ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RTL na aparatima...

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

RTL na aparatima... - Page 3 Empty Re: RTL na aparatima...

Post by catabbath 29/1/2016, 09:38

Uskoro ćemo viditi čija je Gospa jača.

catabbath

Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

RTL na aparatima... - Page 3 Empty Re: RTL na aparatima...

Post by veber 29/1/2016, 09:40

Ona Lurdska zakazala.
Borba gospi.

Koje debilane.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

RTL na aparatima... - Page 3 Empty Re: RTL na aparatima...

Post by udba 29/1/2016, 09:41

dawson wrote:Uskoro ćemo viditi čija je Gospa jača.
Najjača ja zasad još ona iz Lourdesa, šiba međugorsku za preko 20 miliona evra godišnje po prometu.

_________________
RTL na aparatima... - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

RTL na aparatima... - Page 3 Empty Re: RTL na aparatima...

Post by Guest 29/1/2016, 13:57

Totenkopf wrote:ironija je da se to sve odigralo u mediju koji je sinonim za leglo nemorala i relativizacije bilo kakvog dubljeg smisla života, gdje caruju antonija blaće, big brother i shopping kraljica....  yes

:20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RTL na aparatima... - Page 3 Empty Re: RTL na aparatima...

Post by Guest 29/1/2016, 14:30

veber wrote:Kada sam cuo njegov intervju, odnosno odgovor, pomislio sam; o jebote koja budala vodi repku. Jebomater kretencine.
Ako nas sutra spanjolci potope, sto je vrlo vjerovatno, to ce biti po cemu?
Svetom kurcu?
Ili sveti duh uzeo slobodan dan?

Kretencina teza.

OK - čovjek je bio potpuno izgubljen - no bolje da je izjavio to što je izjavio nego da dao izjavu tipa ;

SVE OVO SMO NAPRAVILI RUKOVOĐENI NEPOGRIJEŠIVIM PUTEVIMA I CILJEVIMA NAŠE PARTIJE  -  NAŠIM VELIKIM VOĐOM KOJI NAS JE SVE PROSVIJETLIO I MOTIVARAO ZA OVAKAV  USPIJEH -  ZA CIJELI NAŠ NAROD I NAŠU DRŽAVU KOJA NEĆE POKLEKNUTI POD NIKAKVIM  PRITISKOM  - OSOBITO KAPITALISTIČKIH STREMLJENJA KOJI POKUŠAVAJU UNIŠTITI NAŠA  KOMUNISTIČKOSOCIJALNA DOSTIGNUĆA PRI ČEMU IMAMO  POTPUNU PODRŠKU  NAŠEG NARODA  U CIJELOSTI !!                                                

JEBOTE ; ove rečenice su me shrvale - osjećam se  HIGH  - i  SVE NEPRIJATELJE  našeg SOCIJALISTIČKOG UREĐENJA  SPREMAN SAM  OSOBNO KAZNITI  - s velikom radošću bih im PREGRIZAO  njihove KAPITALISTIČKE GRKLJANE !!

UHHHH _ JEBOTE - SAM sam OSOBNO  USHIĆEN  ovim mojim  nadahnutim pisanjem  i bez ikakve zadrške bih u ime PARTIJE i svega onoga što je u njenom PROGRAMU ZACRTANO  bez ikakve zadrške SVE  OSOBNO IZVRŠIO  - jedina moja primjedba _ ako mogu ; NE TRAŽIM 77 DJEVICA  - DAJTE MI KURABE  - ONE su iskusnije i mogu me bolje zadovoljiti  i ispuniti moje fantazije :pp :pp !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RTL na aparatima... - Page 3 Empty Re: RTL na aparatima...

Post by udba 29/1/2016, 22:55

Sve ima granice pa i Gospina naklonost, ne može u finale neko ko stavi 10 godina Mesića za precjednika, svako 4-8 godina SDP na vlast, i još se na stranom jeziku nazivaju čobani - "kauboji", jebli vas kauboji, niste mogli bit senjski uskoci ili tako nešta.

_________________
RTL na aparatima... - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

RTL na aparatima... - Page 3 Empty Re: RTL na aparatima...

Post by Guest 29/1/2016, 23:32

Regoč wrote:
Totenkopf wrote:lik je bio pod šokom kao i svi tamo u dvorani
Šok je bio i s druge strane ekrana, kako napisah jučer, dvie, tri minute smo u bircu stajali i pljeskali nakon tekme.
Inače, i meni su te izjave "Bog nam je donio pobjedu" kontraproduktivne. Jer, gledano iz poljske, također katoličke, perspektive, ispada da je Bog njima odnio pobjedu, kao da ih je Bog napustio. Može se zahvaliti Bog na snazi, na izdržljivosti (...), ali ne treba ga stavljati na nečiju stranu u ovozemaljskim stvarima.
Da, točno to.


Zato večeras poraz. Kad se s +3 prednosti prelako otišlo na -4 u prvom poluvremenu, nije bilo pomoći. Mnogi su opet zamjerili stavljanje Alilovića u prvom dijelu s čime se i ja mogu složiti da je Stevo trebao početi nakon iznimne partije protiv Poljske, ali opet to nije bilo presudno koliko slaba obrana i hrpa tehničkih što je dovelo do preokreta i situacije gdje se nije mogao uhvatiti zaostatak koji je bio 3-4 puta smanjen na -1.

Isključenje Španjolaca je redovito bio pogotak u našoj mreži. Nijednom nismo uspjeli kapitalizirati višak igrača i zbog to je isto jedan pokazatelj kako se nije moglo više od ovoga večeras.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RTL na aparatima... - Page 3 Empty Re: RTL na aparatima...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum