset godina ranije, 1982., u RH se rodilo 66.737, a umrlo je 50.100 ljudi.

Ove godine ne treba očekivati pozitivne pomake - štoviše, situacija bi mogla biti još gora nego 2022. U prvih pet mjeseci 2023. rođeno je, prema preliminarnim podacima, još 800 djece manje nego u istom periodu lani.

U 2023. bi moglo biti i gore
Blaženi krah nataliteta. Koliko god skrivali istinu ona izađe na površinu. Emanicipacija je demografska pustoš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by immortal 16/8/2023, 20:51

još u subotu me savladala visoka temperatura, danas dobila duplo pak antibiotika
još nemam  velikog afiniteta za rad
a ovdje zaista dozlogrdi boravak

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus 17/8/2023, 15:23

Dobro jutro radni narode Crne Gore. Vruće je pa sam noću budan a dan tj ove vručine prespavam. Nemam obaveze, jebe se me za sve živo. Nema žena, nema problema. Sad fino kafica i laganini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus 17/8/2023, 16:02

Hrvatska je očinski dopust uvela 1. kolovoza 2022. godine, posljednjeg dana roka koji nam je zadala Europska unija, odnosno obvezujuća Direktiva o ravnoteži između poslovnog i privatnog života roditelja iz 2019. Hrvatska je bila među rijetkim državama koje već u trenutku donošenja Direktive nije imala definiran očinski dopust i posljednja koja ga je uvela u zadnji čas: susjedna Slovenija takav dopust ima već godinama i traje 25 dana, u Finskoj traje devet tjedana, u Španjolskoj četiri tjedna…
Gotovo četrdeset posto očeva u Hrvatskoj nije uzelo plaćenih deset slobodnih dana, a evo i zašto
Malo je to. Ne planiram uopće radit. Kad krahira natalitet ima da VADITE PARE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus 17/8/2023, 16:24

Banda na vlasti se ruga s ovim populističkim pronatalitetnim mjerama a kad nešto i uvedu to bude pod pritiskom, odgađaju i onda kad nešto morajuu to budu neke mrvice. Misle da je narod glup a oni fino put pod noge i ubrzaju slom nataliteta i tog njihovog  robovskog sistema.
U Evropsku uniju se odselilo 25 posto više državljana Hrvatske nego godinu prije, piše u utorak Jutarnji list, navodeći da je odljev stanovništva naglo pao tokom pandemije, no u 2022. dostigao je pretpandemijski nivo, prenosi Hina.
Lanjska godina bila je prva u posljednjih petnaest godina u kojoj je, prema službenim statistikama, broj ljudi koji su došli živjeti u Hrvatsku bio veći od broja onih koji su se iz Hrvatske odselili. Razlika je, prema preliminarnim podacima Državnog zavoda za statistiku objavljenim krajem jula, bila značajna – u Hrvatsku su se doselile 57.972 osobe, a iz nje se iselilo njih 46.287.

Međutim, analiza detaljnih podataka o migracijama, koje je DZS objavio nedavno, pokazuje da je pozitivan migracijski saldo prije svega posljedica zbjega ukrajinskih državljana pred ruskom agresijom, a da iseljavanje hrvatskih građana nije stalo, naprotiv, broj hrvatskih državljana koji su se u 2022. odselili iz Hrvatske za 26 posto je veći nego prethodne, 2021. godine, te se trend iseljavanja vratio na razinu pretpandemijske 2019. godine.
U konkretnim brojevima, iz Hrvatske se lani službeno iselilo 32.739 hrvatskih državljana, dok je 2021. taj broj iznosio 25.950. Većina se, očekivano, iselila u druge države Evropske unije, prije svega u Njemačku, u koju je otišlo gotovo pola svih iseljenih (14.148).
Rekord iz 2017.
Rast odseljenih u države EU u odnosu na 2021. iznosi oko 25 posto. U 2020, prvoj godini korone, broj iseljenih hrvatskih državljana bio je još niži te je pao na razinu iz 2014. godine nakon ulaska Hrvatske u Evropsku uniju.
Ekonomska kriza u Hrvatskoj tada se još uvijek snažno osjećala, nezaposlenost je bila visoka, a kupovna moć slaba. Otvaranje granica potaknulo je val iseljavanja u bogatije države, a broj iseljenika s hrvatskim državljanstvom dramatično je rastao iz godine u godinu.
Rekord je postavljen 2017, kad je Hrvatsku napustilo čak 45.367 njezinih državljana. I to prema podacima službene statistike, što znači da je riječ samo o onim državljanima koji su odmah policiji odjavili prebivalište i prijavili preseljenje.
Statistički podaci o dolasku hrvatskih državljana u druge države, prije svega Njemačku, Austriju i Irsku, pokazivali su da je stvaran broj iseljenika višestruko veći, piše novinarka Jutarnjeg lista Kristina Turčin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus 18/8/2023, 14:04

RayMabus wrote:Dobro jutro radni narode Crne Gore. Vruće je pa sam noću budan a dan tj ove vručine prespavam. Nemam obaveze, jebe se me za sve živo. Nema žena, nema problema. Sad fino kafica i laganini.
Dobro jutro radni narode Crne Gore. :coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by immortal 18/8/2023, 14:15

dolaze i dani s po 32 stupnja

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus 18/8/2023, 14:20

Da, vruče je. Kad je ovako vruče samo gledaš di je hlad i da ne radiš ništa po ovoj vručini. To nema veze s emanicipacijom nego je to tako. Malaksalost od topline u okolišu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


immortal likes this post

Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by immortal 18/8/2023, 14:28

a ide polako kraj ljeta pa valja iskoristiti uživanje u vodi i suncu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by RayMabus 18/8/2023, 14:32

More je vruče. Slabo mi se da i to iako mi je more ispod kuće. Ne oladi pa onda mi nije to to tako da radije tuš kada nego more.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Emancipacija - Page 6 Empty Re: Emancipacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum