ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by Guest 27/1/2016, 16:27

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:ALo Vučino, nije Matić to priznao nego Crno jaje
Znam..ali govorim da je i matic bio bolestan pa postao ministar..pa sto ne bi i ovaj
ma dobro , 857 dana intezivnih promisljanja najvecih umova desnice satorske
injedrilo bi cistocu djevice marije i duh ivane orleanske
a dobili smo matica samo sto ovaj jos 
vara krade i mlati ljude

i sad ti kazes "sto ne bi i ovaj"
@vucko nemoj me jebat :D
Ne brini, neće. Ne stiže, jer njega jebu lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by debotoijusto 27/1/2016, 16:29

n_razbojnik wrote:Ercega za ministra, skratimo priču
nemere
reka je da je bija a nije
djuro brodarac bi moga ali je umra
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by vuksadinare 27/1/2016, 16:30

...mene za ministra.. sve zivo soram...a necu dat lipe za mirkovicev festival u motovunu..serbedzijin na brijunima....a popu pirfiriju cu naredit da pjeva pred bozanicem..'spustila se gusta magla'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by mutava baštarda 27/1/2016, 16:33

Eva wrote:ALo Vučino, nije Matić to priznao nego Crno jaje
Crno jaje iz Jajca šprica sa izjavama... "najbolja namjera za sebe" ono Alan Ford
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by debotoijusto 27/1/2016, 16:38

NA STRAĆARI na adresi Gradne 85G u Samoboru, na kojoj je prijavljen ministar branitelja Mijo Crnoja, osvanula je uvredljiva poruka.

Naime, nepoznat netko crnim je sprejom na dva mjesta napisao "Izdajnik", čime je, pretpostavlja se, želio aludirati na ideju ministra Crnoje da se izda registar izdajnika interesa Republike Hrvatske, a što je posljednjih dana izazvalo veliku buru u javnosti.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by vuksadinare 27/1/2016, 16:39

.....nekako mi se cini da je crnoja..zrtveno janje karamarka...da se mediji na nekom izive..a onda na mjesto ministra crnoje karamarko ubaci igraca-tiho voda brege dere i napraviti registar izdajnika iza kulisa...crnoja je bio karamarkov kunic za probni balon da vidi kako mediji disua na moguci registar izdajnika
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by debotoijusto 27/1/2016, 16:40

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Barakacrnoja1

ovo je neki desnicar zeljan kalifa umjesto kalifa podmetnuo 
pravi ljevicar bi koristio sablon krasopisni ako vec nema "ruku"
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by abraham 27/1/2016, 16:42

Nasilje??? Kako kome.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by debotoijusto 27/1/2016, 16:43

vuksadinare wrote:.....nekako mi se cini da je crnoja..zrtveno janje karamarka...da se mediji na nekom izive..a onda na mjesto ministra crnoje karamarko ubaci igraca-tiho voda brege dere i napraviti registar izdajnika iza kulisa...crnoja je bio karamarkov kunic za probni balon da vidi kako mediji disua na moguci registar izdajnika
ova tvoja teorija mi govori da si romantik i optimist u dusi
sto svakako podrzavam/volim
moguce i teorija "vise vode u vino" 
no mislim da ne pijes ako se dobro spominjem
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by debotoijusto 27/1/2016, 16:50

POVRATAK Hrvatske u mračno doba fašizma s dolaskom nove vlasti nije promaknuo stranim agencijama, koje prenose kako su neke stvari koje pokušavaju progurati pojedini ministri slični praksama iz srednjeg vijeka.
Njemačka agencija DPA te austrijska agencija APA oštro su komentirale novu hrvatsku vladu. Izašao je i tekst pod naslovom "Umjetnici u borbi protiv marša u prošlost". U tekstu navode kako nova Vlada želi povratak '90-ih godina te kako zagovara kršćanske obitelji, domoljublje te Katoličku crkva kao nove vrijednosti.

Kontroverznog ministra kulture Zlatana Hasanbegovića opisali su kao povjesničara koji od javne televizije zahtijeva da prikazuje više domoljubnih filmova i filmova o ratu te čovjeka koji predlaže da se o Domovinskom ratu u školama uči samo u pozitivnom tonu. Pišu i Miji Crnoji, novom ministru branitelja, koji je "podignuo prašinu" najavom objave registra izdajnika hrvatskih nacionalnih interesa.

"Slično kao u srednjem vijeku u njemu bi se trebali naći oni koji se u ratu protiv Srba nisu pokazali dovoljno vjernima domovini", navele su agencije te naglasile kako je isto blagoslovio Tomislav Karamarko.


Spomenuli su i intendanta kazališta u Rijeci Olivera Frljića, koji je tražio da se prvo upiše u registar izdajnika. Navode i stranicu registar-izdajnika-org., koja je pokrenuta u nedjelju i u koju se upisalo najmanje sedam tisuća ljudi.

Na kraju teksta naveli su kako će civilne udruge uskoro možda i imati što slaviti, budući da je zatražena smjena ministra Mije Crnoje.




debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by vuksadinare 27/1/2016, 16:55

...hvala bogu po njemcima i ostalima da se vracamo u mracno doba..bar nam arapi nece silovati po ulicama zene
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by abraham 27/1/2016, 16:56

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 25-660x330

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by abraham 27/1/2016, 16:56

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 9k=

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by vuksadinare 27/1/2016, 16:57

....zato ja obozavam diktaturu...u njoj se zna red...ako zelis nered metak u celendru bez suvisnih pitanja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by abraham 27/1/2016, 16:58

E Kada se sjetim nekih sretnijih vremena. Nalupas babca, kojeg ni ne poznas, slomis joj ruku, razbijes nos i nikome nista. Zato sta si nas. Eto i ta vremena prodjose. Sada dosli njihovi. Fasisti valjda, vrag bi ga znao. Nije dobro. Ne, ne.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by debotoijusto 27/1/2016, 17:00

HSP AS najavio je na svojim stranicama da će kazneno prijaviti Milanovića, no pritom su pogriješili u navođenju stavka Kaznenoga zakona. HSP AS namjeravao je Milanovića prijaviti zbog zločina iz mržnje, no pritom se zabunom pozvao na članak 87., stavak 20. Kaznenog zakona, koji govori o računalnim programima:
"Računalni program je skup računalnih podataka koji su u stanju prouzročiti da računalni sustav izvrši određenu funkciju", tako stoji u navedenom stavku.
Priopćenje HSP AS-a u nastavku prenosimo u cijelosti.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hsp-as-odlucio-kazneno-prijaviti-milanovica-pa-se-krivo-pozvao-na-zakon/871073.aspx



debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by abraham 27/1/2016, 17:02

Sanja Sarnavka iz Udruge B.a.B.e. sprda se s krvavim licem Ružice Ćavar
Rujan 21, 2014 Naslovna, Vijesti 10 Komentari

Share Button

Pin ItPrint
inShare
2
ZAMISLITE situaciju da se na Cvjetnom trgu u Zagrebu tijekom prosvjeda „Raskinimo ugovore s Vatikanom“ neki siledžija divljački zaletio na jednu od govornica, recimo Natašu Ivanković iz Udruge Glas razuma-pokret za sekularnu Hrvatsku, raskrvario joj lice i slomio ruku. I da se nakon dva sta saznalo je siledžija rigidni desničar, član HDZ-a, bogomoljac kome država godišnje daje desetine tisuća kuna za njegovo slobodno vrijeme.

Istu večer na Cvjetni bi došao premijer Zoran Milanović, ministar policije Ranko Ostojić i vanjskih poslova Vesna Pusić. Došao bi i bivši predsjednik Stipe Mesić s Tomislavom Jakićem i Jadrankom Kosor. Došao bi i dr. Milorad Pupovac s Vesnom Teršelić i Zoranom Pusićem.

Ukazala bi se bi se i Sanja Sarnavka i Udruga B.a.B.e, HTV bi poslao sve dežurne novinare da prikupljaju izjave, a središnji TV Dnevnik trajao bi 20-ak minuta duže. Iz Rima bi se javljao Silvije Tomašević, iz Washingtona Branka Slavica, a gost u zadarskom studiju bio bi Ivica Maštruko. Ne sumnjamo da bi prvih 20 minuta, poglavito ako je urednik Stipe Alfier, bilo posvećeno divljaštvu na Cvjetnom trgu. Prije vijesti o poplavama, sudbini rafinerije u Sisku i krizi u Ukrajini.

Ovako, vijest o divljaštvu na Cvjetnom trgu emitirana je u 20. minuti HRT-ova Dnevnika, a teške ozljede gospođe Ružice Ćavar tek su usputno spomenute.

S portala Udarno.com kontaktirali su Sanju Sarnavku iz Udruge B.aB.e. želeći njeno očitovanje o divljaštvu na Cvjetnom trgu, pitati hoće li štiti prava gospođe Ćavar, kao što je nedavno stala u obranu Kolinde Grabar Kitarović nakon što je predsjednik Ivo Josipović za predsjedničku kandidatkinju HDZ-a rekao „Kolindu cijenim i poštujem, ali osim fotografije trebamo i ton“. Udruga B.a.B.e. i neki drugi zagovornici ravnopravnosti spolova spočitnuli su predsjedniku Josipoviću seksizam smatrajući njegove izjave uvredljivim.

Sanja Sarnavka novinarima je kazala da se neće očitovati niti stati u zaštitu gospođe Ružice Ćavar:“Nije ona nemoćna bakica, nego vrlo agilna žena koja neumorno radi. Ona je sve samo ne nemoćna starica“, kaža Sanja Sarnavka.

Ne pada mi na um bolja rečenica osim citata Gaja Julija Cezara nakon što su ga urotnici, među kojima je bio i Marko Junije Brut, osoba od njegova najvećeg povjerenja, počeli probadati noževima: Zar i ti, sine, Brute.

Nitko, ama baš nitko, se nije očitovao o divljaštvu i pružio moralnu potporu gospođi Ružici Ćavar. Press konferencije sazivala je i kad bi, doslovno, netko prdnuo. Naime, presicu je sazvala nakon što joj je neki idiot poštom poslao dokument njene udruge kojim je obrisao dupe. Ne bih želio vjerovati da je razlog u činjenici da je divljak iz homo udruge napao staricu iz katoličkog pokreta.

Očekivali smo barem reakciju gospođe Sanje Saranavke. A ona kao da se sprda s krvavim licem Ružice Ćavar.

Sanja, Sanja, ova sramota nije ti trebala.

Marko Marković,





Boze, kada ce se vratiti ta vremena. Kako je doslo , mozda ce ovi , njihovi, poceti mlatiti nase??? gluho i coravo bilo.... bolje je drecati unaprijed. Pripremiti se. tko zna sto noc nosi.muhahahahahaha

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by vuksadinare 27/1/2016, 17:02

Greske se dogadjaju....ali zokiju ide prijava..pa sud..pa bajbuk
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by abraham 27/1/2016, 17:03

Sanja Sarnavka novinarima je kazala da se neće očitovati niti stati u zaštitu gospođe Ružice Ćavar:“Nije ona nemoćna bakica, nego vrlo agilna žena koja neumorno radi. Ona je sve samo ne nemoćna starica“, kaža Sanja Sarnavka.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by Ero 27/1/2016, 17:07

n_razbojnik wrote:Ercega za ministra, skratimo priču
Nemoj to pobogu, proglasit će ga ustašom već zbog prezimena. :D
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by n_razbojnik 27/1/2016, 17:10

Ero wrote:
n_razbojnik wrote:Ercega za ministra, skratimo priču
Nemoj to pobogu, proglasit će ga ustašom već zbog prezimena. :D
jbg, najispravniji je tamo za poziciju, i jedini koji bi svima odgovarao
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu - Page 2 Empty Re: matic priznao: Bio sam invalid neposoban za rad, sve do ulaska u Vladu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum