ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karamarko na aparatima

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Karamarko na aparatima Empty Karamarko na aparatima

Post by Guest 10/5/2016, 09:33

KARAMARKO, ODLAZI! HDZ-OV DIO VLADE TREBA POD HITNO OPOZVATI!
DA LI SE NA OVAJ NAČIN PRODAJU NACIONALNI INTERESI I DA LI KARAMARKO INDIREKTNO ZA NOVCE MOL-a VOZI ML-a?


Firma Karamarkove supruge Ane je dobivala novac od firme Joze Petrovića, koja je imala ili ima ugovor sa MOL-om. Da li zbog toga HDZ želi odustati od arbritraže i ugroziti INA-u kao nacionalni interes?
Danas, kad svi pokazatelji govore da Hrvatska ima dobru poziciju u arbitražnom postupku, pa to javno u medijima iznose i vladajući i oporbeni političari, svako povlačenje iz arbitraže oko Ine smatra izdajom hrvatskih nacionalnih interesa.



http://net.hr/danas/hrvatska/objavljeni-dokumenti-lobist-mola-ani-karamarko-platio-60-tisuca-eura/

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/svi-pricaju-o-jozi-petrovicu-a-telegram-ima-dokumente-koji-pokazuju-da-je-od-mol-a-dobio-72-milijuna-kn/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by Guest 10/5/2016, 09:36


Da li je ovo razlog za ukidanje PNUSKOK-a?
Da li je ovo razlog za postavljanje ultimatuma Mostu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by Yehudi 10/5/2016, 09:57

Jasno da jest.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by Guest 10/5/2016, 10:00

Nije samo Sanader umočen. MOL tankira cijelu zločinačku. A tutleka Karamustafu, po običaju, sjebala bu digitalizacija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by Yehudi 10/5/2016, 10:02

Karamarko na aparatima Siroma%C5%A1tvo
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by Yehudi 10/5/2016, 10:04

Eva wrote:Nije samo Sanader umočen. MOL tankira cijelu zločinačku. A tutleka Karamustafu, po običaju, sjebala bu digitalizacija.

 Tako je, cijeli vrh adezeja je financiran od strane MOL-a, na ovaj ili onaj način.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by Guest 10/5/2016, 10:06

Smanjil se dotok casha u proračun pa je Kolinda zavapila ne idite van, ostajte doma i punite proračun! No, kasno joj je sada. Predugo se pravila gluhom i slijepom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by Guest 10/5/2016, 10:08

Yehudi wrote:Jasno da jest.

Karamarko na aparatima Karamarko-tomislav
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by vuksadinare 10/5/2016, 10:14

....hm..treba to istražiti....ako je karamarko umocen crno mu se pise...od tud toliko silna zelja da se mup preuzme i jos neke agencije..jbg karamarko ako si se umocio...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by Guest 10/5/2016, 11:02

JOSIP PETROVIĆ, lobist mađarskog MOL-a, preko svoje tvrtke Peritus savjetovanje gotovo pune dvije godine plaćao je usluge tvrtki Drimia, u vlasništvu Ane Šarić Karamarko, supruge prvog potpredsjednika Vlade Tomislava Karamarka", donosi današnje izdanje tjednika Nacional. Svoje teze iz članka o vezama Karamarka i Petrovića potkrijepili su objavom Ugovora.

Petrović plaćao savjetovanje o energetici 2500 eura mjesečno

Ugovor je sklopljen 1. veljače 2013. između Petrovićeve tvrtke Peritus Savjetovanje d.o.o. i agencije Drimia u vlasništvu Karamarkove današnje supruge, a tada partnerice Ane Šarić i trajao je do do 31. siječnja 2015. godine. Petrović je za usluge savjetovanja i medijskih analiza na energetskom tržištu plaćao 2500 eura mjesečno. Ukupno je isplatio najmanje pola milijuna kuna, objavio je Nacional.

Podsjetimo kako je izvor sukoba na Vladi između potpredsjednika Bože Petrova i Tomislava Karamarka bio upravo zbog arbitraže Ina-Mol, a čelnik Mosta javno je kritizirao Karamarka zbog njegovog prijateljstva s Jozom Petrovićem.

Petrov: Petrović je konzultant MOL-a

"Mislio sam na određene ljude koji se javno hvale kako su u dobrim odnosima s određenim ljudima koji su danas u Vladi. Mogu otvoreno reći, to je gospodin Petrović. On je javno na suđenju Sanaderu rekao da je on konzultant MOL-a. Dakle, radi za drugu državnu stranu tvrtku, ne radi za interese hrvatske tvrtke. I onda se on javno hvali kako je dobar s Karamarkom. Jako su mi to čudne stvari. Ovim putem bih pozvao gospodina Karamarka da se ogradi od toga", rekao je Petrov.

Petrović je tvrdio da ga s Karamarkom veže samo prijateljstvo iz studentskih dana te da radi u interesu Hrvatske. Karamarko je bio prilično ljut zbog pitanja o Petroviću.

Karamarko i Petrović, više od prijateljstva

"S gospodinom Jozom Petrovićem sam u Košarkaškom klubu Zagreb od 91. godine. Prema tome, ja sad da se odričem ljudi zato što svjedoče negdje, a pitanje je kako će svjedočiti. Koliko sam upoznat, svjedočit će u korist Republike Hrvatske. Prema tome, ovo je pitanje deplasirano. Ja vaše urednike ne pitam tko su im prijatelji i na koji način se s njima ponašaju", rekao je Karamarko odgovarajući nedavno za novinarsko pitanje.

Nevladina udruga GONG naglasila je tada kako se prvi potpredsjednik Vlade Tomislav Karamarko mora izuzeti od svih utjecaja na donošenje odluka vezanih uz INA-u sve dok ne regulira potencijalni i percipirani sukob interesa koji proizlazi iz njegovih veza s Josipom Petrovićem, samopriznatim lobistom MOL-a, tvrtke protiv koje je Vlada RH pokrenula arbitražu.

Sada je, čini se jasno, da Petrovića i Karamarka ne veže samo prijateljstvo.

Karamarko koristi automobil Drimie

Što se tiče tvrtke Drimia, u poznatoj aferi s automobilom dokazano je da Karamarko koristi Mercedes ML u vlasništvu te tvrtke.

"Službeno vozilo moje tvrtke Mercedes ML vozim i u privatne svrhe bez ograničenja. To prate odgovarajući dokumenti. Drimia ima ugovor s najmodavcem vozila i cijena je tržišna. Također, obračunava se porez i prirez. Kad moj partner koristi ovo vozilo, tada ga na korištenje uzima od mene, ne od moje tvrtke, koja nema baš nikakve veze s posudbom automobila Tomislavu koji automobil koristi bez ikakve naknade", objašnjavala je tada Ana Šarić, a danas Karamarko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by Guest 10/5/2016, 11:04

Frizerka ga je savjetovala o energetici? Mašalah, rekel bi Ero Karamarko na aparatima 1f600
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by Guest 10/5/2016, 11:05

Petrović lobira za interese MOL-a...a Karamarkica ga savjetuje.
na stranu sukob interesa gđe. Karamarko, zanimljivo bi mi bilo čuti kakve mu ona savjete daje..
pa njena Drimia se bavi organiziranjem evenata, anaržiranjem stolova i biranjem boja salveta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by Guest 10/5/2016, 11:06

Savjetovala ga je kak da se počešlja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by Guest 10/5/2016, 11:07

Isto je delal i Modni Mačak Mudrome.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by marcellus 10/5/2016, 11:11

Noor wrote:KARAMARKO, ODLAZI! HDZ-OV DIO VLADE TREBA POD HITNO OPOZVATI!
DA LI SE NA OVAJ NAČIN PRODAJU NACIONALNI INTERESI I DA LI KARAMARKO INDIREKTNO ZA NOVCE MOL-a VOZI ML-a?


Firma Karamarkove supruge Ane je dobivala novac od firme Joze Petrovića, koja je imala ili ima ugovor sa MOL-om. Da li zbog toga HDZ želi odustati od arbritraže i ugroziti INA-u kao nacionalni interes?
Danas, kad svi pokazatelji govore da Hrvatska ima dobru poziciju u arbitražnom postupku, pa to javno u medijima iznose i vladajući i oporbeni političari, svako povlačenje iz arbitraže oko Ine smatra izdajom hrvatskih nacionalnih interesa.



http://net.hr/danas/hrvatska/objavljeni-dokumenti-lobist-mola-ani-karamarko-platio-60-tisuca-eura/

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/svi-pricaju-o-jozi-petrovicu-a-telegram-ima-dokumente-koji-pokazuju-da-je-od-mol-a-dobio-72-milijuna-kn/

ne shvaćam baš ništa. Ne vidim problem ni sukob interesa. Usput, arbitraža oko ine je za hrvatsku unaprijed izgubljena jer smo prekršili ugovor s mađarima na više instanci, prvo neizdvajanjem plinskog biznisa. Jozo Petrović ima ugovor s MOL-om, i što? Kupuje od njega naftu za svoje pumpe, i što? Ne dobiva je badava, ne? Od koga bi trebao kupovati naftu, od exona kojeg nema u Hrvatskoj? Ima li on zbog toga neke interese u MOL-u?

Konstrukcija bez veze

_________________
Karamarko na aparatima 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by marcellus 10/5/2016, 11:11

Yehudi wrote:
Eva wrote:Nije samo Sanader umočen. MOL tankira cijelu zločinačku. A tutleka Karamustafu, po običaju, sjebala bu digitalizacija.

 Tako je, cijeli vrh adezeja je financiran od strane MOL-a, na ovaj ili onaj način.

na koji način?

_________________
Karamarko na aparatima 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by Guest 10/5/2016, 11:13

marcellus wrote:
Noor wrote:KARAMARKO, ODLAZI! HDZ-OV DIO VLADE TREBA POD HITNO OPOZVATI!
DA LI SE NA OVAJ NAČIN PRODAJU NACIONALNI INTERESI I DA LI KARAMARKO INDIREKTNO ZA NOVCE MOL-a VOZI ML-a?


Firma Karamarkove supruge Ane je dobivala novac od firme Joze Petrovića, koja je imala ili ima ugovor sa MOL-om. Da li zbog toga HDZ želi odustati od arbritraže i ugroziti INA-u kao nacionalni interes?
Danas, kad svi pokazatelji govore da Hrvatska ima dobru poziciju u arbitražnom postupku, pa to javno u medijima iznose i vladajući i oporbeni političari, svako povlačenje iz arbitraže oko Ine smatra izdajom hrvatskih nacionalnih interesa.



http://net.hr/danas/hrvatska/objavljeni-dokumenti-lobist-mola-ani-karamarko-platio-60-tisuca-eura/

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/svi-pricaju-o-jozi-petrovicu-a-telegram-ima-dokumente-koji-pokazuju-da-je-od-mol-a-dobio-72-milijuna-kn/

ne shvaćam baš ništa. Ne vidim problem ni sukob interesa. Usput, arbitraža oko ine je za hrvatsku unaprijed izgubljena jer smo prekršili ugovor s mađarima na više instanci, prvo neizdvajanjem plinskog biznisa. Jozo Petrović ima ugovor s MOL-om, i što? Kupuje od njega naftu za svoje pumpe, i što? Ne dobiva je badava, ne? Od koga bi trebao kupovati naftu, od exona kojeg nema u Hrvatskoj? Ima li on zbog toga neke interese u MOL-u?

Konstrukcija bez veze

gdje je lova, tu je i interes. veći i jači od svih drugih.
on kaže da sve što je napravio odnosilo se na to da je predlagao svom klijentu MOL-u dogovor s hrvatskom vladom kao najbolju opciju.
a gđa Karamarko ga je u tome savjetovala, za što joj platio 60.000,00 €
mi pričamo ovdje o tome, a ne o Petroviću



Last edited by Noor on 10/5/2016, 11:18; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by Guest 10/5/2016, 11:15

To bu otkril Orepić, uskoro. Zločinačka silom želi MUP i SOA-u, ali to ne buju dobili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by marcellus 10/5/2016, 11:18

Znači, ako moja žena dobije donaciju od susjeda koji ima kiosk i kupuje u Konzumu veleprodaja špeceraj po ugovoru pa ja doniram za HDZ ispada da je to donacija od Todorića?

_________________
Karamarko na aparatima 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by Guest 10/5/2016, 11:21

marcellus wrote:Znači, ako moja žena dobije donaciju od susjeda koji ima kiosk i kupuje u Konzumu veleprodaja špeceraj po ugovoru pa ja doniram za HDZ ispada da je to donacija od Todorića?

Da, ak se radi o iznosima većim od 2500 soma ojra za savjet kak se počešljat. Pa nismo retardirani, iako se ti praviš da jesi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko na aparatima Empty Re: Karamarko na aparatima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum