ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by marcellus Sun 11 Jun - 11:26

veleprodajne cijene su smeh

In 2023, the approximate wholesale price range for United Kingdom (UK) beef is between US$ 2.1 and US$ 5.6 per kilogram or between US$ 0.95 and US$ 2.54 per pound(lb).


marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by marcellus Sun 11 Jun - 17:44

lidl engleska, ovotjedni letak

https://flyers365-uk.com/lidl/lidl-weekly-offers-380036/2/

Je, sirloin steak je skup, ali u Hrvatskoj je još skuplji, 26,5 eura u konzumu kila... jebiga biftek ima cijenu i takvi komadi. Isto tako i sve ostalo, cijene ko u hr


_________________
Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by Serbinho-3 Sun 11 Jun - 18:15

marcellus wrote:Dakle ne samo jeftinije nego u Hr nego jeftinije nego u Srbiji

Prosječna plaća u Londonu je 4000 funti pa računaj, za mjesečnu plaću moš kupit tonu govedine neke srednje kvalitete jebote

U srbiji za prosječnu plaću moš kupit tonu govana


Kako si izracunao tonu govedine ili 1000 kg za 4000 eura? Kilogram 4 eura, ovde je govedina oko 30 eura kilogram. Crvenkasti bi bolje izracunao.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26476
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by marcellus Sun 11 Jun - 18:24

Serbinho-3 wrote:
marcellus wrote:Dakle ne samo jeftinije nego u Hr nego jeftinije nego u Srbiji

Prosječna plaća u Londonu je 4000 funti pa računaj, za mjesečnu plaću moš kupit tonu govedine neke srednje kvalitete jebote

U srbiji za prosječnu plaću moš kupit tonu govana


Kako si izracunao tonu govedine ili 1000 kg za 4000 eura? Kilogram 4 eura, ovde je govedina oko 30 eura kilogram. Crvenkasti bi bolje izracunao.

gdje je govedina 30 eura kilogram jebem te glupog

pa znam kakve su cijene u GB a imaš gore i lidlov letak pa gledaj...

je, da biftek je skup.

_________________
Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by marcellus Sun 11 Jun - 18:26

https://www.lidl.co.uk/p/birchwood-beef/birchwood-british-beef-mince/p24370

Birchwood British Beef Mince
500g

£ 1.79
each, £3.58/kg

_________________
Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by Serbinho-3 Sun 11 Jun - 18:37

marcellus wrote:
Serbinho-3 wrote:
marcellus wrote:Dakle ne samo jeftinije nego u Hr nego jeftinije nego u Srbiji

Prosječna plaća u Londonu je 4000 funti pa računaj, za mjesečnu plaću moš kupit tonu govedine neke srednje kvalitete jebote

U srbiji za prosječnu plaću moš kupit tonu govana


Kako si izracunao tonu govedine ili 1000 kg za 4000 eura? Kilogram 4 eura, ovde je govedina oko 30 eura kilogram. Crvenkasti bi bolje izracunao.

gdje je govedina 30 eura kilogram jebem te glupog

je, da biftek je skup.

Ovde gde sam ja, ide oko 30 eura kilogram, ostatak Italije ne znam. Slikacu, pa se vidi sta nude za te pare. Isto na tvom linku, ide biftek oko 30. Mleveno ide ispod 4 eura, ali unutra mozda i neko iz Srbije zavrsio. Cena na veliko, to je ziva vaga. Govedina jeste skupa, retko se konzumira. Ovde zilet varijanta Vitello Tonato. USA, tamo roast beef, bilo i po buffet davali, platis oko 10 $, bilo je. Ostave veliki komad mesa, ko hoce, isece. 


https://www.lidl.co.uk/p/birchwood-beef/birchwood-british-beef-fillet-steak/p24535
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26476
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by marcellus Sun 11 Jun - 18:38

Na mom linku sirloin steak ide za 17 funti, u Zagrebu je u konzumu 26,50 eura, znači cijene su niže u GB

_________________
Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by marcellus Sun 11 Jun - 18:40

4 eura je mljeveno, cijena na malo, britanska govedina. Stekovi su 7-8 funti kila. Ako hoćeš bifteke bifteci pretpostavljam koštaju i u Beogradu 25 eura kila.

_________________
Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by marcellus Sun 11 Jun - 18:40

junetina za gulaš je kako vidim oko 6 za kilu u GB

_________________
Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by marcellus Sun 11 Jun - 18:42

cijene u dućanu, ne na veliko. Dakle iste ko svugdje. I ako nečeg ima u GB ima mesa. Tamo je meso uvijek bilo povoljno jer ne uvoze nego uzgajaju i izvoze. I uzgajaju jako učinkovito

Export of British livestock products amounts to 582,490 tonnes a year, worth £1.35 billion.

https://ahdb.org.uk/exports/meat

Samo su plaće u GB jedno osam puta veće nego u Srbiji.


_________________
Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by marcellus Sun 11 Jun - 18:43

Drugim riječima Britanija godišnje izveze mesine za milijardu i pol funti.

Srbija meso uvozi.

https://www.021.rs/story/Info/Biznis-i-ekonomija/286329/Srbija-uvozi-30000-tona-mesa-godisnje-najvise-svinjskog.html

_________________
Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by marcellus Sun 11 Jun - 18:45

Inače Engleska je neto izvoznik gotovo svih vrsta hrane, tako da u tom pogledu Brexit nema veze s ničim - oni imaju dovoljno za sebe i još jednu državu te veličine. Manje više svega.

Hrvatska nema.

Srbija još manje.

_________________
Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by marcellus Sun 11 Jun - 18:56

Btw biftek na mom linku ide za 17 funti kila.

to je manje od 20 eura.

30 posto jeftinije nego u Hrvatskoj.


_________________
Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by Serbinho-3 Sun 11 Jun - 19:13

Krava ti dodje oko 500 eura u UK. Tamo po bivsoj Jugi, ne verujem da ima ispod 1000 eura krava. Pedro ovde prodaje kilogram svoje prsute za 185 eura kilogram. To mu otprilike dodje oko 2.5 kg prsute od Pedra za 1 kravu od Dzona. 
Jeftinija krava u startu, jeftiniji Sirloin Steak.


https://www.preloved.co.uk/classifieds/horses-livestock/cattle


Last edited by Serbinho-3 on Sun 11 Jun - 19:21; edited 1 time in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26476
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by Serbinho-3 Sun 11 Jun - 19:16

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 20230517


Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 20230518
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26476
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by mentalitet Sun 11 Jun - 19:32

vili40 wrote:pa dobro jeba mu bog mater jel netko može ovog luđaka i onog drugog mentalnog strpati u kakvu gajbu ili bilo što drugo da tud ne izbacuju svoje felkalije???Pa to ludo i izopačeno do kraja.

Tvoj mozak gmizavca ima funkciju samo kako se brze sakriti pod kamen da te netko ne mlatne po toj tvojoj otrovnoj i glupoj glavushitzi.Svi vi a posebno vas par gmoizavaca bez obzira na moj trud da budem jasan opisujuci u detalje neke chinjenice niste sposobni da shvatite o chemu to ja jer vashi primitivni mozgovi su tako programirani u vashem genetskom kodu.Dakle ,bio bi glup sam sebi da vam pokushavam iznova opisivati bilo shto shto vam nije jasno jer jedan mali mrav hodajuci po zemlji i ne zna da postoji sunce koje ga grije zato shto zbog anatomskre gradje ne moze da podigne glavu prema nebu.Tako i vi ,zbog nedostatka mozdanih vijuga ne mozete shvatiti shto ja tipkam i zbog toga me mrzite ne zato shto ja kritiziram glupe 'rvatice nego zato shto negdje podsvjesno mislite da sam od vas pametniji.E o vas jebe i ja sam vam nocna mora shto i nije loshe za vas jer jednom morate odrasti i pocheti shvacati ozbiljne ljude.Samo da dodam da se ne osjecam pametniji od vas ali je chinjenica da sam bolji chovjek od svih vas zajedno.Kuzish li mozda sada shto sam zelio reci?Ako ne kuzish onda pitaj krele,nije sramota neshto ne znati nego je sramota neshto tvrditi bez chinjenica ili kratkog opisa zashto si protiv nekoga ili nechega.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by mentalitet Sun 11 Jun - 19:36

marcellus wrote:junetina za gulaš je kako vidim oko 6 za kilu u GB

Junetinu za gulasjh ili teletinu uzimaju samo krezubi dok za gulas se inache koristi zrela govedina ako nisi znao krezubi 'rvaticu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by vili40 Mon 12 Jun - 5:26

mentalitet wrote:
vili40 wrote:pa dobro jeba mu bog mater jel netko može ovog luđaka i onog drugog mentalnog strpati u kakvu gajbu ili bilo što drugo da tud ne izbacuju svoje felkalije???Pa to ludo i izopačeno do kraja.

Tvoj mozak gmizavca ima funkciju samo kako se brze sakriti pod kamen da te netko ne mlatne po toj tvojoj otrovnoj i glupoj glavushitzi.Svi vi a posebno vas par gmoizavaca bez obzira na moj trud da budem jasan opisujuci u detalje neke chinjenice niste sposobni da shvatite o chemu to ja jer vashi primitivni mozgovi su tako programirani u vashem genetskom kodu.Dakle ,bio bi glup sam sebi da vam pokushavam iznova opisivati bilo shto shto vam nije jasno jer jedan mali mrav hodajuci po zemlji i ne zna da postoji sunce koje ga grije zato shto zbog anatomskre gradje ne moze da podigne glavu prema nebu.Tako i vi ,zbog nedostatka mozdanih vijuga ne mozete shvatiti shto ja tipkam i zbog toga me mrzite ne zato shto ja kritiziram glupe 'rvatice nego zato shto negdje podsvjesno mislite da sam od vas pametniji.E  o vas jebe i ja sam vam nocna mora shto i nije loshe za vas jer jednom morate odrasti i pocheti shvacati ozbiljne ljude.Samo da dodam da se ne osjecam pametniji od vas ali je chinjenica da sam bolji chovjek od svih vas zajedno.Kuzish li mozda sada shto sam zelio reci?Ako ne kuzish onda pitaj krele,nije sramota neshto ne znati nego je sramota neshto tvrditi bez chinjenica ili kratkog opisa zashto si protiv nekoga ili nechega.
ti si pametan strahota jedna.Noćne more imaš ti jer biti toliko isfrustriran,zadojen mržnjom a na sve to prepotentan baš ono "pravi" srbin.Lako je tebi srati iz tuđine koja te nahranila,radije pomozi svojima jer su pred provalijom,ostavi se hrvatskih problema kad imate svoje koje nećete riješiti nikad jedino ako se narod prvo riješi velikosrpskih kretena poput tebe.Odjebi u troskocima...
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by marcellus Mon 12 Jun - 6:34

mentalitet wrote:
marcellus wrote:junetina za gulaš je kako vidim oko 6 za kilu u GB

Junetinu za gulasjh ili teletinu uzimaju samo krezubi dok za gulas se inache koristi zrela govedina ako nisi znao krezubi 'rvaticu.

Je, dobro, butkoviću.

raspravljamo o cijenama mesa u GB koje su NIŽE nego u Hrvatskoj, ako je suditi po aktualnim cjenicima lidla za hr i gb

ne o tome od čega se radi gulaš

_________________
Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by mentalitet Mon 12 Jun - 17:16

vili40 wrote:
mentalitet wrote:
vili40 wrote:pa dobro jeba mu bog mater jel netko može ovog luđaka i onog drugog mentalnog strpati u kakvu gajbu ili bilo što drugo da tud ne izbacuju svoje felkalije???Pa to ludo i izopačeno do kraja.

Tvoj mozak gmizavca ima funkciju samo kako se brze sakriti pod kamen da te netko ne mlatne po toj tvojoj otrovnoj i glupoj glavushitzi.Svi vi a posebno vas par gmoizavaca bez obzira na moj trud da budem jasan opisujuci u detalje neke chinjenice niste sposobni da shvatite o chemu to ja jer vashi primitivni mozgovi su tako programirani u vashem genetskom kodu.Dakle ,bio bi glup sam sebi da vam pokushavam iznova opisivati bilo shto shto vam nije jasno jer jedan mali mrav hodajuci po zemlji i ne zna da postoji sunce koje ga grije zato shto zbog anatomskre gradje ne moze da podigne glavu prema nebu.Tako i vi ,zbog nedostatka mozdanih vijuga ne mozete shvatiti shto ja tipkam i zbog toga me mrzite ne zato shto ja kritiziram glupe 'rvatice nego zato shto negdje podsvjesno mislite da sam od vas pametniji.E  o vas jebe i ja sam vam nocna mora shto i nije loshe za vas jer jednom morate odrasti i pocheti shvacati ozbiljne ljude.Samo da dodam da se ne osjecam pametniji od vas ali je chinjenica da sam bolji chovjek od svih vas zajedno.Kuzish li mozda sada shto sam zelio reci?Ako ne kuzish onda pitaj krele,nije sramota neshto ne znati nego je sramota neshto tvrditi bez chinjenica ili kratkog opisa zashto si protiv nekoga ili nechega.
ti si pametan strahota jedna.Noćne more imaš ti jer biti toliko isfrustriran,zadojen mržnjom a na sve to prepotentan baš ono "pravi" srbin.Lako je tebi srati iz tuđine koja te nahranila,radije pomozi svojima jer su pred provalijom,ostavi se hrvatskih problema kad imate svoje koje nećete riješiti nikad jedino ako se narod prvo riješi velikosrpskih kretena poput tebe.Odjebi u troskocima...

Pa milion puta sam vama idiotima napisao a i u ovom gore tekstu da sam budala kakve nema samo shto vi idioti smatrate chak i takve rijechi pametnima zato shto i niste svjesni da pamet ne postoji ali postoji zelja za uchenjem i otvorenim mozdanima pa se zato i kaze "Chovjek se uchi dok je ziv a na kraju umre kao budala"Evo ti primjer od onog Ere .On misli da je pametan::))
Elem ,malo o tebi.Ti si turbo glup jer ochevidno vadish misao iz konteksta i onda je tumachish kao neku chinjenicu.To rade samo oni koji imaju mozak velichine gushtera.Tak da,ako ne zelish da ti odgovaram na tvoje upise onda me jednostavno preskochish i zaboravish da postojim jer ja imam jednu jebenu naviku da nikom ne ostanem duzan .

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by Serbinho-3 Mon 12 Jun - 18:36

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 10d4d010



Komadi govedine, 9.90 eura kg.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26476
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge" - Page 2 Empty Re: Hrana u Britaniji pod ključem: "Pakuju odreske kao da su zlatne poluge"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum