ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 3 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by n_razbojnik 27/1/2016, 17:10

Ero wrote:
n_razbojnik wrote:Ercega za ministra, skratimo priču
Nemoj to pobogu, proglasit će ga ustašom već zbog prezimena. :D
jbg, najispravniji je tamo za poziciju, i jedini koji bi svima odgovarao

n_razbojnik

Posts : 11432
2014-04-15


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 3 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by Guest 27/1/2016, 18:11

n_razbojnik wrote:
Ero wrote:
n_razbojnik wrote:Ercega za ministra, skratimo priču
Nemoj to pobogu, proglasit će ga ustašom već zbog prezimena. :D
jbg, najispravniji je tamo za poziciju, i jedini koji bi svima odgovarao
Umjesto nađovice za pomoćnicu staviti mirtovu a umjesto glavaševića pupovca
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 3 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by Guest 28/1/2016, 13:53

JE- BO-TO ; potpuno je providno što pokušavaš - na to imaš potpuno pravo; sve one koji su nepošteni treba eliminirati s bilo koje političke i društveno odgovorne instance - uz moj mali DODATAK ;

NE - DRAG MATIĆ je godinama s 80 % opaljenosti bio "SAVJETNIK " - zar ne bi trebalo biti makar i ČUDNO kako netko tko je 80% neuračunljiv - to jest LUD i BLESA ima mjesto savjetnika tada trenutnih POLITIČKIH OLIGARHA - s mjenjanjem političke klime njega "IZNENADA " PROŽIMA proviđenje i " PRAVEDNOST " te se on JAVNO ODRIČE svojih 80% psihičkog invaliditeta da bi mogao uzeti mjesto ministra BRANITELJA - JESI LI TI OSOBNO i tvoji ISTOMIŠLJENICI tada organizirao neki PROSVJED protiv ovakvog PRODAVANJA MUDA POD BUBREGE - dok danas ovdje " SUPTILNO " podbadaš i bacaš KRIMEN na mnogo benigniji slučaj nego što je prije s MATIĆEM BIO - koji uostalom nikada nije bio dragovoljac i kojeg su s pištoljem na čelu istjerali na položaj koji je on u dva navrata samovoljno napuštao - odnosno DEZERTIRAO ?? NITKO - ama baš NITKO nije ORGANIZIRAO ovakve organizirane prosvjede - no , danas upravo oni koji su sve nijemo i s osobnim slaganjem takva djela promatrali smatraju da imaju neku MORALNU VERTIKALU da prosvjeduju - ČAK dok se još i ne znaju u potpunosti ISTINITOSTI različitih OPTUŽBI - bez ikakovih činjeničnih uporišta od prvoga dana iz svih mogućih medijskih i inih oruđa tuče po netkome koji možda ide sličnim stazama ( možda ) kao bivši ( no ovaj nije " NAŠ " ) ministar branitelja koji je eto uz politički blagoslov njegove PARTIJE " ČASNO " obavio svoje službovanje - iako svi oni dobro znaju na kojem NIVOU ČASTI je to ustvari sve bilo!!

PLJUC !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 3 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by v_vlado 28/1/2016, 18:19

[quote="debotoijusto"]HSP AS najavio je na svojim stranicama da će kazneno prijaviti Milanovića, no pritom su pogriješili u navođenju stavka Kaznenoga zakona. HSP AS namjeravao je Milanovića prijaviti zbog zločina iz mržnje, no pritom se zabunom pozvao na članak 87., stavak 20. Kaznenog zakona, koji govori o računalnim programima:
"Računalni program je skup računalnih podataka koji su u stanju prouzročiti da računalni sustav izvrši određenu funkciju", tako stoji u navedenom stavku.
Priopćenje HSP AS-a u nastavku prenosimo u cijelosti.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hsp-as-odlucio-kazneno-prijaviti-milanovica-pa-se-krivo-pozvao-na-zakon/871073.aspx



[/quote
Morti su se tuduma nalili...on oče tak tuča,da zgubiš pojam desi i kosi....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 3 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by Guest 29/1/2016, 13:34

redder4 wrote:JE- BO-TO ; potpuno je providno što pokušavaš - na to imaš potpuno pravo; sve one koji su nepošteni treba eliminirati  s bilo koje političke i društveno odgovorne instance - uz moj mali DODATAK ;

NE - DRAG MATIĆ je godinama s 80 %  opaljenosti bio "SAVJETNIK " - zar ne bi trebalo biti makar i ČUDNO kako netko tko je 80%  neuračunljiv  - to jest LUD i BLESA  ima mjesto savjetnika tada trenutnih POLITIČKIH OLIGARHA - s mjenjanjem političke klime  njega "IZNENADA " PROŽIMA  proviđenje i " PRAVEDNOST "  te se on JAVNO ODRIČE svojih 80% psihičkog invaliditeta da bi mogao uzeti mjesto ministra BRANITELJA  - JESI LI TI OSOBNO i tvoji ISTOMIŠLJENICI tada organizirao neki PROSVJED protiv ovakvog  PRODAVANJA MUDA POD BUBREGE  - dok danas ovdje " SUPTILNO "  podbadaš i bacaš KRIMEN na mnogo benigniji slučaj nego što je prije s  MATIĆEM BIO - koji uostalom nikada nije bio dragovoljac i kojeg su s pištoljem na čelu istjerali na položaj koji je on  u dva navrata samovoljno napuštao  - odnosno DEZERTIRAO  ?? NITKO - ama baš NITKO nije ORGANIZIRAO ovakve organizirane prosvjede  - no , danas upravo oni koji su sve nijemo i s osobnim slaganjem takva djela promatrali smatraju da imaju neku MORALNU VERTIKALU da prosvjeduju  - ČAK  dok se još i ne znaju  u potpunosti ISTINITOSTI različitih OPTUŽBI  - bez ikakovih činjeničnih uporišta od prvoga dana iz svih mogućih medijskih i inih oruđa tuče po netkome koji možda ide sličnim stazama ( možda ) kao bivši ( no ovaj nije " NAŠ " ) ministar branitelja koji je eto uz politički blagoslov njegove PARTIJE " ČASNO " obavio svoje službovanje  - iako svi oni dobro znaju na kojem NIVOU ČASTI je to ustvari sve bilo!!

PLJUC !!

JE-BO-TO ;

JOŠ  uvijek očekujem tvoje očitovanje  kao PRAVEDNIKA i DUŠEBRIŽNIKA svih nas ovdje na forumu _ možda čak i ŠIRE - JBGA:; ne znam koliko te plaćaju ??


Budi siguran da ću ti ovaj POST redovito poturati pod nos kada god budeš pokušao prosipati svoje fekalije !!

SMRADE !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 3 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by Regoč 29/1/2016, 13:43

Matić je jedina osoba koja se izliečila od PTSP-a. A neće ostalima reći kako. Baš je gad.

_________________
matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 3 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by Ero 29/1/2016, 13:50

Regoč wrote:Matić je jedina osoba koja se izliečila od PTSP-a. A neće ostalima reći kako. Baš je gad.
Možda je u vladi bio na grupnoj terapiji, a za to nije potrebna nikakva sposobnost za rad.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 3 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by darth_vader 29/1/2016, 13:50

Soda bikarbona...liječi sve...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 3 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum