ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji

Go down

Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji Empty Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji

Post by vuksadinare 9/6/2018, 05:52

http://informer.rs/vesti/drustvo/384665/sokantno-srbima-i-rumuni-i-bugari-blizi-od-crnogoraca-ovo-su-rezultati-genetskog-istrazivanja-naroda-evrope-1528486770
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji Empty Re: Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji

Post by vuksadinare 9/6/2018, 05:54

Pa nekako mi pari da su crnogorci genetski blize ilirima...vise ono mediteranski tip naroda...ni izgledom prevec nisu slicni drugim ex yu narodima..isto ko i albanci...cak bi se tu mogla naci i poneka zajednicka veza... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji Empty Re: Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji

Post by epikur37 9/6/2018, 06:02

Vučinin zornjak...

Prvo srbima jebat mater pa pristavit kavu

:D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji Empty Re: Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji

Post by vuksadinare 9/6/2018, 06:13

epikur37 wrote:Vučinin zornjak...

Prvo srbima jebat mater pa pristavit kavu

:D
Ma ne...srbi su meni ok.. :) ..nikom se ne mogu tako nasmijat ko njemu...ali kad sam procitao ovo sjetio sam se tetrijeba automatski... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji Empty Re: Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji

Post by vuksadinare 9/6/2018, 06:15

...inace doista nemam ni's protiv srba..dok se zadrzavaju na komicnim stvarima... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji Empty Re: Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji

Post by jastreb 9/6/2018, 07:18

vuksadinare wrote:Pa nekako mi pari da su crnogorci genetski blize ilirima...vise ono mediteranski tip naroda...ni izgledom prevec nisu slicni drugim ex yu narodima..isto ko i albanci...cak bi se tu mogla naci i poneka zajednicka veza... :)
Crnogorci,Ličani,Vlaji,Kordunaši,Primorci,velik dio Bodula...vlaški element.

O tome sam već pisao.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji Empty Re: Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji

Post by Eroo 9/6/2018, 08:07

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Pa nekako mi pari da su crnogorci genetski blize ilirima...vise ono mediteranski tip naroda...ni izgledom prevec nisu slicni drugim ex yu narodima..isto ko i albanci...cak bi se tu mogla naci i poneka zajednicka veza... :)
Crnogorci,Ličani,Vlaji,Kordunaši,Primorci,velik dio Bodula...vlaški element.

O tome sam već pisao.

Eu7, temeljni europski haplotip...I1b*, stara oznaka.
U naš rod spadaju još sjeverni Njemci i baltski narodi.
Eroo
Eroo

Posts : 74402
2016-07-22


Back to top Go down

Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji Empty Re: Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji

Post by Guest 9/6/2018, 10:57

Generalno, Srbima su u genetskom smislu najbliži Hrvati, Bošnjaci i Rumuni, dok Makedonci imaju najsličniji DNK profil sa Bugarima. Kod Srba je vodeća genetska grupa I2a - dinarska, koja se izdvojila od ostatka pre 22.000 godina, verovatno na području današnjeg Podunavlja. Druga najbrojnija genetska grupa je istočnoevropska ili slovenska R1a, koja je došla u ove krajeve sa Slovenima iz zapadne Evrope i južne Poljske kroz Češku", navodi se u istraživanju.
http://informer.rs/vesti/drustvo/384665/sokantno-srbima-i-rumuni-i-bugari-blizi-od-crnogoraca-ovo-su-rezultati-genetskog-istrazivanja-naroda-evrope-1528486770


vucko, " brate " el to ovo !?
ovo je deo tog tvog teksta !?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji Empty Re: Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji

Post by Guest 9/6/2018, 11:12

Eroo wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Pa nekako mi pari da su crnogorci genetski blize ilirima...vise ono mediteranski tip naroda...ni izgledom prevec nisu slicni drugim ex yu narodima..isto ko i albanci...cak bi se tu mogla naci i poneka zajednicka veza... :)
Crnogorci,Ličani,Vlaji,Kordunaši,Primorci,velik dio Bodula...vlaški element.

O tome sam već pisao.

Eu7, temeljni europski haplotip...I1b*, stara oznaka.
U naš rod spadaju još sjeverni Njemci i baltski narodi.

ma vi ste, doneli odluku, da niste na balkanu i da ste 100% prusi :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji Empty Re: Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji

Post by Kavran 9/6/2018, 12:49

slavenizirani vlasi. istog podrijetla su manje-više bosanski srbi i srbi u hrvatskoj ... onih 4% koje nismo odradili kako bog zapovjeda.

_________________
Trči vrime, cvili maška,
traje jubav, pusta siromaška,
šaka suza, vrića smija, 
ča je život vengo fantazija.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji Empty Re: Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji

Post by Guest 9/6/2018, 14:45

Kavran wrote:slavenizirani vlasi. istog podrijetla su manje-više bosanski srbi i srbi u hrvatskoj ... onih 4% koje nismo odradili kako bog zapovjeda.

ajde ne kenjaj
garat da  40% zivih hrvata imaju veze sa srpstvom
to sto se neko popisuje kao hrvat ne znaci da  mu cale, deda, ili tetka nisu srbi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji Empty Re: Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji

Post by Noor 9/6/2018, 15:01

pizzon wrote:
Kavran wrote:slavenizirani vlasi. istog podrijetla su manje-više bosanski srbi i srbi u hrvatskoj ... onih 4% koje nismo odradili kako bog zapovjeda.

ajde ne kenjaj
garat da  40% zivih hrvata imaju veze sa srpstvom
to sto se neko popisuje kao hrvat ne znaci da  mu cale, deda, ili tetka nisu srbi
to sto se neciji cale, deda ili tetka popisuju kao srbi, ne znaci da nisu slavenizirani vlasi
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji Empty Re: Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji

Post by Guest 9/6/2018, 15:03

Noor wrote:
pizzon wrote:
Kavran wrote:slavenizirani vlasi. istog podrijetla su manje-više bosanski srbi i srbi u hrvatskoj ... onih 4% koje nismo odradili kako bog zapovjeda.

ajde ne kenjaj
garat da  40% zivih hrvata imaju veze sa srpstvom
to sto se neko popisuje kao hrvat ne znaci da  mu cale, deda, ili tetka nisu srbi
to sto se neciji cale, deda ili tetka popisuju kao srbi, ne znaci da nisu slavenizirani vlasi

ne znaci nista,
ali mi ne izmisljamo bajke o nama
lepo pise,
jedan deo nas je dosao kao srbi, 
izmixao se sa zatecenim narodom,
vecina je prihvatila da budemo srbi i kraj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji Empty Re: Tetrijebe zao mi je ipak Crnogorci nisu Srbi prije Rumunji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum