ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bitka za polufinale

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by n_razbojnik 27/1/2016, 22:54

Fénix wrote:
n_razbojnik wrote:Pomazio nas je i ždrijeb, ja sam fasciniran Norvežanima, nisma siguran igraju li 200% iznad svojih kapaciteta ili su jednostavno naletjeli na takve dane protivnika, a s obzirom da sam Španjolce gledao samo protiv Slovenaca i Mađara, Arape nešto više , mislim da su prvi favorit, u ovom trenutku...
Bronca i puna šaka brade, ali i Španjolci su neuvjerljivi jako, može ih se...
Turnir je skroz čudan. Nakon duuuuuuuugo godina domaćin nije u polufinalu, Francuzi sad evo ispali kad sam im držao svijeću i govorio kako jedino sami sebe mogu pobijediti. Nijemci isto odletjeli visoko nakon dugo godina, Španjolci su se provukli koliko su neuvjerljivi, Norvežani isto neka čudna ekipa, od jednih izgube one jake dobiju.

Vrlo zanimljiv turnir i ova naša večer je to samo potvrdila.
Norvežani su danas školovali Francuze...kakva obrana...kažem, preko svojih mogućnosti realno ali ako nastave uzimaju ovo...pogotovo jer domaćina više nema, njih se ako su već tu gura do kraja

n_razbojnik

Posts : 11432
2014-04-15


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by debotoijusto 27/1/2016, 22:55

n_razbojnik wrote:
debotoijusto wrote:tko je ovaj stevanovic ?
navodno najbolji igrac susreta
lojalna manjina iz Rijeke
prva vijest
nije bas da pratim , zadnje sto bas gledao dok djomba
imao taj status

breaking news
prebacio na primarni monitor rukometase , zasluzili
ministar u odlasku na drugi , kockasti
ako slucajno jave da je uzeo taoce vrati se u prvu ligu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Guest 27/1/2016, 23:10

n_razbojnik wrote:
Fénix wrote:
n_razbojnik wrote:Pomazio nas je i ždrijeb, ja sam fasciniran Norvežanima, nisma siguran igraju li 200% iznad svojih kapaciteta ili su jednostavno naletjeli na takve dane protivnika, a s obzirom da sam Španjolce gledao samo protiv Slovenaca i Mađara, Arape nešto više , mislim da su prvi favorit, u ovom trenutku...
Bronca i puna šaka brade, ali i Španjolci su neuvjerljivi jako, može ih se...
Turnir je skroz čudan. Nakon duuuuuuuugo godina domaćin nije u polufinalu, Francuzi sad evo ispali kad sam im držao svijeću i govorio kako jedino sami sebe mogu pobijediti. Nijemci isto odletjeli visoko nakon dugo godina, Španjolci su se provukli koliko su neuvjerljivi, Norvežani isto neka čudna ekipa, od jednih izgube one jake dobiju.

Vrlo zanimljiv turnir i ova naša večer je to samo potvrdila.
Norvežani su danas školovali Francuze...kakva obrana...kažem, preko svojih mogućnosti realno ali ako nastave uzimaju ovo...pogotovo jer domaćina više nema, njih se ako su već tu gura do kraja
Hrvatska ima zlato...Budućnost tako kaže...No, sve su to mogućnosti...Nitko im nije vjerovao za ovo danas...No, ja sam znao... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by RayMabus 27/1/2016, 23:16

Hrvatski rukometaši izborili su polufinale Evropskog prvenstva u Poljskoj, nakon što su u srijedu navečer u Krakovu savladali domaćina Poljsku sa 37:23 (15:10).

Hrvatska je prošla zahvaljujući i Norveškoj, koja je savladala Francusku, a da se plasira među četiri najbolje ekipe morala je pobijediti Poljsku s najmanje 11 golova razlike.

Norveške je polufinale osigurala pobjedom protiv Francuske rezultatom 29:24.

Njemačka bolja od Danske

Njemačka je ulazak među četiri najbolje ekipe Evrope osigurala pobjedom 25:23 protiv selekcije Danske, dok je Španija pobijedila Rusiju rezultatom 25:23.

Najefikasniji i najbolji igrač Hrvatske protiv Poljske bio je Manuel Štrlek sa 11 golova, bez promašaja iz igre.

Hrvatska će se u polufinalu 29. januara sastati sa Španijom, dok je drugi polufinali par Njemačka - Norveška.



http://balkans.aljazeera.net/vijesti/hrvatska-u-polufinalu-evropskog-prvenstva
RayMabus
RayMabus

Posts : 176226
2014-04-11


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Guest 27/1/2016, 23:51

abraham wrote:Dakle KGK im dala podrsku i vis ti. Tstststststssss Ustashluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk
Ewa na aparatima :)))))))))))))))))))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Guest 27/1/2016, 23:52

Riplex wrote:
Fénix wrote:Kakvo sabijanje Hrvatske, ovo se jednom u 100 godina vidi. :D

Igrač utakmice - naš golman! Hahaha, preeeeeeeeeedobro! cheers
Svaka mu čast, ali meni je Marić čudo!!
Mali je odličan, pun gas :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Guest 27/1/2016, 23:56

n_razbojnik wrote:
debotoijusto wrote:tko je ovaj stevanovic ?
navodno najbolji igrac susreta
lojalna manjina iz Rijeke
Pravi momak, da je pupi i jovanović i stazić i...... ovakav gdje bi nam kraj bio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by debotoijusto 28/1/2016, 00:10

Bitka za polufinale - Page 4 12573222_1674285246160784_8452749109791289957_n
tre911 wrote:
n_razbojnik wrote:
debotoijusto wrote:tko je ovaj stevanovic ?
navodno najbolji igrac susreta
lojalna manjina iz Rijeke
Pravi momak, da je pupi i jovanović i stazić i...... ovakav gdje bi nam kraj bio
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Guest 28/1/2016, 00:19

debotoijusto wrote:Bitka za polufinale - Page 4 12573222_1674285246160784_8452749109791289957_n
tre911 wrote:
n_razbojnik wrote:
debotoijusto wrote:tko je ovaj stevanovic ?
navodno najbolji igrac susreta
lojalna manjina iz Rijeke
Pravi momak, da je pupi i jovanović i stazić i...... ovakav gdje bi nam kraj bio
To bi bio profit za cijelu RH a ne da stalno slušamo cmoljenje pupovca o ugroženosti kao i tvoje kmečanje čim neko četniku kaže da je četnik.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by n_razbojnik 28/1/2016, 00:29

tre911 wrote:
abraham wrote:Dakle KGK im dala podrsku i vis ti. Tstststststssss Ustashluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk
Ewa na aparatima :)))))))))))))))))))))
http://direktno.hr/en/2014/sport/37338/Pogledajte-kako-je-Predsjednica-odu%C5%A1evljeno-bodrila-na%C5%A1e-rukometa%C5%A1e.htm

Sve što smo terbali ovih godina je klerofašistički high five prije dvoboja vrhovne komandantice...da im je ovako Zoka revolucionar dolazio pali bi i Francuzi u Zagrebu
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Guest 28/1/2016, 00:40

n_razbojnik wrote:
tre911 wrote:
abraham wrote:Dakle KGK im dala podrsku i vis ti. Tstststststssss Ustashluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk
Ewa na aparatima :)))))))))))))))))))))
http://direktno.hr/en/2014/sport/37338/Pogledajte-kako-je-Predsjednica-odu%C5%A1evljeno-bodrila-na%C5%A1e-rukometa%C5%A1e.htm

Sve što smo terbali ovih godina je klerofašistički high five prije dvoboja vrhovne komandantice...da im je ovako Zoka revolucionar dolazio pali bi i Francuzi u Zagrebu
A probaj zamisliti josipovića u toj ulozi a da ne pričamo o milanovićevom groteksnom vikanju hrvatska hrvatska na predizbornom skupu, nekima jednostavno to ne može prirodno preći preko usana i uvijek je prisutan grč dok to izgovaraju. Međutim KGK jednostavnošću brilira, odlazi među navijače i svoj narod i sa njima živi a to ne može svako, rekoh svojoj ženi da ovakvim potezima može već sad računati na drugi mandat  bez hebemti. Kraljica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by kic 28/1/2016, 00:41

high five ! 
:h5
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Guest 28/1/2016, 00:42

kic wrote:high five ! 
:h5
:beer :beer  Znam da ne piješ ali jebiga, moraš napraviti iznimku nakon ovog večeras
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by kic 28/1/2016, 00:46

tre911 wrote:
kic wrote:high five ! 
:h5
:beer :beer  Znam da ne piješ ali jebiga, moraš napraviti iznimku nakon ovog večeras
nisam gledao tekmu radio do sad, nit sam iskreno znao u kojoj smo situaciji u grupi, ali vidim da su svi oduševljeni, pa cheers :cro
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by kic 28/1/2016, 00:49

Bitka za polufinale - Page 4 704196797 

vraćam stari smajl !
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Guest 28/1/2016, 00:51

kic wrote:
tre911 wrote:
kic wrote:high five ! 
:h5
:beer :beer  Znam da ne piješ ali jebiga, moraš napraviti iznimku nakon ovog večeras
nisam gledao tekmu radio do sad, nit sam iskreno znao u kojoj smo situaciji u grupi, ali vidim da su svi oduševljeni, pa cheers :cro
Ma za nevjerovati svega mi, ono pomisliš sada će nešto sjebati kad ono oni i dalje trpaju i ne prestaju, kao navijeni, jednostavno savršenstvo cheers :cro :no1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by kic 28/1/2016, 00:52

tre911 wrote:
kic wrote:
tre911 wrote:
kic wrote:high five ! 
:h5
:beer :beer  Znam da ne piješ ali jebiga, moraš napraviti iznimku nakon ovog večeras
nisam gledao tekmu radio do sad, nit sam iskreno znao u kojoj smo situaciji u grupi, ali vidim da su svi oduševljeni, pa cheers :cro
Ma za nevjerovati svega mi, ono pomisliš sada će nešto sjebati kad ono oni i dalje trpaju i ne prestaju, kao navijeni, jednostavno savršenstvo cheers :cro :no1
što bi rekao jedan 4umaš..

SAMO TRPAAAJ :^0 :^0

:beeer:
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by n_razbojnik 28/1/2016, 00:54

tre911 wrote:
n_razbojnik wrote:
tre911 wrote:
abraham wrote:Dakle KGK im dala podrsku i vis ti. Tstststststssss Ustashluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk
Ewa na aparatima :)))))))))))))))))))))
http://direktno.hr/en/2014/sport/37338/Pogledajte-kako-je-Predsjednica-odu%C5%A1evljeno-bodrila-na%C5%A1e-rukometa%C5%A1e.htm

Sve što smo terbali ovih godina je klerofašistički high five prije dvoboja vrhovne komandantice...da im je ovako Zoka revolucionar dolazio pali bi i Francuzi u Zagrebu
A probaj zamisliti josipovića u toj ulozi a da ne pričamo o milanovićevom groteksnom vikanju hrvatska hrvatska na predizbornom skupu, nekima jednostavno to ne može prirodno preći preko usana i uvijek je prisutan grč dok to izgovaraju. Međutim KGK jednostavnošću brilira, odlazi među navijače i svoj narod i sa njima živi a to ne može svako, rekoh svojoj ženi da ovakvim potezima može već sad računati na drugi mandat  bez hebemti. Kraljica
Znao bi i Ivo podignuti atmosferu svojim palicama a Zoki bi donio zastave i Peđu da viče "u boj!"

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by n_razbojnik 28/1/2016, 00:55

kic wrote:high five ! 
:h5
:carryon
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Guest 28/1/2016, 00:57

n_razbojnik wrote:
tre911 wrote:
n_razbojnik wrote:
tre911 wrote:
abraham wrote:Dakle KGK im dala podrsku i vis ti. Tstststststssss Ustashluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk
Ewa na aparatima :)))))))))))))))))))))
http://direktno.hr/en/2014/sport/37338/Pogledajte-kako-je-Predsjednica-odu%C5%A1evljeno-bodrila-na%C5%A1e-rukometa%C5%A1e.htm

Sve što smo terbali ovih godina je klerofašistički high five prije dvoboja vrhovne komandantice...da im je ovako Zoka revolucionar dolazio pali bi i Francuzi u Zagrebu
A probaj zamisliti josipovića u toj ulozi a da ne pričamo o milanovićevom groteksnom vikanju hrvatska hrvatska na predizbornom skupu, nekima jednostavno to ne može prirodno preći preko usana i uvijek je prisutan grč dok to izgovaraju. Međutim KGK jednostavnošću brilira, odlazi među navijače i svoj narod i sa njima živi a to ne može svako, rekoh svojoj ženi da ovakvim potezima može već sad računati na drugi mandat  bez hebemti. Kraljica
Znao bi i Ivo podignuti atmosferu svojim palicama a Zoki bi donio zastave i Peđu da viče "u boj!"
Dobro peđa bi morao biti pijan, onda mu se jezik razveže pa bi i thompsona zapjevao :DD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Guest 28/1/2016, 00:59

kic wrote:
tre911 wrote:
kic wrote:
tre911 wrote:
kic wrote:high five ! 
:h5
:beer :beer  Znam da ne piješ ali jebiga, moraš napraviti iznimku nakon ovog večeras
nisam gledao tekmu radio do sad, nit sam iskreno znao u kojoj smo situaciji u grupi, ali vidim da su svi oduševljeni, pa cheers :cro
Ma za nevjerovati svega mi, ono pomisliš sada će nešto sjebati kad ono oni i dalje trpaju i ne prestaju, kao navijeni, jednostavno savršenstvo cheers :cro :no1
što bi rekao jedan 4umaš..

SAMO TRPAAAJ :^0 :^0

:beeer:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 4 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum