ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orban odgovorio Amerikancima: Dobro, onda neću kupit vaš HIMARS

Go down

Orban odgovorio Amerikancima: Dobro, onda neću kupit vaš HIMARS Empty Orban odgovorio Amerikancima: Dobro, onda neću kupit vaš HIMARS

Post by RayMabus Thu 15 Jun - 22:01

Pošteno. Ovi mu nešto srali i uvjetovali da mu neće prodat HIMARS a on reka Nema problema, neću ni ga kupit sad i da mi ga oćete prodat.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/orban-usao-u-otvoreni-rat-i-s-amerikancima-washington-nema-sanse-da-to-dobijete-orban-onda-cemo-ovako-15346157

Poprilično jednostavna retorika: Neš prodat jer oćeš nešto svoje uvjetovat ovo ono. Ma nema zime. Kupit će se nešto slično tome u nekog drugog.

AJ ZDRAVOOOO
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Orban odgovorio Amerikancima: Dobro, onda neću kupit vaš HIMARS Empty Re: Orban odgovorio Amerikancima: Dobro, onda neću kupit vaš HIMARS

Post by mentalitet Thu 15 Jun - 22:12

RayMabus wrote:Pošteno. Ovi mu nešto srali i uvjetovali da mu neće prodat HIMARS a on reka Nema problema, neću ni ga kupit sad i da mi ga oćete prodat.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/orban-usao-u-otvoreni-rat-i-s-amerikancima-washington-nema-sanse-da-to-dobijete-orban-onda-cemo-ovako-15346157

Poprilično jednostavna retorika: Neš prodat jer oćeš nešto svoje uvjetovat ovo ono. Ma nema zime. Kupit će se nešto slično tome u nekog drugog.

AJ ZDRAVOOOO

Jebi ga americhki vojni kompleks se sam samoubio jer se kockao u Ukrajini sa ruskim oruzjem.A fino im je Putko rekao da ce ih krckati ko orashcice.No ,to je dobra vijest jer ta skupina ljudi u Americi je davno prepoznata chak i od jednog bivsheg americhkog predsjednika koji je tu skupinu opisao kao jednu od naj opasnijih za americhku demokraciju a onda samim tim i za cijeli svijet.Uskoroo ce njihov vojni kompleks pasti na trece mjesto jer su se pokazali kao kurac od ovce.Neki dan sam chuo jednog ruskog duznosnika koji je rekao da samo ruski protuzrachni sistemi mogu skidati supersonichne rakete shto je i logichno jer su i to rusi razvili prvi.Pa jebo te da rusi imaju toliki vojni budzet davno bi bili bolji u svemu od cijelog zapada koji je postao nesposoban jer vishe istochno europska pamet ne dolazi u USA nego ostaje kuci.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Orban odgovorio Amerikancima: Dobro, onda neću kupit vaš HIMARS Empty Re: Orban odgovorio Amerikancima: Dobro, onda neću kupit vaš HIMARS

Post by RayMabus Thu 15 Jun - 22:14

Japan prikjučer il prije dva dana il tako nešto, prvi put nakon drugog svjetskog rata odobrio izvoz oružja i municije drugim država. Turska digla pod Erdoganom svoju vojnu industriju. EU je isto diže a još ako si članica EU dobiješ neki popust jer je Njemačkoj, Francuskoj, Italiji i drugima u interesu prodat svoje. Indija isto gleda da digne svoju vojnu industriju itd.

Neš ti prodat ?

Pa nema problema. Neću ti kupit sad i da mi dođeš prodavat.

Tako tako tako s njima triba. Odma šaka u glavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Orban odgovorio Amerikancima: Dobro, onda neću kupit vaš HIMARS Empty Re: Orban odgovorio Amerikancima: Dobro, onda neću kupit vaš HIMARS

Post by crvenkasti Thu 15 Jun - 22:19

Ovo je novi način reklame i marketinga. Prodaj što manje.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28776
2014-04-17


Back to top Go down

Orban odgovorio Amerikancima: Dobro, onda neću kupit vaš HIMARS Empty Re: Orban odgovorio Amerikancima: Dobro, onda neću kupit vaš HIMARS

Post by RayMabus Thu 15 Jun - 22:19

Tako su nama počeli srat oko onih F-16 šta smo ih mislili uzet u Izraelaca i sve već bilo dogovoreno i onda se javila ta firma iz Amerike i da to njima ne paše i ovo i ono i onda ništa.

I sad su oni računali da ćemo mi ko i Slovaci, Poljaci i Bugari kupit njihove nove F-16 i već trljaju ruke a mi fino kupili Rafale kod Francuza s popustom preko eu obrambenih fondova.

AJ BOG. ZDDDRRRAAAVVVVOOOOOOOO
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Orban odgovorio Amerikancima: Dobro, onda neću kupit vaš HIMARS Empty Re: Orban odgovorio Amerikancima: Dobro, onda neću kupit vaš HIMARS

Post by mentalitet Thu 15 Jun - 22:24

crvenkasti wrote:Ovo je novi način reklame i marketinga. Prodaj što manje.

Pa i to je uredu i logichno jer nema vishe ruskih ruda za dzabe pa onda se ugledali na ruse koji su smanjili proizvodnju nafte pa podigli cijene i manje proizvode a vishe zaradjuju.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Orban odgovorio Amerikancima: Dobro, onda neću kupit vaš HIMARS Empty Re: Orban odgovorio Amerikancima: Dobro, onda neću kupit vaš HIMARS

Post by red wolf Thu 15 Jun - 23:34

Žao mi je mađarskog naroda, ali Mađarska će u budućnosti biti izbačena iz EU. No, bit će u nekakvom savezu sa Srbijom i još nekim državama na rubu EU. No, to je njihov izbor.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Orban odgovorio Amerikancima: Dobro, onda neću kupit vaš HIMARS Empty Re: Orban odgovorio Amerikancima: Dobro, onda neću kupit vaš HIMARS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum