ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU

Go down

SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU Empty SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU

Post by mentalitet 9/7/2023, 02:20

Srbija jedina u regionu zabeležila rast rođenih: Preokrenut negativan trend posle 40 godina.Dakle dragi moji 'rvatici ratovi se dobivaju kurcem i koznim metcima a ne klasichnim oruzjem ,zrakoplovima i tenkovima.Neshto se jebeno mijenja na globalnoj razini chim B92 donosi ovakve dobre vijesti za Srbiju.Kazu da najvishe prcaju dodjoshi iz BiH i Hrvatske pa po logici stvari Srbija se spasila ali i Hrvatska jer da su ostali srbi za 50 god. nebi bilo ni jednog hrvata.

Takođe, rast broja prvorođenih upućuje i na zaključak da sve manje mladih ljudi odlazi iz zemlje trajno.


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=07&dd=07&nav_category=12&nav_id=2362396


Republika Srbija: Apsolutni rast u 2022 520 %+0.85

Federacija BiH -335 -2.0%

Zlovenija -1357 -7.1%

Hrvatska -2625 -7.2%

Albanija -2523 -9.3%

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5020
2020-07-05


Back to top Go down

SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU Empty Re: SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU

Post by debotoijusto 9/7/2023, 09:31

ja to ovako vidim ako vijest istinita poznavajuci rezim prvorodjenog...





broj živorođenih je veći za 520, u odnosu na godinu pre.
Rast broja prvorođenih može se objasniti finansijskih merama populacione politike.

dakle rezim pumpa novac u glasace a ovi se nadaju da tako bude stalno , svi zadovoljni osim brojke od 500+ na 6.5m. stanovnika sto mi govori da i romi dosli pameti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU Empty Re: SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU

Post by Ringo10 9/7/2023, 09:38

Ma bili bi Hrvati odlicni jebaci ali nemaju vremena. Imaju precega posla...moraju branit dignitet Domovinskog Rata, pa onda beskrajna kuknjava radi ustasa I Blajburga, pa komemoriranje oko svih onih jama gdje su partizani strmoglavili ustaske andjele cvijet hrvatstva, pa moraju ratovati sa fantomskom UDBom I KOSom, pa sa Jugoslavenima, orjunasima I komunistima koji ruju protiv nase neovisne, pa se moraju sekirati oko Alojzija I kanonizacije, pa sve one koncelebrirane Svete Mise, pa dokazivat da nismo Balkan, pa se boriti ZA cistotu Hrvatskog nam jezika I dokazat da je potpuno razlicit od Srpskog, pa onda tu i tamo koncert MPTa I Skore...a gdje je Jos vjecni rat protiv Srba I srpske azdaje 
I onda pored svih tih gorucih obveza Jos treba da se bave seksualnim zadovoljavanjem Hrvatica...
Ma hajde molim te pored svih domoljubnih obveza...imaju Hrvatice Srbe I Bosance a uskoro ce bit Arapa, Crnaca, Pakistanaca, Nepalaca...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU Empty Re: SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU

Post by vili40 9/7/2023, 10:29

U regionu ipak najbolje jebu albanci,desetljecima jebu i ne vade.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


immortal likes this post

Back to top Go down

SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU Empty Re: SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU

Post by pizzon 9/7/2023, 12:28

podatak koji zamagljuje, mozda!
koji deo srbije dobija najvise dece.
ako su tu prednost
doneli albanci sa juga i bosnjaci, to znaci da mi jos vise tonemo.
ne znam, samo me interesuje sustina.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


immortal likes this post

Back to top Go down

SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU Empty Re: SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU

Post by immortal 9/7/2023, 12:40

mentalitet ti ipak najviše nasjedaš na lažnu propagandu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU Empty Re: SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU

Post by Šandor Winnetou 9/7/2023, 12:46

Mentalna budaletina ne razlikuje kvalitet od kvantiteta, tako da je promašio cijeli stadion. Jebati više ili jebati bolje su posve dvije različite kategorije samo kako bi budaletina mogla to znati  No

_________________
SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU Empty Re: SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU

Post by marcellus 9/7/2023, 18:54

islužene kurave od 4 banke se udaju za srpske tajkune jer ih ovdašnji više neće oni jebu one od 20

i to znači da srbi dobro jebu


_________________
SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU Empty Re: SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU

Post by Eroo 9/7/2023, 19:02

Možda je mislio  na-jebu. Zatipkao se čovjek.
Eroo
Eroo

Posts : 74402
2016-07-22


Back to top Go down

SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU Empty Re: SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU

Post by mentalitet 9/7/2023, 21:06

Ringo10 wrote:Ma bili bi Hrvati odlicni jebaci ali nemaju vremena. Imaju precega posla...moraju branit dignitet Domovinskog Rata, pa onda beskrajna kuknjava radi ustasa I Blajburga, pa komemoriranje oko svih onih jama gdje su partizani strmoglavili ustaske andjele cvijet hrvatstva, pa moraju ratovati sa fantomskom UDBom I KOSom, pa sa Jugoslavenima, orjunasima I komunistima koji ruju protiv nase neovisne, pa se moraju sekirati oko Alojzija I kanonizacije, pa sve one koncelebrirane Svete Mise, pa dokazivat da nismo Balkan, pa se boriti ZA cistotu Hrvatskog nam jezika I dokazat da je potpuno razlicit od Srpskog, pa onda tu i tamo koncert MPTa I Skore...a gdje je Jos vjecni rat protiv Srba I srpske azdaje 
I onda pored svih tih gorucih obveza Jos treba da se bave seksualnim zadovoljavanjem Hrvatica...
Ma hajde molim te pored svih domoljubnih obveza...imaju Hrvatice Srbe I Bosance a uskoro ce bit Arapa, Crnaca, Pakistanaca, Nepalaca...

Pa sad,evo neki kazu da se to postize materijalnim poticajima.Hajde da je to istina,zashto to ne rade onda i hrvati.Ma mosh ih poticati chim ocesh ,ali njima je vaznije ono shto si opisao,mada ovi sa foruma su zakasnili na sve vlakove a vjerujem da im je ljepshe na forumu nego medju zenskim nogama.Jedna moja dobra frendica sa onog prijashnjeg foruma je znala dobro analizirati ljude pa je zenskima govorila ,idi sjedi na kurac ,manje cesh biti neurozna a nushkima,manje pijte pa ce vam se mozda i dignut.Mislim ono,dokle je doshlo da se ljudi chak i u obiteljima mrze,sve manje je ljubavi i poshtovanja jednih i drugih.Pa ovi mladi hodaju po ulici gledajuci u telefon a kraj njih prolaze zenska ljepota .Pa u moje vrijeme kada sam bio mladji ,kad je vidim i ako mi se dopadne ,slomit cu sebi obadvije noge dok je ne kresnem ,a i zenske su tada bile normalnije.Iz takvih veza se radjalo jako puno djece,a na ovom svijetu nema nishta jache i ljepshe od djece.Hrvatice su onda imale instinkt majke i skoro svima je bio jedini cilj djrca,ali danas zarazene zapadnom "kulturom" vaznije im je kakav auto voze i kakvog cucka secu,Dobijem danas sliku iz uze obitelji i vidim 40-godishnjakinju drzi cucka u naruchju mjesto djeteta.
Evo samo je dovoljno prochitati reakciju ovih par debila pa nema potrebe nishta objashnjavati.Jebo te navodno vole Hrvatsku ali ih boli kurac shto ce biti poslije njih.Pa davno sam napisao ,jebesh kucu iz koje djeca bjeze.Eto im prilika da budu bolji od srba,ali kurac .Hrvatska se dopunjavala i u onoj drzavi iz BiH ali su hrvati iz BiH skoro nestali glupom politikom Tudjmana koji im je dao drzavljanstvo i putovnice a oni zgibali van u inozemstvo jer u dnu dushe znaju kakva je takozvana hrvatska drzava.Lopovska ,koja ne brine o svojim rodjenim hrvatima pa kako ce o njima iz BiH.Imam jednog ovdje prijatelja iz bosanske Posavine.Ponekad se uz dobro vino ulovimo ovih tema,on ima 2 sina i 5 unuka.Pitam ga zashto djecu ne uche nash jezik.Kaze,pa nismo budale pa da im padne napamet da se vrate u onu vukojebinu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5020
2020-07-05


Back to top Go down

SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU Empty Re: SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU

Post by mentalitet 9/7/2023, 21:12

marcellus wrote:islužene kurave od 4 banke se udaju za srpske tajkune jer ih ovdašnji više neće oni jebu one od 20

i to znači da srbi dobro jebu


To shto vidish u medijima je za tebe dogadjaj a ono shto ne vidish to se i nije desilo iako ja imam stvarne informacije od mladjih hrvata i hrvatica.Narodnjaci su im ko vijagra.Dobro,i tvoje ce kad narastu ici kod susjeda jer su danashnji mladi hrvati za kurac pa zato pod utjecajem takozvanih hrvatskih medija ima sve vishe lezbacha i pedera.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5020
2020-07-05


Back to top Go down

SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU Empty Re: SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU

Post by mentalitet 9/7/2023, 21:16

vili40 wrote:U regionu ipak najbolje jebu albanci,desetljecima jebu i ne vade.




Otishlo to sve kao i hrvati na zapad da peru starcima guzice,Nego prije shto komentirash klikni na link ili pogledaj ovu tabelu pa onda neshto napishi.


Republika Srbija: Apsolutni rast u 2022 520 %+0.85

Federacija BiH -335 -2.0%

Zlovenija -1357 -7.1%

Hrvatska -2625 -7.2%

Albanija -2523 -9.3%

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5020
2020-07-05


Back to top Go down

SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU Empty Re: SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU

Post by mentalitet 9/7/2023, 21:21

immortal wrote:mentalitet ti ipak najviše nasjedaš na lažnu propagandu

Deder ti nama napishi kada si zadnji puta popljugala kurchinu a ne da tu filozofirash.Pazi ,vecina njih a pretpostavljam i ti posjecujete taj srpsko ustashki sajt ali kad donese neku vijest u korist Srbije onda je to propaganda ali shto donosi na svojim stranicama 90% prpagande u korist zapada ,e to je istina.Kao shto kaze jedna moja dobra frendica ,idi bona dobro se izjebi manje cesh biti frustrirana.Ako nema tu pravih mushkaraca onda put pod noge u Bosnu ili Srbiju.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5020
2020-07-05


Back to top Go down

SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU Empty Re: SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU

Post by Ringo10 10/7/2023, 03:38

mentalitet wrote:
marcellus wrote:islužene kurave od 4 banke se udaju za srpske tajkune jer ih ovdašnji više neće oni jebu one od 20

i to znači da srbi dobro jebu


To shto vidish u medijima je za tebe dogadjaj a ono shto ne vidish to se i nije desilo iako ja imam stvarne informacije od mladjih hrvata i hrvatica.Narodnjaci su im ko vijagra.Dobro,i tvoje ce kad narastu ici kod susjeda jer su danashnji mladi hrvati za kurac pa zato pod utjecajem takozvanih hrvatskih medija ima sve vishe lezbacha i pedera.
Kad sam bio mlađan te narodnjake među Hrvatima slabo je ko zarezivao i nisu bili mnogo popularni. Ali niko nije pravio probleme oko toga i niko nije dramio oko cajki. Ko voli nek izvoli

Ali kad je došla slavna hrvatska demokracija i neovisnost, onda je krenula propagandna ataka na naarodnjake a debili nisu shvaćali sindrom zabranjenog voća.  I onda je krenula reakcina na taj križarski anti-cajkaški pohod pa je hrvatska mladež pobudalila za cajkama. 

Ne kontaju kreteni ustašoidni šta je sindrom zabranjenog voća. A taj sindrom je čak srušio i jedan SSSR.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU Empty Re: SRBI IPAK NAJBOLJE JEBU U REGIONU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum