ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bitka za polufinale

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by n_razbojnik Wed 27 Jan - 21:28

red wolf wrote:
n_razbojnik wrote:
red wolf wrote:
n_razbojnik wrote:
debotoijusto wrote:
red wolf wrote:
n_razbojnik wrote:
red wolf wrote:Ovo samo mi možemo...hehehehehehehehehehehe
koji mi, tvoji ne igraju danas...NWO reprezentacija se nije plasirala, ovo je prvenstvo ekipa sa krunicom
Ja sam HRVAT...Moji su branili Hrvatsku protiv fašista 1941. i branili su je protiv fašista 1991.
jos jedan hrvat
od kolina
nebrigaj, to je samo večeras, sutra kad medikamenti popuste on je čovjek svijeta
Ti ne shvaćaš jednu stvar...Kao građanin svijeta, ja neću biti manje Hrvat...To vi ne razumijete, jer niste sposobni to razumijeti...
aj neka
Ma znam...Ti si prošlost...Novu realnost koja je tu ti ne možeš shvatiti jer si nesposoban za to...
prvi sam počeo, ali skini mi se s miša zasad...hvala

n_razbojnik

Posts : 11432
2014-04-14


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Riplex Wed 27 Jan - 21:29

ezek reci im:
iznad svih HRVATSKA!

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Guest Wed 27 Jan - 21:29

Riplex wrote:ezek reci im:
iznad svih HRVATSKA!
Iznad svih Zemlja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Guest Wed 27 Jan - 21:30

n_razbojnik wrote:
red wolf wrote:
n_razbojnik wrote:
red wolf wrote:
n_razbojnik wrote:
debotoijusto wrote:
red wolf wrote:
n_razbojnik wrote:
red wolf wrote:Ovo samo mi možemo...hehehehehehehehehehehe
koji mi, tvoji ne igraju danas...NWO reprezentacija se nije plasirala, ovo je prvenstvo ekipa sa krunicom
Ja sam HRVAT...Moji su branili Hrvatsku protiv fašista 1941. i branili su je protiv fašista 1991.
jos jedan hrvat
od kolina
nebrigaj, to je samo večeras, sutra kad medikamenti popuste on je čovjek svijeta
Ti ne shvaćaš jednu stvar...Kao građanin svijeta, ja neću biti manje Hrvat...To vi ne razumijete, jer niste sposobni to razumijeti...
aj neka
Ma znam...Ti si prošlost...Novu realnost koja je tu ti ne možeš shvatiti jer si nesposoban za to...
prvi sam počeo, ali skini mi se s miša zasad...hvala
Nisam ti ja problem što si nesposoban za neke stvari...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Guest Wed 27 Jan - 21:30

Riplex wrote:ezek reci im:
iznad svih HRVATSKA!
Bitka za polufinale - Page 3 Komsic
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by debotoijusto Wed 27 Jan - 21:31

red wolf wrote:
debotoijusto wrote:
red wolf wrote:
n_razbojnik wrote:
red wolf wrote:Ovo samo mi možemo...hehehehehehehehehehehe
koji mi, tvoji ne igraju danas...NWO reprezentacija se nije plasirala, ovo je prvenstvo ekipa sa krunicom
Ja sam HRVAT...Moji su branili Hrvatsku protiv fašista 1941. i branili su je protiv fašista 1991.
jos jedan hrvat
od kolina
Rodio sam se kao Hrvat...To je Božja volja...Ponosan sam na to...Ako te to smeta...To je tvoj problem.
sto bi me smetalo 
samo mi bilo mrvu smisno
spektakularna pobjeda kakvu dozivis par puta u zivotu ako imas srece budi nacionalni naboj...
nisam te takvog vidio/zamisljao

cestitke igracima
zao mi sto nisam gledao
sjebo me crnoja
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Riplex Wed 27 Jan - 21:31

red wolf wrote:
Riplex wrote:ezek reci im:
iznad svih HRVATSKA!
Iznad svih Zemlja...
A taman si bio blizu, a dobro si opet, iznad svih hrvatska zemlja ☺

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by vuksadinare Wed 27 Jan - 21:32

...tako hocu gledat nase u kolektivnim sportovima...od prve minute juris..biti ko panzer divizion..pa kako zavrsilo...a ne ono ajmo kalkulirat pa pusiona...fala qurtzu da alilovic nije branio...nema motiva i takvima se zahvalit..a ono kopito kopljar neka vodu nosi suigracima a ne igrat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Guest Wed 27 Jan - 21:33

debotoijusto wrote:
red wolf wrote:
debotoijusto wrote:
red wolf wrote:
n_razbojnik wrote:
red wolf wrote:Ovo samo mi možemo...hehehehehehehehehehehe
koji mi, tvoji ne igraju danas...NWO reprezentacija se nije plasirala, ovo je prvenstvo ekipa sa krunicom
Ja sam HRVAT...Moji su branili Hrvatsku protiv fašista 1941. i branili su je protiv fašista 1991.
jos jedan hrvat
od kolina
Rodio sam se kao Hrvat...To je Božja volja...Ponosan sam na to...Ako te to smeta...To je tvoj problem.
sto bi me smetalo 
samo mi bilo mrvu smisno
spektakularna pobjeda kakvu dozivis par puta u zivotu ako imas srece budi nacionalni naboj...
nisam te takvog vidio/zamisljao

cestitke igracima
zao mi sto nisam gledao
sjebo me crnoja
Hrvatstvo je nešto što doživljavaš...Hrvatstvo je voljeti..,Voljeti svoje...Voljeti tuđe...Braniti tuđe ( Srbe, Židove, homoseksualce, različte )...To je Hrvatstvo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Guest Wed 27 Jan - 21:34

Riplex wrote:
red wolf wrote:
Riplex wrote:ezek reci im:
iznad svih HRVATSKA!
Iznad svih Zemlja...
A taman si bio blizu, a dobro si opet, iznad svih hrvatska zemlja ☺
Ne Zemlja...Zašto?...Shvatiti ćeš uskoro...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by vuksadinare Wed 27 Jan - 21:35

....svaka cast treneru...takav trener nam treba na klupi...ako nista bar je kopija cervara a.ne onog statiste goluze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by n_razbojnik Wed 27 Jan - 21:36

vuksadinare wrote:...tako hocu gledat nase u kolektivnim sportovima...od prve minute juris..biti ko panzer divizion..pa kako zavrsilo...a ne ono ajmo kalkulirat pa pusiona...fala qurtzu da alilovic nije branio...nema motiva i takvima se zahvalit..a ono kopito kopljar neka vodu nosi suigracima a ne igrat
ako išta od ovoga svega valja, to je perspektiva, nećemo ovu mladež ubiti u pojam odmah nakon prvog neuspjelog prvenstva...a bili su već marinirani i spremni za isto, skupa sa izbornikom


Last edited by n_razbojnik on Wed 27 Jan - 21:38; edited 1 time in total
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by vuksadinare Wed 27 Jan - 21:37

.....ovoj momcadi samo treba jedan igrac tipa balic...razigravac,rutiner i nepredvidiv...i to je to...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Guest Wed 27 Jan - 21:38

n_razbojnik wrote:
vuksadinare wrote:...tako hocu gledat nase u kolektivnim sportovima...od prve minute juris..biti ko panzer divizion..pa kako zavrsilo...a ne ono ajmo kalkulirat pa pusiona...fala qurtzu da alilovic nije branio...nema motiva i takvima se zahvalit..a ono kopito kopljar neka vodu nosi suigracima a ne igrat
ako išta od ovoga svega valja, to je perspektiva, nećemo ovu mladež ubiti u pojam odmah nakon prvog neuspjelog prvenstva...ali bili su već mariniri i spremni za isto, skupa sa izbornikom
Top 5 s ovom ekipom je nešto izvrsno i prije turnira s novom ekipom sam samo to htio. Mi smo u igri za finale i sad trebamo to uhvatiti. Ako ništa drugo, onda medalja(ali neka ne bude drvena) :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by n_razbojnik Wed 27 Jan - 21:41

Fénix wrote:
n_razbojnik wrote:
vuksadinare wrote:...tako hocu gledat nase u kolektivnim sportovima...od prve minute juris..biti ko panzer divizion..pa kako zavrsilo...a ne ono ajmo kalkulirat pa pusiona...fala qurtzu da alilovic nije branio...nema motiva i takvima se zahvalit..a ono kopito kopljar neka vodu nosi suigracima a ne igrat
ako išta od ovoga svega valja, to je perspektiva, nećemo ovu mladež ubiti u pojam odmah nakon prvog neuspjelog prvenstva...ali bili su već mariniri i spremni za isto, skupa sa izbornikom
Top 5 s ovom ekipom je nešto izvrsno i prije turnira s novom ekipom sam samo to htio. Mi smo u igri za finale i sad trebamo to uhvatiti. Ako ništa drugo, onda medalja(ali neka ne bude drvena) :P
Pomazio nas je i ždrijeb, ja sam fasciniran Norvežanima, nisma siguran igraju li 200% iznad svojih kapaciteta ili su jednostavno naletjeli na takve dane protivnika, a s obzirom da sam Španjolce gledao samo protiv Slovenaca i Mađara, Arape nešto više , mislim da su prvi favorit, u ovom trenutku...
Bronca i puna šaka brade, ali i Španjolci su neuvjerljivi jako, može ih se...
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by vuksadinare Wed 27 Jan - 21:42

Mislim da je nama najvise falio-trener...imamo mi dobrih igraca ali odlaskom cervara nismo imali vise pravog zrenera...goluza nije pravi trener...sa onakvi, igracima ne igrat nijedno finale...ovaj novi trener je ok..vidi se da je unutra u utakmici..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by debotoijusto Wed 27 Jan - 21:47

tko je ovaj stevanovic ?
navodno najbolji igrac susreta
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by n_razbojnik Wed 27 Jan - 21:48

debotoijusto wrote:tko je ovaj stevanovic ?
navodno najbolji igrac susreta
lojalna manjina iz Rijeke
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Guest Wed 27 Jan - 21:48

n_razbojnik wrote:Pomazio nas je i ždrijeb, ja sam fasciniran Norvežanima, nisma siguran igraju li 200% iznad svojih kapaciteta ili su jednostavno naletjeli na takve dane protivnika, a s obzirom da sam Španjolce gledao samo protiv Slovenaca i Mađara, Arape nešto više , mislim da su prvi favorit, u ovom trenutku...
Bronca i puna šaka brade, ali i Španjolci su neuvjerljivi jako, može ih se...
Turnir je skroz čudan. Nakon duuuuuuuugo godina domaćin nije u polufinalu, Francuzi sad evo ispali kad sam im držao svijeću i govorio kako jedino sami sebe mogu pobijediti. Nijemci isto odletjeli visoko nakon dugo godina, Španjolci su se provukli koliko su neuvjerljivi, Norvežani isto neka čudna ekipa, od jednih izgube one jake dobiju.

Vrlo zanimljiv turnir i ova naša večer je to samo potvrdila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by n_razbojnik Wed 27 Jan - 21:51

Njemačka ekipa se pomladila skroz, ja sam prepoznao samo Weinholda i Rune Damkea, ovo sve neki novi klinci, mislim ko im prati Budnesligu zna ih ali ja sam za većinu prvi puta čuo..Sigurdsson radi fantastičan posao tamo
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by n_razbojnik Wed 27 Jan - 21:54

Fénix wrote:
n_razbojnik wrote:Pomazio nas je i ždrijeb, ja sam fasciniran Norvežanima, nisma siguran igraju li 200% iznad svojih kapaciteta ili su jednostavno naletjeli na takve dane protivnika, a s obzirom da sam Španjolce gledao samo protiv Slovenaca i Mađara, Arape nešto više , mislim da su prvi favorit, u ovom trenutku...
Bronca i puna šaka brade, ali i Španjolci su neuvjerljivi jako, može ih se...
Turnir je skroz čudan. Nakon duuuuuuuugo godina domaćin nije u polufinalu, Francuzi sad evo ispali kad sam im držao svijeću i govorio kako jedino sami sebe mogu pobijediti. Nijemci isto odletjeli visoko nakon dugo godina, Španjolci su se provukli koliko su neuvjerljivi, Norvežani isto neka čudna ekipa, od jednih izgube one jake dobiju.

Vrlo zanimljiv turnir i ova naša večer je to samo potvrdila.
Norvežani su danas školovali Francuze...kakva obrana...kažem, preko svojih mogućnosti realno ali ako nastave uzimaju ovo...pogotovo jer domaćina više nema, njih se ako su već tu gura do kraja
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Bitka za polufinale - Page 3 Empty Re: Bitka za polufinale

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum