ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by Serbinho-3 12/6/2023, 20:36

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 10d4d010



Komadi govedine, 9.90 eura kg.

Serbinho-3

Posts : 26474
2014-08-25


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by Serbinho-3 12/6/2023, 20:39

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 B85a7510



17.90 kg
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26474
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by Serbinho-3 12/6/2023, 20:42

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 D39c5210


Roast beef 23.40 kg.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26474
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by Serbinho-3 12/6/2023, 20:44

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 86976010


Snicla butina 22.40 kg.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26474
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by mentalitet 12/6/2023, 20:46

Serbinho-3 wrote:Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 10d4d010



Komadi govedine, 9.90 eura kg.



Pa to ti ne bi uzeo taman da mi daju dzabe.Mozesh misliti koliko to stoji odledjeno?Ja kupujem ovdje kod jednog Hrvata iz BiH,ima svoju mesnicu i kupuje goveda ovdje lokalno sa pashnjaka te ih kolje i prodaje meso.Uglavnom kupujem samo kada je neka roshtiljada,stekove.Chim ti je promo ili kako 'rvati kazu akcija (koja smijeshna rijech za snizenje cijene,umro sam od smijeha kada sam je prvi puta prochitao u jednom ducanu u Zagrebu).Piam frenda shta ovo znachi?Pa veli ti znash engleski pa si prevedi.O jebem ti sunce zareno chuj ,akcija:::))A vidim da to sada koriste i u Srbiji.Pa koja je pizda materina tim balkanjerosima?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by Serbinho-3 12/6/2023, 20:46

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 864b8810


21.90 kg.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26474
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by mentalitet 12/6/2023, 21:20

Inache se ovdje snabdijevam od kruha pa do vina i sireva,prshuta itd..Prosheci malo stranicom pa cesh vidjeti shta sve ima .Bio sam jutros tamo po kruh,uglavnom jedem Cebadu ali mi je danas palo na pamet zashto skoro nikada ne vidim tu nekog crnca.Chudno ,ali istinito,uglavnom tu dolaze europljani.




MAZZARO’S
ITALIAN MARKET

https://mazzarosmarket.com/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by marcellus 12/6/2023, 22:12

Serbinho-3 wrote:Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 10d4d010



Komadi govedine, 9.90 eura kg.

Tolko su i u Zagrebu. But je oko 12 - 13 eura. Plećka euro jeftinija.

_________________
Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by marcellus 12/6/2023, 22:15

Steakovi su skupi, jebiga. Uvijek su bili.

Problem nije govedina, uvijek je imala cijenu.

Problem je što piletina koja je uvijek bila jeftilen košta preko 10 eura za filete od prsa. Začudo puretina je upola jeftinija. Valjda jer je uvozimo. Prasetina je isto otišla dosta gore.

_________________
Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by Serbinho-3 13/6/2023, 01:25

Pileci file ili prsa, uvek bilo skupo.
Jedino na tome day zarade, ostalo Jad&BedaZ
Ovde furaju dosta Nuggets i te pohovane neke
zezalice od piletine, dok to po USA nisam primetio.
Po Cikagu u Jewel Osco, uglavnom Chicken quarters ili 
karabatci, zatim wings ili krila i legs za batake.
To sloze u nesto ko stiropor po duzini.
Najvise u toj prici me zanimalo da pomirisem, jer sam
znao da uglavnom smrdi.
Ovde ostane neki dan pre isteka roka ili pozeljno do tog 
datuma, ali nikad da osetis nista, sveze.
Tamo sve kao OK, a ja mirisem ono.
Uzeo neki put, ako odmah ne spremis, usmrdi se.
Zato meni to simbol u USA za smrad a Jewell Osco je
bolji lanac, posle Dominick’s, koji samaraju po usima.
Italija je druga prica i hrana je dobra, plus nema to kao
u USA, quarters, kurac palac.
Ovo Mentalitet, to su mesnice.
Ovde to stranci Halal drze, ali ne idem.
To po USA poneki slucaj i naravno kosta.
Hoces kvalitet, plati.
Ovo kao vidim 3.99 eura kg piletina ta pohovana.
To po USA slabije, barem nije bilo.

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 B3856c10
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26474
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 3 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum